PDA

View Full Version : Той вярваше на приятелите си,а аз нямах думата



balu4ka
07-02-2009, 18:01
Не бях пускала тема,от много време. Имах нужда да помисля да преосмисля всичко по някакъв начин.

Започвам от всичко от самото начало.Дано някой има нервите да прочете целия ми пост.

Преди 3 години се запознах с едно момче по интернет.Отначало си пишехме само "Здравй ,как си и т.н" .След време разбрахме,че живеем град до град. След 4 месеца затишие ,не се бяхме чували,не си бяхме писали и прочие. Той ми драсна ,и започнахме да си пишем всеки ден. Имахме общи познати ,приятели .Излизах с мой приятели от неговата махала. Но,никога не се бяхме засичали,виждали. След 1 месец приказки ,той пойска да си говорим и по скайп . Нямаше си приятелка аз също туко що бях приключила една връзка. Всяка вечер си говорихме с часове,смеехме се и неусетно не забелязвахме,че говорим по 4,5 часа. Той нямаше търпение да чуе гласа ми ,да разбере как съм...Толкова мили неща.Каза ми ,че е влюбен в мен "че не е срещал момиче като мене,не съм била като повечето лигави глупачки ,който не гледали живота както аз съм го виждала и т.н".Това естесвено са думи на всяко второ момче,но все пак.Аз съм сериозен човек,твърде рядко мога да повярвам ,точно в този тип изказвания.След още малко време ми каза,че ме обича и държи страшно много на мен . Всеки ден ми казваше ,че съм красива и така нататък.. :? Според мен ,не може така да обикнеш човек !Но скоро неговите приятели почнаха да говорят...говореха много неща за мен .Не ме одобряваха.Той ми казваше ... аз не съм такава,казах му директно "вярвай на когото искаш ,щом вярваш на тях ,няма смисъл да продължаваме,не мисля да излезем не съм готова ".Дълго без да си пишем..
Ходих миналата седмица до Поморие с приятели .Там аз и един приятел доста се сближихме и се получи нещо по -голямо и по сериозно.
През цялото време си мислех ,за него и копнеех да чуя гласа му ,но моя инат граници няма. До днес..,писахме си.Казах му всичко,цялата истина .Казах му ,че не съм достатъчно добра за него и,че заслужава нещо по добро . Той ми написа ,"аз не заслужавам повече,ти си ми дори много повече,радвам се за теб ,че си открила човека ,но не се радвам много ,защото човек може да казва това образно казано ,но вътре да изпитва друго ". Но,преди време той се държа като простака не аз..
Та въпроса ми е ,да оставя ли момчето да си живее живота или просто да му дам шанс.Мислите ли ,че от всичките ми глупости ,които написах преди малко си струва да му простя? :-o

beachy_bunny
07-02-2009, 18:07
а ти какво изпитваш .. това не разбрах ... ако имап само приятелки чувстваа ... недей ... това са само празни надежди ...

sladur4etyYy
07-02-2009, 18:10
аз не разбрах- изобщо виждали ли сте се на живо?

RaZzer
07-02-2009, 18:11
Е, аз изглежда "имах нерви", за да прочета темата ти... И мога да ти кажа само, че при любовта място за безграничен инат няма!
И през цялото време ни убеждаваш, че си сериозен човек и не вярваш на думите му, че си специална, а в крайна сметка стигаш сама до противоречие: казала си му, че не го заслужаваш и в следващото изречение продължаваш да твърдиш, че той е виновен за всичко... Последно кой кого не заслужава според теб... ?
Все едно, очевидно е, че имаш чувства към него... дайте си шанс!

balu4ka
07-02-2009, 18:16
аз не разбрах- изобщо виждали ли сте се на живо?

Засичали сме се.Но, тогава не сме се познавали .

sladkalady
07-02-2009, 18:18
Имаш ли чувства към момчето,с което си сега?Ако отговорът е не ,по-добре не си играй с него и го остави.
Дай шанс на момчето,което харесваш...забрави за инатите си и действай :)

Take_That
07-02-2009, 19:46
Имаш ли чувства към момчето,с което си сега?Ако отговорът е не ,по-добре не си играй с него и го остави.
Дай шанс на момчето,което харесваш...забрави за инатите си и действай :)

++++++

Faces
07-02-2009, 20:40
От опит говоря от инати файда няма само изпускаш шансове и то големи остави инатите вижда се че имаш трепет към момчето от нет-а.Дай шанс на него а може би и на себе си да бъдеш щастлива и обичана действай докато не е късно :)

fc
07-02-2009, 21:32
Ти представяш ли си? Те не са се виждали, иначе той много я обича,слухове се носят и т.н. Ох мале :razz: :razz: :razz:

mOBSCENE
07-02-2009, 21:43
Имаш ли чувства към момчето,с което си сега?Ако отговорът е не ,по-добре не си играй с него и го остави.
Дай шанс на момчето,което харесваш...забрави за инатите си и действай :)



+247474 :-D

sladur4etyYy
07-02-2009, 22:05
аз не разбрах- изобщо виждали ли сте се на живо?

