PDA

View Full Version : 3-ка с 2 девствени момичета :-x ??



migancy
07-01-2009, 21:16
Един "приятел" ми разказваше колко се кефел на такива неща и колко искал .. няма да ви питам " според вас ", защото знам, че не е нормално до някъде .. но всеки с разбиранията си та .. вие бихте ли участвали в такава 3-ка ??

summerlove66
07-01-2009, 21:18
Епа та да :D +Ако бех момче :)

Stela90
07-01-2009, 21:20
тъпо..не стига че с два пирона ами може да стане и баташкото клане като ги отвори

sKa73r4o93
07-01-2009, 21:26
Да ! 8-)

voidwalker
07-01-2009, 22:16
ае да не съм луд че да участвам точно пък с 2 девственици. пък и то ще е някъф мармалад. едната, другата, кръв навсякъде, крака , ръце, глави, кот се сетиш. и след всичко това трябва да изчистиш чаршафите... :razz: :razz: :razz: :razz:

Ilikeliljon
07-01-2009, 22:36
Не, не бих участвал, ако са девствени, това е много интимно нещо и не бих го пробвал. Но дори и да не са девствени пак не бих го направил :) :) :)

machoka
07-01-2009, 22:37
Не, не бих участвал, ако са девствени, това е много интимно нещо и не бих го пробвал. Но дори и да не са девствени пак не бих го направил :) :) :)

Точно така, трябва да си пълен боклук за да го направиш с 2 девствени момичета.

Lestat357
07-01-2009, 22:44
Не, не бих участвал, ако са девствени, това е много интимно нещо и не бих го пробвал. Но дори и да не са девствени пак не бих го направил :) :) :)

Точно така, трябва да си пълен боклук за да го направиш с 2 девствени момичета.

Напълно съгласен! Дано има повече такива като нас(вас). Хм, по колко ли подобни предложения се отправят всеки миг някому и в наст. момент от Фабриката за Сънища?

cookie_master
07-02-2009, 07:35
ъъ не :?

vde
07-02-2009, 08:11
да

plmn
07-02-2009, 08:37
Един "приятел" ми разказваше колко се кефел на такива неща и колко искал .. няма да ви питам " според вас ", защото знам, че не е нормално до някъде .. но всеки с разбиранията си та .. вие бихте ли участвали в такава 3-ка ??

кое не е нормално бе приятел :lol:
тройката ли? или това, че участниците са девствени? нищо ненормално не виждам.

lifelesscorpse
07-02-2009, 11:05
Първо,че момичетата трябва да са много,ама мноого кухи,за да се "сефтосат" в тройка...Ебати...Вече тотално никви ценности не се зачитат,камо ли относно секса...Аз съм против,дори и само едната да е девствена...Иначе попринцип,ако и тримата/трите имат вече опит няма лошо за тройка(също и оргии и т.н. квот се сетите...)...
Странна работа... :?

KASAPA
07-02-2009, 11:18
Не, не бих участвал, ако са девствени, това е много интимно нещо и не бих го пробвал. Но дори и да не са девствени пак не бих го направил :) :) :)

Точно така, трябва да си пълен боклук за да го направиш с 2 девствени момичета.

Аз сам пълен боклук и бих го направил.Определено ще им напомпя дупетата и ще ми го полапат.Но определено преди да ги отворя,ще полижа малко девствени путаранки,защото вече са кът,дори и 13+ да е.Възрастовтаа граница падна!

monincetyyy
07-02-2009, 11:20
Първо,че момичетата трябва да са много,ама мноого кухи,за да се "сефтосат" в тройка...Ебати...Вече тотално никви ценности не се зачитат,камо ли относно секса...Аз съм против,дори и само едната да е девствена...Иначе попринцип,ако и тримата/трите имат вече опит няма лошо за тройка(също и оргии и т.н. квот се сетите...)...
Странна работа... :?
Съгласна съм с Васи :) не мисля че сефтето тряа да е префектно щото ще се помни цял живот бля бля бля.. обаче тфа вече е прекалено.. Тя още нищо не знае пък и още една такава до нея и ще е направо бахти смешната картинка... По-добре първо да се научи да си прави нормален секс и тогава да се прай на интересна... 3ки 4ки и т.н... :)

