PDA

View Full Version : еми съжалявам, обичам го



AliceSw
07-02-2009, 21:32
общо взето съм писала хиииипер тъпа тема за мен и мои колега, с когото нещата не се развиха така както съм искала....май

еми общо взето уж се заиграхме за губене на време, уж бяхме само приятели, уж само веднъж спахме заедно, уж все още сме само приятели...

да, ама не, кофти неща ми се случиха напоследък, и той е единственото същество, което ме кара да се чувствам добре...спокойна, сигурна...макар че не сме заедно и няма да бъдем заедно в аспекта на нормална двойка вероятно..никога

...и така, обичаме се, докато сме само двамата и дотам...в смисъл не ме интересуват хората и тяхното мнение за нас, просто прекалено дълго сме отричали каквото и да било освен чисто колегиално отношение помежду ни...

еми по дяволите обичам го, и честно казано не знам как точно...и той е така, сигурна съм...уж нямаме шанс заедно покрай неговите жени и моите мъже, ама какво по дяволите се случва?!?

ideas?!? anyone?!?


ПП моля ви, помогнете на ужасното девойче, което съм аз, не ми пробутвайте тъпите идеи за филм/кафе/кино просто прекалено много време прекарваме заедно...имам нужда от тактичен начин да кажа на някого, че го обичам...безз клишета, не ни отиват някак...

mOBSCENE
07-02-2009, 21:37
Мисля,че всеки момент е подходящ да кажеш на някого ,че го обичаш!
Просто когато сте насаме..поглеждаш го в очите и просто всичко изплува :-)

Сякаш всичко идва от само себе си 8)

RaZzer
07-03-2009, 09:32
Не разбирам какъв е проблема! Отначало сте се заиграли, сега си се влюбила, сама си сигурна, че и той е влюбен в теб... има ли дилема въобще? :? Особено щом прекарвате достатъчно време заедно, все ще има подходящ момент да му признаеш за чувствата си и за желанието да опитате нещо по-сериозно и... въобще не разбирам какво питаш! :D Всичко ти се е наредило, недей се плаши! :)

smileforyou12
07-03-2009, 12:29
Просто му го кажи.

mirinda1
07-03-2009, 13:16
Просто му го кажи.

+1 :)

fatal4o
07-03-2009, 13:25
Това което ти написа е това което те човърка отвътре и което мислиш, какъв е извода? Кажи му това което ни каза на нас право и ясно.

FiRe_LaDy
07-03-2009, 13:33
Просто му го кажи.

NeZaPoznat
07-03-2009, 13:46
общо взето съм писала хиииипер тъпа тема за мен и мои колега, с когото нещата не се развиха така както съм искала....май

еми общо взето уж се заиграхме за губене на време, уж бяхме само приятели, уж само веднъж спахме заедно, уж все още сме само приятели...

да, ама не, кофти неща ми се случиха напоследък, и той е единственото същество, което ме кара да се чувствам добре...спокойна, сигурна...макар че не сме заедно и няма да бъдем заедно в аспекта на нормална двойка вероятно..никога

...и така, обичаме се, докато сме само двамата и дотам...в смисъл не ме интересуват хората и тяхното мнение за нас, просто прекалено дълго сме отричали каквото и да било освен чисто колегиално отношение помежду ни...

еми по дяволите обичам го, и честно казано не знам как точно...и той е така, сигурна съм...уж нямаме шанс заедно покрай неговите жени и моите мъже, ама какво по дяволите се случва?!?

ideas?!? anyone?!?


ПП моля ви, помогнете на ужасното девойче, което съм аз, не ми пробутвайте тъпите идеи за филм/кафе/кино просто прекалено много време прекарваме заедно...имам нужда от тактичен начин да кажа на някого, че го обичам...безз клишета, не ни отиват някак...

И защо искаш да развалиш тази идилия ? :?

AliceSw
07-03-2009, 16:28
еми такава съм, какво да направя...

просто той е боклук като цяло, хах, как се изразих

не мога да разбера защо по дяволите е с мен и ме човърка просто, не мога да разбера как по дяволите изведнъж сме толкова близки и защо се случват нещата между нас...ама май никой това не го знае

Take_That
07-03-2009, 16:33
Едва ли е клиширано да каже просто едно "Обичам те!", докато сте насаме :)

Kostadin_682
07-03-2009, 19:51
Просто му го кажи.

+1 :)
+2

smiLe49
07-03-2009, 19:55
Абе то е ясно,че просто трябва да го каже,ама не е никак лесно.
Мене мн ме е страх от тия думи.И едва ли бих могла и аз да ги кажа лесно. :D

NeZaPoznat
07-06-2009, 08:42
лллллллллллне мога да разбера защо по дяволите е с мен и ме човърка просто, не мога да разбера как по дяволите изведнъж сме толкова близки и защо се случват нещата между нас...ама май никой това не го знае

С теб е защото свирката е по-приятна от ч*кията :?

Hilary_
07-06-2009, 13:01
След като те обича защо вече не е направил нещо...? :shock: Явно му харесва този начин на "привличане" .. "връзка" ... :? :?

totik
07-06-2009, 13:16
Обичам те, е клише така ли??!!Незнаех...