PDA

View Full Version : Действия и думи



hooliganka89
07-03-2009, 07:49
Здравейте,от доста време насам се чудя дали да пусна тема и все го отлагах,но все пак искам да споделя за терзанията ми свързани с новият ми приятел.
Той е на 25,а аз съм на 19.В началото на тази година прекратих дълга връзка,но го преживях сравнително добре.След това срещнах него.Една моя позната ни запозна преди 3 месеца и от тогава сме заедно.От различни градове сме,но това не се явява голям проблем,делят ни 15км.
Той е от типа мъже с които никога не съм искала да имам нищо общо,но ето че дойде момента да хлътна по един такъв.Работи като лична охрана и е химик :D
Не веднъж го зарязвах заради късния час в който идва да се вижда с мен,но аз го оставях,а той мен не,докато не дойде момент като този в който не мога и не искам да го оставям.Не мога да си изкривя душата и да отрека,че имаше моменти в който доказваше,че знача нещо за него и не би се отказал туко-така от мен,но както се предполага това не ми е достатачно.Преди месец и повече го бях запознала с една моя приятелка,която не е много стока в отношенията с мъжете и преди седмица била в неговия град и го срещнала и естествено го помолила да я закара до някаде с колата и през цялото време е флиртувала с него и дори си е запаметила номера в неговия телефон.Той дойде при мен с думите "Тая не ти е никаква приятелка",от 3 месеца съм с него,а бях по-склонна да вярвам на него,че няма да ми изневери с нея отлкото на нея която я познавам от 10 години.
Отначалото на връзката ни имах много проблеми с брат си заради късния час в който идва той.Споменах му,че трябва да ги запозная за да нямам проблеми и отначало той се дърпаше и не искаше,но една вечер стана много напечено и той сам изяви желание да се запознае с него и дойде,но брат ми нямаше възможност да дойде тогава и така и не се запознаха,но важното беше,че той наистина се беше решил да се запознаят,а естествено това значи много за мен :)
И най-големият проблем е сега.От месец брат ми е на морето и аз живея сама,от тогава на сам той идва да спи у нас всяка вечер,не пропуска!Но от тогава на сам не сме излизали като нормална двойка,не спирам да мрънкам,но оправданието му е че не иска,изморен е и че ще почнем да излизаме.Преди няколко дни се разбрахме,че тази вечер ще доведе малката си сестра да се запознаем и че в събота тоест утре ще излезем и ще остана очарована от него.Но ето че снощи дойде и каза,че днес тръгва за морето заедно с шефа си и 3 дни няма да го има.
Отново артисах на клона :( Не знам вече какво да мисля и какво да очаквам,а май очаквам прекалено много от него...Не веднъж сме коментирали какви са ни отношенията и според него това е нормална връзка това,че не излизаме не значело нищо,но за мен значи.Но ако е само заради единия секс с мен,ще идва да спи при мен всяка вечер ли?Всичко е до средства,той направи пътека до моя град тоя един месец,но аз пак съм недоволна.Обажда ми се всеки ден,всяка вечер идва да спи при мен,когато не сме заедно ми прави най-различни проверки за да разбира къде и с кого съм,но аз още не съм сигурна в него и неговите намерения.
Мисля,че вече споделих всичко най-важно и нямам конкретен въпрос към вас,а на който му се чете да прочете и ако има нещо за казване да го сподели.Приемам критики стига да не ме нареждате много :D
Благодаря на всички които ще си направят труда да го прочетът.

NeZaPoznat
07-03-2009, 07:59
Задай конкретен въпрос! Иначе - добре написано ... :?

sladkalady
07-03-2009, 09:19
Не бъди недоволна!Радвай се на всеки миг прекаран с него и все пак си имай едно на ум :)

RaZzer
07-03-2009, 09:27
Е, след като всеки ден се виждате и идва да спи при теб, по всичко личи, че връзката ви е сериозна, но не разбирам защо трябва да излизате... Какво значение има дали ще сте в някой бар или у вас, дали сте заедно?! :?

mirinda1
07-03-2009, 13:45
Задай конкретен въпрос! Иначе - добре написано ... :?

