PDA

View Full Version : Трябва ми малко помощ



nqkafsi_tam
07-02-2009, 11:48
Когато съм до някоя супер яка мацка по-принцип, някак си се спичам или и аз незнам точно какво ми става, просто осещам как целия изтръпвам, ръцете ми почват да треперят и адреналина ми е на макс :),
никога не съм имал кой и знае какъв късмет с момичетата смисъл почти винаги се получава така че аз я харесвам много и заради това харесване провалям работата. Нали знаете как някой път всичко е като на игра и за да бъдеш с нея трябва да играеш играта, закачки ала бала ей такива ако се сещате, колкото и да я обичаш или да си мислиш, че я обичаш трябва да изчакаш удобен момент за да й го кажеш, а през това време да го доказваш без да си го казал, комплименти, цветя, намеци и всички тези неща, моята брутална грешка май е че като мине известен период аз си казвам всичко с две три изречения и някак си убивам тази игра и съответно сигурно тръпката да не знаеш какво ще стане, в следващия момент и може би това ми е проблема за връзките, но не съм сигурен...
Как да преодолея всичко това без да използвам наркотици, алкохол и тем подобни, как да преодолея себе си в тази ситуация, щото ми е някво много странно как изведнъж всичко в мен потрепва или по принцип или ми треперят ръцете, почвам да говоря някво не ясно и се заплитам тей яко, че провалям всичко покрай момичетата, който не познавам и харесвам... Смисъл незнам и аз как да си го обясня може би е някво ниво на стрес или незнам и аз..
ако някой може да ми даде съвет моля ! :)

NeZaPoznat
07-02-2009, 11:54
Състоянието ти е нормално. Може би с малко самоконторл и някой и друг майтап в подходящ момент ще разчупиш обстановката. Наркотици и алкохол не решават преоблема - задълбочават го.

А доколкото за това, че си казваш бързо. Ами аз имам една тактика - казвам каквото чувствам и после не чакам положителен отговор. Така хем ми олеква - хем после не се чудя 'какво щеше да стане ако ...'.
Ако мацката те харесва - ще има нещо. Ако не те харесва - повдигаш и его-то и после не си губиш времето.
:)

vagarious
07-02-2009, 12:15
Състоянието ти е нормално. Може би с малко самоконторл и някой и друг майтап в подходящ момент ще разчупиш обстановката. Наркотици и алкохол не решават преоблема - задълбочават го.

А доколкото за това, че си казваш бързо. Ами аз имам една тактика - казвам каквото чувствам и после не чакам положителен отговор. Така хем ми олеква - хем после не се чудя 'какво щеше да стане ако ...'.
Ако мацката те харесва - ще има нещо. Ако не те харесва - повдигаш и его-то и после не си губиш времето.
:)
Мм съгласна съм :wink: Звучи доста лесно,но в повечето случаи е много трудно да си признаеш и да не чакаш положителен отговор и да се чуеш точно това. :)

NeZaPoznat
07-02-2009, 12:18
Ако става дума за колежката .... все едно нищо не съм ти казал :D

nqkafsi_tam
07-02-2009, 12:19
тва нещо дето като има много много близко до мен някоя момиче или като ме гледа примерно известно време и знам, че ме гледа ми едно много едно такова изтръпнало притеснено и всичко се случва много бързо или понякога прекалено бавно много е гадно как да променя това нещо в себе си ?

moneycomeme
07-02-2009, 12:21
съгласна съм с NeZaPoznat

vagarious
07-02-2009, 12:25
Много се притесняваш според мен.Отпусни се и няма да имаш проблеми :P

nqkafsi_tam
07-02-2009, 12:49
Може би ми трябва само малко повече смелост и самоувереност а не това :oops: или това :shock: ако ми разбирате въпроса е как да ги изградя в себе си и да ги направя като част от моя характера защото, ако кажем, че характера на човек е нещо, което се изгражда през целия му живот, това значи, че мога да се променя по всяко време и искам да променя това точно сега :)

bog4eto
07-02-2009, 13:34
Ами явно знаеш какво искаш да промениш,няма начин с вълшебна пръчка и 1-2 думи на някъф неразбираем език...важното е да знаеш какво искаш да промениш,другото е въпрос на воля 8) Ние не ядем мъже,спокойно :D

Успех ;)

RaZzer
07-02-2009, 13:42
Ами явно знаеш какво искаш да промениш,няма начин с вълшебна пръчка и 1-2 думи на някъф неразбираем език...важното е да знаеш какво искаш да промениш,другото е въпрос на воля

Пък и в крайна сметка... едва ли има толкова голямо значение момента, в който си изказваш чувствата... Успех!

totik
07-02-2009, 17:09
Само за инфо на колко години си ?

nqkafsi_tam
07-03-2009, 13:26
17

mirinda1
07-03-2009, 13:33
НА 17 и се притесняваш ?! :shock: ....

FiRe_LaDy
07-03-2009, 13:43
И приятелят ми каот тръгнахме беше много срамежлив.Отначало аз първа си признах за чувствата,аз поех инициативата да излезем.Той направи първата крачка да тръгнем и от тоя негов срам ... тръгнахме по доста интересен начин,който никога няма да забравя. :grin: Много ми беше хубав като се засрамеше.Демек,ако мацката те харесва и иска да е с теб,няма да ти пречи това,че си срамежлив.Просто не си намерил подходящата.