PDA

View Full Version : Необичайна болка при свършване



hammer
07-01-2009, 19:10
Здравейте на всички. Искам да ви попитам, защото мисля че няма нужда да ходя на лекар, но лесно се притеснявам много от по-дбребни неща, та се обръщам към вас за помощ. Значи на 16 години съм и последните няколко пъти получавам странни болки при свършване. Става въпрос при самозадоволяване, последният ми полов акт беше преди 2-3 месеца. По принцип горе-долу ежедневно се самозадоволявам, но от както от 2 месеца започнах по сериозно да тренирам и някак си не го чувстам като първа нужда и по някога на 2-3 дни. Както и да е. Значи миналата седмица за 5 дни бях на почивка с приятели и с тези 5 дни ми се събра една пълна седмица без . При което в неделя реших да разпусна и при самото свършване вместо да изпитвам удоволствие както обикновено ме удари една остра болка не толкова в члена, колкото някак си в тестисите и вътрешно някъде назад под кръста, към анала, която за няколко секудни се едно ме разкъсва, след това седи тъпа примерно 1-2 минути. Наподобява чувството при много тежък запек . Някак си си намерих някаква поза, застанах и попремина. Днес, вече забравил за случая, отново се случва същото, същата гадна болка, но този път я увладях почти веднага но в момента ми седи.. то не е точно болка ми едно тъпо вътрешно усещане, сякаш е възпалено нещо. Значи мойте съмнения са че съм изтинал, защото на почивка бая се излагах на екстремни ситуации, после вкъщи климатика и т.н. ии такам. Дали е това? Примерно преди около месец пак така бях истинал и ми пареше докато пикам, дадох урина и стерилна урина и пуснахме 100% изследвания на всичко и всичко беше перфектно. Ноо не си спомням като съм свършвал да е било (чак) така, всм такива леки от време на време се случват. Сега мисля да изчакам няколко дни (3-4) и тогава да видим как ще е положението и дали ще има нужда от лекар :? Какво е вашето мнение :(

InvincibleBrain
07-01-2009, 21:40
Ами да запознем със Здравей!.. Значи аз също не отдавна имах същия проблем и както ти се съмняваш и аз предполагах, че е от настинка и отидох на изследвания. В крайна сметка ми мина това и не ми се е случвало от там насетне. Затова не се притеснявай чак толкова. Почини си във къщи и иди на изследвания, когато ти е възможно.
Успех!

Rofl4e
07-01-2009, 21:50
лекар :-P

hammer
07-01-2009, 22:00
Еми ще изчакам 3-4 дена и ще видя ако още го има, ще потърся задължително лекар. Иначе ако някой има други идеи, предложения и мнения може да споделя :)

slun4evka
07-02-2009, 08:48
Ами гаджето ми имаше същия проблем .. Отиде на лекар (ние тогава все още нямахме сексуални контакти) и там му казаха, че е от прекалена възбуда и да лъска по често , ама то като все не оставаше време .. Обаче от както започнахме .... нали ... и няма такива оплаквания :grin: :grin: