PDA

View Full Version : И така и не разбрах...



AiKaTa
07-01-2009, 16:56
здравейте и благодаря предварително, че ще прочетете това...
ще се опитам да съм максимално кратка...
преди 3 месеца с един мой добър познат започнахме мимолетна сексуална връзка успоредно с неговата връзка с 15 годишна девствена и все още напълно неосъзната девойка (аз съм на 17 той на 18 ).Изкарвахме страхотно не само през ноща, по никакъв начин той не криеше връзката с мен, нито от приятели нито от непознати. До нея обаче така и не стигна.Всичко беше нормално, но дойде момента в който аз хлътнах много по въпросния младеж,през това време направихме и гаф, пих Ескапеле, разбира се се разчу и се започнаха интриги от неизвестни хора с анонимни смси на него, мен и приятелите ни, че съм бременна и така нататък... така де.. успяха да ни скарат хората.. и бяхме до там, а връзката ни наистина беше силна и можеше да прерастне в повече от секс.Имах рожден ден миналата седмица, много добре знаеше даже не ми го честити...Виждаме се често в една компания сме, преди 3 дни бяхме даже заедно на работа, проговорихме си, но нищо сериозно. От вчера аз съм на морето а той замина на курсове по английски в друг град, днес ми писа в скайп да ме попита как съм.. пак поговорихме малко, но той още е с онази малка девойка, без дори сам пред себе си да има обяснение "Защо?"...а аз вече смело твърдя и се срамувам от факта, че съм луда по него..Иска ми се да се разберем, да не оставяме така недоизяснени нещата но незнам как да започна такъв разговор, като по този начин ще трябва да поема вина, която нямам.. а и е прекалено пренебрегване на достойнвство... а пък и дори не знам какво да кажа... сложно е... страшно е... боли... :(

SoAfraid
07-01-2009, 17:16
четох ти словата донякаде и маи тая малолетната излезе по умна от тебе. брао за хапчето. и пак точка...

NaNa_SladuRana
07-01-2009, 17:22
явно 15-годишната зане по-добре какво иска :-D

cveti933
07-01-2009, 17:27
Преглътни достойнството си! Ако не го направиш може и никога да не стигнете до тоя разговор, който ти искаш. Обясни му всичко. Ще ти олекне.. пък може и да стане нещо по-сериозно от "Само секс."

Pepincetyy
07-01-2009, 17:34
Явно 15 годишната, която е девствена [както ти се изрази] знае по-добре какво иска

AiKaTa
07-01-2009, 17:36
не... 15 годишната го върти както и дойде и то абсолютно без да иска... и въпросната 15 годишна просто се забвлява без да осъзнава какво има.. не защото е лоша, а защото е на 15...току-що навършени!

LovEsIckk
07-01-2009, 17:37
Постави се на мястото на тая 15 годишна.
Ебахти как може да сте толкова долни.Може да е девствена ама значи е повече от теб щом е с нея!

LovEsIckk
07-01-2009, 17:38
Тва дето го правите е много гадно,остави ги да си живеят живота.

RaZzer
07-01-2009, 17:39
Щом искаш нещо сериозно ще трябва да преглътнеш достойнството си...

Pepincetyy
07-01-2009, 17:41
Постави се на мястото на тая 15 годишна.
Ебахти как може да сте толкова долни.Може да е девствена ама значи е повече от теб щом е с нея!
Вече тези, които са на 15 и са девствени са за убиване :?
Трябва още на 12-13 да си го направил :? :? :? :?

Whyniser
07-01-2009, 17:45
^^
Мали представям си какво ще стане,ако следваме логиката на колегата :D

AiKaTa
07-01-2009, 17:47
абе хора, не съм писала да ме напададе а да ми помогнете. и не съм казала, че е винонва че е девстена, а че приятеля й правеше секс с мен и причината може би е точно тази, че тя е дествена, не я обвинявам а подертавам че не спи с нея, но естествено хората имат нужда да са по-велики и да обвиняват някого... благодаря за страхотно разбиране...;)

bog4eto
07-01-2009, 17:50
Недей да бъдеш 2рата,само те използва. :?

