PDA

View Full Version : Най-важните причини да останеш във България



WooDy
07-03-2009, 12:50
http://smqh.info/wp-content/uploads/2009/05/bulgariaflag.png
1. Защото обичам да дишам мръсен въздух.

2. Обожавам да пия хлорирана вода от ръждясали тръби.

3. Приятно ми е да работя цял месец за 200 лева.

4. Обичам да не ми плащат социалани осигуровки.

5. Много ме радват сметките от по 150-200 лева за парно. Голям кеф.

6. Кефя се, когато сметката на телефона ми е по-голяма от заплатата ми

7. Държа съседите ми да си пълни олигофрени.

8. Харесва ми всяка седмица да се караме във входа, кой си е разпломбирал радиатора и защо някой не е платил едно левче за чистачката.

9. Страшно си падам да ме унижават новобогаташи.

10. Панелните гарсониери ме кефят максимални.

11. Дупките по пътищата са супер.

12. Обичам съседът ми да си цепи дървата в хола.

13. Обичам като изляза на терасата да гледам как съседите си изхвърлят манджата през терасата и боклука през прозореца.

14. Обичам депутатите дето съм ги избрал да гласуват тъпи закони.

15. Луд съм после от щастие когато същите депутати ми обясняват, че законът, който са приели, е виновен за еди-какво си.

16. Държа да се осигурявам здравно и полсе като се разболея, никой да не ми обръща внимание.

17. Искам с парите ми за здравни застраховки да си купуват Мерцедеси.

18. Обичам да плащам такса смет колкоо 2 пенсии на баба ми и да си ходя из боклука.

19. Луд съм от щастие, когато се забавя с 0,14 минути да си плая тока и ме резнат веднага.

20. ….после като го платя да чакам 3 дена да ми го пуснат.

21. Хубаво ми е, така ми хубаво да събирам пари за кола 10 години…..

22. ….после да ми я открадат на втория ден…

23. Пък най-хубаво ми е, когато после корумпирани ченгета ми се обаждат да искат “награда’ за нея, за да ми я върнат.

24. харесват ми подкупните митничари. Браво юнаци!

25. Харесва ми, че абсолютно всички дето не трябва са много подкупни.

26. Чувствам се щастлив, когато мутрите насиля гаджето ми.

27. Чувствам се щастлив, когато мутрите изнасилят и мен.

28. Весело мие, когато БМВ-ета газят хора и се отървават с глоба за превишена скорост.

29. Искам да си купувам дрехи втора употреба ..на килограм.

30. Искам да имам хладилник втора употреба.

31. Падам си да ми обират апартамента по два пъти в годината….

32. …кефя се и когато се върнат да изядат и сланината в хладилника.

33. приятно ми е да ме хпят помяри, които живеят в градинката до нас.

34…след това ми е приятно когато в поликлиниката ми кажат, че се е свършила противобясната ваксина….

35. ….и накрая ми предложат такава за 20 лева от личния им запас.

36. Харесва ми да ме ръгат в трамваите.

37. Харесва ми да ме настъпват и да ми кашлят в лицето в тролеи и трамваи.

38. Обичам да ме лъжат на пазара.

39. Обичам да ме лъжат навсякъде.

40. Обичам да гледам телевизия изпълнена с малоумни предавания като “Биг Брадър”.

41. Много си падам по предавания като “Разбиване”, “Треска за злато”, “Първична сила”, “Пълна промяна”……

42. Обичам да чета тъпи вестници.

43. Падам си да пия метилов алкохол в бутилки от уиски.

44. Весело ми е да гледам как баба ми живее с 50 лева пенсия.

45. Радвам се, когато на пешеходна пътека някой шофьор се опита да ме сгази.

46. Кефя се когато по тротоара не може да се върви от спрели коли.

guinessgirl
07-03-2009, 13:09
уф,айде стига с тези глупости.

gigaherz
07-03-2009, 14:34
Браво!Всичко това е напълно вярно за България!Затова и аз се махам скоро!

