PDA

View Full Version : как се действа, когато си харесал по-голяма от теб?



nqkafsi_tam
07-02-2009, 11:52
Тя е на 23 и това малко ме притеснява, че не ме гледа на сериозно или поне не по тоя начин дето аз искам. Оня ден се видяхме за първи път и какво да ви кажа любов от пръв поглед, доста си паднах по нея и днеска като отида на работа незнам даже как да я заговоря, по едно време тя се приближи до мен и аз почнах да говоря някво несвързано едно такова неразбираемо много се спекох един вид така. По-принцип въпроса ми е как се действа, когато си си харесал по-голяма от теб? аз съм на 17... Знам, че няма да стане ама пък, кво пак лошо има да пробвам :)

Пиши описателни заглавия.
Punisherrr

dimitar_ak
07-02-2009, 11:55
Има една приказка, че там където си вадиш хляба друго не се вади.

NeZaPoznat
07-02-2009, 11:56
Тя е на 23 и това малко ме притеснява, че не ме гледа на сериозно или поне не по тоя начин дето аз искам. Оня ден се видяхме за първи път и какво да ви кажа любов от пръв поглед, доста си паднах по нея и днеска като отида на работа незнам даже как да я заговоря, по едно време тя се приближи до мен и аз почнах да говоря някво несвързано едно такова неразбираемо много се спекох един вид така. По-принцип въпроса ми е как се действа, когато си си харесал по-голяма от теб? аз съм на 17... Знам, че няма да стане ама пък, кво пак лошо има да пробвам :)

Колежки НЕ !! НЕ !!

mostwanted
07-02-2009, 11:57
Има една приказка, че там където си вадиш хляба друго не се вади.
:D :D :D :D :D

nqkafsi_tam
07-02-2009, 12:07
тва с хляба ми хареса :) добрече тя не ми обръща много внимание зема се влюбя пак да страдам само ;Р иначе е няква готина :)

NeZaPoznat
07-02-2009, 12:19
Праскай си ... помага :D

moneycomeme
07-02-2009, 12:22
Виж без колежки....я си прави кефа,недей да смесваш работата с любовта...

nqkafsi_tam
07-02-2009, 12:28
IT's aways one girl she comes from nowhere, she is so beautiful and cutie and I fallen in love in her and then I broke my heart and then I want to can return the time and don't do this madnesssssssss but I always do this because only love have meters

nqkafsi_tam
07-02-2009, 13:26
IT's aways one girl she comes from nowhere, she is so beautiful and cutie and I fallen in love in her and then I broke my heart and then I want to can return the time and don't do this madnesssssssss but I always do this because only love have meters
kvo da vi kaja tq e umna, krasiva, sladka, 4arovna izglejda neveroqtno i nqkak si mn q haresah i prosto tva 4e znam 4e nqam 6ans nikoga da byda s neq osven po rabota e dosta gadno ne6to ama jivota e takyv ponqkoga...

RaZzer
07-02-2009, 13:44
В крайна сметка ти искаш ли да се пробваш или не? Щото кво стана... уж искаш да опиташ, пък 2ма човека като ти казаха "с колежки - не" и ти се отказа... :?

nqkafsi_tam
07-02-2009, 13:53
mi az 4e iskam iskam dali 6te imam 6ans oba4e... ddz ako osetq moment 6te napravq svoq hod ;D