NaNa_SladuRana
07-01-2009, 17:52
да наистина осъзнай се какво и причиняваш,а той сиг държи на нея,щом след всичко още са заедно :?

Faces
07-01-2009, 18:27
Авторке ти май сама не осъзнаваш че той те свалил до нивото на кенеф...използвате да си облекчи нуждите само тъй че не се надъхвай излишно че си луда по него представям си как изглеждаш в очите му.А ако са ви виждали странични хора които знаят че той има друга връзка 100% си изглеждала доооста смешна в очите им.Така че стига се излага ами си сядай на дупето и прояви малко гордост и достойнство ако са ти останали.

cveti933
07-01-2009, 18:28
да наистина осъзнай се какво и причиняваш,а той сиг държи на нея,щом след всичко още са заедно :?
:-x :-x Абе откъде накъде тя трябва да мисли за 15-годишната?!?! Той е човека, който трябва да помисли какво причинява и на двете. Щом той се е съгласил на такова нещо.... Тя с нищо не е виновна. И не мисля че 15-годишните девственици са за убиване. Доста по-достойно е да си девствена на толкова години, защото повечето го правят за гъзария... ;]]

AiKaTa
07-01-2009, 19:40
да наистина осъзнай се какво и причиняваш,а той сиг държи на нея,щом след всичко още са заедно :?
ако държи на нея какво правеше в моето легло ...

Не съм успяла да интерпретирам определено ситуацията, явно никой не ме е разбрал правилно.. а и много неща съм пропуснала... но.. моя грешка :)

miminka__94
07-01-2009, 19:51
защо просто не му кажеш,че имаш нещо към него и искаш да имате връзка не секс за вечерта :(

migancy
07-01-2009, 20:08
Сама го каза - "Само секс", не очаквай повече :)

FiRe_LaDy
07-01-2009, 22:26
не мога да разбера как може да има такива момичета.Толкова ли си грозна,тъпа или ограничена,че не можеш да си намериш приятел и да бъдеш с него,а се примиряваш да си втората и той да си играе така и с двете ви?Не му позволявай да те разиграва повече.Блокирай го в скайп,изтрий му номера и го забрави.Заслужаваш повече,а й приятелката му.Не само той трябва да помисли за нея,а ти да казваш какво тогава е правел в твоето легло!Колкото и грубо да прозвучи - използвал те е да задоволинуждите си.Нищо повече не е правел в леглото ти ... :?

valdesbg
07-02-2009, 05:30
Абе всички изядохте авторката, само аз ли ще застана на нейна страна?

Щом момчето се е съгласило да правите секс, значи не си му безразлична. А щом не е било един път, значи има доста потенциал. Като момче ти го казвам. Господина седи с малката, щото го е страх да я скъса. Малка е, девствена е предполагам и че той и е първия. Тааа така.

Авторке - смело му завърти главата, така както само вие момичетата можете. От там нататък само го подкрепяй мълчаливо когато ти каже че ще къса малката. Бъди решителна, но не нахална.

За всички които ще ме нахранят. Авторката не краде момчето от 15 годишната. момчето само е дошло при нея и продължава да идва. По гореописаните причини обаче все още не къса с малката.

Успех!

mechtaq_za_teb
07-02-2009, 05:30
Не си права според мен! Макар, че и той е идиот да прави такива неща зад гърба на другото момиче!
Както казваш, можело е да се стигне до повече от секс, но не е станало. Факт. Момчето все още е с приятелката си, значи иска да бъде с нея. Защо ли? Той си знае... тук трябва да се замислиш много добре.

THeCheRry
07-02-2009, 05:36
Абе всички изядохте авторката, само аз ли ще застана на нейна страна?

