PDA

View Full Version : Няколко въпроса..!?



sLadkaTa_LoRi
07-02-2009, 18:56
Знаем всички, че при една нормална връзка винаги се стига до sex, или по точно от чувствата до sexa, въпреки че чувствата си остават и след това. Но възможно ли е от sexa са се стигне до някакви чувства. В смисъл.. ако много харесваш един човек, а той е от този тип момчета, дето само гледат да си легнат със някоя, и ако ти решиш, че искаш да го направиш с него (въпреки че е грешка) възможно ли е в този човек след това да се породят някакви чувства? ..или ти просто ще си му поредната!
И още един въпрос..
Как можеш според вас едно такова момче "playboy" дето спи със всяка втора и не се интересува от ничии чувства.. как можем да го превърнем в точно обратното? ..Да започне и него да го боли за теб?

ПП: това са въпроси, на които ще се радвам да отговорите, просто за да разбера какво мислите по тези въпроси и случвало ли ви се е да попаднете на такива момчета и как се справяте с тях!?

anyfany2
07-02-2009, 19:05
1.Значи.. Според мен от секс не могат да се получат никакъи истински чувства. За мен ще му бъдеш поредната.
2.Не можеш да промениш едно момче, което е 'playboy' !

Това мисля аз. 8)

Punisherrr
07-02-2009, 19:12
Е като цяло плейбоя си е плейбой... :? И е тъпо да се надяваш,че ще му станеш любимата за една нощ..
Но също така е глупаво и да питаш така общо за ВСИЧКИ... :? ''Как да променим плейбоя?'' :D ... ''как да променим кифлата?'' ... и т.н. ;) Сещаш се...индивидуално е.
А ми е безкрайно смешна гледка когато момичетата се лепят точно на такива момчета и после казват ''АМА ЗАЩООО ТОЙЙ НЕ МЕ УВАЖАВАА...ЗАЩО НЕ МЕ ВИКНА СНОЩИИИ... '' 8-) поне като се правят такива глупости да сме на ясно,че са глупости 8-)

Jumbie483
07-02-2009, 19:13
Разбира се, че може едно такова момче да се влюби.
Но мисля, че ако се влюби в момиче, то ще е преди да правят секс..

kle0patraa
07-02-2009, 19:14
значи аз ще ти отг за това дали може от един женкар да направиш момче което да обича и т.н ... ами можеш и това не е толкова трудно стига да знаеш как да му влезеш под кожата ... смисъл всеки рано или късно си намира майстора ...редки са случаите според мен де с непоправими хора ... лично аз попаднах на един такъв "женкар" ..които ей така неискал сер връзки бла бла .. ама вече година сме заедно :) така че успех :) :-)

sLadkaTa_LoRi
07-02-2009, 19:18
Пример за това, че едно такова момче може да се промени е брат ми. Той винаги е бил с много момичета и никога не му е пукало за някоя. Докато ходи с една, спи с друга.. аз винаги съм го критикувала и съм се възмущавала от това, което прави. Но той никога не се променяше. Преди два месеца тръгна с едно момиче, а аз не им давах повече от седмица. Да.. но издържа с нея цели два месеца и дори наскоро скъсаха по съвсем други причини. Докато беше с нея, той никога не и изневеряваше (до колкото аз знам) и дори не си пишеше с друга ;Xx
А сега, след раздялата им, все едно не е същия човек, личи си колко много страда за нея. А и наи странното е че не иска да се занимава с никоя друга. Е.. какъв беше.. а какъв стана. Значи все пак и "playboy-четата" имат сърца.. но как тя успя да стигне до сърцето му, а никоя друга не успя :(

t1n4e7o
07-02-2009, 19:31
Абе женкара си остава женкар докато не си намри подхоящата половинка, но не се знае кога ще стане това... :) Няма как да гадаеш. Но със сигурност един секс нищо няма да промени.

FiRe_LaDy
07-02-2009, 19:38
Секса може просто да увеличи малко повече чувствата,но чак да породи нови чувства,не мисля,че е възможно.Пък знам ли и аз.Хора различни ... Но при женкарите е по-трудно.При тях рядко можеш да откриеш чувства,а още повече пък породени от секс.Но .. това си е мое мнение.Може и да греша.

Take_That
07-02-2009, 19:38
ЗНо възможно ли е от sexa са се стигне до някакви чувства.

И още един въпрос..
Как можеш според вас едно такова момче "playboy" дето спи със всяка втора и не се интересува от ничии чувства.. как можем да го превърнем в точно обратното? ..Да започне и него да го боли за теб?

ПП: това са въпроси, на които ще се радвам да отговорите, просто за да разбера какво мислите по тези въпроси и случвало ли ви се е да попаднете на такива момчета и как се справяте с тях!?


Мисля, че Да :)

Момчето playboy е свикнало да е харесвано, винаги, когато иска нещо или по-точно НЯКОЯ да си я получи. Ако обаче едно момиче му се "дърпа" така да се каже, т.е не м усе даде лесно, недостъпна етой ще направи всичко възможно да я впечатли и докато се усети вече ще се влюбил в нея. Поне аз така смятам (а може би гледам твърде много филми 8-) )

KimBerLy1912
07-02-2009, 20:04
Когато започнеш връзка от подобен характер,или пък било то авантюра... Трябва да с напълно сигурна,че можеш да и се насладиш напълно-именно,че няма да се влюбиш или увлечеш по човека,без да знаеш дали можеш да очакваш същото от него...
Тва днеска е втората такава тема,по която пиша :) Защо не,мисля че секса може да доведе до любов...
А иначе не се захващай да променяш плейбоя-безкрайно много усилия,мъки,болки и разочаования...Когато най-накрая го постигнеш,ще си толкова уморена от всичко,че ще ти е все едно..
А и не е гарантирано дали ще се промени човека...индивидуално е за всеки...

BloomF
07-02-2009, 20:08
Ами аз смятам, че може от секс да се стигне до чувства, но рядко.. Просто не знаеш на кой какво ще му щукне..

mOBSCENE
07-02-2009, 20:24
Мойто момче беше `плейбойче`.Ама нещо си намери майстора 8)
Всичко се променя до момента ,когато срещнат точното момиче..макар и без да искат.Просто в един момент осъзнават ,че неискат да я губят бла ,бла .. :-D

А за секса :shock: Че кое момиче би поискало? (нормално момиче)
*мое мнение*

selens
07-02-2009, 20:32
Според мен хората не се променят .. просто повечето ми гаджета са били такива и от личен опит го знам .. просто при връзка със такива не трябва да се впрягаш много .. все пак няма да се жениш за него :lol:

YakUZa777
07-02-2009, 21:32
Господи колко дразнят тея розови букви :Х

Fantomche
07-02-2009, 21:41
Sku4valo mi se e d ahltna po takuvv.I ko natiskahme se v tqh.Dori ne se celuvahme...Be6e hubavo , on na drugiq den se edno ni6to ne e bilo.Posle me zapla6vaha zaradi nego.I taka be6e zabavno sega mse frendove.A otnosno vuprosa kak se opraqt.Trqq da zalitnat mnoo qko po nqkoq macka 4e da vidqt kakvo e to lubov :o