PDA

View Full Version : родителите и аз !!!! кажете си мнението



malinkata
07-03-2009, 10:12
значчи и аз нз как да ви кажа имам родители които много обичам попринцип ми дават всичко абсолютно всичко което поискам но стане ли въпрос в колко часа да се прибера вечерта когато изляза те ми казват най-късно до 22:30 иначе през деня няма проблем може и цял ден да не се прибирам
ПС на 15 съм моля ви кажете ако бяхте на мое място кво ???

lipstik
07-03-2009, 10:14
Радвай се,че родителите ти не са безотговорни да те оставят да скитосвяш по нощите!

sexa_na_kompleksa
07-03-2009, 10:16
Според мен пък вечерния ти час е съвсем нормален. Съгласна съм с lipstik. Не си мисли, че е много яко цяла нощ да ходиш по дискотеки,да пиеш, пушиш и да праивш Бог знае какво в тоалетните на разни дъртаци... xD Пък и вечерния част за непълнолетни е 22h.

malinkata
07-03-2009, 10:18
е да знам че е до 22 но всичките ми фр ги пускат до по-късно и като само аз трябва да си тръгнаа еее СУПЕР тъпо

soif
07-03-2009, 10:19
вечерниоят ти час е ок ,сега си спомням за една съученичка ,която я пускаха за 3 часа на вън независимо ,че ставаше въпрос за 15-18 часа

Rofl4e
07-04-2009, 01:02
по добре така.. от колкото да се скиташ по нощите по улиците .. опасно си е ако си сама.. не знаеш кой какъв е и какво е правил 30 мин преди да е на улицата

пребрах се преди около час.. но родителите ми познават притяеля ми и ме пускат на всякъде с него ;)

п.с. часа ти се вписва в рамките на норомалното според мен (даже по закон трябва 22.00 да си си в къщи).. ще дорасеш и за баровете и заобикалянето по нощите :) спокс

KimBerLy1912
07-04-2009, 03:58
значчи и аз нз как да ви кажа имам родители които много обичам попринцип ми дават всичко абсолютно всичко което поискам но стане ли въпрос в колко часа да се прибера вечерта когато изляза те ми казват най-късно до 22:30 иначе през деня няма проблем може и цял ден да не се прибирам
ПС на 15 съм моля ви кажете ако бяхте на мое място кво ???
22.30 e много даже... : ) Мен на твоите години ме пускаха...без ограничения :D Но аз живея в село и наще знаят с кой съм..и са спокойни : ))
Имам съученичка,която на твойте години беше с вечерен час 20.30 ; ) Тъй че благодари се за това,което имаш : ))

Punisherrr
07-04-2009, 07:16
22:30 на 15 години.. че аз ако сега не се прибера до 22:30 ще си помислят кой знае кво.. ;)
Тва ти е много даже, според мен.
Както ти казаха вече - радвай се,че ваще ги еня за тебе. Тия дето на 15 щъкат цяла нощ без контрол те да му мислят.. ;)

blackvelvet
07-04-2009, 07:53
Това с часа да ти е най-макия проблем...Случила си на много добри родители и това,че те пускат до 22:30....мисля,че дори са ти направили един голям компромис...при положение,както казаха по-горе,че на твоята възраст трябва да си до 10 във вас.....

Boyd
07-04-2009, 20:35
Ще правиш каквото ти казват!

А и на всичкото отгоре за малолетни часа е 20:00, а за непълнолетни е до 22:00! Така че пак ти е много. Ако те хванат куките за проверка вечерно време, могат да пишат актове на ваш'те!

plmn
07-04-2009, 22:09
значчи и аз нз как да ви кажа имам родители които много обичам попринцип ми дават всичко абсолютно всичко което поискам но стане ли въпрос в колко часа да се прибера вечерта когато изляза те ми казват най-късно до 22:30 иначе през деня няма проблем може и цял ден да не се прибирам
ПС на 15 съм моля ви кажете ако бяхте на мое място кво ???

ми нищо кво
след 22:30 мястото ти е у вас. даже ти е много.

Tempest
07-04-2009, 22:36
значчи и аз нз как да ви кажа имам родители които много обичам попринцип ми дават всичко абсолютно всичко което поискам но стане ли въпрос в колко часа да се прибера вечерта когато изляза те ми казват най-късно до 22:30 иначе през деня няма проблем може и цял ден да не се прибирам
ПС на 15 съм моля ви кажете ако бяхте на мое място кво ???

щях да си идвам и по-рано... особено ако имаш компания като моята... даже няма да ти се и излиза :D спазвай го ;)

JoyfulCompany
07-04-2009, 22:51
Не е лошо това, че трябва да се прибираш преди другите, а това, че щом се прибираш само ти, може да няма кой да те изпрати. Надявам се, че пътят ти до вкъщи не е по забутани нощем улици или че все пак те придружават. А иначе... не се чувствай ограничавана и неразбрана. Сега не ти е приятно, но ето, че очевидно се изкушаваш да правиш всичко, което и приятелите ти. Това би могло да те подведе в даден момент. Ще го разбереш, а сега гледай да не се настройваш срещу родителите си заради това, няма смисъл. А и едва ли се случва нещо чак толкова по-интересно в единайсет, отколкото в десет. :?

pi4man
07-04-2009, 23:16
Много ти е добре вечерния час според мен аз лично нямам проблеми с нашите, но и не злоупотребявам с търпението им сам си се прибирам най-късно в 23ч. се пак имам малък брат на който трябва да служа за пример 8)

sladkalady
07-05-2009, 06:15
Не бъди недоволна...Радвай се ,че имаш такива родители :)

XTREMEFREERIDE
07-05-2009, 08:55
Както казаха повечето хора до тук - 22:30 ти е много даже.
Каквото можеш да правиш след 10 вечерта, можеш да го правиш и преди 10. ;)