PDA

View Full Version : обичам го



LDto
07-03-2009, 01:20
така преди близо 5 месеца се запознах с това момче.
то съсипа живота ми плачех по цели нощи.
наскоро се запознах с др момче идваше на работа.
започнаха закачки ала бала и неусетно си влюбих в него
спали сме доста пъти последния най ми хареса защото беше толкова мил а сега! сега е заспал на леглото с една моя приятелка и я е прегърнал се едно .... няма значение
та нз по принцип не ревнувам
а в момента ме е яд че с мен никога не е бил такъв винаги ме е провокирал почти никога не ме е прегръщал и блалалала.....
малко ли ми бяха 5 месеца рев и болка ми сега пак на ново :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: помогнете ми !!!

mechtaq_za_teb
07-03-2009, 05:06
Според мен трябва хубаво да преценяваш момчето, а не да се втурваш към нещо по-сериозно.

Jumbie483
07-03-2009, 05:25
Остави го и за в бъдеще като си харесаш някой, първо го опознай, после си лягай с него :x :?

p3tinc3t0
07-03-2009, 05:46
До колкото разбрах то вашето не е било любов, а само секс :?

Punisherrr
07-03-2009, 06:56
Ъъъммм :-o Значи вие просто сте правили секс,а сега той е минал на друга и ти си с разбито сърце,защото си очаквала от някъв плейбой да ти сваля звезди? :D :-D ох... не е на добре..

workplace
07-03-2009, 07:00
До колкото разбрах то вашето не е било любов, а само секс :?
съгласна съм :-k

NeZaPoznat
07-03-2009, 07:30
така преди близо 5 месеца се запознах с това момче.
то съсипа живота ми плачех по цели нощи.
наскоро се запознах с др момче идваше на работа.
започнаха закачки ала бала и неусетно си влюбих в него
спали сме доста пъти последния най ми хареса защото беше толкова мил а сега! сега е заспал на леглото с една моя приятелка и я е прегърнал се едно .... няма значение
та нз по принцип не ревнувам
а в момента ме е яд че с мен никога не е бил такъв винаги ме е провокирал почти никога не ме е прегръщал и блалалала.....
малко ли ми бяха 5 месеца рев и болка ми сега пак на ново :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: помогнете ми !!!

Разбирам някой да те кара насила - да се оплакваш. Аз ли трябва да съм виновен ако се наакаш :?

mOBSCENE
07-03-2009, 07:42
Е добре.Ние как да ти помогнем? :lol:

soul1199
07-03-2009, 08:51
заебавай го е :?

exclusive__16
07-03-2009, 08:57
офф мила не се отчаивай и не се влюбвай толко лесно (кво го говоря тфа ка'т аз съм в същото положение ... ) абе земите си изяснете чувствата ..кажи му кво чувстваш може да го оцени ..ако ли не забравии го .:)

sladkalady
07-03-2009, 09:11
Остави го !Няма смисъл да страдаш отново...дай си малко почивка и остани сама :) И следващия път когато си харесаш някой го опознай добре и след това предприемай каквото и да било

smileforyou12
07-03-2009, 10:51
Остави го. Дай си почивка малко.

vampirekiss
07-03-2009, 11:30
До колкото разбрах то вашето не е било любов, а само секс :?

И аз така.Ако ти е само за секс,то той фактически никакъв не ти е.Тогава какво очакваш от него?Може и аз да не съм разбрала правилно ама както и да е.

Take_That
07-03-2009, 17:08
Нещо не разбрах..... :? Нали уж си влюбена в друго момче, защо още мислиш за този с "5-те месеца" 8-)

Krasencety
07-04-2009, 15:07
успокой се първо според мен и не се влюбвай така лесно, защото ще си патиш аз съм същата и много страдам по-някога от това..по спокойно с хормоните..първо опознай човека до себе си,станете приятели и после, ако има чувства се съберете..ама гледай да не се влюбваш буквално от пръв поглед за да не страдаш.. ;) айде успех! Ако е тръгнал с друга го зарежи! ;) Горе главата..

WooDy
07-04-2009, 15:18
Тропни по масата и му постави своите условия, не позволявай на говедото да ти се качва на главата ( нека си мисли за каквото си иска, но да не ти изневерява и да не ти споделя че мисли за други ;) !!! ) А ти спри да се преструваш, кажи му истината, не си длъжна да си кривиш душата, не давай да ти се качват на главата, може да не е за теб !! Действай за изясняване на нещата, като не ти харесва ситуацията опитай да я промениш !!!.Миличка, колкото по дълго стоиш при него, толкова повече сълзи ще пролееш и толкова повече ще те боли като се разделите...
Такива келеши прогонват от себе си свестните момичета и поради тази причина в крайна сметка се женят за такива кучки, че съжаляват до края на живота си.Аз съм успял човек, издържам се сам, живея сам и от приятелката до мен искам единствено и само любов и разбиране.
Пожелавам ти същото и на теб!

Hilary_
07-04-2009, 15:21
Ъъъммм :-o Значи вие просто сте правили секс,а сега той е минал на друга и ти си с разбито сърце,защото си очаквала от някъв плейбой да ти сваля звезди? :D :-D ох... не е на добре..
+ .. :? :?

moneycomeme
07-04-2009, 15:32
Който както си го направи !

valdesbg
07-04-2009, 17:01
Аз честно казано не разбрах нищо... :-o