PDA

View Full Version : 133 СОУ, 22 СОУ, 31 СОУ и 7 СОУ ?



teffii
07-02-2009, 19:44
Според вас, кое от тези училища е най-добро ? Как бихте ги подредили ? :) Балът ми е 30,00 .

TheNewReligion
07-02-2009, 19:48
7-мо? :shock: Ти добре ли си? :shock: Това е най-пропадналото училище. :?

breathless
07-02-2009, 20:35
Въй, Стефи само в СОУта ли бе? :shock: 8-)
Иначе и аз ще пиша 31.
Аа случайно да знаеш, дали още мога да си взема удостоверението от даскало .. :-o

tedsSs
07-02-2009, 20:42
Моята подредба е
1. 31 СУЧЕМ - чувала съм хубави неща
2. 22 СОУ - може да си избереш италянски, а това е мн хубав език
3. 7 СОУ - доста мой приятелки го пишат, така че сиг е хубаво
4. 133 СОУ - познавам 2-3 момичета от там и по тяхни думи не е от най-добрите и организирани училища

Ти си решаваш, но нали знаеш, че което и да избереш трябва учене. :-)

teffii
07-02-2009, 20:43
Въй, Стефи само в СОУта ли бе? :shock: 8-)
Иначе и аз ще пиша 31.
Аа случайно да знаеш, дали още мога да си взема удостоверението от даскало .. :-o

не ,тези ако не ме приемат в 73то, НТБГ или ФСГ. :D

breathless
07-02-2009, 20:56
А, ок, успокоих се .. 8-)
Та така и не ми отговори на въпроса ..

teffii
07-02-2009, 21:22
А, ок, успокоих се .. 8-)
Та така и не ми отговори на въпроса ..

емии ,според мен, да ... от класната . ;)

breathless
07-02-2009, 21:30
ох, ок .. :---)

got2Bthe1
07-02-2009, 23:13
Въй, Стефи само в СОУта ли бе? :shock: 8-)
Иначе и аз ще пиша 31.
Аа случайно да знаеш, дали още мога да си взема удостоверението от даскало .. :-o

не ,тези ако не ме приемат в 73то, НТБГ или ФСГ. :D

Ела в 73то тука е яката раота :D :D :D Ученето е отврат амааа къв купон ставааа идея си нямаш :P А иначе 7мо са наркомани... брат ми учи там ама е още малък и ше го махнеме преди да му дойде времето да пробва :D тука в 73то сме пияници :P

GbSy
07-03-2009, 09:40
Няма да пиша... тоест, не писах нито едно от тези.
Но, ако се налагаше, бих ги писала така:
22 СОУ
133 СОУ
31 СУЧЕМ
7 СОУ.

elito6754
07-03-2009, 10:09
Препоръчвам ти 7 СОУ да ти е най-накрая.

dark_wings
07-03-2009, 10:10
Няма да пиша... тоест, не писах нито едно от тези.
Но, ако се налагаше, бих ги писала така:
22 СОУ
133 СОУ
31 СУЧЕМ
7 СОУ.

+1

Jamalska
07-04-2009, 10:51
Ееех по мое време 31 беше наред с най-добрите гимназии в сф...хаха беше отдавна

estellle
07-04-2009, 12:06
22ро THE BEST, останалите не ги знам,съжалявам :D :grin:

tArIkAt
07-04-2009, 13:33
1.22-ро
2.31-во
3.133-то
4.7-мо

...

DjBaloon
07-04-2009, 14:11
22-ро :)

propertyofaoi
07-04-2009, 18:53
Аз до 7 клас бях в 133 СОУ и общо взето съм доволна. Тва че правехме даскалите на диви и щастливи си е наш проблем ама иначе бива

7 СОУ уж много го хвалят, но според мен лично изобщо не ми харесва.

