PDA

View Full Version : Лигав романтик на борда



NaNa_SladuRana
07-01-2009, 17:47
Здравейте,съфорумници :)
Искам само да си кажа,какво мисля и който иска да си пусне мнението за ситуацията.Имам гадже от 9 месеца,аз определям връзката ни като една нормална тийн-връзка,а той-като любовта от приказките.При нас ролите са обърнати аз съм момчето,на което му е писнало лиготии,а той момичето,което на ден изпрешта тонове СМСна литература (обичам те,слънче,какво равиш,защото ми лепсваш).Ценя милите му жестове,но всичко си има граници,а той е прескочил границата между романтичния мъжкар и жалкия лигьо :? Задушава ме,иска постоянно да е с мен,ако сме с голяма комммпания се сдухва,ако говоря с някой друг (дори и момиче) пак се сдухва,а бе общо взето,ако не е лигав е сдухан.Постоянно ми ходи по гъза и с удоволствие иска да бъде маниполиран и да изпълнява прищевките ми,на кратко "каквото ти кажеш" безхарактерен и страхлив,което го прави още по-жалак.Не ми разбирайте погрешно,обичам милите момчета,но всяко момиче има нужда от здраво стъпил на земята мъж,който знае какво иска,а не постоянно да държи ръката но плачещото си гадже,да казва "няма страшно" и да си извинява за глупости.Искам свобова,той казва "няма проблем" и се сдухва,ако му кажа,че не ми се излиза с него почва с драмите,писна ми докато сме в компания вместо да се забавлявам с останалите,да се чудя "по дявалите,с кого пак съм говорила,че той се сдуха".Той решава проблемите си с едно легаво "ооо на гоги бебето трябва да се усмихне ,сега ще ходиме на кино с бебето и то ще е щастливо,искаш ли бебе" и докато аз говоря половин час за всичко това снего той накрая изтърсва едно знам и всичко продължава по старо му до следващия път :?
Това е от мен,няма да го оставя все ощи,но някой ден няма да ездържа,та мисалта ми беше:Момичета,радвайте се на своите твърди и понякога инатливи гаджета и не ги влудявайте излишно с "аз те обичам повече" :)

bog4eto
07-01-2009, 17:59
Ехх напълно те разбирам,аз не ги харесвам такива.Хубаво е да са мили,но все пак да са си МЪЖЕ,все пак плюем ги ама си ги обичаме такива :D Аз на твое място не бих издържала,действа ми задушаващо и точно заради това съм против такива сериозни връзки,когато е време за купон,флирт,да има вълнения :D

Bellatrix
07-01-2009, 18:09
Разбирам те напълно. С моят сега сме в почивка или нещо такова по същата причниа. Виждаме се за по 1-2 часа на ден максимум, защото иначе откачам. Ние изкарахме година и 3 месеца заедно нон стоп. Обичам го, но в един момент просто искам малко време за себе си да изгледам някой филм сама, да се видя с приятели, да рисувам...

Нормално е да искаш малко свобода.

Faces
07-01-2009, 18:15
Мхм изгубил е мъжкото в себе си приятеля ти ако изобщо някога го е имал де.Тъпото е че имам един авер който е на път да стане като приятеля ти 1-2 пъти се опитах да говоря с него да го дава малко по ларж а той направо откачи но просто ми става жал като го гледам отрастрани как напрао става безгръбначно като е с нея сякаш не го познавам на моменти...

sadsad
07-02-2009, 07:08
Извинявай за критиката, ама имаш много грешки. :)
Другото, не ме лигави моето момче (казвам моето, въпреки че не е мое май вече.) всеки ден. Знам, че е твърдо стъпил на земята мъж и по принцип знае какво иска. В обстоятелствата казвам, че ще се радвам, ако ме полигави. Но те съветвам да говориш с него сериозно. Не просто да му подметнеш, че не искаш постоянно да прави така, ами да седнете и да се разберете. И му го кажи по-деликатно, защото вярвай няма да му е приятно да му кажеш нещата както ги написа тук. Вероятно ти си му любимия човек и няма да му е приятно да чуе от теб да казваш "ем ти си баси сдухания лигльо". Кажи му, че това, че постоянно се държи така, по някакъв начин ти пречи. Кажи му, че това няма да повлияе добре на връзката ви, ако той продължи да е такъв. Заедно сте от 9 месеца, предполага се, че можете да говорите за всичко.

