PDA

View Full Version : Какви хора



NiceDay
07-02-2009, 15:46
Здравейте на всички! Реших да ви споделя моята история и да ми кажете дали сте срещали такъв човек.Аз съм момче на 17г скоро правя 18.. та ето я и моята история. Всичко започна януари месец ..запознах се с едно момиче в нета писахме си зарибявки ала бала и така решихме да излезем харесахме се и се взехме.Ходихме 4 месеца аз мн се превързах към нея и тя уш така и изведъж всичко се испари спря да пише проблеми имала искала да бъде сама и решихме да се разделим.И в същото време на същия ден излиза с друг целуват зарибявки ии станаха ми ясни проблемите им ..се 1 беше ми трудно, но го преживях.И така те са си двамата аз изобщо не се интерисуваh от тях докато не я срещнах вчера.Спираме се говорим си и тя ми се обеснява вече че много съжелявала, било грешка с онова момче, че ако имала възможността да върне времето назад нямало да прави тази грешка.И аз и казах че на всеки може да се даде втори шанс.Разбрахме се да излезем днеска,обаче какво разбрах в последствие,че не само на мен казала тези думи ами и на стария си приятел (заради който ме остави)и също така се е разбрала и с него да излезе.Ако може да ме посъветвате как да постъпя да и го кажа направо в очите че не става за нищо.. или да направя коалиция с другото момче и двамата да измислим нещо. Благодаря за вниманието и ако може без "hate"-търски коментари ;]

hinari
07-02-2009, 15:52
Оооо,душа,извинявай,но според мене тази е една безчувствена кучка.Щом същите неща е казала и на другия,смятай за какво става на въпрос.Просто я отрежи-личи си ,че няма чувства към теб.Пожелавам ти да си намери някоя,която ще те оцени и няма така да те разиграва!

NiceDay
07-02-2009, 15:54
трудно :lol: :D

vagarious
07-02-2009, 15:56
Зарежи я просто,не й тичай след Д-то.Явно не те заслужава.Да знаеш само.че всичко се връща.Айде и пълен напред. :)

sladkalady
07-02-2009, 16:24
Пффф не се занимавай с нея...Мн ги мразя такива-ту с единия ,ту с другия :?

ghetto_superstar
07-02-2009, 16:31
Курвенски номера... :?

ThePowerOfLove
07-02-2009, 16:35
Просто й кажи да си гледа живота и да не те търси повече ;)

fc
07-02-2009, 16:37
хах, публично унижение само това смятам, че ще свърши работа.

Take_That
07-02-2009, 16:43
няма смисъл от отмъщения. Излез с нея, кажи и какво си разбрал, а също и повече да не те занимава.... :)

RaZzer
07-02-2009, 18:02
Едно е ясно - в никакъв случай не й се вързвай! Ако ти е до забавления - прави коалиция с другото момче, ако не - просто следващият път като я видиш, пресечи улицата! 8)

beachy_bunny
07-02-2009, 18:11
[quote="fc"]хах, публично унижение само това смятам, че ще свърши работа.[/quote


м даа направете партия с другия маняк иии действайте :D :D :D после разкажи какво е станало