22 СОУ - хубави неща съм чувала. :)

djuki
07-04-2009, 21:36
31во е много добро много познати имам и аз щях да влизам там
за 7но също съм чувала много добри неща имам познати които учат там а самото училище е хубаво и на добро място

Jamalska
07-05-2009, 07:35
В 31 мноого ги натискат да учат...верно си е девиза "Ако оцелееш тук ще оцелееш навсякъде".С оглед на това по-добре 7мо.Ъм моя фр завърши 133то,ама тя по принцип си е умна,а и набляга на езиците.

elito6754
07-05-2009, 07:37
7 СОУ въобще го пиши много надолу. Пиши 22, 31 .

П . П. 31 не е ли СУЧЕМ? :?

LiRRRa
07-05-2009, 07:41
Да, СУЧЕМ е. :)

lisi4ety
07-08-2009, 13:55
Моята подредба е
1. 31 СУЧЕМ - чувала съм хубави неща
2. 22 СОУ - може да си избереш италянски, а това е мн хубав език
3. 7 СОУ - доста мой приятелки го пишат, така че сиг е хубаво
4. 133 СОУ - познавам 2-3 момичета от там и по тяхни думи не е от най-добрите и организирани училища

Ти си решаваш, но нали знаеш, че което и да избереш трябва учене. :-)

Колкото до 133 - не знам кои са тия момичета, но ще ти кажа, че много бъркат.
7мо е най-голямата дупка в София.
31во също не ми харесва.. там може да влезе всеки..

Аз бих подредила така:

1. 133 СОУ - учителите са супер сериозни, има страхотни екскурзии всяка година.. тази например френските паралелки бяхме във Франция, Швейцария, Германия, Италия... а английската отиде до Англия до колкото знам.
2. 31 СУЧЕМ
3. 22 СОУ
4. 7 СОУ

balon4eee
07-08-2009, 15:40
учих 8 години в 22ро и сега се махнах най накрая защото тва е най скапаното училище ! Заклела съм се че повече кракът ми няма да стъпи в двора на тва убиташко училище ! Всичките са едни шибани кучки !Ако си мазна неосъзната и куха лейка отивай ! Ще намериш такива като теб :lol: А учителите са същите прости , плешиви кучки !

elito6754
07-08-2009, 15:45
Подаването надокументи приключи, сътветно темата няма смисъл.

Pooky
07-08-2009, 16:42
133
7
31
22

FuCkInBuBbLeGuM
07-09-2009, 14:56
22
133
7
31

your_secret
07-10-2009, 15:54
Аз бях в 31во и сега пак ме приеха там и съм мн доволна.


В 31 мноого ги натискат да учат...верно си е девиза "Ако оцелееш тук ще оцелееш навсякъде".С оглед на това по-добре 7мо.

Грешка. 7мо е мн ама мн зле в сравнение с бастилията. 1во-въобще не е като затвор и тн, вярно-има някви гадни учители, които те карат да зубриш, ама къде ги няма?!

meche95
07-11-2009, 09:15
Моята подредба е
1. 31 СУЧЕМ - чувала съм хубави неща
2. 22 СОУ - може да си избереш италянски, а това е мн хубав език
3. 7 СОУ - доста мой приятелки го пишат, така че сиг е хубаво
4. 133 СОУ - познавам 2-3 момичета от там и по тяхни думи не е от най-добрите и организирани училища

Ти си решаваш, но нали знаеш, че което и да избереш трябва учене. :-)

Колкото до 133 - не знам кои са тия момичета, но ще ти кажа, че много бъркат.
7мо е най-голямата дупка в София.
31во също не ми харесва.. там може да влезе всеки..

Аз бих подредила така:

1. 133 СОУ - учителите са супер сериозни, има страхотни екскурзии всяка година.. тази например френските паралелки бяхме във Франция, Швейцария, Германия, Италия... а английската отиде до Англия до колкото знам.
2. 31 СУЧЕМ
3. 22 СОУ
4. 7 СОУ
ti v 133 li si men me prieha tam :grin: :grin: :grin:

teffii
07-13-2009, 12:39
в 35то съм.

rauwkost
07-13-2009, 15:44
Добре, вие не сте в ред, с 30 бал можете да влезнете в доста добри гимназии, а вие се бутате по СОУ-тата..!?

lisi4ety
07-14-2009, 12:01
Добре, вие не сте в ред, с 30 бал можете да влезнете в доста добри гимназии, а вие се бутате по СОУ-тата..!?