nqkafsi_tam
07-02-2009, 14:41
Знаете ли какво .. все ми е едно (what evER), просто през целия ми живот съм свикнал да бъда добър във всичко, каквото и да правя било то спорт, училище, работа или каквото и да е винаги се опитвам да дам максимума с минимум усилия общо взето и явно разчитам и в любовта да съм добър е за съжеление не струвам :) не съм имал сериозна връзка от 2 години, единиственото, което правя е да се вманиячавам, че някоя е супер яка и че никога нямам да бъда с нея, защото просто се знам какъв съм... И донякъде ми писна от всичко и всички, любов, гаджета глупости и постоянно сам се закопавам в някви безумни ситуаций, след който да знам дали да бъда горд или да ме е срам, като започнем с това, че преди доста време си харесах една сервитъорка и знаете ли какво направих, купих една роза отидох и я подарих запознах се с нея нали там уж, тя ми каза, че си има приятел и аз си тръгнах , а пак тя ми предложи да остана да полафим нещо ... аз просто си тръгнах, ама пак и ми беше супер яко щото тя ми се зарадва и след една седмица минавам покрай кафето точно до нея и тя не ме позна ;D случва се ... после се бях зачатил с една щях да отида едва ли не накрая на света за да се видим и да бъдем заедно...
щах да го направя, но тя ме отряза, след това си спомних, че адски много харесвам една от моя клас и казах в скайп че я харесвам тя ми казва, че е в шок ето това : :shock: аз се паникиосах и веднага написах по-добре го забрави, аз си знам шансовете няма как да съм с теб бла бла бла бла глупости и съм мислил точно над това 11 месеца, преди няколко седмици мислех пак да ходя да се запознавам с една съседка щото изглеждаше хубава и няква готина такава от терасата я видях и си я харесах... смятай... ся пак съм видял колежката и айде пък след нея, общо взето само глупости ми се въртят в главата и между тия случки има още много ама те са прекалено много за да ги разкавам общо взето работата не върви :) ... Освен ако не съм на някво купонче или дискотека съм пълен сдухар го кажете ако искате ... Проблеми колкото искаш, качества - липсват :)
Аре teenproblem можеш ли да ми помогнеш ?!?

valdesbg
07-02-2009, 14:53
Човече спри да пускаш глупави теми. Омръзна ми всяка втора тема да е твоята. Само простотии дрънкаш.

Викни трима здравеняци да те ступат едно хубаво, после да опънат да знаем поне защо мрънкаш. Сериозно - дразниш ме, а това малко хора успяват да го постигнат.

nqkafsi_tam
07-02-2009, 15:02
боли ме хуя дали те дразня ако имаш някаф проблем можеш да доидеш да го разрешим по мъжки кат толкоз много обичаш побойщата дете тъпо, аз съм си излял тука мислите и чувствата ти се правиш на кой съм аз кой си ти къде съм аз къде си ти на мен ми писна от путъовци като тебе пак :) като нямаш кво да кажеш просто не казвай нищо демек недей да пишеш ебаси ревача мазен писна ми незнам си кво ми не сам те карал да ги четеш ве мухлио Трима здравеняци няма да ме гътнат , ако става дума за бой мотото ми е "елате повече ", тейче ако искаш събери си глупавите приятели на по 13-14 годинки и елате всичките ще ви бия по един шамар, ще ви тегля по една майна и накрая ще ви пусна по един патрон , писна ми от "здравеняци" и "мъжкари" и детски историй ... комплексари мръсни :)

NeZaPoznat
07-03-2009, 07:25
IT's aways one girl she comes from nowhere, she is so beautiful and cutie and I fallen in love in her and then I broke my heart and then I want to can return the time and don't do this madnesssssssss but I always do this because only love have meters

ИТ'с аваъс оне гирл ше сомес фром новхере, ше ис со беаутифул анд сутие анд И фаллен ин лове ин хер анд тхен И броке мъ хеарт анд тхен И вант то сан ретурн тхе тиме анд дон'т до тхис маднессссссссс бут И алваъс до тхис бесаусе онлъ лове хаве метерс

.......

Знам че е тъпо да транслираш английски на кирилица ама умрЕх от смЕх :lol: :lol: :lol: :lol:

nqkafsi_tam
07-03-2009, 13:25
kvi narkotici zema6? nezapoznat?

mirinda1
07-03-2009, 13:38
Неможе Всяка 2-ра Да Обичаш... Дай Нещо Сериозно.. колежки хм! :?

WhyNot
07-03-2009, 16:17
щом си толкова добър човек както се описваш птичето рано или късно ще кацне и на твоето рамо...адските грозници се уреждат че ти няма :D ...още си на 17 живота е пред теб пък и вярвам че хубавитъе нещса стват неочаквано...успех

a3c1M
07-03-2009, 17:59
Човече спри да пускаш глупави теми. Омръзна ми всяка втора тема да е твоята. Само простотии дрънкаш.

Викни трима здравеняци да те ступат едно хубаво, после да опънат да знаем поне защо мрънкаш. Сериозно - дразниш ме, а това малко хора успяват да го постигнат.
:razz: :razz: :razz:

BaiToq
07-03-2009, 18:36
Лизкай и гъзеца :P

golqmumnik
07-03-2009, 19:33
зчукай кучката бе,бахти педала дет си :lol: