PDA

View Full Version : Моля за вашето мнение!



hinari
07-02-2009, 15:43
Здравейте на всички!Аз всъщност нямам проблем,но просто искам да ми дадете своето мнение по въпроса.С едно момче си писахме доста миналата година,обаче аз пришпорих нещата,все му давах зор да се видим,а той нямаше възможност.Спряхме да си пишем,не се търсихме вече.До миналата седмица.Той беше заминал за чужбина преди 4 месеца,не очаквах,че някога отново ще си пишем.Изведнъж,ей така от едното нищо,той взе ,че ме потърси….бях направо втрещена.Вече за трети път си пишем и всеки път само той ме търси,аз гледам да бъда по-сдържана,не искам да му се натрапвам.Та искам да ви попитам,според вас означава ли нещо това,че ме е потърсил отново след толкова месеци,в които бяхме забравили един за друг?Дали иска да има нещо с мен,или просто иска да загуби време … Кажете ми какво мислите по въпроса.Благодаря предварително!

vagarious
07-02-2009, 15:52
Ами всъщност всичко е индивидуално.Аз бях така миналата година.Започнах да си пиша с едно момче с което не се познавахме лично.Писахме известно време и после той спря да ми пише след което аз вече бях хлътнала по него(дори не го познавах).И от ноември месец почнахме всеки ден да си пишем,аз също го прищпорвах да се видим,а той все ме режеше и аз се отказах до деня в който той не ми звънна да ме пита къде точно живея,че да дойде да ме види.От тогава няма ден в който да не си лафим.Но само това.Аз съм мн хлътнала,а той е с гадже от мн време вече.Така че,може да има няколко ситуации-да си лафите просто е така,да си лафите,защото има нещо към теб или да си лафите,а ти да не знаеш,че има друга.Но въпреки всичко не храни надежди,за да не си прецакана после. Мале много дълго стана,но исках да ти обесня по-подробно. :)

Kmeto
07-02-2009, 15:57
И кво като ти пише,това че даден човек си пише с друг човек означава ли че го харесва ? :shock: :shock: :shock:

hinari
07-02-2009, 15:59
Неее,но просто не мислиш ли,че не е случайно това,че ме е потърсил отново след толкова дълго време ?

smileforyou12
07-02-2009, 16:04
Може би просто се е сетил за теб и решил да те "види" какво правиш.

sladkalady
07-02-2009, 16:14
Може би просто се е сетил за теб и решил да те "види" какво правиш.
И аз така мисля ,но не е изключен вариянта да те харесва....Ти сама трябва да разбереш

Kmeto
07-02-2009, 16:23
Неее,но просто не мислиш ли,че не е случайно това,че ме е потърсил отново след толкова дълго време ?
На мен доста пъти ми се е случвало е така да се сетя за някоя стара приятелка и да и пиша но това не означава че искам нещо повече от нея ;)

ThePowerOfLove
07-02-2009, 16:37
Не можем да бъдем сигурни. Сама ще разбереш дали ти пиши просто така, или иска да се видите..

fc
07-02-2009, 16:39
Прецакали са се работите, с останалите момичета и се е сетил за теб. На кой му се седи сам лятото?

Take_That
07-02-2009, 16:45
Може би просто се е сетил за теб и решил да те "види" какво правиш.
И аз така мисля ,но не е изключен вариянта да те харесва....Ти сама трябва да разбереш

Съгласна съм и с двете мнения :)

RaZzer
07-02-2009, 18:03
Поживем, повидим! (на руски)

FiRe_LaDy
07-02-2009, 21:27
Прецени сама.Ние не можем да ти кажем със сигрност дали иска нещо или просто се е сетил за теб.По това какво ти пише ... ще разбереш какво иска.

Fantomche
07-02-2009, 21:51
Изчакай известен период...и сама ще разбереш :)