NeZaPoznat
07-02-2009, 07:19
Това на аватарчето вие двамката ли сте :lol: Мммммм !! Гугутки баткови :-P Сладурчета :-P Тъкмо преди малко писах в тема, където момичетата се оплакват от гаджета МЪЖКАРИ дето ги млатят за щяло и нещяло и току виж чета тема как момиче се оплаква че момченцето и било много лигаво ..... е на вас угода нЕма.

Съвет: Едно момче се държи така както му позовлявате да се държи :?

п.п. Честито - влезе в 'мидата' !! :lol:

elsy
07-02-2009, 07:21
Разбирам те, сигурно е задушаващо :? :?

valdesbg
07-02-2009, 07:25
А така, Нана е нагледния пример за това което аз говоря откакто съм във форума. Бъдете сериозни, решителни и твърди - само така ще бъдете харесвани.

Прекалената романтика, прекаленото угаждане, зависимостта от някой човек са пагубни. А в случая точно това е станало. Всичко прекалено е гадно и омръзващо.

Нана, аз от поста ти не разбрах логична причина да си с него. От любопитство - ще споделиш ли с нас?

balu4ka
07-02-2009, 07:34
Задушаващо е ..от личен опит ти го казвам.Не се търпи.Но, все пак ти предлагам да му покажеш кое те дразни ,ако те иска да се промени в някое отношение ,не си длъжна да го търпиш.Но помня,че бях чела ,че е от класа ти май?..ако съм права още по зле (още повече ти се стеснява правотото на въздух) .

NeZaPoznat
07-02-2009, 07:36
Нана, аз от поста ти не разбрах логична причина да си с него. От любопитство - ще споделиш ли с нас?

Може би и харесва да му е МАМЧЕ. :D Женски .. т.е. майчински инстинкт :-P

А като гледам и той няма да се промени - с тия две мами .... :D

DevilWish
07-02-2009, 07:45
И аз имах сериозен приятел и той беше същият, толкова ме дразнише това, че един ден просто го зарязах, обичах го, но го оставих.Нетърпимо е това.
Поговори с него или му кажи да се разделите за известно време, знам ,че е гадно, ама ще ти писне още повече до няколко дни ;)

djuki
07-02-2009, 08:01
момичета като гледам как сме я подкарали с тия момчета тежко ни и горко ... бившият ми беше другата крайност псуваше ме и ме правеше на нищо(за щастие не си е позволил да ме удари) , но и това не е хубаво .Поне в този случай виждаш че му пука и че е до теб докато в другия си сама и прецакана .

SuperBadSuperFresh
07-02-2009, 10:17
Абе я му кресни малко,посплаши го и ако не се оправи... шута.Не че нещо,ама хич не ги обичам такива.НИЕ трябва да се лигавим не те 8-)

NeZaPoznat
07-02-2009, 10:20
Това е пост от друг форум, но някак си ми звучи много познато. Вижте:

Здравейте, мили момичета!

Простете, че влизам в темата като гост.

На 28 години съм. Настоящата ми връзка е от 7 години. Винаги сме живеели заедно - първоначално в Студентски град, след това – той си купи апартамент и се преместихме там.

Той е изключително грижовен, много мил с мен, с родителите ми също. Многобройни са пътите, в които ми е доказвал колко много ме обича, многократно, всеки ден... Изключително ме подкрепя във всичко, възхищава ми се. Той беше първият, който започна да чертае планове за общото ни бъдеще и до днес не го поставя под съмнение.

Аз винаги съм знаела, че не е голямата ми любов. Още от самото начало. Отношението му към мен, това, че всеки ден - не с думи, а с действия - ми доказваше колко много означавам за него ме задържаха. Непоколебимата му увереност в това колко ме обича винаги ме е карало да се възхищавам от него и да си казвам, че съм истинска щастливка, задето съм срещнала този човек.

Наближава времето, в което трябва да реша окончателно и веднъж завинаги дали искам да прекарам живота си с този човек. Това, което ме плаши и което ясно осъзнавам е, че го обичам по-скоро с разума, отколкото със сърцето си. Привързана съм към него, той е най-близкият ми човек, но... Липсва ми цялостно усещане за допълване.

Знам, че ако се омъжа за него и създадем семейство, ще живея спокойна и обгрижвана, както досега. Но аз така и не успях да изживея голяма, разтърсваща любов. Нито една. Страхувам се, че, рано или късно, тя ще ме връхлети и няма да мога да й устоя. И тогава ще го нараня жестоко. Себе си също.