Щом момчето се е съгласило да правите секс, значи не си му безразлична. А щом не е било един път, значи има доста потенциал. Като момче ти го казвам. Господина седи с малката, щото го е страх да я скъса. Малка е, девствена е предполагам и че той и е първия. Тааа така.

Авторке - смело му завърти главата, така както само вие момичетата можете. От там нататък само го подкрепяй мълчаливо когато ти каже че ще къса малката. Бъди решителна, но не нахална.

За всички които ще ме нахранят. Авторката не краде момчето от 15 годишната. момчето само е дошло при нея и продължава да идва. По гореописаните причини обаче все още не къса с малката.

Успех!

еми и аз заставам на нейната страна и съм съгласна с теб

XiPiXoPiGiRL
07-02-2009, 07:14
Миличка, не разбираш ли, че той те използва за чисто животинските си нужди :o Не му позволявай, за твое добро е, а че с "малката" (която е по-голяма от мен :D ) няма да скъса е повече от ясно 8) И все пак браво на момичето, че се е опазило и дано не даде шанс на тоя ;-)

sadsad
07-02-2009, 07:22
Това, че тя го върти както си иска трябва да ти говори нещо, като например, че той я обича.

valdesbg
07-02-2009, 07:27
Това, че тя го върти както си иска трябва да ти говори нещо, като например, че той я обича.

:-o :shock:

:lol:


Ъх, чувствам се не на място вече. Как може да има толкова много безхарактерни индивиди в младото поколение.

Отиваш е мидата :)

sadsad
07-02-2009, 07:32
Това, че тя го върти както си иска трябва да ти говори нещо, като например, че той я обича.

:-o :shock:

:lol:


Ъх, чувствам се не на място вече. Как може да има толкова много безхарактерни индивиди в младото поколение.

Отиваш е мидата :)
Знаеш ли ако не се лъжа ми изглеждаше нормален. Но просто като ти гледам коментарите и...не е так. Кажи ми защо имаче момчето ще бяга след, ако не я обича ? Кажи ми причина. Кое ми е безхарактерното ?

valdesbg
07-02-2009, 07:56
Садсад - разбил съм ти излюзорната представа за мен. Моите съболезнования.

Защо ще бяга след нея ли? Сещаш ли се че това значи да и ходи по задника.

-Бебе искам това!
-Няма проблеми!
Отива и го купува.
-Бебе искам и онова.
-Окей сладурче!
Отива и го купува.
-Бебенце ама и онова там е хубаво, май ще ми седи добре.
-Е днес не си ли купи достатъчно неща.
-Ееее бебенцеее, няма ли да ми отива? Аз мисля че ще съм хубава, а ти?
-Дааам, права си, много ще ти отива.
И това нещо купува.

Кажи ми къде тук е любовта? Чиста проба кифладжийство от нейна страна, и абсолютно безхарактерно поведение и липса на собствено мнение от негова. Да не говорим за отстояване на позиция. Това е съвсем реален разговор, при което аз дърпам пича и му сръгвам един лакът:
-Шш тая всеки ден ли те мотае така?
-Що бе, имам парите, що да не и покажа колко я обичам?

Примера е прост, но много показателен.

Ти проблем виждаш ли в цялата ситуация? Щото ако не, лошо за теб.

И друго нещо - трябваше ли да ми цитираш чаршафа, за 2 реда простотии без връзка с темата?

sadsad
07-02-2009, 08:02
Садсад - разбил съм ти излюзорната представа за мен. Моите съболезнования.

Защо ще бяга след нея ли? Сещаш ли се че това значи да и ходи по задника.

-Бебе искам това!
-Няма проблеми!
Отива и го купува.
-Бебе искам и онова.
-Окей сладурче!
Отива и го купува.
-Бебенце ама и онова там е хубаво, май ще ми седи добре.
-Е днес не си ли купи достатъчно неща.
-Ееее бебенцеее, няма ли да ми отива? Аз мисля че ще съм хубава, а ти?
-Дааам, права си, много ще ти отива.
И това нещо купува.

