PDA

View Full Version : ........



bebety2
07-03-2009, 00:01
..........

smileforyou12
07-03-2009, 00:17
Добре отблокирай го 8-) Пишете си известно време покани го на кафе или на разходка предразположи го по някакъв начин.

mechtaq_za_teb
07-03-2009, 05:08
Добре отблокирай го 8-) Пишете си известно време покани го на кафе или на разходка предразположи го по някакъв начин.Съгласна съм. Първо трябва да го отблокнеш, да му пишеш и ако завържете разговор просто го покани да излезете на разходка примерно само двамата. Успех

BleedingSoul
07-03-2009, 05:16
Добре отблокирай го 8-) Пишете си известно време покани го на кафе или на разходка предразположи го по някакъв начин.

После лав лав лав иии някоя от крилатите реплики "А бе ние с теб няааше ли да излизаме" или "А бе ние с теб кога ше излезем се вийм от толкова време не сме излизали заедно.. " нещо подобно.. При мен свърши раота :D :D Казах ги тези неща съвсем несъзнателно и дудето с което си писах веднага се нави.. седмица по-късно беше в нас и гледахме ужасно банален ужас :-D :-D щом аз мога значи и ти можеш :)

NeZaPoznat
07-03-2009, 07:42
Здравейте,
В моя блок има едно момче,което знае,че го харесвам,но е някак притеснителен,неопитен,сра межлив,де да знам...много рядко се събираме,защото той и компанията му все тръгват на някъде :( блокирала съм го в скайпа,защото се издразних че не ми отговори когато му писах,вярно че беше късничко ама все пак... :( кажете ми как да се сближа с него,като го видя кво да кажа,някак си да го закачам ... не знам кво да правя :-o :( ще съм ви благодарна ако дадете малко съвети :-k имам скайпа на един негов фр,мислих си да му кажа ли нещо на него,ама ми е много детско и нагласено :-o Айде по опитните да помагат ](*,)

П.С. на 16 съм,а той на 17 ... благодаря предварително :-) :-) :-) :-)

Направи така, че да останете само вие двамата. После ... :-D . по усет. И зае*ете този Скайп ..... деа !!! 8)

mOBSCENE
07-03-2009, 07:45
Деблокирай го бе :lol:
Пиши му..все ще ти отговори.Хвани някаква по-интересна тема а у..бла бла :-P :-P

soul1199
07-03-2009, 08:47
Добре отблокирай го 8-) Пишете си известно време покани го на кафе или на разходка предразположи го по някакъв начин.

sladkalady
07-03-2009, 09:14
Skype ти е спасението 8-)

RaZzer
07-03-2009, 09:29
Добре отблокирай го 8-) Пишете си известно време покани го на кафе или на разходка предразположи го по някакъв начин.

+1

И не прави детинщини от рода на "блокирах го, щото не ми отговори" :?

xplay
07-03-2009, 09:31
Скайп развали поколението... От както имам скайп не ми върви с момчетата :D Със сегашния ми приятел почти не си пишен в скайп и всичко е мно0о0о0ого по-добре. Както и да е :-D
1. ДЕБЛОКИРАЙ ГО!
2. Кажи му, че искаш да се срещнете, да говорите за нещо уж..
3. Ако се съгласи - супер! Излезте!
4. Зарежи скайпа, когато става въпрос за по-специални отношения!
:-P

bebety2
07-03-2009, 10:39
мерси на всички :-) :-) :-) но все пак некво ми е кофти да го деблокирам те така ни в клин ни в ръкав :D в смисъл на него ще му излезне ли че му искам пълномощно :-o ама и аз съм много тъпа за кво го блокнах...но на 2 пъти ми се случва да не ми отговаря и вече се изнервих :-x

xplay
07-03-2009, 11:08
мерси на всички :-) :-) :-) но все пак некво ми е кофти да го деблокирам те така ни в клин ни в ръкав :D в смисъл на него ще му излезне ли че му искам пълномощно :-o ама и аз съм много тъпа за кво го блокнах...но на 2 пъти ми се случва да не ми отговаря и вече се изнервих :-x

Ако и той те е махнал - да, ще му излезе, иначе не.

bebety2
07-03-2009, 12:06
аха,мерси :) ,добре и ако ме е премахнал ще стане ебаси тъпото и представяте ли си да не ми приеме пълномощното :shock: ... или пък ще си каже "тая кво пак се е присетила за мен " :x не знам...

Punisherrr
07-03-2009, 19:17
Явно авторката не иска повече да се пише в темата.