PDA

View Full Version : HELPPPPPPPPPPPPPPPPPP!!!



Tiin
07-02-2009, 20:20
Ami kajete mi nqkakuv na4in za spavqne s pupkite?
Probvala sum s:
Bye,bye spot (imam cqlata kolekciq)
Garnier 3in1
Clean&Clear
Galenic
E ni6o ot tova ne deistva na 11 sum i za6o tolkova rano sa me zapo4nali tiq gadni pupki.Kajete mi ne6o koeto e efikasno!bez ne6a na Avon i Oriflame

melinor
07-02-2009, 20:33
Щото вече влизаш в пубертета :)
Аз пъпките... При всеки е различно :? Всеки е с различва кожа отиди на кожен лекар, за да те посъветва :)

batkodoki
07-03-2009, 01:05
някъде имаше някаво правило за писане на СМИСЛЕНИ заглавия при това на Български и на Кирилица?!!!

Sun4o19
07-03-2009, 01:50
Акне аут ама с бялата капачка че е по силно за 5 дни по 3 пъти на ден и нямаш вечееееееееее

Tiin
07-03-2009, 07:18
Blagodarq vi mnogo.A za6o pi6a na latinica pi6a za6oto nqmam phoneteti4en bulgarski na tozi komp :D

exclusive__16
07-03-2009, 08:37
пробвай това новото на гарниер ... ма му забравих името .. опаковката му е като на пюар 3 в 1 и е 10 лева миля,че е ефикастно и смятам да си вземам .. :)

Tiin
07-04-2009, 15:44
Ami zemi si go i mi kaji dali e efikasno za6oto az si kupih 3in1 ama ni6o ne pravi :D

Tiin
07-04-2009, 15:44
Ami zemi si go i mi kaji dali e efikasno za6oto az si kupih 3in1 ama ni6o ne pravi :D

djuki
07-04-2009, 19:44
ами като за начало се ограничавай с мазки и сладки храни ... повече плодове ... много добра хигиена на лицето вземи си крем , мии се вечер и сутрин задължително. Друго ако наистина са много отиди на дерматолог може да е хормонален проблем или някакъв друг. Иначе за козметиката всичко зависи от твоята кожа и това как ти влият различните неща защото от тях може още повече да се обринеш ако не ги подбереш правилно. Аз ползвам салицилов спри (или силицилов ) :D вечер сутрин пияна за измиване и после кремче , но моято кожа е мазна.

Brunetkaa
07-06-2009, 20:42
Тъй като това ми е втора регистрация(не си знаех предната парола) и имам наблюдение за темите, които се пускат.......
Абе момиче.. всеки ден такива като тебе пускат по 5 теми..всеки ден и при всички е различно и всички пробвали всичко.. и мама му стара какво е тва заглавие..по-клиширано не можа ли да измислиш :-x аман от такива теми всеки ден.Вместо да направите смислена тема, която да обсъждамеи да се опитаме да помогнем на човека...вие повтаряте едно и също ежедневно.Няма да повдигам темата, че проблемът ти е за Козметика и диети :x

А по темата, за да не спамя, ако се оправиш, оправиш.В пубертет си,гладка кожа ли очакваш?При някои започва по-рано, при други по-късно, това че при теб пъпките са повечко-не си първата, нито последната.Използвай си редовно козметиката и ще утихнат. И айде спрете се вече, ровете малко из форума. :?

Nitroglycerin
07-06-2009, 21:49
Почиствай си лицето с розава вода и маски с хума (внимавай с хумата ,тъй като има такива които са пълни с метални оксиди и при смесването си с вода се получават основи ,също и тези които са с металните оксиди не ги разтваряи с вода в метален съд или да го разбъркваш с метален предмет). Най-добре си отиди на дерматолог ,ако ти изпише някои антибиотик ,отиди при някои козметик.

DollLyyY
07-06-2009, 23:32
Продават толкова много различна козметика , във всяка аптека или парфюмерия биха те посъветвали , в Гоогле можеш спокойно да св разровиш и да откриеш хиляди домашни маски и мазилца ..

