PDA

View Full Version : бяло течение..



petqgeorgievaa
07-03-2009, 09:41
от скоро имам 1 голям проблем..и сега като наближава сабота и неделя и най вероятно с моя приятел ще бъдем в нас и предполагам че ще стигнем до секс..а аз имам бяло течение..и незнам какво да направя за да го премахна..защото си мисля че ще се получи тъпо и кофти ако тои го види и разбере.. :(

tedsSs
07-03-2009, 11:05
Отиди на генеколог! Ние не можем да ти кажем как да го спреш. 8)

mihael4eto
07-03-2009, 11:12
Купи си сапун които ти го премахва мисля че на Avon имаше такав ама не сам сигурна. Ама действа да знаеш :)

petqgeorgievaa
07-03-2009, 12:12
да но сега нямам време за гинеколог..ако някой е бил в моята ситуация нека пише..

petqgeorgievaa
07-03-2009, 12:24
help...

cve7ence7y
07-03-2009, 14:13
и аз имам постоянно но не ми пре4и една фр ходи на гинеколог и тои каза 4е те4ението и е от това 4е има гъби4ки но предполагам че при всяко моми4е е разли4но

hamacs563
07-03-2009, 14:38
купуваш си еднодневни превръзки.има ароматизирани :-D и за бикини ,за монокини ,вскякакви размери . плюс това на превръзката не мисля ,че ще личи ,все пак е бяло.

Именно а и ако те обича и държи на теб няма се трогне от такова дребно нещо :)

Pepincetyy
07-03-2009, 15:59
Ако толкова се притесняваш преди това се измиваш сменяш си бельото и готово.

sex_baby_f
07-03-2009, 16:03
Отиди на гинеколог и аз имах такъв проблем,за 10 дни си готова :-)

eHoT4e
07-03-2009, 17:20
от скоро имам 1 голям проблем..и сега като наближава сабота и неделя и най вероятно с моя приятел ще бъдем в нас и предполагам че ще стигнем до секс..а аз имам бяло течение..и незнам какво да направя за да го премахна..защото си мисля че ще се получи тъпо и кофти ако тои го види и разбере.. :(

по принцип наистина е най-добре да отидеш на гинеколог защото бялото течение е много общо казано. Има много различни видове бяло течение, според това какъв е цвета, дали има мириз, под каква форма излиза и т.н. А и по принцип за 1-2 дена няма да спре.. мога да ти кажа как се лекува, но както казах незнам точно какво ти е. По горе прочетох за някакъв сапун - едва ли ще върши работа при положение че винаги се лекуват вагинално - капсули които се поставят вътре преди да легнеш. Докато се лекуваш не се прави секс. Така че най-добре наистина си отиди на лекар.

mysterious93
07-03-2009, 19:40
Отиди на гинеколог! Не говоря само засега.. твоето момче ден - два може да почака! Може да имаш някоя венерическа болест и вместо да я предаваш на френда си вземи се излекувай... а това с превръзките няма д а помогне. окс няма да са ти мърсни гащичките, но пък нали ще те лиже.. тогава как ще го предотвратиш да не тече? или пък ако намирисва..

Rofl4e
07-04-2009, 00:53
по добре иди на лекар заради тва течение.. не си е шега работа с негоо..

аз го имам когато съм в овулация и преди да ми дойде.. и нищо ми няма жива и здрава съм си ;)

Quasar
07-04-2009, 13:04
Ако е обикновеното което си тече всеки месец...емчи има си го всички го имат...ръчкайте се смело...като толкова ти пречи миеш се преди да се почнете и няма да го мислиш толко...а като искаш бягай на лекар щото верно може и някоя печурка да се окаже че е пуснала корени :?

tOnS
07-09-2009, 17:53
бяло течение.... имам много отдавна ходих на гинеколог каза ми че е от стрес... и ми предписа едни капсули, но не ми помогнаха и така до ден днешен си го имам... не знам от какво е но и не се притеснявам много от него явно не е някаква болест ... или гъбички или нещо такова...
и партньора ми ме приема такава каквато съм и естествено че като сме по интимни ще посетя банята 8-)

Ufff
07-09-2009, 20:14
по принцип се предписва лекарство, което и двамата партньори взимат. приема се около 3-4 дни, не е скъпо, така че вместо да се миете нон стоп отидете на лекар да ви каже.