PlamenMEN
07-03-2009, 17:10
Хахахахах, голям майтап :razz: Сега ми кажете държава, в която всичко това е различно! Мммннее, ще ви улесня: покажете ми държава, в която поне половината от посоченото в първия пост не е така. Ама не порсто да говорите, доказателства искам ;) Иначе просто олеквате и се превръщате поредните родоизменници

Nakadah
07-03-2009, 17:45
http://smqh.info/wp-content/uploads/2009/05/bulgariaflag.png
1. Защото обичам да дишам мръсен въздух.

2. Обожавам да пия хлорирана вода от ръждясали тръби.

3. Приятно ми е да работя цял месец за 200 лева.

4. Обичам да не ми плащат социалани осигуровки.

5. Много ме радват сметките от по 150-200 лева за парно. Голям кеф.

6. Кефя се, когато сметката на телефона ми е по-голяма от заплатата ми

7. Държа съседите ми да си пълни олигофрени.

8. Харесва ми всяка седмица да се караме във входа, кой си е разпломбирал радиатора и защо някой не е платил едно левче за чистачката.

9. Страшно си падам да ме унижават новобогаташи.

10. Панелните гарсониери ме кефят максимални.

11. Дупките по пътищата са супер.

12. Обичам съседът ми да си цепи дървата в хола.

13. Обичам като изляза на терасата да гледам как съседите си изхвърлят манджата през терасата и боклука през прозореца.

14. Обичам депутатите дето съм ги избрал да гласуват тъпи закони.

15. Луд съм после от щастие когато същите депутати ми обясняват, че законът, който са приели, е виновен за еди-какво си.

16. Държа да се осигурявам здравно и полсе като се разболея, никой да не ми обръща внимание.

17. Искам с парите ми за здравни застраховки да си купуват Мерцедеси.

18. Обичам да плащам такса смет колкоо 2 пенсии на баба ми и да си ходя из боклука.

19. Луд съм от щастие, когато се забавя с 0,14 минути да си плая тока и ме резнат веднага.

20. ….после като го платя да чакам 3 дена да ми го пуснат.

21. Хубаво ми е, така ми хубаво да събирам пари за кола 10 години…..

22. ….после да ми я открадат на втория ден…

23. Пък най-хубаво ми е, когато после корумпирани ченгета ми се обаждат да искат “награда’ за нея, за да ми я върнат.

24. харесват ми подкупните митничари. Браво юнаци!

25. Харесва ми, че абсолютно всички дето не трябва са много подкупни.

26. Чувствам се щастлив, когато мутрите насиля гаджето ми.

27. Чувствам се щастлив, когато мутрите изнасилят и мен.

28. Весело мие, когато БМВ-ета газят хора и се отървават с глоба за превишена скорост.

29. Искам да си купувам дрехи втора употреба ..на килограм.

30. Искам да имам хладилник втора употреба.

31. Падам си да ми обират апартамента по два пъти в годината….

32. …кефя се и когато се върнат да изядат и сланината в хладилника.

33. приятно ми е да ме хпят помяри, които живеят в градинката до нас.

34…след това ми е приятно когато в поликлиниката ми кажат, че се е свършила противобясната ваксина….

35. ….и накрая ми предложат такава за 20 лева от личния им запас.

36. Харесва ми да ме ръгат в трамваите.

37. Харесва ми да ме настъпват и да ми кашлят в лицето в тролеи и трамваи.

38. Обичам да ме лъжат на пазара.

39. Обичам да ме лъжат навсякъде.

40. Обичам да гледам телевизия изпълнена с малоумни предавания като “Биг Брадър”.

41. Много си падам по предавания като “Разбиване”, “Треска за злато”, “Първична сила”, “Пълна промяна”……

42. Обичам да чета тъпи вестници.

43. Падам си да пия метилов алкохол в бутилки от уиски.

44. Весело ми е да гледам как баба ми живее с 50 лева пенсия.

