PDA

View Full Version : razlika



sweetEmily
07-01-2009, 18:04
zdraveite purvo se izvinqvam za latinicata komputara mi ne potdurja kirilica v momenta.
iskam savet ot vas,izlizam s edno momche mn se obichame obache vsichki mi kazvat ne e zateb golqm e 10 godini razlika :( i napravo tezi dumi me susipvat,kazvat zareji go i t.n.neznam moje da sa pravi moje i ne.kogato chuq takiva prikazki i mi e otvratitelno,neizdarjam. ;( toi e gotin i po nishto ne si pokazva godinite mn e tochen i zabaven i se durji mn gotino s men,no prosto ot mnogo hora chuvam takiva neshta i se sduhvam super mnogo...sujalqvam che vi zanimavam s moite neshta no prosto imah nujda da go kaja..

vagarious
07-01-2009, 18:07
Би било хубаво да ни кажеш на колко години си и тогава чакай компетенти мнения. :wink:

bog4eto
07-01-2009, 18:08
1во-Пак казвам от контрол панела може да си пуснеш кирилицата ;)
2ро-Направихме тема днес точно за разликата в годините http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=259025
Ако му имаш доверие,че не ти изневерява(защото ако не му пускаш има и такъв варянт) ии си напълно сигурна..годините нямат значение,мисля,а другите да го ду*ат 8)

fc
07-01-2009, 18:09
Прави са, зарежи го. 10 години са много голяма разлика, аз само като си помисля да излизам с момиче по малко с 4 години ми става смешно, представи си за 10. Самия факт, че другите не го приемат ви прави нещастни и не сте щастливи, следвотелно трябва да се разделите.

vagarious
07-01-2009, 18:14
1во-Пак казвам от контрол панела може да си пуснеш кирилицата ;)
2ро-Направихме тема днес точно за разликата в годините http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=259025
Ако му имаш доверие,че не ти изневерява(защото ако не му пускаш има и такъв варянт) ии си напълно сигурна..годините нямат значение,мисля,а другите да го ду*ат 8)
Ем за мен пък годините са от голямо значение.Понеже аз не възприемам връзка с разлика над 3год, затова попитах.Толкова ли свършиха точните и хубави момчета на/около твоята възраст,че си се хванала с 10год по-голям от теб.Е,наистина ако си по-голяма и нещата вървят към по-сериозното..тогава ОК,бъди си с него и не отразявай другите..иначе.. аз на твое място бих го оставила..искам или не.. но незнам..както искаш :wink: :)

RaZzer
07-01-2009, 19:23
Не слушай другите... Човек е щастлив когато притежава това, което сам харесва... Живейте си живота, обичайте се, пък вижте какво ще се получи - очевидно на него разликата не му пречи, така че не виждам защо теб да те притеснява. :)

Пък и ти като станеш на 80 години, той ще е на 90 и тогава няма да ви личи почти... Така че няма страшно! :-D

vesSynkaa
07-01-2009, 19:32
Не слушай другите... Човек е щастлив когато притежава това, което сам харесва... Живейте си живота, обичайте се, пък вижте какво ще се получи - очевидно на него разликата не му пречи, така че не виждам защо теб да те притеснява. :)

Пък и ти като станеш на 80 години, той ще е на 90 и тогава няма да ви личи почти... Така че няма страшно! :-D

Съгласна !!!

migancy
07-01-2009, 20:14
Това е проблема на всички - слушат "другите", не трябва да е така трябва да слушаш, това което сърцето ти казва :)

sweetEmily
07-01-2009, 20:39
blagodarq vi,chuvstvam se po dobre :) :)

smileforyou12
07-01-2009, 20:46
Кирилицата е задължителна!
т.1