Кажи ми къде тук е любовта? Чиста проба кифладжийство от нейна страна, и абсолютно безхарактерно поведение и липса на собствено мнение от негова. Да не говорим за отстояване на позиция. Това е съвсем реален разговор, при което аз дърпам пича и му сръгвам един лакът:
-Шш тая всеки ден ли те мотае така?
-Що бе, имам парите, що да не и покажа колко я обичам?

Примера е прост, но много показателен.

Ти проблем виждаш ли в цялата ситуация? Щото ако не, лошо за теб.

И друго нещо - трябваше ли да ми цитираш чаршафа, за 2 реда простотии без връзка с темата?
Става дума за темата, не е спам. Така имах предвид, че той я обича, не тя него. Тя може да е с него, за да го използва. Ако си ме разбвал погрешно, извинявай. Знам, че това значи, че и тича зад задника, но това не значи че Той не я обича.

valdesbg
07-02-2009, 08:08
И пак ми цитираш чаршафа. Кака ти Ива, ще те пляска :)

По темата - да обичаш някого НЕ ЗНАЧИ по никой параграф да му ходиш по задника. Обратното също е валидно.

Това е привикване към чуждото присъствие и илюзорна представа за обич и връзка. Съгласяването с чуждото мнение, което противоречи на твоите принципи също не е любов. И изобщо оставянето друг да контролира живота ти по каквито и да било причини - си е класически пример за мекотело с нагласа шморц.

Това ли искаме да е новата мода за мъж?

И нека се прави разлика между ходене по задника, и влизане в положение и взаимопомощ.

sadsad
07-02-2009, 08:22
Разбира се, че правя разлика. Не казвам, че е задължително, просто казвам, че е по някакъв начин доказателство, нито, че дадения човек зависи от другия.

KimBerLy1912
07-02-2009, 08:26
Ами знам че разговора би бил супер тежък.. Въпрос на гордост и достойнство е...Но ако смяташ,че го обичаш-любовта не е толкова обвързана с гордостта и достойството...
Всъщност грешката ти е още в началото-защо си започнала връзка от подобен характер,след като знаеш че може да се влюбиш..само ти...?
Във всеки случай оставам с впечатлението,че с въпросния младеж сте много близки..приятели :) Поговори с него-като с приятел,питай го за вас..и така...
И все пак бъди сигурна преди този разговор,че какъвто и отговор да получиш,ще се справиш...и той няма да е пагубен от твоя страна за приятелството ви... :)
Ако има още нещо-ще гледам да следя темата,пиши и на ЛС :) Успех... : )

sladkalady
07-02-2009, 08:54
Всичко се връща....
не е трябвало да постъпваш така :(

Take_That
07-02-2009, 17:27
Преглътни достойнството си и му кажи всичко.......

lifelesscorpse
07-02-2009, 17:57
Шантава работа...Все се намира кой да ти оака манджата...Не знам защо изобщо си се захванала с него и знаеш ли КОЛКО МНОГО ще нараните(вие двамцата) въпросната 15 годишна девойка???Вие другите за нищо ги нямате..Главна цел-моите интереси... :o
Както и да е де...Кажи му,каквото имаш да му казваш за чувствата си към него и т.н. и ,ако нищо не стане,свиркай си и давай напред.Не си губи времето да се жалваш за това,че не се е получило с дадена особа...

RoSKo0o0
07-25-2009, 00:13
...

Nakadah
07-25-2009, 00:32
И така и не разбрах ... отива си лятото, идва есента ... тръгвам някъде ... :grin:

да те няма

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-25-2009, 02:53
изясни си нещата с него! :) така и без това няма да се чудиш "какво щеше да е ако..." и да те отхвърли поне ще знаеш че си опитала а не си си мълчала.. :)

XTREMEFREERIDE
07-25-2009, 06:59
явно 15-годишната зане по-добре какво иска :-D

Явно, да. :-o