PDA

View Full Version : Училище в Ст.Загора



istinska95
07-02-2009, 19:09
ами искам да ви питам дали ще ми стигне бал 31.608 да вляза английски с френски в "Ромен Ролан " Стара Загора и да ми препоръчате какво е най добре за Стара Згора

cherrypezz
07-02-2009, 19:40
ТЯ е най- добре за Стара Загора.

faststep
07-03-2009, 07:22
В Стара Загора езиковата е най-добрата. А за бала-зависи от другите ученици, но предполагам, че ще влезеш. :)

ImmortalForever
07-05-2009, 13:54
Като ти видях темата се зарадвах. заради Стз. После видях, че питаш за конкуренцията :)

faststep
07-06-2009, 07:44
Като ти видях темата се зарадвах. заради Стз. После видях, че питаш за конкуренцията :)
И трябваше да споделиш тази жизненоважна информация с нас? :?

ImmortalForever
07-07-2009, 17:47
Като ти видях темата се зарадвах. заради Стз. После видях, че питаш за конкуренцията :)
И трябваше да споделиш тази жизненоважна информация с нас? :?

Що да не?

faststep
07-07-2009, 19:25
Като ти видях темата се зарадвах. заради Стз. После видях, че питаш за конкуренцията :)
И трябваше да споделиш тази жизненоважна информация с нас? :?

Що да не?
Защото няма нищо общо с темата! :-x Ако искаш да трупаш мнения, ходи се занимавай с боклуците в кофата. :?

ImmortalForever
07-08-2009, 06:17
Като ти видях темата се зарадвах. заради Стз. После видях, че питаш за конкуренцията :)
И трябваше да споделиш тази жизненоважна информация с нас? :?

Що да не?
Защото няма нищо общо с темата! :-x Ако искаш да трупаш мнения, ходи се занимавай с боклуците в кофата. :?

Лош! :razz:
Имам достатъчно мнения :)

И за да ти мине сърбежа на гъза ще кажа и по темата:(на авторката) Да!ще ти стигне.Този набор с такъв бал, ще ти стигне за навсякъде..Даже пробвай Английски с немски.На мен не ми стигна навремето, преди 5 години за некфи стотни,(не съжалявам де) ама ти ще си добре!

theanimal92
07-08-2009, 22:53
Ми начи бала трябва да ти стигне, но все съм смятал че ромен ролан не е най- доброто в града

MiLGaR0sSa
07-10-2009, 05:54
Значи..."Английски и Френски" специално е само една паралелка-тоест,там приемат доста малко хора,но пък балът ти е доста висок,така че сигурно ще влезеш...ако беше кандидатствала "Френски и Английски" влизането ти щеше да е 100% сигурно..късмет.