PDA

View Full Version : Танци



Raven23
07-02-2009, 18:27
Интересно ми е , че не видях такава тема тук така че реших да ви попитам. Някой от вас ходи ли на танци, какъв стил, къде, харесва ли му, имало ли места, където не ви е харесало. Ако не тренирате кой ви е любимият стил, защо, танцувате ли си у вас и ли с приятели или просто за кеф?

gluhar4e
07-04-2009, 09:00
Имаше някъде подобна тема,но както и да е...беше отдавна :)
Иначе по темата...аз танцувам от 4-5 години модерни и характерни танци и ми харесва много...страхотен начин за разнообразяване и запълване на част от свободното време :) Пробвах да ходя на хип хоп,но не ми хареса...или не съм попаднала на място,или проблемът е в мен.Все повече ми допадат латино-американските и спортните танци,но поне за момента едва ли ще мога и с тях да се занимавам...Харесва ми това,което правим в танцовата формация,в която съм,разнообразието от стилове,хората...всичко е много хубаво :))

moneycomeme
07-04-2009, 17:50
Преди танцувах хип-хоп и кръмп.Разбивах се направо беше голяма емоция.Но ми дойде момент, в който просто нямах какво повечена да науча от състава,където бях.ЕдНакви тренйори-еднакви движения...И така..

FucKtheSyStem
07-05-2009, 21:37
Аз тренирам хип-хоп танци C-walk,кръмп,booty shake и т.н ии е невероятно просто си изливам всички емоции..а чувството е невероятно..не може да се опише!! :grin:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-06-2009, 04:09
танцувах народно в 3ти клас :Д после само по партита :Д бива ме :Д 8-) :lol: ибаам съ