Изреждай! Кажи в кои гимназии можем да влезем, да знаем да не се бутаме в СОУ-тата (: Професионални? НТБГ и НФСГ (където бал 30 излиза 27-28)? Или в някоя ПГЕБ, ПГИЧЕ (btw измислям си тия съкращения ;d)? Какво значение ще има ако влезеш в някоя езикова, на която и липсват тези сложни съкращения и някоя която си има такива? Например - 133 СОУ (руската) и 9 ФЕГ ?! ;d

rauwkost
07-14-2009, 15:16
Добре, вие не сте в ред, с 30 бал можете да влезнете в доста добри гимназии, а вие се бутате по СОУ-тата..!?

Изреждай! Кажи в кои гимназии можем да влезем, да знаем да не се бутаме в СОУ-тата (: Професионални? НТБГ и НФСГ (където бал 30 излиза 27-28)? Или в някоя ПГЕБ, ПГИЧЕ (btw измислям си тия съкращения ;d)? Какво значение ще има ако влезеш в някоя езикова, на която и липсват тези сложни съкращения и някоя която си има такива? Например - 133 СОУ (руската) и 9 ФЕГ ?! ;d


Оmg, ще ти го обясня по друг начин.
НФСГ и НТБГ са много добри гимназии с огромен шанс за реализация, мои приятели ги завършиха и постоянно ги пращаха по Франция и т.н.. С едно основно образование, с дипломка за ИНТЕНЗИВНО изучаване на Англ.ез. примерно, каква реализация имаш?? Как да е, 35 СОУ е отвратително училище, материалната база е пълна гавра, цяла стена в прозорци и само един отваряем, щорите (където ги има) са изпотрошени, изкривени и т.н., дъските надупчени и омацани, вратите се отварят на обратно wtf, В ТАКИВА УСЛОВИЯ ЛИ ВИ СЕ УЧИ!?.. АЕГ да не би да е по-зле от тия СОУ-та които изредихте?? 22 СОУ и 7 СОУ са под всякаква критика, няма да обяснявам защо.. 31 СУЧЕМ* е едно от малкото добри СОУ-та, заедно с него върви и 21 СОУ, което е доста добро смятайки този ранг. ИМА ОГРОМНО ЗНАЧЕНИЕ дали ще изучаваш един език в СОУ или в ЕГ!!!
И, ДА - ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ ГИМНАЗИИ *СА МНОГО ПО-ДОБРА АЛТЕРНАТИВА ОТ СОУ!

sunset_light
07-14-2009, 17:16
31во е СУЧЕМ ,а не СОУ. Съгласна съм с теб! :)

Raliito
07-14-2009, 19:26
Em az tazi god shte ucha v 22ro ..

inache za drugite uchilishtaa .. za 31 sum chuvala hubavi neshtaa.. V 133 uchi eidn fr .. i e nqkav kupon .. za 7mo sa mi kazvali che e super propadnalo daskalo..

pinkisexapilla
07-14-2009, 19:35
22 СОУ и 7 СОУ са под всякаква критика, няма да обяснявам защо..

Ъм..А може ли да обясниш? :) Обстойно,моля те. Защото никой не ми помага. :(

rauwkost
07-14-2009, 20:00
Кофти хора, кофти обучение, кофти учители, всичко е кофти, особено в 7-мо. :)

lisi4ety
07-21-2009, 17:57
Добре, вие не сте в ред, с 30 бал можете да влезнете в доста добри гимназии, а вие се бутате по СОУ-тата..!?

