PDA

View Full Version : Някак си странно е ....



beachy_bunny
07-01-2009, 18:48
Значи на 16 съм ... В живея в един от големите градове ... ии както знаете голем град много хора ... надути ... в стария ми клас се разбирах със всички ... , но най-много със едно момиче което в 5 клас се премести във града от по-малкия град .... В новия клас се разбирам само с едно момиче .. то също е от малък град ... На сел0 ( не е село , но съм свикнала да му викам така ... просто малък град е ) имам ужасно много приятелки ... разбирам се супер много с тях .. А тук в моя си град ( големия) имам много приятели , но момчета ... не знам вече ... Просто момичетата тук не са ми приятни .. някак надути ми се струват .. всяка гледа да се нацапа ... да се снима ... кафенца а у .. неща който мен не ме влекат толкова много ... Някак си не се дъждат естествено ... това ее някакъв съветт ... ?

AnzaRe
07-01-2009, 18:51
Не си живяла достатъчно в голям град да разбереш каква разлика има между хората от селата и града.Не че думата "село" е лоша.А другото е че не си забелязала нищо друго освен това което в момента си.

GD95
07-01-2009, 18:53
А?Съвет как да ти харесат момичетата в "големия" град ли??? :? :D Съжалявам ама нещо не схванах...

beachy_bunny
07-01-2009, 18:56
еми не как да спра да обръщам внимание на всичко това което ме дразни във тях ...

AnzaRe
07-01-2009, 19:01
Като те дразнят не им обръщай внимание и толкова...

a3c1M
07-01-2009, 19:14
Значи на 16 съм ... В живея в един от големите градове ... ии както знаете голем град много хора ... надути ... в стария ми клас се разбирах със всички ... , но най-много със едно момиче което в 5 клас се премести във града от по-малкия град .... В новия клас се разбирам само с едно момиче .. то също е от малък град ... На сел0 ( не е село , но съм свикнала да му викам така ... просто малък град е ) имам ужасно много приятелки ... разбирам се супер много с тях .. А тук в моя си град ( големия) имам много приятели , но момчета ... не знам вече ... Просто момичетата тук не са ми приятни .. някак надути ми се струват .. всяка гледа да се нацапа ... да се снима ... кафенца а у .. неща който мен не ме влекат толкова много ... Някак си не се дъждат естествено ... това ее някакъв съветт ... ?
ем има 2 начина:
1 Ставаш лицемерка като тях
2. Правиш се че не ти пука и си търсиш някой за да не мислиш непрекъснато колко са надути и прости
Но най-добре е да кажеш бал сам ви майката на сички и да си гледаш живота :P

RaZzer
07-01-2009, 19:17
Значи на 16 съм ... В живея в един от големите градове ... ии както знаете голем град много хора ... надути ... в стария ми клас се разбирах със всички ... , но най-много със едно момиче което в 5 клас се премести във града от по-малкия град .... В новия клас се разбирам само с едно момиче .. то също е от малък град ... На сел0 ( не е село , но съм свикнала да му викам така ... просто малък град е ) имам ужасно много приятелки ... разбирам се супер много с тях .. А тук в моя си град ( големия) имам много приятели , но момчета ... не знам вече ... Просто момичетата тук не са ми приятни .. някак надути ми се струват .. всяка гледа да се нацапа ... да се снима ... кафенца а у .. неща който мен не ме влекат толкова много ... Някак си не се дъждат естествено ... това ее някакъв съветт ... ?
ем има 2 начина:
1 Ставаш лицемерка като тях
2. Правиш се че не ти пука и си търсиш някой за да не мислиш непрекъснато колко са надути и прости
Но най-добре е да кажеш бал сам ви майката на сички и да си гледаш живота :P

+1

porky
07-01-2009, 19:33
И какво от това че имаш приятели момчета.. :? Прави каквото решиш, ама не ставай като "градските" момичета... :)

oasis
07-01-2009, 19:53
И в основата е любовта.. :lol:

HipHopBlond
07-01-2009, 21:59
Хаха само при тебе да бяха такива... не ставай женомразка са, като не те кефят майната им... ше си намериш други приятелки. Разцъквай с момченцата, ама винаги знай, че приятелство м/у момче и момиче... изкл. РЯДКО ;) успех \\//

Tempest
07-01-2009, 22:52
ем.. не всички в големия град са еднакви... потърси различен из еднаквите, лесно се отразява от тях ;) и в никакъв случай не ставай като стадото овце, тръгващи след всяка модна тенденция! Бъди себе си, покажи, че не ти пука за останалите надути кифли... (ако мога така да ги нарека)

mechtaq_za_teb
07-02-2009, 05:14
Еми не могат всички да бъдат еднакви... щом не са ти приятни, все ще намериш такива като теб, които се интересуват и от други неща, освен кафета и т.н. Има всякакви хора, просто недей да се отчайваш.

blackvelvet
07-02-2009, 06:28
ем.. не всички в големия град са еднакви... потърси различен из еднаквите, лесно се отразява от тях ;) и в никакъв случай не ставай като стадото овце, тръгващи след всяка модна тенденция! Бъди себе си, покажи, че не ти пука за останалите надути кифли... (ако мога така да ги нарека)

+1

xoxi
07-02-2009, 06:35
В големите градове не всички са такива. Явно не общуваш достатъчно за да намериш хора, които да ти харесат. :)

XiPiXoPiGiRL
07-02-2009, 07:05
Каквото и да решиш да правиш бъди себе си!!! Нека не те интересуват разните "мацки" с безброй много маски.. Най-добре не ставай една от тях, че ще си поредното обречено девойче.. Хубаво е, че тея ВИПове не са ти по вкуса, затова не се променяй.. А иначе да не им обръщаш внимание е лесно живей си собствения живот интересувай се от приятелите си и от себе си..

8) 8)

NeZaPoznat
07-02-2009, 07:27
Има един лаф - човек може да излезе от селото, но селото от човек не излиза никога :D

djuki
07-02-2009, 08:05
не си случила на хора , потърси повече и не им обръщай внимание

YakUZa777
07-02-2009, 16:39
Да не обиждам хората от големите градове, но доста хора ме карат да си мисля, че са нещо от рода на: "Аз пратих СМС на номер **** и съм ВИП, ти си нищо, ние имаме пари етц.", според мен хората от малките градове, са някак по - земни, лично мнение.

beachy_bunny
07-02-2009, 17:33
Да не обиждам хората от големите градове, но доста хора ме карат да си мисля, че са нещо от рода на: "Аз пратих СМС на номер **** и съм ВИП, ти си нищо, ние имаме пари етц.", според мен хората от малките градове, са някак по - земни, лично мнение.

и аз съм на това мнение ... ии не знам вече ... :)

lifelesscorpse
07-02-2009, 17:51
Големия град в повечето случаи прецаква вътрешността на хората...Всичко се променя заради парите...Не се учудвай...Гледай си кефа и не ставай като тях(момичетата,обикалящи по цял ден по моловете и кафенетата,само и само да ги забележат)...
Гледай си собственото дупе и си свиркай... :) 8)