VerryBerry
07-02-2009, 12:59
Първо,че момичетата трябва да са много,ама мноого кухи,за да се "сефтосат" в тройка...Ебати...Вече тотално никви ценности не се зачитат,камо ли относно секса...Аз съм против,дори и само едната да е девствена...Иначе попринцип,ако и тримата/трите имат вече опит няма лошо за тройка(също и оргии и т.н. квот се сетите...)...
Странна работа... :?
Съгласна съм с Васи :) не мисля че сефтето тряа да е префектно щото ще се помни цял живот бля бля бля.. обаче тфа вече е прекалено.. Тя още нищо не знае пък и още една такава до нея и ще е направо бахти смешната картинка... По-добре първо да се научи да си прави нормален секс и тогава да се прай на интересна... 3ки 4ки и т.н... :)

тъкмо това щях да пиша :-D
И според мен 3-ката не е най-подходящия вариант за "първия път"

IRule
07-02-2009, 13:49
Тва е гнусно и ще е много цветно, ако ме разбираш :-x

tedsSs
07-02-2009, 17:02
Тва е гнусно и ще е много цветно, ако ме разбираш :-x

:smt023

wersa4e
07-02-2009, 17:33
Самоувийство !!! Но да бих и после бих си направил харакири и пак ще има по-малко кръв :lol:

DivoTo_KoTe
07-02-2009, 17:36
Тва е гнусно и ще е много цветно, ако ме разбираш :-x


И шумно.

Никога,ама никога не съм си представяла първия път с повече от едно момче....

mysterious93
07-02-2009, 19:33
Първо,че момичетата трябва да са много,ама мноого кухи,за да се "сефтосат" в тройка...Ебати...Вече тотално никви ценности не се зачитат,камо ли относно секса...Аз съм против,дори и само едната да е девствена...Иначе попринцип,ако и тримата/трите имат вече опит няма лошо за тройка(също и оргии и т.н. квот се сетите...)...
Странна работа... :?
Съгласна съм с Васи :) не мисля че сефтето тряа да е префектно щото ще се помни цял живот бля бля бля.. обаче тфа вече е прекалено.. Тя още нищо не знае пък и още една такава до нея и ще е направо бахти смешната картинка... По-добре първо да се научи да си прави нормален секс и тогава да се прай на интересна... 3ки 4ки и т.н... :)

и защо да са кухи?? всеки си решава сам за себе си за първия си път.. и що да е смешна картинка?? това че вие сега имате опит не значи че сте добри в леглото или че не сте смешна картинка и кво значи "нормален секс" :D :D

Pliok0019
07-02-2009, 21:28
Ако се поставя на мястото на момчето - не.

Ако се поставя на мястото на девствените момиче - НЕ, ОПРЕДЕЛЕНО.

Rofl4e
07-02-2009, 21:30
:razz: пфф не

Tonica
07-02-2009, 22:29
Не, не бих участвал, ако са девствени, това е много интимно нещо и не бих го пробвал. Но дори и да не са девствени пак не бих го направил :) :) :)

Точно така, трябва да си пълен боклук за да го направиш с 2 девствени момичета.

Абсолютно съгласна!!! 8-) 8-)

8) 8) 8) 8)

got2Bthe1
07-02-2009, 23:47
Не, не бих участвал, ако са девствени, това е много интимно нещо и не бих го пробвал. Но дори и да не са девствени пак не бих го направил :) :) :)

Точно така, трябва да си пълен боклук за да го направиш с 2 девствени момичета.

fenasf
07-03-2009, 12:00
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

тва ако ми се случи ще вдигна пир след това

много ясно че да тва не мога да повярвам че изобщо е въпрос :?

vesi1985
07-03-2009, 12:01
знам, че не е тук мястото да питам, но може ли да ми кажете как да си сложа аватар?

IRule
07-03-2009, 12:02
знам, че не е тук мястото да питам, но може ли да ми кажете как да си сложа аватар?

Зависи от тва как изглеждаш 8)

vesi1985
07-03-2009, 12:04
знам, че не е тук мястото да питам, но може ли да ми кажете как да си сложа аватар?

Зависи от тва как изглеждаш 8)
момче съм, кво значение има как изглеждам :-)

IRule
07-03-2009, 12:06
знам, че не е тук мястото да питам, но може ли да ми кажете как да си сложа аватар?