Изреждай! Кажи в кои гимназии можем да влезем, да знаем да не се бутаме в СОУ-тата (: Професионални? НТБГ и НФСГ (където бал 30 излиза 27-28)? Или в някоя ПГЕБ, ПГИЧЕ (btw измислям си тия съкращения ;d)? Какво значение ще има ако влезеш в някоя езикова, на която и липсват тези сложни съкращения и някоя която си има такива? Например - 133 СОУ (руската) и 9 ФЕГ ?! ;d


Оmg, ще ти го обясня по друг начин.
НФСГ и НТБГ са много добри гимназии с огромен шанс за реализация, мои приятели ги завършиха и постоянно ги пращаха по Франция и т.н.. С едно основно образование, с дипломка за ИНТЕНЗИВНО изучаване на Англ.ез. примерно, каква реализация имаш?? Как да е, 35 СОУ е отвратително училище, материалната база е пълна гавра, цяла стена в прозорци и само един отваряем, щорите (където ги има) са изпотрошени, изкривени и т.н., дъските надупчени и омацани, вратите се отварят на обратно wtf, В ТАКИВА УСЛОВИЯ ЛИ ВИ СЕ УЧИ!?.. АЕГ да не би да е по-зле от тия СОУ-та които изредихте?? 22 СОУ и 7 СОУ са под всякаква критика, няма да обяснявам защо.. 31 СУЧЕМ* е едно от малкото добри СОУ-та, заедно с него върви и 21 СОУ, което е доста добро смятайки този ранг. ИМА ОГРОМНО ЗНАЧЕНИЕ дали ще изучаваш един език в СОУ или в ЕГ!!!
И, ДА - ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ ГИМНАЗИИ ЗА МНОГО ПО-ДОБРА АЛТЕРНАТИВА ОТ СОУ!

"Omg" май ти не ме разбра. За НФСГ и НТБГ нищо не казвам - там бал 30 ти излиза 27/28 - т.е. минимален шанс да влезеш.
За 31во не съм съгласна, но за 7мо и 35то съм. С положението в 22 и 21 не съм запозната.
Има значение дали ще си в ЕГ или СОУ, да, това не съм го оспорвала!!
Какво по-точно разбираш под професионални гимназии? ТОХА? Фризьорския? От къде излизаш с някаква смотана специалност и взимаш по 300 лева на месец?
В някое по-добро СОУ като учиш и се стягаш пак можеш да хванеш някаква диплома, стипендия, каквото искаш му кажи и да си отидеш във Франция пак?!

Каквото и да си говориме, все пак, за да стане нещо от тебе трябва да учиш.
НО умният и сериозният и в най-тъпото СОУ да се забие като учи има възможностите на някой от НФСГ/НТБГ/Френската и т.н.

kalashnik
07-21-2009, 18:02
Влизай в 133 СОУ. Миналата година влязох в него и съм много доволен. Учителите, поне тези които ми преподаваха на мен са страхотни, е с едно малко трътлесто русо очилато изключение, ама иначе са супер свестни останалите. На много удобно място е освен това. Учениците също са пичове. Абе по просто казано - ако дойдеш няма да съжаляваш.

Като минавам покрай 7-мо, винаги го асоциирам със Съдебната палата, толкова е масивна и грозна сградата, ама е по-малка. Отвънка се пуши и пие постоянно.

Видях, че и други в 133 има и са писали, че са ходили на екскурзия, ще допълня, че училището има връзки и в Европейския парламент, а руските паралелки редовно ходят до Русия. А зимата винаги е миним 26 градуса, дори и като беше кризата. Директорката е супер, като завършихме на другия ден организира конферентна връзка между нашето училище и някакво руско училище в Германия и беше супер яко. Връзката после се оказа, че е предавана пряко в ефира на някакво германско радио.

elysunny
07-21-2009, 19:42
охх може 7-мо да прилича на затвор :D Ама то е важно к'во е убочението там нали така ?

