PDA

View Full Version : gsm-pc?



anonim4e2
07-01-2009, 20:55
здравейте не мога да си свържа телефона с компютъра излиза ми едно-изберете режим чрез pc,печат и медия или съхранение данни.пробвах всичките и нищо не стана :o heeeeelp :(

LittleDude
07-01-2009, 20:59
Какъв е телефона?

doomkillerr
07-01-2009, 21:04
здравейте не мога да си свържа телефона с компютъра излиза ми едно-изберете режим чрез pc,печат и медия или съхранение данни.пробвах всичките и нищо не стана :o heeeeelp :(

Обясни малко по подробно, какво става като свържеш телефона с компютъра? Това съобщение, къде излиза - на компютъра или телефона? :-o

П.С. - Вероятно нямаш инсталирани драйвери на компютъра необходими за да се разпознае телефона от PC-то!!! 8)

anonim4e2
07-01-2009, 21:10
ami telefona e nokia 7610
kato go svarja mi izliza na telefona ''kartata s pamet se polzva ot drugo prilojenie''drun drun i ni6to ne stava :(

doomkillerr
07-01-2009, 22:30
ami telefona e nokia 7610
kato go svarja mi izliza na telefona ''kartata s pamet se polzva ot drugo prilojenie''drun drun i ni6to ne stava :(

Свали си ето тази програма: Nokia PC Suite (http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_PC_Suite_7_1_30_8_eng_web.exe) - Предназначена е точно за трансфер на данни и какво ли още не специално за Nokia! Линка е от официалната страница на Nokia! След като свалиш програмата я инсталирай, рестартирай компютъра и след това свържи телефона посредством кабел и стартирай програмата (има възможност да го свържеш с компютъра и чрез "bluetooth"...)

Успех!

:)