PDA

View Full Version : Жени, жени и пак жени ...



Carefree
07-02-2009, 12:25
Здравейте на всички :P .Предполагам че всички момчета ще ме разберат , но понеже няма какво да права и ще пусна една тема в любимия сайт . Значи аз сам на 18 години и от може би година си пиша по скайп с едно момиче , дори миналата година ходехме известно време , но на мен не ми пукаше грам . Та както и да е тя тогава замина за морето и беше цяло лято там и "връзката" ни се разпадна , а тя много държеше на мен даже се беше влюбила, но на мен не ми пукаше изобщо . Забравих да спомена че не бяхме правили секс все още , и от известно време се виждаме само за да се джаскаме :D и уговорката беше че може да се виждаме и с други хора и сме без задръжки . И тук идва голямото НО , (всички сега ще си кажат какво искаш повече) в момента когато тя ми каза че се е целувала с едно момче нещо се случи ... Стана ми супер гадно и започнах да я разпитвам постоянно , каде е , кво прави , с кой е ... е такива работи . По принцип съм много ама много ревнив и осещам , че започвам да я изнервям . Тя ме уверява че не е правила нищо с никой освен целувката , но аз като си втълпя нещо и нема тва е . Ние сме в различни компании и тя е много срамежлива по принцип и рядко се виждаме освен ако не е за секс . И сега вече като жестоко засегнат се чудя кво да правя и как да се държа . От исвестно време гледам да се държа добре с нея , но като че ли колкото по добре се държа толкова повече я отдалечавам от мен (това важи за почти всички момичета 99%). Не искам да се разделим и и казах , че вече не важи уговорката да правим кой каквото си иска и тя се съгласи но пак не се чувствам удовлетворен и пак го има съмнението . Не сам споделил с никой , защото не съм такъв и затова пиша тука като най големия тапак (не искам да обидя никой просто така се чувствам). Като съм с нея съм спокоен но остана ли си вкъшти и започват съмненията . Не мога да се храня нормално от 1 седмица и съм сигурен , че сам отслабнал . Миналата година пак претърпях много тежка раздяла , само че ми беше много по гадно . Стига съм писал , че стана много дълго и никой няма да го прочете :) . [/code]

vagarious
07-02-2009, 12:28
Пич,влюбен си ! :wink: :P

NeZaPoznat
07-02-2009, 12:32
Ей ама голЕм Гявол си :D

http://s15.rimg.info/a26c9ca6268a7b53fe522df7caa683b1.gif (http://smiles.33b.ru/smile.121438.html)

vagarious
07-02-2009, 12:40
Ей ама голЕм Гявол си :D

http://s15.rimg.info/a26c9ca6268a7b53fe522df7caa683b1.gif (http://smiles.33b.ru/smile.121438.html)
Нещо не разбрах,аз ли съм гявола :D :lol:

curka87
07-02-2009, 12:41
Пич,влюбен си ! :wink: :P

Мдам, така си е. :)

Carefree
07-02-2009, 12:44
Пич не сам , изпивал съм любов и ми е познато до болка но сега е различно не е любов 1-2 степени по малко е :D . И не мога да си обясна защо ми е гадно , при положение че като погледна фактите и си казвам - Абе луд ли съм , кво ми става тя даже не ми харесва (говоря за външния вид) . Некой ми е направил магия :D незнам кво друго да е ....

vagarious
07-02-2009, 12:47
Пич не сам , изпивал съм любов и ми е познато до болка но сега е различно не е любов 1-2 степени по малко е :D . И не мога да си обясна защо ми е гадно , при положение че като погледна фактите и си казвам - Абе луд ли съм , кво ми става тя даже не ми харесва (говоря за външния вид) . Некой ми е направил магия :D незнам кво друго да е ....
За мен това,че си влюбен е най-логичното обяснение.Е,само ти си знаеш какво чувстваш,но незнам.. абе влюбен си .. :-P

lipstik
07-02-2009, 12:50
И за мен си влюбен,просто още не го осъзнаваш.

mOBSCENE
07-02-2009, 13:00
И за мен си влюбен,просто още не го осъзнаваш.


И аз мисля така! 8)

THeCheRry
07-02-2009, 13:04
И аз си мисля че е влюбен

Carefree
07-02-2009, 13:07
добре убедихте ме че съм влюбен (дори и малко) . Някакви съвети ??

bog4eto
07-02-2009, 13:12
Ммм влюбен или не,той си знае са ;)
Възполвай се то това,което имаш,пък шсе види по-натам 8-)

vagarious
07-02-2009, 13:17
добре убедихте ме че съм влюбен (дори и малко) . Някакви съвети ??
Ами разбери дали тя има нещо към теб и ако има опитайте отново да сте заедно :wink: Ако ли пък не,продължете да си играете на "приятели с привилегии" :P (е разбира се,ако и двамата ви устройва) :-P

YakUZa777
07-02-2009, 15:02
Ако питаш мен, все едно ти е гадно да даваш на някой друг да "ползва" нещо твое и затова ти е гадно :D

Faces
07-02-2009, 15:48
Ако питаш мен, все едно ти е гадно да даваш на някой друг да "ползва" нещо твое и затова ти е гадно :D
Съгласе съм може би имаш много развито собственическо чувство и не искаш да делиш самата мисъл те влудява 8)

Kmeto
07-02-2009, 16:04
Пич според мен просто си се привързал към нея и те е страх,че ако тя прави секс с друг няма да се върне при тебе защото оня ще е по добър...

Take_That
07-02-2009, 17:02
И за мен си влюбен,просто още не го осъзнаваш.


И аз мисля така! 8)

И аз и аз 8-)

Carefree
07-04-2009, 13:08
Изгладихме нещата, всичко е ток и жица. Вече сме заедно и няма други, и се чувствам много по добре , колкото до това , че ако прави секс с друг няма да се върне не е така защото като си поговорихме и тя ми каза аз виждах че ти си с мен само заради секса и не искаш нищо повече и за това се държах така. Тя винаги (е не винаги по скоро от година) ме е обичала но аз тапака .... надявам се че ме разбирате :) мерси на всички които писаха и ми помогнаха . Всичко най !