За другите училища нз не съм се инт. и немога да ти кажа ма 35 е добър избор :P

rauwkost
07-21-2009, 20:33
lisi4ety, а ти наясно ли си, че когато завършиш ПГ дипломата ти е в джоба и имаш привилегии тук там? Наясно ли си че ТОЧНО СЛЕД ТОХА можеш пре-спокойно да си хванеш работа за 1000+ лв. - нищо общо с тия 300лв. за които говориш.. запознай се първо с нещата и тогава ми спори. Не се заяждам, просто ти казвам, че утайките отиват в 1, 22 и 7 СОУ, тези които не са ги приели никъде другаде, или просто са ги изключили през годината. НЕДЕЙ сега да ми спориш и за това защото 4-ма от старото ми училище ги изключиха и ги взеха там, а едно момиче което се беше надценило с желанията след изпитите никъде не го приеха и КЪДЕ ВЛЕЗЕ? В 1-ВО!! С изключение на руското, където се държи на дисциплината, в горе посочените, колкото и да учиш, околните ако са боклуци и ако вдигат шум и те разконцентрирват ВСЕ Е ТАЯ, защото учителите са свикнали когато работят с такъв клас, да речем 29 човека, а ти 1 която да учи сериозно, учителят не те забелязва а просто си казва "Пф, тия нищо не вдяват" и няма изобщо да ти обръщат внимание! :wink: А тези които имат шанс като на тези от ФЕГ, НФСГ, НТБГ - те просто си влизат там, такива деца не остават по СОУ-тата! Айде учи ми в СОУ, и ще те видя дали ще имаш възможността да те изпратят да следваш НАПРАВО във чужбина с отворени врати НАВСЯКЪДЕ.. т'ва никога не може да стане! ЕДИН ПРИМЕР: Ти искаш да ми кажеш, че е все едно дали си завършила за фризьорка или си завършила Харвърд? Дали!?Не знам каква диплома смяташ че ще вземеш от някакво пробито СОУ (без руското и ФЕГ, НЕГ и т.н.).. за интензивно изучаване на езика ли? И после какво? На стаж в "ТИТАН"?? Най-важно е какво ще следваш, висшето образование ти отваря много възможности, а в днешно време без висше си за никъде!

guinessgirl
07-22-2009, 00:07
с този си пост призовавам всички,на които не им се учи,няма да учат и не им се занимава,да не ходят в елитните гимназии,само за да се каже,че учат в такава ;)

а аз..че се местим у 7мо 8-)

kalashnik
07-22-2009, 06:51
lisi4ety, а ти наясно ли си, че когато завършиш ПГ дипломата ти е в джоба и имаш привилегии тук там? Наясно ли си че ТОЧНО СЛЕД ТОХА можеш пре-спокойно да си хванеш работа за 1000+ лв. - нищо общо с тия 300лв. за които говориш.. запознай се първо с нещата и тогава ми спори. Не се заяждам, просто ти казвам, че утайките отиват в 1, 22 и 7 СОУ, тези които не са ги приели никъде другаде, или просто са ги изключили през годината. НЕДЕЙ сега да ми спориш и за това защото 4-ма от старото ми училище ги изключиха и ги взеха там, а едно момиче което се беше надценило с желанията след изпитите никъде не го приеха и КЪДЕ ВЛЕЗЕ? В 1-ВО!! С изключение на руското, където се държи на дисциплината, в горе посочените, колкото и да учиш, околните ако са боклуци и ако вдигат шум и те разконцентрирват ВСЕ Е ТАЯ, защото учителите са свикнали когато работят с такъв клас, да речем 29 човека, а ти 1 която да учи сериозно, учителят не те забелязва а просто си казва "Пф, тия нищо не вдяват" и няма изобщо да ти обръщат внимание! :wink: А тези които имат шанс като на тези от ФЕГ, НФСГ, НТБГ - те просто си влизат там, такива деца не остават по СОУ-тата! Айде учи ми в СОУ, и ще те видя дали ще имаш възможността да те изпратят да следваш НАПРАВО във чужбина с отворени врати НАВСЯКЪДЕ.. т'ва никога не може да стане! ЕДИН ПРИМЕР: Ти искаш да ми кажеш, че е все едно дали си завършила за фризьорка или си завършила Харвърд? Дали!?Не знам каква диплома смяташ че ще вземеш от някакво пробито СОУ (без руското и ФЕГ, НЕГ и т.н.).. за интензивно изучаване на езика ли? И после какво? На стаж в "ТИТАН"?? Най-важно е какво ще следваш, висшето образование ти отваря много възможности, а в днешно време без висше си за никъде! Тоест, аз с 34 и нещо бал съм луд, че съм влезнал в руската. А мога да ти кажа, че от нея вратите са ни отворени в МГТУ, МГТУ, Институт имени А. С. Пушкина, МАИ, няколко университете в Лозана, Франция и още някакви други европейски университета, така че зависи и от управата на училището. Ако директора е свестен и създава връзки и изключва и за най-дребното нещо и най-мизерното даскало може да стане елитно след време.

