PDA

View Full Version : Глупавичкото ми сърце...



THeCheRry
07-02-2009, 15:01
Така да започнем от началото имам приятел с него ходим близо 2 години, но след едно жестоко скарване чуствата ни вече изобщо не са същите.Някак си се отдалечихме един от друг.

И сега идва големият проблем.Преди около месец се запознах с едно момче и така от шегички и закачки аз взех,че се влюбих в него. Онзи ден останахме на саме и аз реших да действам( въпреки ужасния си страх и това че съм адски срамежлива :oops: ),но той се отръпна и каза,че него са го наранили вече веднъж така и неиска да ми дава напразни наджди,че не че аз съм била лошо момиче ама той.....Днес по случайност се оказахме в една компания навън гушна ме закачахме се, обаче само като ме догкосне и изтръпвам цялата. Готова съм да оставя приятеля си заради него . Това че тойе турчин а аз българка въобще не ме притеснява адски свестен човек е....

Какво подяволите да правя?!?

bog4eto
07-02-2009, 15:13
Каквото ти казва сърцето ;)

THeCheRry
07-02-2009, 15:18
Да обаче то сърцето едно казва ,ума друга, а пък в действителност трето става... :)

Krasencety
07-02-2009, 15:19
Незнам дали е добре да загърбиш двегодишна връзка заради момче, което познаваш от толкова скоро, но ако наистина мислиш, че с приятеля ти няма да можете на продължите повече най-добре го остави..А и щом се заглеждаш по други явно вече не го обичаш толкова..Незнам..Единия вариант е да поговорите с приятеля ти и да решите какво правите..Другия е да скъсаш с него и да се опиташ да събереш частите на сърцето на новото момче с риск от два стола да паднеш на земята.. :? ..охх бъркотия..слушай сърцето си.. :wink:
Айде успех.. :-)

bog4eto
07-02-2009, 15:21
Амии виж сега,зарежи си гаджето,кфо кат ходите от 2 години..щом не са ви добри отношенията и се заглеждаш по други момчета къф е смисъла да сте заедно :?
А за другия-щом е казал,че НЕ иска връзка,значи просто не иска.Не се опитвай да му се натрапваш,бъдете приятели пък с времето ще се види..

bog4eto
07-02-2009, 15:34
Да.. Естествено две години се захвърлят заради едното скарване и едните закачки..

Зависи ;) Някой път идва момент,в който осъзнаваш,че това просто не е твоя човек..

sladkish_14
07-02-2009, 15:42
Седни си на 'задните части' и мирясай !
Една такава връзка /с турчин/ колко много проблеми ще ти създаде !
По - добре говори с приятеля си и изгладете нещата помежду ви :)

sladkalady
07-02-2009, 16:20
Обмисли добре нещата!
Чувствата ти към твоя приятел вече не са същите,но има вероятност след като тръгнеш с другото момче,старите чувства пак да се събудят.
Не е важно,че това момче е турчин,но помисли колко мн проблеми ще имаш и няма да можеш да имаш нормална връзка...

Take_That
07-02-2009, 16:54
Щом вече не обичаш приятеля си и виждаш, че нещата няма как да се оправят просто решението е само едно - раздяла :). Не прибързвай обаче с другото момче, то само ти е казало, че засега не иска нищо. Бъди търпелива, всяко нещо с времето си. :)

bog4eto
07-02-2009, 17:50
Да.. Естествено две години се захвърлят заради едното скарване и едните закачки..

Зависи ;) Някой път идва момент,в който осъзнаваш,че това просто не е твоя човек..

Да.. след две години от едното скарване се разбира.. ест :-P


Всеки си има мнение,пък и момичето най-добре си знае заслужава ли си да са заедно или не.. :)

beachy_bunny
07-02-2009, 18:02
Седни си на 'задните части' и мирясай !
Една такава връзка /с турчин/ колко много проблеми ще ти създаде !
По - добре говори с приятеля си и изгладете нещата помежду ви :)

Напълно съм съгласнаа ... трудно ще загърбиш 2-годишна връзка ето такаа заради някой си който в моментааа си мислиш , че е най най ... след време ще съжаляваш ... :? :? :?

balu4ka
07-02-2009, 18:14
Ако обичаш приятеля си ,недей рискува .Ако това момче наистина те харесваше или искаше нещо нямаше да се дръпне онзи път.

RaZzer
07-02-2009, 18:19
Според мен каквото и да направиш - ще съжаляваш...
Ако скъсаш с приятеля си и тръгнеш с турчина - ще съжаляваш, защото това е само увлечение, което след 2-3 месеца ще отмине и тогава ще осъзнаеш колко много си обичала приятеля си, но може и да е късно.
Ако се направиш, че забравяш за турчина, при всеки проблем с двегодишния ти приятел ще се чудиш каква би била ситуацията ако ходеше с турчина в момента...

