PDA

View Full Version : Търсим работа за лятото .. ;))



piklataa
07-02-2009, 12:48
Ако някои има идеи .. къде може да се работи това лято .. да каже .. защото имам нужда от такава[работа :Д].. ! И ако може да е нещичко за 2ма.. :)) мс мн предварително .. :)))

Ако някои също си търси работа .. като мен бедното дете .. :д може да сподели .. ;))"Д"))

Immortalia
07-02-2009, 12:58
------------ тъпи хора ...

Romance
07-02-2009, 13:03
И за други работи не ставате май.. има си сайтове за тая работа
Това тук да не ви е бюро по труда

Goddess
07-02-2009, 13:18
Такаа тази работа коят тряя да ни намерите .. или да ни дадети идея .. е и за мене (смисъл аз съм второто детенце коет си търси раута .. :D :D :D ) таа мерси предварително ако дадете няква идея .. аа да каж.. НЕ СТАВАМЕ ЗА: МАГИСТРАЛНИ ФЕИ :D ЗАА "ТИТАН" ИИ "ЧИСТОТА" :D :D тва са нещата коит не са ни по силите :D :D а със здраве .. :-P

Ми Волф тогава.

Immortalia
07-02-2009, 13:18
офф ама някои хорица май не разбират от ебавка ..пуу .. се ено ..
И да.. не е бюро по труда .. просто не даай акъл ..ако ти нямаш земи някой да ти налее ..
КОЙТО ИМА ИДЕИ ДА КАЖЕ (АКО ЖЕЛАЕ) КОЙТО ИМА НУЖДА ДА СЕ ПР НА ИНТ (НЕ ТУКА) .. (:
айде мерси и със здраве .. :)

piklataa
07-02-2009, 13:29
Интересно .. Нямате ли си приятели .. родители .. да им се праите на интересни .. !!! ако не намерете си .. !!! Задавам въпрос .. които искаа да отг .. да дава .. които иска да се отваря .. на МАМА и ТАТИ не на мен .. ;)))) ..

ZipFail
07-02-2009, 14:09
оф ... вижте сайтовете за работа, като не ви помагаме ние... таМ със сигурност ще ви помогнат! ;)
Там и на непълнолетни дават 8-)

MaLyKoLiU
07-02-2009, 14:44
Години, град ?
Ако нямате 18 доста трудно ще можете да си намерите работа... особено по време на тази криза. :) Малко биха рискували да наемат непълнолетни и неопитни по това време... особено, че глобите са доста солени... :-D
И все пак може да потърсите в jobs.bg bestjobs.bg и pozvanete.bg (последния ако сте от Варна, София или Пловдив) :-D

Immortalia
07-02-2009, 15:41
------------

Romance
07-02-2009, 16:19
Не стига че сте прости ами сте и супер нагли. Не знам какво очаквате да ви предложат тук.. вие си знаете какво можете и какво не. Отивате, питате.. така се търси работа.. не по форумите, пък и да недоволствате после, че хората не могли да ви намерят нещо подходящо..

SolusChristus
07-02-2009, 17:31
Тая па пикла