Зависи от тва как изглеждаш 8)
момче съм, кво значение има как изглеждам :-)


Аааа тогава не знам :D

exis7
07-04-2009, 10:33
Тва пък беше върха на сладоледа...тройка с девствени момичета...треа да си мега загорял ,за да го напрайш... :shock: :shock: :shock:

monincetyyy
07-04-2009, 10:43
Първо,че момичетата трябва да са много,ама мноого кухи,за да се "сефтосат" в тройка...Ебати...Вече тотално никви ценности не се зачитат,камо ли относно секса...Аз съм против,дори и само едната да е девствена...Иначе попринцип,ако и тримата/трите имат вече опит няма лошо за тройка(също и оргии и т.н. квот се сетите...)...
Странна работа... :?
Съгласна съм с Васи :) не мисля че сефтето тряа да е префектно щото ще се помни цял живот бля бля бля.. обаче тфа вече е прекалено.. Тя още нищо не знае пък и още една такава до нея и ще е направо бахти смешната картинка... По-добре първо да се научи да си прави нормален секс и тогава да се прай на интересна... 3ки 4ки и т.н... :)

и защо да са кухи?? всеки си решава сам за себе си за първия си път.. и що да е смешна картинка?? това че вие сега имате опит не значи че сте добри в леглото или че не сте смешна картинка и кво значи "нормален секс" :D :D
1во не съм казала че са кухи
2ро смешна картинка е според мен защото е същото като да чуеш някой да свири на цигулка без да е докосвал преди какъвто и да е инструмент (бахти музикалната дето съм :D :D ) пък камоли двама такива.
3то секса е нещо интимно между двама души. 3ки 4ки и сякфи от сорта за мен са разнообразие.Затова казах "нормален секс"
Още нещо неясно!? :)

lipstik
07-04-2009, 11:00
Не,поредната простотия..

Pepincetyy
07-04-2009, 11:32
Не,поредната простотия..

Pepincetyy
07-04-2009, 11:36
знам, че не е тук мястото да питам, но може ли да ми кажете как да си сложа аватар?
Отгоре в лентата "Настройки за форума"

Hilary_
07-04-2009, 12:24
Не .. :? :?

t0d1t0
07-04-2009, 12:42
:shock: Аз с 2 момичета не искам да го направя , а ти с 2 , че и девствени :smt075

brokeninside13
07-17-2009, 13:43
Тва е гнусно и ще е много цветно, ако ме разбираш :-x

ItalianMafia
07-17-2009, 13:43
Извратено ..

ItalianMafia
07-17-2009, 13:46
...

mimsssssss
07-17-2009, 15:19
момиче съм но пак бих участвала/тройка с 3 момичета/ :oops:
:D


+1

AceXe
07-17-2009, 15:24
Мисля, че е доста тъпо да правиш тройка с девствени момичета. За всяко момиче първото сексуално сношение е нещо много лично и специално, така както първата целувка е по-различна от всички нататък. Помни се вечно. Много идиотско би било да осъществи подобно нещо участвайки в тройка, където нито любов може да усети, нито онази тръпка. Просто секс. Разваля се този специален момент.

И между другото факта, че основно говорите за чисто физическите неудобства (кръвта) говори много за вас самите!!!

YourPoison
07-17-2009, 15:45
не ..

scyLLa
07-17-2009, 16:08
Не, не бих участвал, ако са девствени, това е много интимно нещо и не бих го пробвал. Но дори и да не са девствени пак не бих го направил :) :) :)

Точно така, трябва да си пълен боклук за да го направиш с 2 девствени момичета.
Що ти да не го правиш с такива дето са се ебали по 5000 пъти и задниците са им разширени като на шаран устата

mArMaLaDkA
07-17-2009, 16:15
И между другото факта, че основно говорите за чисто физическите неудобства (кръвта) говори много за вас самите!!!

И аз това го забелязах. Все кръвта, та кръвта. Не се знае дали изобщо ще има кръв първо на първо. И второ - от какво ви е толкова гнус? Ако се случи така, че приятелката ви да е девствена, но ви обича и иска вие да сте й първият, какво ще й отвърнете(говоря в множествено число, понеже половината индивиди в тая тема са отвратени от нещо си)? "И аз те обичам, ама не ми се занимава, пък и ме е гнус, заради кръвта". Де.ба, вие изкарахте, че все едно банки с кръв ще текат. Щом ви е гнус от самите вас или партньора ви - не сте дорасли нито за раздела, нито изобщо за това, да говорите за секс.