Засичали сме се.Но, тогава не сме се познавали .

без коментар xD как може да не се познавате, да сте общували само по скайп и да вкарвате такива драми само от това?! филмари... 8-)

mechtaq_za_teb
07-03-2009, 05:11
Дай му шанс, ако ти го искаш. В крайна сметка това е важното. Човек трябва да опита, за да разбере.

gr8nikiP
07-03-2009, 09:55
аз не разбрах- изобщо виждали ли сте се на живо?

Засичали сме се.Но, тогава не сме се познавали .

без коментар xD как може да не се познавате, да сте общували само по скайп и да вкарвате такива драми само от това?! филмари... 8-)
Ти го каза.Това е невазможно!Ето ти пример за филм със подобни Skype историй"Pulse 2"и"Pulse 3"(Pulse 1 не е свързано с такива "LOVE" историй...)впрочем мн. яки ужаси са и ги давам само за пример !!! :? 8) :shock:

mirinda1
07-03-2009, 13:23
Ти ако не го харесваше нямаше да питаш "дали -или" .. Давай!! 8)

balu4ka
07-03-2009, 17:59
аз не разбрах- изобщо виждали ли сте се на живо?

Засичали сме се.Но, тогава не сме се познавали .

без коментар xD как може да не се познавате, да сте общували само по скайп и да вкарвате такива драми само от това?! филмари... 8-)


Сега мисля,че бях достатъчно ясна ,нямам такива чувства към него.Може би имам малко симпатия и увлечение.А, се съмнявам ,че ти никога не си изпитвал/а привързаност към даден човек онлайн !В тоя сайт съм от 2 години и съм се начела на какви ли не романи точно по тоя интернет.Така,че мисля не го казваш на точния човек това с филмирането.От написането мисля,че видя че не съм аз тази която е филмираната ;) :-o

balu4ka
07-03-2009, 18:06
Ти представяш ли си? Те не са се виждали, иначе той много я обича,слухове се носят и т.н. Ох мале :razz: :razz: :razz:

Ами мисля поясних,имаме общи познати и приятели! Аз не съм носила слухове ,той явно е разправял на ляво и на дясно :) .Виждали сме се,но не сме си говорили!

sladur4etyYy
07-03-2009, 21:15
аз не разбрах- изобщо виждали ли сте се на живо?

Засичали сме се.Но, тогава не сме се познавали .

без коментар xD как може да не се познавате, да сте общували само по скайп и да вкарвате такива драми само от това?! филмари... 8-)


Сега мисля,че бях достатъчно ясна ,нямам такива чувства към него.Може би имам малко симпатия и увлечение.А, се съмнявам ,че ти никога не си изпитвал/а привързаност към даден човек онлайн !В тоя сайт съм от 2 години и съм се начела на какви ли не романи точно по тоя интернет.Така,че мисля не го казваш на точния човек това с филмирането.От написането мисля,че видя че не съм аз тази която е филмираната ;) :-o

да е, права си, аз съм филмарката, как не го бях забелязала досега 8-) 8-) мерси, че ми отвори очите :-)

sladur4etyYy
07-03-2009, 21:20
Ти представяш ли си? Те не са се виждали, иначе той много я обича,слухове се носят и т.н. Ох мале :razz: :razz: :razz:

Ами мисля поясних,имаме общи познати и приятели! Аз не съм носила слухове ,той явно е разправял на ляво и на дясно :) .Виждали сме се,но не сме си говорили!

чакай, бе, не се карай само 8-) то тва, че сте се виждали без да си говорите верно си е голяма работа, ама малко множко се палиш ми се струва 8-) 8-)

Take_That
07-03-2009, 22:13
Ти представяш ли си? Те не са се виждали, иначе той много я обича,слухове се носят и т.н. Ох мале :razz: :razz: :razz:

Ами мисля поясних,имаме общи познати и приятели! Аз не съм носила слухове ,той явно е разправял на ляво и на дясно :) .Виждали сме се,но не сме си говорили!

НЕ виждам защо се връзваш на думите на хора :) Просто подминавай такива коментари, според мен

daneliq
07-07-2009, 20:28
И при мен имаше такова с приятелите .. подобна история ( като началото на твоята, само че се виждахме, а проблема беше 1 година разлика ) .. еми, дайте си шанс ( от опит глава не боли, освен ако не се окаже прекалено голямо влюбване ) :)