PDA

View Full Version : Какво да правя



balsamaa
07-03-2009, 14:29
когато всички фр-та са или на работа или някъде на село или не им се излиза ., :?

blackvelvet
07-03-2009, 14:37
Отиди и ти на твойта вила (ако имаш),гледай филми в къщи :oops: ...аз като няма с кого да излизам си излизам самичка по магазините,в някой парк...това не ти го предлагам,защото може да не ти хареса като вариант ;)

balsamaa
07-03-2009, 15:00
Отиди и ти на твойта вила (ако имаш),гледай филми в къщи :oops: ...аз като няма с кого да излизам си излизам самичка по магазините,в някой парк...това не ти го предлагам,защото може да не ти хареса като вариант ;)и аз понякога излизам сам ,но гледам да е в краен случай ..

myHeartIsOnlyForYou
07-03-2009, 15:09
А защо не се запознаеш с някой нов.. :?: Или пък започни да ходиш на фитнес,или нещо такова.Може също да отидеш на село или на почивка :P

blackvelvet
07-03-2009, 15:10
Отиди и ти на твойта вила (ако имаш),гледай филми в къщи :oops: ...аз като няма с кого да излизам си излизам самичка по магазините,в някой парк...това не ти го предлагам,защото може да не ти хареса като вариант ;)и аз понякога излизам сам ,но гледам да е в краен случай ..

И аз само в краен случай....че ако имам с кого да излеза,то е лесно ;)

Tempest
07-03-2009, 15:31
намери си работа, занимание, отдай се на другите си хобита... докажи на себе си, че можеш и без приятелите си ;)

amk933
07-03-2009, 20:57
^^ да докаже на себе си, че може и без приятели???? :-o Аз без моите не мога. За какво живея, ако нямам семейство и приятели? Да си умра сам ли?

По темата: Ходи по дискотеки, хвани си гадже, спи до късно, радвай се на живота бе човек!!! :grin: :grin:

cveti933
07-03-2009, 21:49
Аз не обичам да се затварям в нас, само защото на другите не им се излизало. Извикай някой твой познат, когото не си виждал отдавна или карай колело, или се занимавай с неща, които е трябвало да свършиш преди, или се занимавай с хобитата си... но наистина не си губи времето.... 8)

Eddie
07-03-2009, 22:16
Когато не се съберем компания да излизаме, а на мен не ми се седи вкъщи отивам в парка да карам колело. Така спортувам и убивам времето.

elsy
07-03-2009, 22:59
Чети книга, гледай телевизия, спи, слушай музика, играй на компютъра, разходи се сам/а 8-)

Rofl4e
07-04-2009, 01:04
излез малко сама.. размисли.. отиди в парка.. до баба си.. в автобуса можеш да срешнеш нови познати и къде ли още не .. ;)