Колкото по темата: Не мисля, че ще е особено възбуждащо. Твърде много екшън за първи път. И аз си мисля, че първият секс е нещо запомнящо се и което оказва влияние и занапред в сексуалния живот и изобщо в отношенията със срещуположния пол. Определено мисля, че първият път(за n-ти път споменавам това словосъчетание) трябва да е между двама души. Не е задължително да има някаква изгаряща любов, обяснения, разтакавания половин година и т.н. Важното е да я има тръпката, химията, доверието в партньора, желанието.

beliqsmok
07-17-2009, 17:07
Да :grin:

fuck_brainpants
07-17-2009, 18:11
ае да не съм луд че да участвам точно пък с 2 девственици. пък и то ще е някъф мармалад. едната, другата, кръв навсякъде, крака , ръце, глави, кот се сетиш. и след всичко това трябва да изчистиш чаршафите... :razz: :razz: :razz: :razz:




:smt038 :smt020

Smite
07-17-2009, 19:09
аз съм пък момче и мисля че по хубаво щеше да е с 2 девствени момчета и 1 по опитно момиче

по темата : определено ДА загоряли лапешки истории :-P :-P :-P :lol: :lol: :lol: 8-)

monincetyyy
07-17-2009, 19:41
аз съм пък момче и мисля че по хубаво щеше да е с 2 девствени момчета и 1 по опитно момиче

по темата : определено ДА загоряли лапешки истории :-P :-P :-P :lol: :lol: :lol: 8-)
Да ве по-хубаво щяло да е... Друг път.. Касапница :lol:

sweetchef
07-17-2009, 21:01
Аз не бих

smiLe49
07-17-2009, 21:44
И между другото факта, че основно говорите за чисто физическите неудобства (кръвта) говори много за вас самите!!!

И аз това го забелязах. Все кръвта, та кръвта. Не се знае дали изобщо ще има кръв първо на първо. И второ - от какво ви е толкова гнус? Ако се случи така, че приятелката ви да е девствена, но ви обича и иска вие да сте й първият, какво ще й отвърнете(говоря в множествено число, понеже половината индивиди в тая тема са отвратени от нещо си)? "И аз те обичам, ама не ми се занимава, пък и ме е гнус, заради кръвта". Де.ба, вие изкарахте, че все едно банки с кръв ще текат. Щом ви е гнус от самите вас или партньора ви - не сте дорасли нито за раздела, нито изобщо за това, да говорите за секс.

Колкото по темата: Не мисля, че ще е особено възбуждащо. Твърде много екшън за първи път. И аз си мисля, че първият секс е нещо запомнящо се и което оказва влияние и занапред в сексуалния живот и изобщо в отношенията със срещуположния пол. Определено мисля, че първият път(за n-ти път споменавам това словосъчетание) трябва да е между двама души. Не е задължително да има някаква изгаряща любов, обяснения, разтакавания половин година и т.н. Важното е да я има тръпката, химията, доверието в партньора, желанието.

;-) ;-) ;-)

sentry
07-17-2009, 22:15
мисля, че любовта е за двама, и ако има трети, то не е любов. а без любов секса не е секс. но само мисля, не съм пробвал и най-вероятно няма да имам възможността да пробвам.

sapa91
07-17-2009, 22:53
ще направя даже и 4ка с 3 девствени момичета щом е за чукането :) /но не и на мой терен, мизерии не искам/

Ice_Power
07-17-2009, 23:10
как не :-x

kamikadze33
07-19-2009, 13:29
Един "приятел" ми разказваше колко се кефел на такива неща и колко искал .. няма да ви питам " според вас ", защото знам, че не е нормално до някъде .. но всеки с разбиранията си та .. вие бихте ли участвали в такава 3-ка ??
На подписа ми обясняваш как неможем да смятаме :) Погледни си подписа отново и ми кажи 98% + 24% 100% ли правят ?? :-D

SuNsEt
07-19-2009, 13:56
НЕ :?

mArMaLaDkA
07-19-2009, 14:29
kamikadze33, умишлено е така. ;)

JoLLiE92
07-19-2009, 15:31
мъжете да се научат да задоволят една жена като хората че после да скачат на 2 :?

a3c1M
07-19-2009, 17:48
Един "приятел" ми разказваше колко се кефел на такива неща и колко искал .. няма да ви питам " според вас ", защото знам, че не е нормално до някъде .. но всеки с разбиранията си та .. вие бихте ли участвали в такава 3-ка ??

ама нз де ша ги намериш тез девствените да правят тройка с някакъв непознат

djuki
07-19-2009, 19:50
не нищо че съм момиче 3ка не искам да правя

Mastta
07-19-2009, 19:54
не :?