Tiin
07-07-2009, 14:20
Ами аз смятам да си купя розова вода.Иначе ми казаха да си купя Серен сапун(мирише отвратително ама много помага.

kombarka
07-07-2009, 14:39
Акне аут ама с бялата капачка че е по силно за 5 дни по 3 пъти на ден и нямаш вечееееееееее

Аз съм ползвам Акне аут и съм много доволна. :grin:

Tiin
07-08-2009, 07:43
Ами значи аз ще си взема Акне Аут...Има ли някакъв проблем да използвам Серен сапун,Акне Аут и розова вода?

kombarka
07-08-2009, 08:51
Ами значи аз ще си взема Акне Аут...Има ли някакъв проблем да използвам Серен сапун,Акне Аут и розова вода?

Мисля, че кожата няма да ти го понесе... защото Акне Аут-а ми махна пъпките, ама кожата много ми се изсуши и започна леко да се лющи. С хидратиращ крем ми се оправи де :-D

fenkatakrisi952
07-08-2009, 09:01
Спри шоколата и намали мазната храна :-|

amorfati
07-14-2009, 21:17
fenkatakrisi952 си е много права.Пъпките не можеш да си излекуваш с миене и мазане,също както и псориазиса,който е болест на черния дроб НЕ на кожата.Затова не се залъгвай аз бих ти казала да намалиш мазните храни и сладките неща,мий си лицето там с каквото си имаш да не бъде мазно да го почистваш повърхностно,но от личен опит и от наблюдения ти казвам,че само с това не става.Всичките тия неща ти се появяват в следствие на това,което произвежда тялото ти.Яж повече млечни продукти,зеленчуци е такива неща и не прекалявай с плодовете :) . Пий и много вода,мани че всичко това хем ти помага за проблема,хем може да предотврати и някои други проблеми,защото така не се задържат толкова токсини в тялото ти :) . Е все пак не очаквай чудеса,като изключително гладко лице,защото това е пубертет - гадост,но няма как.

ameli
07-15-2009, 19:35
Акне аут ама с бялата капачка че е по силно за 5 дни по 3 пъти на ден и нямаш вечееееееееее

Аз съм ползвам Акне аут и съм много доволна. :grin:

относно тва мазило....бях писала тема за него, ама никой не ми отговаря...та .. мазах се аз кот се мазах и след седмица се събудих с някакъв обрив. подозирам че е от него...вие какво ще кажете

nestandartnata1
08-07-2009, 21:24
относно пъпките ти препоръчвам да си миеш лицето по няколко пъти на ден особено сега лятото в жегите, аз използвам козметика на гарниер против пъпки и съм доволна, препоръчвам ти и едно мазило на Ейвън от серията "cleasrkin", прозрачен коректор против пъпки на мен ми действа отлично, но ако си ги изпробвала и няма резултат незнам с какво да ти помогна :?

m0n4yyy
08-09-2009, 14:14
аз пък бих казала, че си много малка още за такава козметика, и че ще си напраиш проблем на кожата .. дишай спокойно сами ще се махнат .. недей си съсипвай кожата от толкова малка :)

TheDuchess
08-10-2009, 11:48
fenkatakrisi952 си е много права.Пъпките не можеш да си излекуваш с миене и мазане,също както и псориазиса,който е болест на черния дроб НЕ на кожата.Затова не се залъгвай аз бих ти казала да намалиш мазните храни и сладките неща,мий си лицето там с каквото си имаш да не бъде мазно да го почистваш повърхностно,но от личен опит и от наблюдения ти казвам,че само с това не става.Всичките тия неща ти се появяват в следствие на това,което произвежда тялото ти.Яж повече млечни продукти,зеленчуци е такива неща и не прекалявай с плодовете :) . Пий и много вода,мани че всичко това хем ти помага за проблема,хем може да предотврати и някои други проблеми,защото така не се задържат толкова токсини в тялото ти :) . Е все пак не очаквай чудеса,като изключително гладко лице,защото това е пубертет - гадост,но няма как.

Тва не е изцяло вярно. Има хипер голямо значение кво ядеш или не ядеш, но и самата кожа има нужда от поддръжка за да не се запушват или разширяват порите. На първо място трябва да я миеш като станеш сутрин и преди да си легнеш вечерта и да я мажеш с крем против акне. Хубаво е да отидеш все пак на дерматолог, за да ти каже точно каква козметика да ползваш, защото тази масовата не е подходяща за всеки.

rusoto_baby_f
08-10-2009, 13:06
Пробвай със Зинерит... :P .. Аз съм много доволна от него...


ПП...Щом си ползвала толкова неща защо не се консултираш с дерматолог или козметик...Те най-добре ще ти кажат...
Всеки човек си е индивидуален...При едни действат тези продукти...при други действат други..и така...всичко си е до кожа... :-)