PDA

View Full Version : Ходя с един, а съм влюбена в друг! :(((



de_bella
07-02-2009, 13:57
Такам, от 2 месеца се намирам в тва ужасно положение, не разчитам на няква помощ ама ти става по-добре да споделиш на по-широка аудитория.

Запознах се с едно момче(да го наречем С) преди почти година онлайн, доста често си кореспондирахме, говорехме си и изобщо станахме супер добри приятели, от един град сме а все не намирахме време да се видим.Докато срещата не се състоя преди 2 месеца, аз си имах гадже и бях щастлива с него а С го обичах много,но само като приятел.... до срещата ни , след която в мен се събудиха други чувства. И от този момент се почна кошмара. Сънувах го непрекъснато и не можех да си го избия от главата, знам, че той към мен винаги е имал други чувства освен приятелски и за тва скъсах гаджето ми с надеждата, че може нещо да се получи.Уви, със С се скарахме за някви негови лъжи и аз бях толкова зле,че се навих на една среща с едно момче и на другия ден тръгнах пък с него. Първите седмица-две успях да забравя С докато отново не започнахме да си говорим и пак се обади онова гадно чувство в мен, което нон стоп крещи,че го обичам. Тоя месец след тва си казахме много неща, блоквахме се в скайп през ден, но си махахме блоковете щото и двамата не можем един без друг, в смисъл без да се чуем и да разберем как е другия.Той ми казва, че ме обича, че би направил всичко за мен, че съм един от най-важните хора в живота си и не иска да ме изгуби и за капак на цялото излияние не искал да има връзка и гадже, а да сме приятели ме убива... гаджето ми в момента е страхотен,аз го харесвам, прави всичко за мен, невероятно момче, но глупавото ми сърце иска онзи, който уж ме обича страшно много, но иска да си запазим хубавото приятелство, което имаме.Искам да спра да мисля за него, да сме си приятели както преди да се видим, но не мога. Ходя с един, а съм влюбена в друг.А този друг не знае какво иска.А аз вече не знам какво да правя. :(

Предполагам, че има момичета, които са имали или имат същия проблем, не е рядко срещано това нещо.Ще се радвам да споделят мнение или опит щото вече полудявам. :?

NaNa_SladuRana
07-02-2009, 14:01
трябва да си с даден човек,защото си влюбена в него,а не защото се чувстваш задължена :) Кое е по важно твойто щастие или това на гаджето ти,давай със С :)

bog4eto
07-02-2009, 14:08
Що не си вземеш малка почивка от гаджета и не поживееш необвързана..поне ще си подредиш мислите :P

epizod
07-02-2009, 14:09
Днеска с един, утре с друг... за един мислим, с друг си пишем, трети обичаме, за четвърти мечтаем... с пети ходим... накрая да не останеш на сухо! Така да се базикаш с хората не е здравословно... :x

NaNa_SladuRana
07-02-2009, 14:41
тъй като няма какво да правя,прочетох пак темата и я разбрах по друг начин,може ли пак да обясниш отношенията ви със С

YakUZa777
07-02-2009, 14:58
Ами има ли вариянт, С и да речем лицето Х да са съгласни с лицето Y (У-ти) и да се получи нещо от рода на С+Х+Y=Z (Z=тройка) и всички да си заживеете щастливо.

Take_That
07-02-2009, 17:11
Сори, но си много глупава! Той (С.) те лъже! Не обясняваш много добре отношенията ви освен писането затова не мога да кажа, че те използва макар, че го мисля.. И все пак.. Сама казваш, че момчето с което си е невероятно! Сигурно с нищо не е заслужило това което ПРАВИШ и ако разбере сигурно много ще го нараниш.. Замисляла ли си се!?.. Виждам само две решения: или спираш всякакви контакти със С. и се съсредоточаваш във връзката си с момчето което си сега, или оставяш горкото момче (защото в момента само го ебаваш) и продължаваш да си страдаш по приятелството с тоя С.
Ти решаваш! Успех..

Много точно казано

smileforyou12
07-02-2009, 17:38
Мисля, че трябва да решиш какво всъщност искаш. Или остави момчето с което си сега не заслужава това да бъдеш с него а да искаш друг.Долно ми се вижда. :?