45. Радвам се, когато на пешеходна пътека някой шофьор се опита да ме сгази.

46. Кефя се когато по тротоара не може да се върви от спрели коли.

първо се повтаря, второ е много пресилено, и 3-то аре махай се като си мислиш че извън БГ е рая... пу то бива бива си прост ма то твойто...

PlamenMEN
07-03-2009, 18:14
1. Защото обичам да дишам мръсен въздух. Правилно, в чужбина на всеки блок има пречиствателна станция

2. Обожавам да пия хлорирана вода от ръждясали тръби. Тогава иди в Англия, там въобще не пият от чешмата

3. Приятно ми е да работя цял месец за 200 лева. Ми като едва си завършил 8-ми клас и не те бива за нищо друго, освен за чистач?

4. Обичам да не ми плащат социалани осигуровки. Поискай си ги

5. Много ме радват сметките от по 150-200 лева за парно. Голям кеф. Изравнителни сметки, аз ли те бих да си слагаш топломер

6. Кефя се, когато сметката на телефона ми е по-голяма от заплатата ми Виж точка 3 и спри да говориш с майка си по 3 часа на ден

7. Държа съседите ми да си пълни олигофрени. Дефинирай "пълни олигофрени"

8. Харесва ми всяка седмица да се караме във входа, кой си е разпломбирал радиатора и защо някой не е платил едно левче за чистачката. Ходя по събранията на входа, такова нещо не съм виждал

9. Страшно си падам да ме унижават новобогаташи. Мдаа, само в България има новобогаташи, нали?

10. Панелните гарсониери ме кефят максимални. В чужбина всички живеят в триетажни къщи с басейн, джакузи и фитнес

11. Дупките по пътищата са супер. Някъде бях набарал снимка на пето авеню в Ню Йорк и баш по средата - трап

12. Обичам съседът ми да си цепи дървата в хола. Ти в Сибир ли живееш? Ние ползваме радиатори и климатици

13. Обичам като изляза на терасата да гледам как съседите си изхвърлят манджата през терасата и боклука през прозореца. Като си толкова съвестен, направи им забележка или иди в щатите да газиш из вестниците нощно време

14. Обичам депутатите дето съм ги избрал да гласуват тъпи закони. Едва ли си ги избрал ти, никой не гласува, а после само се оплаква

15. Луд съм после от щастие когато същите депутати ми обясняват, че законът, който са приели, е виновен за еди-какво си. Виж горната точка и си спомни, че политикът е мразен навсякъде

16. Държа да се осигурявам здравно и полсе като се разболея, никой да не ми обръща внимание. Никога не ми се е случвало. Не съм връзкар, не съм и луд късметлия

17. Искам с парите ми за здравни застраховки да си купуват Мерцедеси. Сам си си го направил, виж точка 14

18. Обичам да плащам такса смет колкоо 2 пенсии на баба ми и да си ходя из боклука. Ми хвърляй си торбичките със смет в кошчетата и не си изхвъляй кутията от цигари на улицата

19. Луд съм от щастие, когато се забавя с 0,14 минути да си плая тока и ме резнат веднага. В чужбина е така, тук ти дават доста време да си платиш

20. ….после като го платя да чакам 3 дена да ми го пуснат. Да отговарям ли

21. Хубаво ми е, така ми хубаво да събирам пари за кола 10 години….. Виж точка 3 и си намери нормална работа

22. ….после да ми я открадат на втория ден… За това са измислени алармите, иначе и на луната ще ти я свият

23. Пък най-хубаво ми е, когато после корумпирани ченгета ми се обаждат да искат “награда’ за нея, за да ми я върнат. Корумпираните ченгета са у нас служат само за вицове

24. харесват ми подкупните митничари. Браво юнаци! А как една забранена стока е минала през другите граници, докато дойде до нашите митничари?