:neutral: ...

smirkis
07-03-2009, 16:09
била съм в същата ситуация .. и на мен човека ми звънеше постоянно , заспивах и се събуждах с него .. но в един момент ми дойде в повече , както при теб .. седнахме ,поговорихме се , обясних му , че се чувствам като някоя к**** .. след това нищо не се промени ..продължавахме да се виждаме само вечер :Х умолявах го да излезе с мен и с моите приятели ... той все си намираше оправдания .. бил уморен и тн .. това беше края за мен ... в крайна сметка не мисля , че е особено сложно и трудно да намериш малко време и желание , за да отидете примерно на едно кафе преди 10 часа вечерта ... най - добре говори с него и му кажи това ,което написа във форума ... и времето ще си покаже :)

hooliganka89
07-03-2009, 16:24
била съм в същата ситуация .. и на мен човека ми звънеше постоянно , заспивах и се събуждах с него .. но в един момент ми дойде в повече , както при теб .. седнахме ,поговорихме се , обясних му , че се чувствам като някоя к**** .. след това нищо не се промени ..продължавахме да се виждаме само вечер :Х умолявах го да излезе с мен и с моите приятели ... той все си намираше оправдания .. бил уморен и тн .. това беше края за мен ... в крайна сметка не мисля , че е особено сложно и трудно да намериш малко време и желание , за да отидете примерно на едно кафе преди 10 часа вечерта ... най - добре говори с него и му кажи това ,което написа във форума ... и времето ще си покаже :)


Там е работата,че сме го обсъждали и то не веднъж.Излизали сме на кафе и посред бял ден ама беше отдавна.Една вечер се изтипосах в неговия град и ме заведе на кафе заедно с един негов приятел и после ходихме при други негови приятели,явно няма проблем в тва да ме покаже пред дружките си.
Но откакто живея сама идва само да спи у нас,просто явно все търси мекото на хляба :D
Иначе знам,че до 18ч.е на работа,а след това е във фитнеса.Не че без мен се е разпорил да ходи на кафета ама пак това ме терзае.
Мерси за мнението :)

hooliganka89
07-03-2009, 16:25
Задай конкретен въпрос! Иначе - добре написано ... :?

:neutral: ...


Е,другите схванаха какво питам,вие спите ли? :D

Take_That
07-03-2009, 16:45
но аз още не съм сигурна в него и неговите намерения.

След като не си сигурна защо си с него?
Разбрах, ч сте говорили за излизанията, но резултат не е имало. Може би твърде лесно се отказваш с намерението да не се скарате, така ли е? Постави въпроса по-сериозно, може и дори да му кажеш :"Да не би да те е срам от мен?" Да видим тогава :)

hooliganka89
07-03-2009, 16:54
но аз още не съм сигурна в него и неговите намерения.

След като не си сигурна защо си с него?
Разбрах, ч сте говорили за излизанията, но резултат не е имало. Може би твърде лесно се отказваш с намерението да не се скарате, така ли е? Постави въпроса по-сериозно, може и дори да му кажеш :"Да не би да те е срам от мен?" Да видим тогава :)


Ми защото искам да съм с него и тва,че нещата не са идеални не значи,че не са истински.Какъв е смисала да го питам дали се срамува от мен след като ще ми каже това което искам да чуя?Апък и да кажеш,че не сме излиза никога не е така излизали сме,просто тая връзка се развива със скороста на куца кустенурка :D
Иначе мерси за мнението.

Take_That
07-03-2009, 17:19
но аз още не съм сигурна в него и неговите намерения.

След като не си сигурна защо си с него?
Разбрах, ч сте говорили за излизанията, но резултат не е имало. Може би твърде лесно се отказваш с намерението да не се скарате, така ли е? Постави въпроса по-сериозно, може и дори да му кажеш :"Да не би да те е срам от мен?" Да видим тогава :)


Ми защото искам да съм с него и тва,че нещата не са идеални не значи,че не са истински.Какъв е смисала да го питам дали се срамува от мен след като ще ми каже това което искам да чуя?Апък и да кажеш,че не сме излиза никога не е така излизали сме,просто тая връзка се развива със скороста на куца кустенурка :D
Иначе мерси за мнението.


8-) 8-) 8-) Имай малко търпение тогава. Всяко нещо с времето си. Та вие сте заедно от 3 месеца :)