PDA

View Full Version : Правилно ли се държа .



balsamaa
07-02-2009, 10:53
Значи бях се влюбил в 1 момиче ,което след това се оказа ,че или я е страх да тръгне с мене или просто не изпитва нищо но както и да е .Понеже я познавах и от преди тва от 3 години сме в 1 клас и решихме поне да си запазим приятелството и уж да забравим за това.Аз и преди това и сега я търсех повече всмисъл по скайп почвах разговора,пишех и смси и звънях ама понеже не искам да мисля за нея реших ако тя иска да говори с мене тя да го прави и искам да знам правилно ли се държа в случая?

NeZaPoznat
07-02-2009, 10:58
Значи бях се влюбил в 1 момиче ,което след това се оказа ,че или я е страх да тръгне с мене или просто не изпитва нищо но както и да е .Понеже я познавах и от преди тва от 3 години сме в 1 клас и решихме поне да си запазим приятелството и уж да забравим за това.Аз и преди това и сега я търсех повече всмисъл по скайп почвах разговора,пишех и смси и звънях ама понеже не искам да мисля за нея реших ако тя иска да говори с мене тя да го прави и искам да знам правилно ли се държа в случая?

Абсолютно правилно! Спри да търсиш всякакви контакти освен случайни. Тя ако иска - знае как да те намери. Ако не иска - не си губи времето !

Nail
07-02-2009, 11:00
Ти си я познаваш и само ти можеш да прецениш дали се държиш правилно. Хубаво е, наистина, че не и досаждаш, защото може да ти сложи етикета "лепка".

balsamaa
07-02-2009, 11:07
Значи бях се влюбил в 1 момиче ,което след това се оказа ,че или я е страх да тръгне с мене или просто не изпитва нищо но както и да е .Понеже я познавах и от преди тва от 3 години сме в 1 клас и решихме поне да си запазим приятелството и уж да забравим за това.Аз и преди това и сега я търсех повече всмисъл по скайп почвах разговора,пишех и смси и звънях ама понеже не искам да мисля за нея реших ако тя иска да говори с мене тя да го прави и искам да знам правилно ли се държа в случая?

Абсолютно правилно! Спри да търсиш всякакви контакти освен случайни. Тя ако иска - знае как да те намери. Ако не иска - не си губи времето !Мерси точна това исках да чуя ,всмисъл не искам да досаждам тя наистина знае къде кога и как да ме намери ако и трябвам :) 8)

balsamaa
07-02-2009, 11:09
Ти си я познаваш и само ти можеш да прецениш дали се държиш правилно. Хубаво е, наистина, че не и досаждаш, защото може да ти сложи етикета "лепка".ам аз заради това не искам да и обръщам такова внимание и съм сигурен ,че ще ми минат тея чувства а иначе все пак трудно ще я забравя ,защото ще я виждам поне още 1-2 години :) както и да е здраве да е .

mysticinside
07-02-2009, 11:13
Напълно съгласна съм с NeZaPoznat ...ако мацката се интересува от теб винаги ще намери време или начин да ти пише да те заговори и така нататък :)

vagarious
07-02-2009, 12:10
Правилно постъпваш,разбира се.Ако е на зор-сам казваш,че винаги може да те намери.Няма от какво да се притесняваш.

THeCheRry
07-02-2009, 13:05
Естествено че постъпваш правилно :)

sladkalady
07-02-2009, 13:12
Да,постъпваш правилно :)

Take_That
07-02-2009, 17:14
Да :)

Take_That
07-02-2009, 17:15
Да :)

FiRe_LaDy
07-02-2009, 21:29
Значи бях се влюбил в 1 момиче ,което след това се оказа ,че или я е страх да тръгне с мене или просто не изпитва нищо но както и да е .Понеже я познавах и от преди тва от 3 години сме в 1 клас и решихме поне да си запазим приятелството и уж да забравим за това.Аз и преди това и сега я търсех повече всмисъл по скайп почвах разговора,пишех и смси и звънях ама понеже не искам да мисля за нея реших ако тя иска да говори с мене тя да го прави и искам да знам правилно ли се държа в случая?

Абсолютно правилно! Спри да търсиш всякакви контакти освен случайни. Тя ако иска - знае как да те намери. Ако не иска - не си губи времето !