25. Харесва ми, че абсолютно всички дето не трябва са много подкупни. Я пак, че не разбрах

26. Чувствам се щастлив, когато мутрите насиля гаджето ми. Изнасилванията са изолирани случаи, които се случват само в България

27. Чувствам се щастлив, когато мутрите изнасилят и мен. Вече ти казах...

28. Весело мие, когато БМВ-ета газят хора и се отървават с глоба за превишена скорост. Ти за мафията какво знаеш?

29. Искам да си купувам дрехи втора употреба ..на килограм. Всеки иска и всеки им се радва

30. Искам да имам хладилник втора употреба. Радвам се, защото аз имам един в мазето. След като си купих нов, старият Мраз е излишен, да ти го шитна ли?

31. Падам си да ми обират апартамента по два пъти в годината…. Сложи си метална врата...

32. …кефя се и когато се върнат да изядат и сланината в хладилника. Сланината е вредна

33. приятно ми е да ме хпят помяри, които живеят в градинката до нас. Залче хляб на всеки пес и ще са ти пръви другари

34…след това ми е приятно когато в поликлиниката ми кажат, че се е свършила противобясната ваксина…. Това пък никога няма да се случи

35. ….и накрая ми предложат такава за 20 лева от личния им запас. Да, те си складират бели ваксини за черни дни

36. Харесва ми да ме ръгат в трамваите. В чужбина трамвайте минават през 30 секунди и за това в тях има по 3-ма души

37. Харесва ми да ме настъпват и да ми кашлят в лицето в тролеи и трамваи. Крайно време и нашенецът да се научи да ходи с предпазна маска на лицето. А ми да, по целия свят ходят така, даже не се цеуват, че им пречат маските

38. Обичам да ме лъжат на пазара. Тогава не ходи на пазар, посей си градинка на балкона

39. Обичам да ме лъжат навсякъде. Ми като си балък, ще те лъжат наистина навсякъде

40. Обичам да гледам телевизия изпълнена с малоумни предавания като “Биг Брадър”. Това не е българско предаване...

41. Много си падам по предавания като “Разбиване”, “Треска за злато”, “Първична сила”, “Пълна промяна”…… ...нито пък тези

42. Обичам да чета тъпи вестници. Тогава не чети вестници. Нашите копират на 100% чуждите

43. Падам си да пия метилов алкохол в бутилки от уиски. Ти какво по дяволите вариш у вас и после го сипваш в бутилките от уиски? Аз си пия Джак, най - доброто уиски е, нали?

44. Весело ми е да гледам как баба ми живее с 50 лева пенсия. Чичката дето й я носи явно си взема от нея

45. Радвам се, когато на пешеходна пътека някой шофьор се опита да ме сгази. Огледай се и не изкачай пред колите в последната секунда. Може и да не вярваш, но шофьорите не са някакви садисти, които изпитват върховна наслада всеки път, когато разпльокат нечия глава на предния си капак

46. Кефя се когато по тротоара не може да се върви от спрели коли. София не е предвидена за 2 000 000 души, а за 500 000, за това си вдигай чукала и се върни на село, от където си дошъл. И не забравяй да си вземеш дружките с теб. София е най - приятна юли и август месец. Защо ли?

Това не съм го писал лично към автора на темата, понеже не съм сигурен, че и той е на това мнение. Отправено е към всеки, който би бил потенциален автор на такава тема и не съм го писал с някаква омраза, ненавист и т.н.

elle_123
08-12-2009, 09:25
Отговорите на PlamenMEN много ми харесаха 8-) .

gigaherz
08-12-2009, 11:00
Няма смисъл да спорим на темата дали България е подходяща за един нормален живот. Едните казват, че тук са се родили и ще си останат в майка България, а другите казват(аз също) , че България е смотана и изостанала държава, и че ще бягат в чужбина. Каквото и да си говорим нито патриотите ще убедят тия, които искат да бягат да не бягат, нито обратното. Безсмислено е!

adelaida
08-21-2009, 05:17
evalaaa na plamenn :grin: tva e mnoo verno,az jiveq v ispaniqq i nqma da ti kazvam kakva mizeriq e tuk :shock: no nqma kak zavar6vam i se maham i daje ne iskam i da znam 4e sa6tastuva taq dupka....

Stani46
08-21-2009, 09:41
Ей Пламене като ти харесва стой си тук в България със тези ''чудесни условия'' 8) 8) 8)

MaRiYa_86
08-21-2009, 12:46
Най-важната причина за мен е...
Обичам България,пък дори и с всичките проблеми в нея...Не съм мечтател,за да търся перфектната страна,перфектния град (защото ги няма)...И моя мъж не е перфектен,нали,но го обичам и не бих го заменила с друг.
Оставаме тук,пък каквото ще да става.Живота е такъв,какъвто си го направиш.

П.С. Българи,просто бъдете щастливи,където и да сте.Живота е кратък,за да го пилеем в търсене,критики,песимизъм :grin:

mrtn
08-27-2009, 14:33
Ако си мислите, че във всяка държава е идеално лъже те. Аз бях в Унгария развиваща се държава, която уж е по добре от България. Да конкретизирам бях в Будапеща. Инфраструктура, пътя беше ужасен, Чистота и там си има мизерия, каквато я има и тука, не всичко там е къщи, с басейни има си и блокове, има си и бездомници. Има си и ромски квартал и това изброеното.Но все пак това е развиваща се страна, всяка държава е минала през мизерията, безпаричието и кофти управлението. А и позамислете се, че има и страни, които са много по зле от България!

LadyDi
08-27-2009, 14:52
Хахаха :)
Пламенеееее, браво!
Рядко срещам толкова дълъг пост, който да изчета с такова удоволствие. =D>

Sarge
08-27-2009, 17:31
Ако си мислите, че във всяка държава е идеално лъже те. Аз бях в Унгария развиваща се държава, която уж е по добре от България. Да конкретизирам бях в Будапеща. Инфраструктура, пътя беше ужасен, Чистота и там си има мизерия, каквато я има и тука, не всичко там е къщи, с басейни има си и блокове, има си и бездомници. Има си и ромски квартал и това изброеното.Но все пак това е развиваща се страна, всяка държава е минала през мизерията, безпаричието и кофти управлението. А и позамислете се, че има и страни, които са много по зле от България!


Такааам, аз вчера се върнах от Будапеща. Ходя там честом щото много ми харесва града.

1. Инфраструктура както в Будапеща и Унгария-идеална, толкова гладки пътища има на малко места.


2. Чистота- Може би в циганските квартали е мръсно, но в голяма част града е много чист.

Да, има и бедни, но не са толкова много като в България. Унгарците също много се оплакват, че са зле, но в действителност са с една идея по-добре от нас. И ще продължават да се развиват. Единствената ми забележка е че хората масово не отбират от чужди езици, а унгарския е много весел :D Но Будапеща е един от най-красивите градове в света!!!

playerman
08-28-2009, 05:51
Човека който е на писал/а темата а много прав трябва да се върнете в България зашото тук ви е семейството , тук ви е родината тука си говорите на собствения си език а не в чужбина на друг ...
ЕЛАТЕ В БЪЛГАРИЯ , ВЪРНЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ТУК ВИ ЧАКАТ МАЙКИ БАЩИ НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ КЛЕТВАТА ПРЕДБОГ , ЧЕ ЩЕ СЕ ВЪРНЕТЕ В БЪЛГАРСКИЯ РОД

mrtn
08-28-2009, 09:19
Ако си мислите, че във всяка държава е идеално лъже те. Аз бях в Унгария развиваща се държава, която уж е по добре от България. Да конкретизирам бях в Будапеща. Инфраструктура, пътя беше ужасен, Чистота и там си има мизерия, каквато я има и тука, не всичко там е къщи, с басейни има си и блокове, има си и бездомници. Има си и ромски квартал и това изброеното.Но все пак това е развиваща се страна, всяка държава е минала през мизерията, безпаричието и кофти управлението. А и позамислете се, че има и страни, които са много по зле от България!