Той се познава с всичките ми роднини и те го възприемат като част от семейството ни. Харесват го. Дълго време отлагах запознанството на родителите ни, защото терзанията ми не са от вчера. Миналото лято склоних, след изключително силен натиск от страна на майка му и баща му. Това ме обърка още повече, тъй като у мен остана усещането, че нещата се случват извън мен и въпреки моето желание. Като че не аз решавам какво да се случи с живота ми.

Може би съм твърде слабохарактерна и отлагам логичния край на нашата връзка.

Може би съм глупачка, която не оценява това, което има.

Много съм объркана! Знам, че сама трябва да намеря отговора, но ще бъда изключително благодарна на всяка от вас, която се включи със съвет!

lifelesscorpse
07-02-2009, 10:29
Хубаво е да е романтичен,нежен,да ти пише смс-и и т.н. и т.н.,НО наистина почва да става задушаващо,когато е в големи количества и почти постоянно.Връзката ви е странна.Но все пак не познавам нито един от двама ви де...Всички проблеми в една връзка се решават с разговори(или поне повечето от тях).Поговори с него да промени държанието си към теб и т.н. ...Не знам и аз какво да те посъветвам... :-o

Converse333
07-02-2009, 10:30
Бившия ми беше такъв,затова го оставих. :D
Той от своя страна започна с драмите-какъв рев беше,опит за самоубийство,рязане на вени...Абе лигаво момченце беше :?

curka87
07-02-2009, 12:34
Казват, че ние жените сме романтичните, нежните.....лигавите ако искате. А накрая се оказва, че и мъжетеса такива. Забавно , а?
Вярно е, че всяка жена иска да е обичана и мъжа до нея да й го показва всеки ден. Всяка от нас иска да й правят романтични жестове и прочие. Но всичко си има граница.
В този случай връзката направо се превръща в затвор.
От личен опит мога да кажа, че ако това не се издържа дълго.
Авторката, не бива да продължаваш да си мълчиш, защото така той ще продължава да го приема като нещо нормално, а на теб ще ти бъде все по-трудно да търпиш. Затова ако наистина искаш да запазиш връзката си с този човек - поговори с него сериозно. Седнете и му обясни всичко, както го каза на нас и му кажи, че ако иска да е стеб ще трябва да започне да се държи като мъж.
Ако не помогне.......знаеш какво трябва да направиш.

NeZaPoznat
07-02-2009, 13:03
А питате ли ни нас?

Обичаш ли ме муцко ...?
10 сек пауза
Колко ме обичаш... ?
10 сек пауза
Колко е много..?
10 сек пауза
Кажи ми пак колко ме обичаш ..?!
10 сек пауза
Цункай ме ако ме обичкаш ....
.....
И така през час .... :?
А после се оплаквате ... :?

sladkalady
07-02-2009, 13:17
Напълно те разбирам...Няма нищо лошо в това да е романтичен,да се интерсува от теб,да ти обръща внимание и т.н ,но всичко си има граници...Не може всеки път да се съобразяваш с него...Опитвала ли си да говориш с него на тази тема? :)

RaZzer
07-02-2009, 13:52
Аз не мога да ви разбера... ако момчето не ви праща смс-и и не ви повтаря постоянно колко ви обича - вие се терзаете и се чудите какво става и почвате с въпросите от поста на NeZaPoznat. Ако пък е мил и нежен - пак сте недоволни. И кво излиза? - вие не знаете какво искате, а момчето до вас трябва да знае...

От чисто мъжка гледна точка (и от съображения, че може да съм в една от двете крайности) ще помоля някоя от оплакващите се дами да обясни конкретно какво очаква от момчето до себе си! :)

NaNa_SladuRana
07-02-2009, 14:10
Хе-хе мерси,че ме вкарахте в мидата :lol:
Ми аз съм си говорила с него сериозно за тези неща,но той вади тъжната физиономия,казва "знам" и започва да буди съжеление.Май наистина съм му станала майка заместител :?
valdesbg,нали знаеш надеждата умира последна,очаквам да се промени,той винаги си е бил такъв,но сега от няколко месеца е в напреднала фаза,иначе в по-ранния етап на връзката беше доста свестно момче,лигаво,но свестно,а сега е жалко :?
Така, като гледам и мненията на другите съфорумки ,май има епидемия :lol: Относно правописа,съжелявам,но се нервирам, като пиша дълги постове

bog4eto
07-02-2009, 14:12
очаквам да се промени

Недей ;) Щом винаги е бил такъв,не ми се вярва да се промени.Хвани си някой,който ще харесваш такъв,какъвто е и няма да има нужда да се променя :?

