PDA

View Full Version : Парене и сърбеж по пениса



hakerut
07-02-2009, 12:57
Здравейте преди няколко дни правих сех с непознато момиче ползвах презарватив , но се скъса и от следващият ден имам парене сърбеж и лоша миризма , а сега на 7-мият ден мисля че имам и лека температура ( умерена )
Утре ще ходя на доктор , но съм много притеснен да неби да се окаже спин !
Имам ли повод за притеснения при тези симптоми , може ли да се окаже нещо нелечимо ?

Kocha
07-02-2009, 18:36
ами прецени си имаш ли тези оплаквания



2. Какви са симптомите на HIV-инфекцията и СПИН?

HIV Инфекцията причинява най-разнообразни оплаквания в зависимост от стадия, в който се намира:

стадий на първична HIV инфекция или остър HIV синдром - този стадий протича с наличие на симптоми в около половината от случаите (у останалата половина не се наблюдават никакви оплаквания). Те са изразени в различна степен, обикновено се появяват няколко дни след момента на заразяване и траят най-често около 2 седмици (от 2-3 дни до няколко месеца). Симптомите на първичната HIV инфекция наподобяват тези на грипа или на инфекциозната мононуклеоза (това става често рпчина за поставянето на такава диагноза при търсене на лекарска помощ в този ранен стадий): висока температура, възпалено гърло, кожен обрив, гадене и повръщане, липса на апетит, диария, отпадналост и умора, главоболие, болки в мускулите и ставите и подуване на шийните лимфни възли.



ако ги имаш лош късмет а ако ги нямаш ето малко инфо за това как се лекува сифилис и трипер

СИФИЛИС
Лечението е комплексно, като включва силни антибиотици и води до пълно излекуване. Най-често прилагани антибиотици са еритромицин, тетрациклин, цефалоспорин и др.Заразените със сифилис обаче остават за дълго под лекарско наблюдение. Към тази болест не се създава имунитет. Лекува се също успешно със пеницилин и двойно дестилирана вода поставена мускулно. Сместа, след лекарско дозиране, се инжектира в горната част на левия крак, като усещането е изтръпване на крака, временна силна болка и световъртеж. Тези симптоми утихват до 2 минути. Възможни са и инжекции в рамото. Преди всичко е необходимо да се знае, че лечението при сифилис е най-ефективно и успешно в началните етапи от развитието на болестта. Последният стадий на сифилис е изключително трудно овладим и не се поддава на лечение до пълно излекуване. Поради това от особено значние за лечението е бързата и адеквата реакция при наличие на каквото и да е съмнение, бързото диагностициране и незабавно предприемане на необходимите мерки.




ето го и ТРИПЕРА лечение диагноза



Симптоми свързани с тази статия
Болка в корема, Болка при уриниране, Гадене, Изтичане на секрет от пениса, Парене при уриниране, Пенис - изтичане на секрет, Повишена температура, Повръщане, Температура - повишена, Течение жълто-зелено, Уриниране - болка, Уриниране - парене,
Типове лабораторни изследвания
Пълна кръвна картина,
Лекарства
Макролиди, Пеницилини, Хинолони, Цефалоспорини,



прочети ги ама дано да ти няма нищо а само да си внушаваш

batkodoki
07-02-2009, 20:23
Здравейте преди няколко дни правих сех с непознато момиче ползвах презарватив , но се скъса и от следващият ден имам парене сърбеж и лоша миризма , а сега на 7-мият ден мисля че имам и лека температура ( умерена )
Утре ще ходя на доктор , но съм много притеснен да неби да се окаже спин !
Имам ли повод за притеснения при тези симптоми , може ли да се окаже нещо нелечимо ?

засега е сигурно, че момето ти е "подарило" за спомен гъбички!

дали те са комбо с други по-сериозни неща - трябват спец тестове!

за СПИН/ХИВ след три месеца си направи анонимен и безплатен тест.
по-рано е безпредметно да го правиш, а дотогава докато се молиш резултата да е негативен поразсъждавай върху въпроса " пет минути кеф струват ли си 100 дни треперене?"

hakerut
07-03-2009, 11:02
Ако отида в понеделник в клиники торакс и се изследвам , може ли да разберат дали например имам гъбички и да питам днеска ме засърбя цялото тяло , а и се сетих , че когато го извадих от момичето имаше някаква червена течност , която мисля , че не беше кръв , но не съм сигурен , моля дайте ми съвет къде да отида и какво да направя за да се по успокоя

metalcheto
07-03-2009, 13:18
Ако отида в понеделник в клиники торакс и се изследвам , може ли да разберат дали например имам гъбички и да питам днеска ме засърбя цялото тяло , а и се сетих , че когато го извадих от момичето имаше някаква червена течност , която мисля , че не беше кръв , но не съм сигурен , моля дайте ми съвет къде да отида и какво да направя за да се по успокоя

сериозно си загазил :?

hakerut
07-03-2009, 13:34
защо мислиш така

hakerut
07-03-2009, 14:03
Не е ли по възможно да е Гонорея -->> http://www.doctorbg.com/page.php?id=15149

Никаде непише , че при сифилис тече нещо подобно на кръв от жената .
+това на мен симптомите ми започнаха буквално от 1-вия ден

trafik2
02-28-2014, 18:15
Здравейте .....От няколко дена края на кожичката около главичката ми е зачервена и сърби/пари.
Проблема при мен е че кожата го покрива напълно и когато го обеля да го мия (замивам се редовно и под кожичката) усещам силна болка и е трудно. Просто кожата се "опъва" и трябва сила.
Имам предвид, че пениса в отпуснато състояние изглежда малко по-малък и изцяло се покрива от кожата. Преди ми се е случвало главичката да се показва, но сега кожата е "по-затворена" в резултат на възпалението. Когато искам да го заголя трябва да го правя със сила за да мине главичката през отвора на кожата, усеща се и болка, но по-скоро от зоната на кожата, не от главичката. Този отвор дори и след като заголя главичката седи зачервен, леко подут и болезнен (когато е минал зад главичката). Общото ми усещане е че в резултат на възпалението и паренето пениса се е прибрал навътре, както при студено време.
Пропуснах да напиша, че се натрупва белезникаво течение (като мляко на вид и консистенция).
Дайте някакво решение МОЛЯ ВИ !!!!!!!!!!!!!