Такааам, аз вчера се върнах от Будапеща. Ходя там честом щото много ми харесва града.

1. Инфраструктура както в Будапеща и Унгария-идеална, толкова гладки пътища има на малко места.


2. Чистота- Може би в циганските квартали е мръсно, но в голяма част града е много чист.

Да, има и бедни, но не са толкова много като в България. Унгарците също много се оплакват, че са зле, но в действителност са с една идея по-добре от нас. И ще продължават да се развиват. Единствената ми забележка е че хората масово не отбират от чужди езици, а унгарския е много весел :D Но Будапеща е един от най-красивите градове в света!!!
Не отричам, града е много красив.Но на мене пътя лично не ми хареса особенно. Зависи къде си бил и в коя част на града. То е огормен град, исках да кажа с това мнение, че не във всяка страна е иделано и че и там има мизерий както тука. А за циганските квартали си прав бях минал през единия и беше ужасно мръсно. Но в културно отношение страната е идеална. Езика е доста интересен и мне лично ме кефи:)

clever
09-22-2009, 09:15
PlamenMEN
ти си пич!

ей такива хора като тебе ни трябват в БГ! ;)

Dimana99
09-22-2009, 10:42
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Само това имам да кажа

TwoSmokingBarrels
10-01-2009, 17:38
Хахаха :lol: :lol:

bloodymirror
10-03-2009, 10:31
ТОЧНО ТАКА Е!!!
Аз не знам какво чакат тъпите политици и ''свестни примиери'' ?!
Не знам дали не усещат и ВИЖДАТ,че почти цялата България се изнизва най-често по Америка и Англия..има много и в други държави..ама така е,тук никога няма да се оправи!!! Какво сте се разпсували като хамали.. и с вашето : ''България над всичко!'' .. ха!
Като сме толкова ''готини'' защо не прогонихме тъпите турци.. като толкова много време са ни клали на поразия :x ,защо по телевизията,по всеки канал-турски филм.. защо в БЪЛГАРИЯ има ТУРСКИ села?!.. ЗАЩО?! В много клипчета ясно ни заплашват,че ще ни избият скоро,а ние не предприемаме нищо,чакаме да ни убият..еми ето това е БЪЛГАРИЯ!!! Когато след няколко години няма да има такава държава,защото всички ще са се изнесли,и ще има малко останали българи,под робството на турци..ще видите,че след време и ТУРЦИТЕ ще вземат властта-и всеки ще си трае! Е,разбира се,после се чудете кое е лошото на тази държава! ;)

gigaherz
10-03-2009, 12:36
bloodymirror написа:

ТОЧНО ТАКА Е!!!
Аз не знам какво чакат тъпите политици и ''свестни примиери'' ?!
Не знам дали не усещат и ВИЖДАТ,че почти цялата България се изнизва най-често по Америка и Англия..има много и в други държави..ама така е,тук никога няма да се оправи!!! Какво сте се разпсували като хамали.. и с вашето : ''България над всичко!'' .. ха!
Като сме толкова ''готини'' защо не прогонихме тъпите турци.. като толкова много време са ни клали на поразия Mad ,защо по телевизията,по всеки канал-турски филм.. защо в БЪЛГАРИЯ има ТУРСКИ села?!.. ЗАЩО?! В много клипчета ясно ни заплашват,че ще ни избият скоро,а ние не предприемаме нищо,чакаме да ни убият..еми ето това е БЪЛГАРИЯ!!! Когато след няколко години няма да има такава държава,защото всички ще са се изнесли,и ще има малко останали българи,под робството на турци..ще видите,че след време и ТУРЦИТЕ ще вземат властта-и всеки ще си трае! Е,разбира се,после се чудете кое е лошото на тази държава! Wink

+1000000000

juliana_joli
10-09-2009, 20:21
PlamenMEN евала! Ако всички бяха като теб да търсят грешките не в ДРУГИТЕ и държавата.. ;-)