NaNa_SladuRana
07-02-2009, 14:13
Аз не мога да ви разбера... ако момчето не ви праща смс-и и не ви повтаря постоянно колко ви обича - вие се терзаете и се чудите какво става и почвате с въпросите от поста на NeZaPoznat. Ако пък е мил и нежен - пак сте недоволни. И кво излиза? - вие не знаете какво искате, а момчето до вас трябва да знае...

От чисто мъжка гледна точка (и от съображения, че може да съм в една от двете крайности) ще помоля някоя от оплакващите се дами да обясни конкретно какво очаква от момчето до себе си! :) напротив аз не съм от типа момичета,които очакват да им звъннеш 10 път на ден,да ги поканиш пръв на среща и да им казваш,че ги обичаш повече,мразя и лигави имена,познайте как ми вика...Буболечо-Мечо :lol:

defiance
07-02-2009, 14:37
Щом не ти харесва това което прави ... защо си с него ? :)

NaNa_SladuRana
07-02-2009, 14:39
защото не ми е безразличен,защото съм видяла нещо в него,въпреки че сега се питам точно какво беше то :-o

YakUZa777
07-02-2009, 14:53
Много правописни грешки. :D Може да страда от някакъв синдром, да му липсва майка му етц. нещо такова :D Или като малак да са го глезили повече, сиг. е единствено дете :D

defiance
07-02-2009, 14:56
Щом е така седнете и поговорете ПАК (но му кажи че е за последно) ... ако ти отговори пак със "знам" или нещо друго безсмислено ... предполагам че знаеш какво да правиш :) пък ако обещае или каже че ще се помъчи да се поправи - дай му още 1 шанс :)

Faces
07-02-2009, 15:00
Аха като гледам какви ги пишеш авторке май времето на твоето момче изтича а ?

RaZzer
07-02-2009, 17:50
Аз не мога да ви разбера... ако момчето не ви праща смс-и и не ви повтаря постоянно колко ви обича - вие се терзаете и се чудите какво става и почвате с въпросите от поста на NeZaPoznat. Ако пък е мил и нежен - пак сте недоволни. И кво излиза? - вие не знаете какво искате, а момчето до вас трябва да знае...

От чисто мъжка гледна точка (и от съображения, че може да съм в една от двете крайности) ще помоля някоя от оплакващите се дами да обясни конкретно какво очаква от момчето до себе си! :) напротив аз не съм от типа момичета,които очакват да им звъннеш 10 път на ден,да ги поканиш пръв на среща и да им казваш,че ги обичаш повече,мразя и лигави имена,познайте как ми вика...Буболечо-Мечо :lol:

Това го разбрах... но до тук всички обяснихте какви не сте и какво не очаквате от приятелите си... С горното си мнение исках да ви накарам да направите точно обратното - да кажете какво очаквате и какво искате... до къде да се ограничи обожаването! Е, по-подробно не мога да го обясня! :D

moneycomeme
07-02-2009, 18:33
Ox авторкее много добре те разбирам.И аз не си падам по меки,романтични момчета,не казвам че е лошо,но не са за мен такива неща.Има момичета,които са достатъчно силни,за да бъдат утешавани, и достатъчно са били лъгани,за да вярват на романтични изказвания и на третия ден да ти казват вече ,,обичам те,,.....Явно и ти имаш нужда от мъж до себе си да му се чува думата, и в същото време да се уважавате...Наистина напоследък жените и мъжете много си обърнахме ролите...Някои момчета станаха по-големи путки от нас с извинение..

sadsad
07-03-2009, 06:41
Аз не мога да ви разбера... ако момчето не ви праща смс-и и не ви повтаря постоянно колко ви обича - вие се терзаете и се чудите какво става и почвате с въпросите от поста на NeZaPoznat. Ако пък е мил и нежен - пак сте недоволни. И кво излиза? - вие не знаете какво искате, а момчето до вас трябва да знае...

От чисто мъжка гледна точка (и от съображения, че може да съм в една от двете крайности) ще помоля някоя от оплакващите се дами да обясни конкретно какво очаква от момчето до себе си! :)
Ето аз ще ти обясня, но не съм оплакваща се. 8-)
Аз искам от моето момче, да си е мъж естествено, не да е някакъв дето да е газар и да е набит. Хубаво е да ме поглезва от време на време, кефя се, не го прави постоянно и за това като го прави е хубаво. Искам да си е здраво стъпил на земята мъж, който по принцип знае какво иска. Колебанията, които може да се появят по време на една връзка, са абсолютно нормално. Терзаем се ако не ни казва, че ни обича, ако по принцип често го казва. Не съм недоволна ако е мил и нежен. Аз знам какво искам.



очаквам да се промени

Недей ;) Щом винаги е бил такъв,не ми се вярва да се промени.Хвани си някой,който ще харесваш такъв,какъвто е и няма да има нужда да се променя :?

Не знам вече по какъв начин да кажа, че хората се променят. Не я питайте защо е с него, както каза тя - видяла е нещо в него. Има си причини да е с него и това е. Тя иска да е него и иска да се промени. И моето момче искаше да е с мен, искаше да се променя и аз се промених и знаете ли - така ми харесва.

EarthShaker
07-03-2009, 06:44
Туй онова китаристчето с Ми Ре Ла ли е :D

valdesbg
07-03-2009, 06:49
СадСад ти девойка ли си?

Така е хората се променят, но за целта тртябва да има желание. Нане без да се обиждаш но при положение че сиговорила с него не един път и резултата е "Знам, съжалявам, как да не се държа миличко.." или както там беше не виждам много желание за промяна :)

Тааа тук въпроса вече не е за тях, а как Нана да не страда и да не се тормози от прекаленара романтика около себе си. Съгласете се че всичко прекалено е вредно и отблъскващо. Та дали ще се разделят или не решава Нана, пуснала е тема за да види какво ще и кажем като съвет и размисли.

leoparda93sl
07-03-2009, 07:00
Аз не мога да ви разбера... ако момчето не ви праща смс-и и не ви повтаря постоянно колко ви обича - вие се терзаете и се чудите какво става и почвате с въпросите от поста на NeZaPoznat. Ако пък е мил и нежен - пак сте недоволни. И кво излиза? - вие не знаете какво искате, а момчето до вас трябва да знае...

От чисто мъжка гледна точка (и от съображения, че може да съм в една от двете крайности) ще помоля някоя от оплакващите се дами да обясни конкретно какво очаква от момчето до себе си! :)

И аз това се чудя.Иначе пък инак и накрая какво пак недоволни :D Тези момичета/жени никога не можеш да ги разбереш :D 8-)

EarthShaker
07-03-2009, 07:21
златната среда

NeZaPoznat
07-03-2009, 07:22
повече,мразя и лигави имена,познайте как ми вика...Буболечо-Мечо :lol:

:lol: :lol: :lol: Че това е от "Таласъми ООД" - онзи топчестия с едното око.
Всеки път ти казва в очите, че си като таласъм 8-) 8-) 8-)
И ти се кефиш 8-) 8-) 8-)

:-P :-P :-P :-P :-P

sadsad
07-03-2009, 07:27
Момиче съм, да.
Ами да, трябва желание. За да не страда Нана, да говори с него и просто да му каже, че ако той не спре да се държи така с нея, или поне по-малко да я лигави, няма да има хубав край връзката им.

RaZzer
07-03-2009, 09:38
Аз не мога да ви разбера... ако момчето не ви праща смс-и и не ви повтаря постоянно колко ви обича - вие се терзаете и се чудите какво става и почвате с въпросите от поста на NeZaPoznat. Ако пък е мил и нежен - пак сте недоволни. И кво излиза? - вие не знаете какво искате, а момчето до вас трябва да знае...

От чисто мъжка гледна точка (и от съображения, че може да съм в една от двете крайности) ще помоля някоя от оплакващите се дами да обясни конкретно какво очаква от момчето до себе си! :)
Ето аз ще ти обясня, но не съм оплакваща се. 8-)
Аз искам от моето момче, да си е мъж естествено, не да е някакъв дето да е газар и да е набит. Хубаво е да ме поглезва от време на време, кефя се, не го прави постоянно и за това като го прави е хубаво. Искам да си е здраво стъпил на земята мъж, който по принцип знае какво иска. Колебанията, които може да се появят по време на една връзка, са абсолютно нормално. Терзаем се ако не ни казва, че ни обича, ако по принцип често го казва. Не съм недоволна ако е мил и нежен. Аз знам какво искам.