Нищо не смея да те посъветвам, защото ако ти кажа забрави турчина, "забраненият плод" ще ти стане още по-сладък... Въпреки това, най-разумно ще е да си проължиш връзката и след като всичко отмине да говориш с приятеля си и да му кажеш, че си имала такъв период, за да укрепите отношенията си още повече! Успех! :)

malka_sladkka
07-02-2009, 18:41
Да.. Естествено две години се захвърлят заради едното скарване и едните закачки.. Виж кво.. прави каквото искаш, но знай, че един ден много ще съжаляваш.. Направих същата грешка преди една година и оставих приятеля си заради същите глупости и съжалявам до ден днешен а сигурно и цял живот, защото никога няма да обичам никой друг.. Прави каквото искаш..
:?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

+1

mOBSCENE
07-02-2009, 20:33
Абе,слънце пипито ти сИче на макс!Както казаха по-горе седни си на дупето и помисли малко тва са 2 години не два месеца! :?
Най-вероятно тва са моментни чувства и заради такива моментни чувства не си заслужава да се роши двугодишна връзка,драга!
Ама както си решиш..
Не аз ще съжалявам ами ти! :o

FiRe_LaDy
07-02-2009, 20:57
Обмисли добре нещата!
Чувствата ти към твоя приятел вече не са същите,но има вероятност след като тръгнеш с другото момче,старите чувства пак да се събудят.
Не е важно,че това момче е турчин,но помисли колко мн проблеми ще имаш и няма да можеш да имаш нормална връзка...

+1
С приятеля ми бяхме скъсали и той каза,че нямал вече чувства към мен и т.н. и т.н.Нарани ме много и се прави на силен.Тръгна с друга ... и тогава осъзна,че нищо не се е променило с чувствата му и че винаги ги е имало.Просто се е заблуждавал.Аз го обичам и имах сили да му простя грешката .... замисли се,ако пр итеб стане така - приятелят ти ще ти прости ли?И ако не го направи ... колко ще съжаляваш?И все пак каквото и да решиш - успех!

mechtaq_za_teb
07-03-2009, 05:21
Вече си влюбена в друг и няма смисъл да бъдеш с гаджето си. Така излиза от това, което си написала.
А за другото вече ти си знаеш... дали ще искаш да опиташ с новото момче, дали ще се получи... няма как да разбереш преди да опиташ.

THeCheRry
07-03-2009, 07:14
Благодаря ви много за съветите за сега реших да си седя на дупето пък ще видим кво ще се измъти от цялата тая работа :)

sapphirr
07-03-2009, 23:05
нося расистка душа,не мога да ти помогна....

tikvi4kataaaaa
07-03-2009, 23:13
ей моми4е не се залъгваи !!! имах същия проблем но аз направо скъсах с моя с който ходехме 1 год. заради един прошляк и да ти кажа като то4но след 1 седмица усазнах каква малумна раота съм свършила както и да е събрахме се с моя. искам да те посъветвам не прави моята грешка . може да е просто увле4ение но не загърбвай 2 годишна връзка замисли се над хубавите си моменти с това мом4е и се запитай дали искаш да останат само спомени от него ... надявам се да вземеш правилно ре6ение : :)

fc
07-03-2009, 23:26
Би ли искала сегашния ти приятел да се самоубие? Да го зарежеш заради турчин? Ти направо се подиграваш с него, никога няма да те приеме обратно.

THeCheRry
07-04-2009, 11:26
Чак пък да се самоубие кви са тия глупости бе човек и двамата сме наясно че не сме първите вероятно няма да сме и последните :) ;)

Hilary_
07-04-2009, 11:30
Внимавай ... понякога несигурното ти изиграва мноооооого голяма шега ... мисли преди да действаш ... :?

bog4eto
07-04-2009, 11:41
Абе всъщност не разбрах-говорите ли си вече с приятеля ти и какво става с турчина..

smileforyou12
07-04-2009, 12:01
Според мен това е една прищявка от твоя страна, да го имаш.По добре недей прави нищо повече, изгладете си отношенията с приятеля си и това е.

.. DeViL mAy CrY ..
07-04-2009, 12:09
Изчакай да мине малко време,за да усетиш дали с твоя приятел няма да се оправят нещата или да видиш как ще потръгне с другото момче

THeCheRry
07-04-2009, 19:14
Ами говорих с приятеля ми каза да правя каквото сметна за правилно.

За сега смятам да оставя нещата да си вървят на собствен ход каквото е писано тва ще стане

moneycomeme
07-05-2009, 18:56
Аз съм на мнението на bog4eto!