AceXe
07-19-2009, 20:34
Един "приятел" ми разказваше колко се кефел на такива неща и колко искал .. няма да ви питам " според вас ", защото знам, че не е нормално до някъде .. но всеки с разбиранията си та .. вие бихте ли участвали в такава 3-ка ??
На подписа ми обясняваш как неможем да смятаме :) Погледни си подписа отново и ми кажи 98% + 24% 100% ли правят ?? :-D

То това е идеята... Нарочно го е написал така, защото е подвеждащо и в следващия момент като прочетеш, че не можеш да смяташ се усещаш за грешката си. Подписа не е лош, но е толкова изтъркан, че няма накъде...

mysterious93
07-19-2009, 20:37
Един "приятел" ми разказваше колко се кефел на такива неща и колко искал .. няма да ви питам " според вас ", защото знам, че не е нормално до някъде .. но всеки с разбиранията си та .. вие бихте ли участвали в такава 3-ка ??
На подписа ми обясняваш как неможем да смятаме :) Погледни си подписа отново и ми кажи 98% + 24% 100% ли правят ?? :-D


А на някой май му липсва чувство за хумор :D

vampirekiss
07-19-2009, 20:41
В таквиз неща аз участие не взимам.Тези момичета май не са били много в ред или просто за били яко загоряли.

zdravk0
07-21-2009, 01:48
Тройка с девствени ? Не!
-Ох,чакай!
-Спри!Боли!
-Защо не влиза? :D

blehee
07-21-2009, 07:36
Тройка с девствени ? Не!
-Ох,чакай!
-Спри!Боли!
-Защо не влиза? :D :razz: :razz: :razz:
Иначе по темата - НЕ :D

Midi4ka
07-21-2009, 09:52
zdravk0 написа:
Тройка с девствени ? Не!
-Ох,чакай!
-Спри!Боли!
-Защо не влиза?
:D :D :D :D :D Това е глупаво-3-ка с 2 девствени момичета..пффф :-D :-D Ако толкова иска 3-ка да го направи поне с две ''отворени'' момичета :grin: :grin: :D :D

rumcho
07-21-2009, 14:14
тъпо..не стига че с два пирона ами може да стане и баташкото клане като ги отвори

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Moonchild
07-21-2009, 21:34
1ят път трябва да е със специален човек!!!!!!!!!

lovec
07-22-2009, 10:02
чак пък с девствени то напрао бих се побуркал то няма да има одоволствие а мъки :-D

vichevv
08-04-2009, 20:50
Не, не бих участвал, ако са девствени, това е много интимно нещо и не бих го пробвал.

Oligofren
08-04-2009, 21:02
Малко нереално е 2 момичета да искат от 1 момче да ги отвори по едно и също време :)

Иначе не бих го направил.

Walentin
08-04-2009, 21:07
Аз бих го направил. След това гледаш всичко в кръв, цици, котета, а бе луда работа и накрая ще ги изчистя с език, ще ги лъсна направо. И моля без обиди, всеки човек си има фетиш. :P

TMARAGORN
08-04-2009, 22:13
Не небих го направил ,не защото ще е "кървава баня" ,а защото принципно е тъпо отнемеш девствеността на 2 момичета по тоя начин тоест едвали ще им обърнеш достатъчно внимание ще е малко като да отвориш нещо да го захвърлиш без да си го използвал особено все едно ти е писнало и да се заемеш да отвориш още едно другото да оставиш да се развали/остарее ,надявам се да сте схванали идеята.
Пък тва за кървавата баня то ,ако някой несе наеме да го свърши няма кой друг се пак първитя път от женската страна неса най-красивото и хубаво нещо ,но все пак ако момчето подходи добре с нежност с разбиране за момичетата няма да е чак толкова страшно и болезнено все пак са живи същества подяволите неможеш да ги "ръгаш кат животно и после момичето да ти се усмихне.От мъжка страна първия път с едно момиче нетрябва на вас да ви е кеф ,а мимечето да е добре след това.
Съжалявам малко се поовлякох ,но ми е адски грозно и притивно като прочета или чуя изказване от сорта на "пфф оная аз я еба тя само ми реве немога си направя кефа"

Magic_Girl
08-05-2009, 09:06
Хах все едно да правиш тройка с 2 девствени момчета. :D Това би било мнооого забавно, но не бих опитала. :D 8-)

foreverr
08-05-2009, 17:02
Не, бих го правила само с човека който обичам :)

batty
08-05-2009, 18:17
касапницаааа... нз кое момиче ще се навие