Евала... първото момиче, което не се оплака, а обясни... мерси! :smt038

mOBSCENE
07-03-2009, 09:42
Ако човек обича истински ..обича и недостатъците на другия! :-)

vesSynkaa
07-03-2009, 09:49
^ рано или късно и на теб ще започнат да ти правят впечатление недостатъците на гаджето ти и тогава и ти ще пишеш теми , че те задушава ;) Авторке , разбирам те напълно , защото и с мен беше така, абсолютно същото :? Най-накрая го зарязах и се чувствам повече от прекрасно :grin: Така че щом ти е омръзнал и те дразни с тези негови глупости не виждам защо си с него ,, недей да мислиш колко ще го нараниш, защото знам от личен опит , че така се самонаказваш .. По-добре да приключиш с някого , докато е време , а не по-късно, когато и да искаш няма да можеш ..

anito0
07-03-2009, 09:50
наистина някои момичета(лигли) не знаят какво искат,което е ужасно,поне за момчето...

NeZaPoznat
07-03-2009, 10:18
Предлагам на авторката да си смени аватара:

http://87.121.7.26/img_story_custom/13/138951-big.jpg

http://87.121.7.26/img_story_custom/13/138951-big.jpg

Ей го Бубулечо-Мечо :D

sadsad
07-03-2009, 10:29
Предлагам на авторката да си смени аватара:

http://87.121.7.26/img_story_custom/13/138951-big.jpg

http://87.121.7.26/img_story_custom/13/138951-big.jpg

Ей го Бубулечо-Мечо :D
:lol: :lol: :lol: :lol: 8-)

NaNa_SladuRana
07-03-2009, 10:29
знам кой е бубалечо-мечо,но освен това послание "прякора" крие още смисал в себе си...Мечките са дебели,а той се страхува от буболечки :lol:

NeZaPoznat
07-03-2009, 10:30
знам кой е бубалечо-мечо,но освен това послание "прякора" крие още смисал в себе си...Мечките са дебели,а той се страхува от буболечки :lol:

Мерси, че ми каза 'мерси' :D :D :D

sadsad
07-03-2009, 10:32
знам кой е бубалечо-мечо,но освен това послание "прякора" крие още смисал в себе си...Мечките са дебели,а той се страхува от буболечки :lol:
Значи си дебела и се страхува от теб? 8-)

vampirekiss
07-03-2009, 10:53
Всяко нещо,когато е прекалено не е хубаво.прекаленото внимание е задушаващо,прекалиното невнимание-падтискащо.От опит знам,че с хора от тези две крайности не е лесно да се резбереш.Щом си е такъв-няма да се промени.

RaZzer
07-03-2009, 10:57
Всяко нещо,когато е прекалено не е хубаво.прекаленото внимание е задушаващо,прекалиното невнимание-падтискащо.От опит знам,че с хора от тези две крайности не е лесно да се резбереш.Щом си е такъв-няма да се промени.

Защо пък да не се промени? Ако има момиче, което да му обясни проблема и да му покаже посоката... не виждам защо момчето ще седи и ще се опъва! :)

bebety2
07-03-2009, 12:14
мила знам кво ти е,преди време ходех с едно момче и пак така се държеше прекалено добре с мен...връзката ни нямаше никаква тръпка,по скайпа нямахме кво да си кажем,той ми пращаше по 100 смс-а на ден,текстове на песни,и сякакви такива лиготии...издържахме 2 месеца,просто всичко беше еднообразно..омръзна ми,а ти не знам как го търпиш толкова време...поговори с него но по сериозно и му кажи че ако не се промени - КРАЙ! ама знам ли...да не почне да ти мрънка още повече :? иначе наистина е много дразнещо,аз по някой път се чудех дали приятеля ми не е гей :shock: 8-)

AFT
07-03-2009, 12:38
"Всяка крайност е родна сестра на ограничеността", дъъ. Дали ще е хубав, грозен, мил, лош, умен, глупав, богат, беден. ;]