RaZzer
07-02-2009, 17:59
Да си го кажем направо - проблемът не е в С, а в теб самата. Не можеш да обвиняваш никого за каквото и да е след като за определен кратък период от време въртиш 3 момчета, които уж много ти допадат и на всичкото отгоре сама признаваш, че момчето, с което си сега е много грижовен и мил с теб... Единственият съвет, който мога да ти дам е да оставиш и тримата на мира за известно време, да си изясниш чувствата към всеки един от тях и тогава да мислиш какво да правиш... :-x

NiceDay
07-02-2009, 19:10
Ехх Какви сте такива жени беее :D така само и единствено наранявате невинното момче ..от личен опит ви казвам.Ако ще ходите с някой го обичаите и правете всичко възможно за него, а не да си мислите за еди кой си ..от това не страдате само вие ;] Моя съвет е изясни си по скоро чувствата и си ходи с този човек който обичаш.И го обичаи истински не обръщаи толкова внимание на другите ';] Айде успех с избора ти :P

FiRe_LaDy
07-02-2009, 21:12
От цялата работа разбрах само,че не С., а ти незнаеш какво искаш .... ](*,)

mechtaq_za_teb
07-03-2009, 05:17
Имах подобна случка и не исках да залъгвам момчето, затова се разделихме. Просто няма смисъл за теб самата да бъдеш с човек, към който нямаш такива чувства. Не е честно и спрямо него.

djuki
07-03-2009, 06:51
"Много те обичам , но искам да си останем приятели " според мен си е мекия начин някой да ти кажа не те искам ! Говори със С. обясни му как се чувстваш кажи му мноо го обичам и не можеш да му бъдеш само приятелка и че ако така продължават нещата не трябва да имаш контакти с него. Що се отнася до гаджетото щом не го обичаш не го лъжи той не е виновен за нищо

NeZaPoznat
07-03-2009, 07:33
......Той ми казва, че ме обича, че би направил всичко за мен, че съм един от най-важните хора в живота си и не иска да ме изгуби и за капак на цялото излияние не искал да има връзка и гадже, а да сме приятели ме убива... гаджето ми в момента е страхотен,аз го харесвам, прави всичко за мен, невероятно момче, но глупавото ми сърце иска онзи, който уж ме обича страшно много, но иска да си запазим хубавото приятелство, което имаме.Искам да спра да мисля за него, да сме си приятели както преди да се видим, но не мога. Ходя с един, а съм влюбена в друг.А този друг не знае какво иска.А аз вече не знам какво да правя. :(

Предполагам, че има момичета, които са имали или имат същия проблем, не е рядко срещано това нещо.Ще се радвам да споделят мнение или опит щото вече полудявам. :?

Научи се да различаваш 'сърбеж' и 'любов' ... после - лесно :-P

soul1199
07-03-2009, 08:58
по принцип мислех да не пи6а,но като про4етах темата и ми напомни за мен по някакъв странен на4ин 8-) според мен,остани си с гаджето и спри да си набива6 някви филми,4е С.имал не6о към теб,ами 4овека ти е казал,4е иска да сте само приятели,просто няма смисъл да продължава6 да се залъгва6 :-)

m1nich3t0
07-13-2009, 14:45
Що не си вземеш малка почивка от гаджета и не поживееш необвързана..поне ще си подредиш мислите :P

Kukumqvka
07-13-2009, 14:50
И в цялата история със ''С'' пак е намесена великата кутия - компютърът 8-) Ама по-добре е да си изкараш господин ''С'' от главата и толкоз ..

sextazy_baby
07-13-2009, 14:51
Най-добре ги забрави и двамата,и си изясни какво искаш

bloodylips
07-13-2009, 16:01
Що не си вземеш малка почивка от гаджета и не поживееш необвързана..поне ще си подредиш мислите :P
и според мен така е най-добре

gLoRiToO
07-13-2009, 16:47
аз имах подобен проблем,но избрях човека с който се чувствам сигурно и за който знам че ме обича и уважава.Направи и ти същото,щото иначе не само теб ще прецакаш,но и пича,който е стабилен...

prk
07-13-2009, 17:03
Изясни си с кого от двамата искаш да си...

fenasf
07-13-2009, 17:32
...и прави секс с трети

проблемът решен.

Lysit0
07-13-2009, 17:34
трябва да си с даден човек,защото си влюбена в него,а не защото се чувстваш задължена :) Кое е по важно твойто щастие или това на гаджето ти,давай със С :)
Напълно съгласна съм.
За мен например е по - важно щастието на гаджето ми.

.. DeViL mAy CrY ..
07-13-2009, 17:40
Не е хубаво да лъжеш така другото момче,въпреки че и аз съм в същото положение.Щом си влюбена в другия,бъди с него,щом те обича и т.н поговори с него как стоят нещата помежду ви.Сама се измъчваш с другото момче,ако нямаш чуства към него :o

AnincetoSexy
07-13-2009, 17:42
май и ти не знаеш какво става .. :lol:

zwezduchkaa
07-14-2009, 12:22
май и ти не знаеш какво става .. :lol:

хах ! Намери кой да се обади тая дето викаше "има си парички искам да е само мой" .. :?

