PDA

View Full Version : Двама...



coolness
07-03-2009, 15:14
Здравейте :) Преди време бях писала за 1 момче което е много недостъпно.Накратко с него историята е такава,че той е много сладък,но и много надут.Не съм се опитвала да говоря с него на живо,но сме си писали в скайп и си личеше,че няма особен интерес,но отй се държи така със всички момичета,които го харесват-студено и гадно и общо взето много го харесвам и нищо не мога да направя освен да го забравя и това ме побърква.Другото момче там историята е по-сложна...Миналата година много ме харесваше.Постоянно ходеше след мене,всичко правеше за мене,но аз постоянно го разигравах,правех го на нищо докато накрая му казах окончателно не след 4 месеца да,мне,може би,не съм сигурна,но скоро имахме една случка,където бяхме цял ден заедно и нещо ми стана,просто някви чувства се появиха и не след дълго се появи един купон послучай завършването 30ти юни където всички се натряскаха и той беше там и аз почнах да дрънкам глупости...Питах другите и за него и за другото момче,абе много пянска история,където той разбраа,че иам нещо към него...После му изясних всичко в скайп казах му ,че не е било плод само на пянски изпълнения :D а наистина иам някфи чувства и той каза,че нищо не може да направи.И с пълносто си право..много съм объркана и в двата случая нищо не мога да направя..
Е ако имате някакви съветчета ще съм ви благодарна :) и благодаря на всички дето все пак го прочетоха :)

WhyNot
07-03-2009, 15:33
ми прецакана си

hooliganka89
07-03-2009, 16:28
Ми оплескала си я,няма какво да направиш :D Давай напред пък каквото дойде.

Take_That
07-03-2009, 16:38
Абе честно да ви кажа, не мога да разбера защо момичета сме такива (не се обиждайте момичета) ама като някое момче ни харесва и прави всичко за нас и ние го тъпчем, а си харесваме някой надут "пуяк". Както и да е
next:
Ами и в двамата случа няма какво да направиш, просто продължи напред. Направила си достатъчно :)

RaZzer
07-03-2009, 17:35
Каквото си надробиш, това ще си сърбаш... Напълно нормална е реакцията на 2рото момче, след като ти сама си признаваш, че си го "направила на нищо", а колкото до първото - на такива момчета единственото, което можеш да направиш е да спреш да им обръщаш внимание, за да слезнат на Земята!

П.П. Все пак има някаква възможност второто момче (не надутия) да има някакви чувства към теб, но да те е резнал, за да ти го върне... :)

bog4eto
07-03-2009, 17:45
Добре бе,много ми е интересно какво харесвате на хора,които се държат студено и гадно с вас? :shock:

За втория...няма шанс според мен :?

BeeRy
07-03-2009, 17:52
ми прецакана си

;-) ;-) ;-)

anyfany2
07-03-2009, 17:55
Ех..
Не знам какво можеш да направиш.
Лошото е, че си направила като мен - отблъснала си някакви съвсем искрени, топли и чисти чувства към теб (от страна на момчето)..
Желая ти да бъдеш здрава! Всичко друго ще се нареди! :---) =P~ =P~ :---)

NeZaPoznat
07-06-2009, 09:18
От два стола та на земята ... а сега де !! 8-)

niquetamere
07-06-2009, 15:30
А после пускате теми "защо момчетата са толкова гадни и само ни нараняват" .. пича е давал всичко за теб, а ти си го разкарала. Сами сте си виновни !

SuperBadSuperFresh
07-06-2009, 19:23
А после пускате теми "защо момчетата са толкова гадни и само ни нараняват" .. пича е давал всичко за теб, а ти си го разкарала. Сами сте си виновни !

Ами ако не с всички се е получило така?Не си води изводи от част от цялото за цялото (ии как го казах :lol: )

По темата:Ми,кандидатите остават с двама по-малко 8-) Давай напред :-)

niquetamere
07-07-2009, 07:55
А после пускате теми "защо момчетата са толкова гадни и само ни нараняват" .. пича е давал всичко за теб, а ти си го разкарала. Сами сте си виновни !

Ами ако не с всички се е получило така?Не си води изводи от част от цялото за цялото (ии как го казах :lol: )

По темата:Ми,кандидатите остават с двама по-малко 8-) Давай напред :-)
Визирам момичетата пускащи подобен род теми. Съвсем не слагам общия знаменател :) ахахха и да ... не си вадя изводите за частта от цялото за цялото :lol:

ifkataAa
07-07-2009, 09:37
Ми оплескала си я,няма какво да направиш :D Давай напред пък каквото дойде.