PDA

View Full Version : Югозападен университет "Неофит Рилски" Благоевград



palavo__sladur4e90
07-02-2009, 11:39
Споделeте, кой ще кандидатства тук и каква специалност ? :D

palavo__sladur4e90
07-04-2009, 20:24
ееее хайде де, никой ли няма да кандидатства тук ??? :shock:

sexita
07-05-2009, 12:40
Аз там няма :)

ImmortalForever
07-05-2009, 13:46
Луда ли си? Недей!Това е възможно най-пропадналия университет!Само се замисли какво образование ти дават като прочетеш, че ти взимат оценките от матурата по история и по български за специалност "право" Куцо и сакато без никакъв потенциал и амбиции отиват там..А в другите университет ти скъсват задника и за една стотничка не влизаш в елита.. Ако имаш милост към самата себе си веднага го отпиши от списъка си... Чисто приятелкси съвет ти давам..Доста хора са изгоряли..Некачестено образвание...

palavo__sladur4e90
07-05-2009, 19:00
Луда ли си? Недей!Това е възможно най-пропадналия университет!Само се замисли какво образование ти дават като прочетеш, че ти взимат оценките от матурата по история и по български за специалност "право" Куцо и сакато без никакъв потенциал и амбиции отиват там..А в другите университет ти скъсват задника и за една стотничка не влизаш в елита.. Ако имаш милост към самата себе си веднага го отпиши от списъка си... Чисто приятелкси съвет ти давам..Доста хора са изгоряли..Некачестено образвание...
Е чак луда все още не съм . :D Не ми е голямата цел да вляза там,но все пак и там се записах, чух и добри и лоши отзиви :) а и ако се стигне до там, че по някаква случайност се запиша и не ми харесва мога да се преместя, но нека не избързваме....... то ще се види :-P

Ilikeliljon
07-05-2009, 20:18
Луда ли си? Недей!Това е възможно най-пропадналия университет!Само се замисли какво образование ти дават като прочетеш, че ти взимат оценките от матурата по история и по български за специалност "право" Куцо и сакато без никакъв потенциал и амбиции отиват там..А в другите университет ти скъсват задника и за една стотничка не влизаш в елита.. Ако имаш милост към самата себе си веднага го отпиши от списъка си... Чисто приятелкси съвет ти давам..Доста хора са изгоряли..Некачестено образвание...
Е чак луда все още не съм . :D Не ми е голямата цел да вляза там,но все пак и там се записах, чух и добри и лоши отзиви :) а и ако се стигне до там, че по някаква случайност се запиша и не ми харесва мога да се преместя, но нека не избързваме....... то ще се види :-P

Сестра ми е завършила там начална педагогика и публична администрация и в момента работи в Областна администрация Стара Загора. Не смятам, че университета е толкова загубен. :) :)

Loshotia
07-05-2009, 20:47
Луда ли си? Недей!Това е възможно най-пропадналия университет!Само се замисли какво образование ти дават като прочетеш, че ти взимат оценките от матурата по история и по български за специалност "право" Куцо и сакато без никакъв потенциал и амбиции отиват там..А в другите университет ти скъсват задника и за една стотничка не влизаш в елита.. Ако имаш милост към самата себе си веднага го отпиши от списъка си... Чисто приятелкси съвет ти давам..Доста хора са изгоряли..Некачестено образвание...

Да, това е Югозападналия все пак 8-)

sexxxxxxy
08-11-2009, 15:47
Здравейте на всички, който искат да учат или се колебаят дали да учат право в ЮЗУ. Възможно най-приятелски ви съветвам да не правите тази ОГРОМНА грешка. Сестра ми учеше там точно въпросното право ...... остана страшно недоволна от обучението, което наистина изобщо не може да се сравнява с това, което се получава в другите университети. Беше принудена да се премести, което струваше към 4000 лв......... а можеше лесно да си спести времето и парите. В началото и тя смяташе, че хората, който я предупредиха да не се записва там просто завиждат, нищо незнаят и т.н, но като се начете на десетки обяви от кантори предлагащи работа, в който изрично се споменаваше кандидатът да не е завършил ЮЗУ разбра, че не е случайно. Вие сами си решавате,просто исках да ви предпазя от тази не малка грешка да излезете необразовани, лично мое мнение е, че е по-добре човек да учи нещо друго в друг университет , дори и да пропусне една година, което ще е много по-смислено отколкото да вземе диплома и да незнае, какво да прави с нея.......... Може ли вие да учите някаква педагогика и в същото време да можете да запишете като втора специалност финанси,маркетинг,че дори ако се не лъжа и право може.. Е какво общо имат тези специалности, или целта е просто да си плащате. Още повече,че правото е степен магистър,а не както останалите специалност степен бакалавър. :razz:

abv01
08-11-2009, 15:50
Я не ми обиждайте университета. Все пак е в Благоевград :-x