ItalianMafia
07-14-2009, 12:45
Остани сама и се замисли какво чувстваш.. объркана си..

sunshinebaby
07-14-2009, 13:56
трябва да си с даден човек,защото си влюбена в него,а не защото се чувстваш задължена :) Кое е по важно твойто щастие или това на гаджето ти,давай със С :)

еми да ама пък С ми изглежда много несериозен.. най-добре наистина остани сама :)

Di
07-14-2009, 13:57
не смятам да 4ета поредния боклук..
оправяй се курво

BlackMamba
07-14-2009, 17:08
Моме, според мен на първо място питай господин С да не гей. Така много по- ясно ще си решиш проблема. Все пак, ще ти е малко трудно да очакваш любов от хомосексуален. А тук определено на това ми мирише :smt031

singlelady123
07-15-2009, 13:27
Сори, но си много глупава! Той (С.) те лъже! Не обясняваш много добре отношенията ви освен писането затова не мога да кажа, че те използва макар, че го мисля.. И все пак.. Сама казваш, че момчето с което си е невероятно! Сигурно с нищо не е заслужило това което ПРАВИШ и ако разбере сигурно много ще го нараниш.. Замисляла ли си се!?.. Виждам само две решения: или спираш всякакви контакти със С. и се съсредоточаваш във връзката си с момчето което си сега, или оставяш горкото момче (защото в момента само го ебаваш) и продължаваш да си страдаш по приятелството с тоя С.
Ти решаваш! Успех..

Много точно казано

sandrincheto
04-10-2012, 16:59
Zdraveite! Iskam i az da spodelq moq sluchai.. :) Predi 6 godini se zapoznah s edno momche( shte go nareka G ),vliubihme se ot pruv pogled,vsichko beshe prekrasno bqhme mnogo shtastlivi,vsichki ni zavijdaha..toi beshe idealniqt chovek za men,pokrivashe vsichkite mi kriterii,no kakto vinagi i tazi krasiva prikazka stigna svoq krai...Razdelihme se,no vupreki tova ne sprqhme da se vijdame vsichko si beshe po staru mu samo deto ne se vodehme za gadjeta pred horata...Opitvali sme da se razdelim za postoqnno,no ne se poluchavashe dori da ne vijdahme s meseci sled tova se tursehme i iskahme oshte poveche..i taka do predi 1 godina kogato mi pisna ot tazi situaciq i trugnah s drugo momche (nego shte nareka M )..otnachalo mi beshe mnogo trudno postoqnno gi sravnqvah v "M" mnogo neshta ne mi harehvaha toi e pulna protivopolojnost na "G" ediniqt e sportist drugiqt otpusnat..pri ediniqt bqh kato ogun,uragan kogato pravehme sex napravo go otnasqh vse ne mi stigashe, s drugiqt sum studena..nqmam jelanie stignem li da pravim sex lqgam i chakam da svurshi..Ot druga strana s "M'' sum mnogo spokoina chuvstvam se obichana,dokato s "G" az bqh tazi koqto obichashe i davashe poveche..Ta mykata mi e che sega se chuvstvam dobre obicham priqtelqt si,no kogato si pomislq za golqmata si liubov surceto mi zapochva da strada,ochite mi se nasulzqvat.. i toi me obicha i iska da e s men no tova nqma kak da stane..tvurde mnogo se naranihme,toi se promeni neznam dali ako opitame tochno sega shte se zadurjim zaedno..puk i az sum veche 1 godina s "M" toi se durji perf s men i ne mislq che si zaslujava da zahvurlq vsichko za da gonq divoto..

пAteNцЕ
04-10-2012, 17:04
темата е от 2009 о.О sandrincheto да пише на кирилица

sandrincheto
04-10-2012, 17:22
Да видях,че е стара просто исках да си кажа мъката.. :)

sladkabebova
04-10-2012, 20:59
Имала съм подобен случай,да..
След като скъсах с 'голямата си любов' имаше едно момче,което много настояваше да бъде с мен.Аз реших да му дам шанс и тръгнах с него,но още обичах бившия си и му обясних,че не съм готова още за нова връзка.Той за щастие ме разбра и сега сме в много добри отношения.
Събери си мислите и реши кой от тях искаш макар,че С. направо си ти е казал,че не иска да бъде с теб.
Не знам.. най-добрия вариант според мен е да скъсаш с гаджето ти,защото явно нямаш нищо към него и да се опиташ да преодолееш С.
Просто приеми,че с него сте само приятели.Знам,че е трудно и аз съм в много сложна ситуация в момента,но се опитвам да бъда силна . Успех :).

pafch0
04-11-2012, 01:02
Поредната кифла която и тя не знае кво иска. Направи добро на света и си пръсни мозъка.

Или с един или с никого.

SmilezZz
04-11-2012, 15:26
Детенце, което все още не е е пораснало толкова, че да знае със сигурност какво иска и какво чувства. Това е проблема.
И как да се справиш ли?
Просто спри да се занимаваш с всички , дай си почивка с момчетата. Не си достатъчно пораснала явно за връзки.

draid
04-11-2012, 15:31
Курвенски номера правиш. Днеска с един утре с друг, трети обича...