PDA

View Full Version : Аз ли не съм наред ?



suunnseT
07-02-2009, 18:39
Здравейте (:
В момента сме малко разделения с настоящият ми приятел ,с който ходим близо година.Той си пада някакси по мъжкар и принципно се караме,защото той ме ревнува,тъй като приема,че неговото момиче е негово и ничия друга дестинация.Аз го ревнувам,защото е хубав естествено и мацките едвали не му се хвърляха,а той нищо не прави.
Ок.Айде в момента сме си в почивка и уж ще се променяме. Но от както нали не сме постоянно заедно и примерно някое момче ме сваля или нещо,на мене всички са ми антипатични и лигави,не мога да разговарям с никой,защото ми се струва страшно лигав и романтичен.На този въпрос си отговарям,защото и бащами и приятеля ми си падат някакси здраво стъпили на земята и никога не съм виждала нотка романтичност като цяло. Иска ми се и мене да ми подаряват цветя като по филмите,но случили се ии няправо ми се драйфа с извинение! Е това не си го обяснявам... Аз ли не съм наред ?

sladkalady
07-02-2009, 18:41
Добре си :) Просто всеки човек е различен ...

vagarious
07-02-2009, 18:46
Ти си си наред.Явно в това отношение не можеш да се промениш.Щом е така,спри с опитите да искаш малко романтика,щом като в същото време да ти е неприятно.Радвай се на това което си сега и на това което имаш.:)

Take_That
07-02-2009, 19:29
Ти си си наред.Явно в това отношение не можеш да се промениш.Щом е така,спри с опитите да искаш малко романтика,щом като в същото време да ти е неприятно.Радвай се на това което си сега и на това което имаш.:)

Много правилно

t1n4e7o
07-02-2009, 19:33
Просто го обичаш и затова всички ти се струват антипатични. При мен също е така. Колкото и да е хубаво някое момче, ако иска и мистър свят да е, за мен моето момче си остава най. :)

RaZzer
07-02-2009, 20:12
Аз нещо не разбрах... докато се променяте ти искаш другите момчета да ти свалят звезди ли? :?

BloomF
07-02-2009, 20:13
Добре си. Не си единствената, която мисли по този начин, а и не е ненормално.

FiRe_LaDy
07-02-2009, 20:42
Добре си. Не си единствената, която мисли по този начин, а и не е ненормално.

suunnseT
07-02-2009, 20:46
Аз нещо не разбрах... докато се променяте ти искаш другите момчета да ти свалят звезди ли? :?

Как другите разбраха ?
Става дума за коренно друго нещо . (:

mechtaq_za_teb
07-03-2009, 05:19
Просто не си падаш по романтика... Наред си. Нищо ти няма :)

NeZaPoznat
07-03-2009, 07:36
Здравейте (:
В момента сме малко разделения с настоящият ми приятел ,с който ходим близо година.Той си пада някакси по мъжкар и принципно се караме,защото той ме ревнува,тъй като приема,че неговото момиче е негово и ничия друга дестинация.Аз го ревнувам,защото е хубав естествено и мацките едвали не му се хвърляха,а той нищо не прави.
Ок.Айде в момента сме си в почивка и уж ще се променяме. Но от както нали не сме постоянно заедно и примерно някое момче ме сваля или нещо,на мене всички са ми антипатични и лигави,не мога да разговарям с никой,защото ми се струва страшно лигав и романтичен.На този въпрос си отговарям,защото и бащами и приятеля ми си падат някакси здраво стъпили на земята и никога не съм виждала нотка романтичност като цяло. Иска ми се и мене да ми подаряват цветя като по филмите,но случили се ии няправо ми се драйфа с извинение! Е това не си го обяснявам... Аз ли не съм наред ?

Спри сериалите :?

sumerwind
07-03-2009, 09:03
Не че не си наред просто ти си имаш свои предпочитания..смяташ за ненормално,че не харесваш романтиката оттук и идва това уж твое желание и на теб да ти подаряват цветя и т.н. просто го смяташ това за нормалното едва ли не за задължително..., а то не е така просто всички сме различни всеки си има свой вкус и предпочитания към дадено нещо... Относно момчетата,които те свалят сега и ти ги възприемаш по този начин.. е нормално е казваш че баща ти и гаджето ти са "здраво стъпили на земята",т.е. ти не си свикнала на такива неща като романтика.Обичаш баща си и гаджето си такива каквито са,защото са като теб.Точно затова и гаджето ти си е най-добрия едва ли не перфектния за теб и другите бледнеят пред него за теб.. Няма смисъл да сте разделени.Ясно е,че се обичате,защото той те ревнува и ти очевидно го ревнуваш (не можеш да търпиш тези,които му се натискат),не рисувайте да ви разделят само,защото "временно размишлявате" над нещо,което е повече от ясно! ;)

soul1199
07-03-2009, 09:03
според мен говори с него и му кажи,да си спрете по4ивката и да сте си заедно

anito0
07-03-2009, 10:10
и све още ми е невероятно странно и смешно като чуя че една двоѝка си е взела почивка....примерно цитирам една позната ''оф ми аз скъсах с него,еѝ така да си починем малко,ама може пак да тръгнем'' .....е добре вие или сте заедно или не.......

vampirekiss
07-03-2009, 10:18
Не всеки си пада по романтичните лиготии.Това даже е много по-добре отколкото да си с момче,което гледа сапунки с баба си и реве редом с нея.Разбира се то това дето аз го казах не е романтика,а лиготия,но наистина не ти трябва такъв.Е вкусове различни...Та нормална си си.

emostylegirl
07-03-2009, 14:02
spored men tova koeto sega napisa trqbva da my go kajesh ! mislq 4e priqtelq ti e umno mom4e i shte razbere greshkite si ! uspex

Tonica
07-03-2009, 19:55
Нормална си си,просто това ти е вкуса така да го наречем.Успех с моомчето ти! Усмивки! :) :P