PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕ



emostylegirl
07-03-2009, 13:44
ХОРА АЗ СЪМ НА 12 ГОДИНИ И СЪМ ЕМО СТИЛ ДОРИ НА НЯКОЙ ДА НЕ МУ СЕ ВЯРВА! ОТ ДОСТА ВРЕМЕ СИ ТЪРСЯ МОМЧЕ ОТ МОЯ СТИЛ ЗА ГАДЖЕ ОБИЧЕ ИЛИ СИ ИМА ВЕЧЕ ИЛИ НЕ СЕ РАЗБИРАМЕ ИЛИ ПЪК Е ОТ ДРУГИЯ КРАЙ НА БЪЛГАРИЯ ! ОТЧАЯНА СЪМ ВЕЧЕ ОТ МОЕТО ТЪРСЕНЕ! КАТО ДАМ СНИМКА ПО СКАЙПА КАЗВАТ,ЧЕ СЪМ СУПЕР И ВСИЧКО Е ДО ТАМ!МОЛЯ ВИ АКО В САЙТА ИМА НЯКОЕ ЕМО ДА МИ ПИШЕ ,А КАКТО И ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ ПРОЧЕТАТ ТЕМАТА НЕКА ДРАСНАТ ЕДНО КОМЕНТАРЧЕ ! СИГУРНО ЩЕ КАЖЕТЕ ДА ГО ТЪРСЯ КАТО РАЗПИТВАМ ПРИЯТЕЛКИ ,НО ВСИЧКИ МЕ ОСТАВИХА КАТО РАЗБРАХА,ЧЕ СЪМ ЕМО ! ЗАПОЧНАХА ПОДИГРАВКИТЕ И ЕТО,ЧЕ ЦЯЛО ЛЯТО СЪМ САМА,,,НЕ ЧЕ ПРЕЗ ГОДИНАТА НЕ БЕШЕ СЪЩОТО !!!

emostylegirl
07-03-2009, 13:45
СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ ОБАЧЕ БЪРЗАХ МНОГО ! СОРИ ! СОРИ ! СОРИ

NeZaPoznat
07-03-2009, 13:49
Намери си по-добро занимание от това да се мацаш с какво ли не и да се чудиш от какво ти е зле. :?

После - каквото стане :?

emostylegirl
07-03-2009, 13:53
КАКВО МАЦАНЕ ???

Krasencety
07-03-2009, 13:54
Първо се успокой! Само на 12 си..няма за какво да бързаш..живота е пред теб! Според мен си гледай училището и учебниците, а момчетата ..и на тях ще им дойде времето..Не се тормози толкова..А това, че си Емо..според мен просто недей да го крещиш толкова много..Нали не се режеш? Ако е така споко ще се оправиш ..за всеки влак си има пътници..спокс ;)

mirinda1
07-03-2009, 13:57
Леле ако знаеш колко е по-добре да НЕ си ЕМО за да си хванеш гаджеее... Още сега на мига махни всичко от теб... :? Нека момчетата пишат и ще видиш че повечето си падат по готина мацка с някое прилепнало потниче свежи къси панталони цаки тен и блясък на устните .. а не депресирано като избухнал бойлер в главата момиче с некви гримове дит не се виждаш ... заставаш и " ааа мила тва пъпки ли са ..гной ли е .. или е от новата ти пудра :? " ........

emostylegirl
07-03-2009, 13:59
az u4ilishteto si go gledam i zavarshix s palno 6 koeto e mnogo trudno v dneshno dreme a moite sau4enici vsi4ko s 3 ili 4 ! padaxa na kolene na daskalite za edna 3 ! oba4e v dneshno vreme nqma priqtelstvo a samo obshti interesi i za tova nqma kade da tarsq tezi priqtelki za6oto vse me precakvat a az vse sam dobrata i za tova mi pisna i naistina moqta cel v jivota e da si namerq priqtel (gadje) na koeto da raz4itam ! mejdydrygoto DA reja se !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krasencety
07-03-2009, 14:07
незнам какво да ти кажа..за пълното 6 браво..за рязането..какво да ти кажа..хич не е хубаво да го правиш, но това си е твой личен избор ...съвета ми е да спреш, но знам, че няма да ме послушаш.. :?

Faces
07-03-2009, 14:33
Няма щастливо емо .. :o
Както и такова което да е живяло дълго...
Ся по темата авторке ти вярваш ли че ще си намериш гадже с вида в който предполагам че си на паун през който е минал ураган.Стегни се емо-тата са някви психически пишлегари дето никой не им е теглил един пердах когато е трябвало.А с това рязане луда ли си ? Каква емоционална болка преживяваш ти на 12 ? Кво жегваш се че някви шматки не са ти обърнали внимание ли? С тия простотии с които се занимаваш сама се обричаш да си самотна.

vagarious
07-03-2009, 14:45
Няма щастливо емо .. :o
Както и такова което да е живяло дълго...
Ся по темата авторке ти вярваш ли че ще си намериш гадже с вида в който предполагам че си на паун през който е минал ураган.Стегни се емо-тата са някви психически пишлегари дето никой не им е теглил един пердах когато е трябвало.А с това рязане луда ли си ? Каква емоционална болка преживяваш ти на 12 ? Кво жегваш се че някви шматки не са ти обърнали внимание ли? С тия простотии с които се занимаваш сама се обричаш да си самотна.
Така е!Всеки от нас е преживявал наранявания от приятели и т.н.Ако всички започнем да се режем,че примерно Петкан ни е забил нож в гърба,кво праим тогава!?Разбери,че всеки човек преминава през трудни моменти,но това не е повод да се нараняваме,а да гледаме напред.Аз също те съветвам да спреш да се режеш!!Промени стила си,вдигни си самочувстието и всичко ще е наред.Относно гаджетата-има време и за тях.Не избързвай,за да не си отново наранена. :)

WhyNot
07-03-2009, 15:10
къв емо стаийл ве сичк ое фиешън немащ шанс :lol:

nemo_awp
07-03-2009, 15:23
и без т'ва си емо що неси режиш вените? това е част от твоя стил :-D
Срежи си веничките...все пак нали си и емо...поне я карай до край :D
ако не трябва да станеш или хаусърка,или чалгарка...ако и това не помогне става лошо...

krem4et0
07-03-2009, 15:28
Моля, напиши темата си на кирилица с малки букви. Използването на главни букви и латиница е неуважение към форума и потребителите му. Приятен ден!