rauwkost
07-22-2009, 09:48
kalashnik, прочети ми хубаво поста и ще видиш, че пише с изкл. на руското! Колко тъп трябва да си да имаш примерно 30-32 бал и да се набуташ в 7,22 или 35 соу и производните квартални училища, при положение че спокойно можеш да си влезеш в НТБГ или НФСГ, кой знае колко свободни места са останали и без това там..?!

lyfche
07-22-2009, 10:10
Кофти хора, кофти обучение, кофти учители, всичко е кофти, особено в 7-мо. :)

А ти учила ли си там,че говориш така ? :-o

rauwkost
07-22-2009, 10:17
Кофти хора, кофти обучение, кофти учители, всичко е кофти, особено в 7-мо. :)

А ти учила ли си там,че говориш така ? :-o
Имах познати, които след първата година се махнаха, просто защото се залъгаха че там е добро обучението и хората са на ниво. :wink:

BERCUT
07-22-2009, 10:40
133 е по-добро руското училище към посолоството но Русия. Бях няколко месеца в него и после се преместих в 133-то и мога да кажа, че 133-то е класи над него, за другите вече не знам, защото не съм много запознат с българските училища, но като минавам покрай 7-мо направо се ужасявам.

ale1234
07-22-2009, 11:44
31 ili 22

propertyofaoi
07-22-2009, 11:50
31 ili 22

Аз лично предпочитам 31во. :)

04-26-2010, 18:31
Ми или 31 или 22 . Сестрата на една приятелка завърши там и МНОГО пропадна :( За 31 съм чувала много хубави неща , но една приятелка ми каза че тази година 8 клас са много зле

whitediamond
04-26-2010, 19:23
[quote="kalashnik"]Влизай в 133 СОУ. Миналата година влязох в него и съм много доволен. Учителите, поне тези които ми преподаваха на мен са страхотни, е с едно малко трътлесто русо очилато изключение, ама иначе са супер свестни останалите. На много удобно място е освен това. Учениците също са пичове. Абе по просто казано - ако дойдеш няма да съжаляваш.

Онова трътлесто русо очилато нещо случайно да е Караваневска? :D

SuNsEt
04-26-2010, 20:20
7-мо да е на последно място.Чудя се що го няма 18-то като е по-добро от другото. :-o

Alex4o0o
04-27-2010, 11:49
133
31
22
7

polinakuneva
06-16-2010, 12:03
на мен бала ми е 30.786. но тази година бала ще се качи с поне 2 единици нагоре... Накой може ли да ми каже нещо за техн.стоп.мендж в 31 СОУ???

n3siity
06-16-2010, 18:34
на мен бала ми е 30.786. но тази година бала ще се качи с поне 2 единици нагоре... Накой може ли да ми каже нещо за техн.стоп.мендж в 31 СОУ???


А защо смяташ , че ще се качи с две ?? Според мен това няма да стане .. резултатите тази година сса с няколко стотни по-ниски от миналата. Вярно е , че оценките по бел на 2/3 от седмокласниците са високи , но за математиката не може да се каже. Според мен бала ще остане г/д същия. Пиши си първите няколко желания да са Френската ; Немската ; Английскатаа .. туко - виж са те приели някъде. Моя бал също не е висок - 31,572 , но първитее 10 училища са ми само тезии ;дд .. 31 е на 12,13,14,15 желание. Иначее , по въпроса не мога да помогна .

polinakuneva
06-17-2010, 11:17
Трябва да видиш статистиката...ако до сега отличните оценки са били 4, то тази година са около 60...Оценките са мноого високи и вече е сигурно, че ще се качат с 2 точки. Даже вчера го дадоха по БТВ новините...