FiRe_LaDy
07-03-2009, 13:09
Преди последната ни раздяла с приятеля ми,постоянно си пишехме смс-и,говорехме,не се разделяхме почти изобщо.Някой път се изнервях и както ти казваш "задушавах се".Но не съм се оплаквала от това.обичам го и съм се радвала на всек иедин миг с него.Сега,когато се оправихме не е същото.Не си пишем смс-и,не се виждаме толкова често ... и ми липсва онова предишното.
Таа .. исках с това да ти кажа,че може приятеля ти да се промени и тогава да започне и на теб да ти липсва това,което е сега и кето те дразни.Ценете това,което имате!По-добре мил и много загрижен за теб,от колкото някой,който те бие,тормози и не те зачита за нищо. :?

mirinda1
07-03-2009, 13:30
Ехх напълно те разбирам,аз не ги харесвам такива.Хубаво е да са мили,но все пак да са си МЪЖЕ,все пак плюем ги ама си ги обичаме такива :D Аз на твое място не бих издържала,действа ми задушаващо и точно заради това съм против такива сериозни връзки,когато е време за купон,флирт,да има вълнения :D

+1 :P

NaNa_SladuRana
07-05-2009, 19:28
хора да ви кажа какво стана.някакъв негов приятел е видял поста ми и е разпознал ситуацията,откъдето мойто момче ми каза,че вече е севиозен.И днес отидохме с компанията да гледаме ледена епоха (много весело филмче,гледайте го) и той не беше лигав,да сдухан,но не и лигав :)

KimBerLy1912
07-06-2009, 08:24
По много кофти начин е научил... :?

NeZaPoznat
07-06-2009, 08:59
хора да ви кажа какво стана.някакъв негов приятел е видял поста ми и е разпознал ситуацията,откъдето мойто момче ми каза,че вече е севиозен.И днес отидохме с компанията да гледаме ледена епоха (много весело филмче,гледайте го) и той не беше лигав,да сдухан,но не и лигав :)


Браво !! :-P :-P :-P

Е сега можеш да си сложиш аватара на Буболечо-Мечо :-P

tOnS
07-09-2009, 12:52
леле... станала е една тя.. :razz: пържена-варена =; ще го видим колко ще се държи така :smt001 :lol:

CharismatiC
07-09-2009, 12:54
Това на аватарчето вие двамката ли сте :lol: Мммммм !! Гугутки баткови :-P Сладурчета :-P Тъкмо преди малко писах в тема, където момичетата се оплакват от гаджета МЪЖКАРИ дето ги млатят за щяло и нещяло и току виж чета тема как момиче се оплаква че момченцето и било много лигаво ..... е на вас угода нЕма.

Съвет: Едно момче се държи така както му позовлявате да се държи :?

п.п. Честито - влезе в 'мидата' !! :lol:

+1 :)

plmn
07-09-2009, 13:18
хора да ви кажа какво стана.някакъв негов приятел е видял поста ми и е разпознал ситуацията,откъдето мойто момче ми каза,че вече е севиозен.И днес отидохме с компанията да гледаме ледена епоха (много весело филмче,гледайте го) и той не беше лигав,да сдухан,но не и лигав :)

изглеждаш доволна? нали се сещаш, че приятеля на твоя приятел му е копнал целия ти пост и той е прочел, как го наричаш безхарактерен, страхлив и жалък :lol:

RaZzer
07-09-2009, 17:46
хора да ви кажа какво стана.някакъв негов приятел е видял поста ми и е разпознал ситуацията,откъдето мойто момче ми каза,че вече е севиозен.И днес отидохме с компанията да гледаме ледена епоха (много весело филмче,гледайте го) и той не беше лигав,да сдухан,но не и лигав :)

Ам... мн тъпо общо взето... Един вид разбира, че нямаш смелостта да му обясниш всичко в очите по достатъчно сериозен начин, за да те разбере (защото очевидно е разбрал като го е видял в интернет)... На негово място нямаше да съм много спокоен... :?

ElinoOor
07-09-2009, 17:59
Чупи го този.

NaNa_SladuRana
07-09-2009, 19:29
RaZzer и plmn както поясних в първия си пост аз тези неща съм му ги казвала не веднъж,но ефект никакъв,така че не ги чува за сефте просто май сега е осъзнал,че щом съм си разказала за "болките" и на непознати,значи сериозно ме дразни тази работа

NaNa_SladuRana
07-09-2009, 19:51
с тоя си приличаме ;д
и точно за това искам да те попитам: Ти лично защо го правиш канъв си по природа романтична душичка или се стараеш да бъдеш мил :)