PDA

View Full Version : Скайп проблем!



pinki
07-03-2009, 10:27
Хора реших да си инсталирам по-стара версия на скайп и всичките ми абонати изчезнаха и не се появяват! Трябва да им подам пълномощно отново :-# Помощ как да си ги върна всичките :-#

LittleDude
07-03-2009, 10:34
Сложи си 3.8 версия. Виж да не е пуснато някакво скриване на абонатите.

pinki
07-03-2009, 10:48
аз бях с 4.0 версия и върнах на 2.5 и като видях, че ги няма инсталнах 3.6 или 3.7 и пак ги нямаше и сега съм с 4.1 ;( ще проверя

WooDy
07-03-2009, 12:08
Контактите/абонатите се съхраняват в:

• C:\Documents and Settings\<User>\Application Data\Skype\<Твоят_Skype_акаунт>\config.xml
А за възстановяване: System Restore
В тази тема ще преведа няколко полезни статии от Microsoft свързани с функцията System Restore

Как да възстановим системата си с помощта на System Restore

Ако Windows XP не може да се стартира
1. Включете се в системата като администратор (с акаунта Administrator).
2. Чукнете бутона Start и после All Programs -> Accessories -> System Tools-> System Restore. Когато направите това System Restore ще се стартира.
3. В прозореца Welcome to System Restore изберете Restore my computer to an earlier time (ако вече не е избрано) и след това натиснете Next.
4. В прозореца Select a Restore Point изберете най-скорошната точка (дата) от която искате да ви бъде възстановена системата от списъка On this list, click a restore point и после чукнете върху Next. Ще ви се появи съобщение на System Restore което ще ви съобщи какви промени ще бъдат направени, при което трябва да натиснете бутона OK.
5. В прозореца Confirm Restore Point Selection чукнете върху Next, за да потвърдите възстановяването и след това System Restore ще възстанови вашата система и ще рестартира компютъра ви.
6. Включете се в системата отново като администратор и ще видите съобщението за приключено възстановяване (System Restore Restoration Complete).
7. Чукнете върху OK.

Ако възникнат проблеми
Ако по невнимание възстановите системата си към предишно състояние, което не желаете можете да отмените това си действие чрез следните стъпки:
1. Включете се в системата като администратор (с акаунта Administrator).
2. Чукнете бутона Start и после All Programs -> Accessories -> System Tools-> System Restore. Когато направите това System Restore ще се стартира.
3. В прозореца Welcome to System Restore изберете Undo my last restoration и след това натиснете Next. Ще ви се появи съобщение на System Restore което ще ви съобщи какви промени ще бъдат направени, при което трябва да натиснете бутона OK.
4. За да потвърдите отмяната на възстановяването на системата чукнете бутона Next. System Restore ще възстанови оригиналното състояние на вашата система (преди предишното възстановяване) и ще рестартира компютъра ви.
5. Включете се в системата отново като администратор и ще видите съобщението за отменено възстановяване (System Restore Undo Complete).
6. Чукнете върху бутона OK.

За допълнителна информация относно System Restore изберете Start -> Help and Support и напишете system restore в полето за търсене и натиснете клавиша ENTER.

Оригиналната статия можете да намерите тук - How to restore the operating system to a previous state in Windows XP (http://support.microsoft.com/?scid=kb;en-us;306084&spid=1173&sid=global)

pinki
07-03-2009, 14:51
Със System restore не стана, а и през config.xml също не стана

LittleDude
07-03-2009, 15:30
А сложи ли друга версия?! :-o

Outlaw87
07-03-2009, 16:56
Майче писал съм ти на мейла.

pinki
07-03-2009, 17:37
аз бях с 4.0 версия и върнах на 2.5 и като видях, че ги няма инсталнах 3.6 или 3.7 и пак ги нямаше и сега съм с 4.1 ;(

еми сложих нали съм писала :(

Outlaw87
07-07-2009, 17:12
това за xml-а не съм съгласен. аз съм под Линукс и имаше време в което често се правеше формат и install на ново дистро и абонатите ми винаги се появяваха. би трябвало абонатите да си седят някъде на сървъра на скайп.

ПП винаги се случва нещо да се бъгне. мойта генерирана парола от "като напиша generate password в google сайта" за замунда.нет някой ми я е гепил или просто ми е преебал акаунта. защото опитвах няколко пъти мисля и не беше проблема от сървъра.

edit отваряш my computer и пишеш в адреса %appdata% намираш профила на скайп и го триеш после uninstall качваш http://store2.data.bg/theunderwater/Kaldata/Skype/Skype%204.1.0.136%20(kaldata.com).exe и чакаш абонатите да се появят

skuck
07-07-2009, 20:50
Ако Windows XP не може да се стартира
1. Включете се в системата като администратор (с акаунта Administrator).



ебаси парадокса, а?Хем не може да се стартира пък ще се включваш като админ хахахахха!


Woody Да беше казал как се влиза под сейф моуд.... щото иначе е доста безсмислено ;)