FatallyGirl
06-17-2010, 14:22
Няма да пиша... тоест, не писах нито едно от тези.
Но, ако се налагаше, бих ги писала така:
22 СОУ
133 СОУ
31 СУЧЕМ
7 СОУ.

:)

chocolatedidi
06-18-2010, 20:00
Така изчетох всичко и искам да кажа какви са плюсовете на СОУ и ПГ. В 11 и 12 в ПГ се учи по-малко БЕЛ и МЕТ и има повеме практика (в зависимост от училищещо) а в СОУ-тата си се учи нормално и като завършете 12 и искате да си вземете матурите и Да влезнете в хубав университет,ще ви е по-лесно ако сте били в СОУ - защото сте си учили бел и мат. Но,ако не искате да учите след 12,влизайте в ПГ за да имате професия. Толковаа ли е сложноо !!!

sunshinepp
06-18-2010, 21:03
За 31 съм чувала много хубави неща , но една приятелка ми каза че тази година 8 клас са много зле

Аз съм си в 31 от първи клас, след 7ми клас кандидатствах и пак ме приеха в 31во беше ми сред първите желания. И като една закоравяла бастилянка мога съвсем спокойно да кажа, че е доста добро училище, разбира се със своите плюсове и минуси! Има учители - пълна трагедия, но има и страхотни професионалисти!
Оносно 8мите класове тази година, наистина са пълна трагедия - .. повечето! Например до колкото знам испанската паралелка е с доста ниски оценки, тъй като смениха госпожата,която води подготвителния. Но следващата година по вътрешна информация,свястната учителката пак ще е на подготвителните ;] !
Айде успех на всички влезнали в Бастилията!
Зайчета .. на есен ще ви посрещаме! :-)

DSH
06-28-2010, 09:43
rauwkost написа:
Кофти хора, кофти обучение, кофти учители, всичко е кофти, особено в 7-мо.


Учила съм в 7-мо 7 години и не е имало клас, който да съм завършила с по-малко от 5.80... Училището е страхотно - летвата е доста висока и учителите са много добри и не разбирам защо сте го нарочили като не можете да обясните на каква база го решихте. Познавам хора, които са го завършили и в момента следват в чужбина или имат разцъфтяваща кариера. Уважавам мнението ти rauwkost, но не мисля, че си прав :)

Name
06-29-2010, 08:11
31 СУЧЕМ-чуват се добри отзиви
22 СОУ-също добро училище
133 СОУ-не знам за него,май е рукото училище
7 СОУ-по-добре не

darkPaladin
06-29-2010, 09:50
влез там където е ''най-елитно''където другите казват,че е най-яко

пък ти какво искаш се тая

виж какви специалности има кое ти допада кое не и тн пък кое училище било ''елитно''да не ти дреме гледай като излезеш от там да имаш специалност не да си с една тъпа диплома за средно образование

happygirl23
06-29-2010, 09:54
31 СУЧЕМ :)

Extremescream
06-29-2010, 11:36
Kaто човек,завършил 31во СУЧЕМ,веднага ти казвам-НЕ ХОДИ ТАМ!
И мен ме излъгаха с хубави неща,ама нищо такова не видях.Само материалната база е хубава,иначе е гола вода това училище.Никаква организация за каквото и да е.Директорката е малоумна,повечето учители и те.

kriskoy10
06-29-2010, 18:21
влезна ли в НТБГ ?

FirkinF
09-17-2011, 17:27
[quote=kalashnik]Влизай в 133 СОУ. Миналата година влязох в него и съм много доволен. Учителите, поне тези които ми преподаваха на мен са страхотни, е с едно малко трътлесто русо очилато изключение, ама иначе са супер свестни останалите. На много удобно място е освен това. Учениците също са пичове. Абе по просто казано - ако дойдеш няма да съжаляваш.

Онова трътлесто русо очилато нещо случайно да е Караваневска? :D

Не, имах предвид Александрина Тодорова (математика), а против Караванеска нямам нищо против, голям пич е.

Djudjinku
09-17-2011, 17:48
133
22
31
7

Extremescream
09-17-2011, 19:24
Стара тема.