PDA

View Full Version : ей кажете как да отслабна за 10 дни



tikvi4kataaaaa
07-03-2009, 15:15
..някви диети по приемливи ако ми кажете ще е супер щото постоянно търся но те си4ките некви ... както и да е искам нещо прости4ко а да си кажа 4е секи ден ходя да ти4ам и правя коремни само една диетка ми кажете щото ми писна от тия килограми и другото моля без убидни коментари

mArMaLaDkA
07-03-2009, 15:17
Зависи колко искаш да свалиш. Така, както гледам, повече от 2-3 кг са...

tikvi4kataaaaa
07-03-2009, 15:19
:D еми то си пише 10 кг

mArMaLaDkA
07-03-2009, 15:44
^ Къде го пише? Яя, пак се огледай внимателно.
Иначе 10 кг за 10 дни... мечтай. Дори и най-строгата диета, например Пиер Дюкан, изисква мнооого повече време. Варианта е глад и вода, но не ти го препоръчвам.

MiLeNcHeToO
07-03-2009, 16:29
Искаш да отслабнеш за 10 дни? :smt017 Отрежи си крака. :D

Сега сериозно... лично аз диети не знам и не спазвам, но съм сигурна, че ако намалиш храната на половина няма как да не свалиш някой друг килограм :) С колко кг. искаш да отслабнеш? :P

rosencetooo
07-03-2009, 16:41
Ами храни се по-здравословно и се ограничавай :)

justt
07-03-2009, 16:41
Днеска в някакъв вестник четох диета...
"Как да свалим 5 килца за 10 дни"
..Та диетата беше такава (прави се през ден):
Сваряваш ориз и го ядеш заедно с кисело мляко.. Това се яде колкото искаш и цял ден.На другия ден си ядеш нормално, но без да прекаляваш.Следващия ден пак ориз и кисело мляко и така редуваш 10 дни. (малко тъпо го обясних, надявам се да си ме разбрала :-D )
Прави и упражнения и дано има резултат!
Успех! :)

tikvi4kataaaaa
07-03-2009, 17:59
хмм тази последната ми харесва идялна е даже аз упражненията си ги правя дано да има ефект :-D мерси

justt
07-03-2009, 18:28
После кажи дали има резултат !! ((:

_princess_
07-03-2009, 18:37
Аз не мога да разбера защо искаш за 10 дни да свалиш толкова килограми като после моментално ще си ги възвърнеш като приключи диетата ти... Абсолютно безсмислено е да се ебаваш така с организма си! Може и стрии да ти се появят и никак не е здравословно.. Никой не може да отслабне "трайно" за няколко дни.

zvezdichkaaa
07-03-2009, 18:37
Колкото и банално да прозвучи(а то не случайно е станало тоооолкова банално) яж главно плодове,зеленчуци и млечни продукти.Яйцата също са вариант,но ги ограничавай до 2-3-4 макс на седмица(жълтъка,доколкото знам не е много полезен,ако се яде по много).Сега е и лято пий много вода и,ако ти се дояде сладко сладоледа е супер вариант(аз съм сладоледоман,признавам :oops: ),защото не е много калоричен(150-200 калорий на 100гр),естествено ти избирай по-нискокалоричните :D .Абе въобще гледай да не се тъпчеш,нали знаеш,че дозата прави отровата...Няма специална,универсална за всеки диета,не се връзвай ще видиш,че ще се измъчиш и нищо няма да стане.А тази диета от горе е супер глупава,защото ориза съдържа главно въглехидрати и е калоричен,а и ще ти омръзне бързо.Да,моооже би ще отслабнеш,но после всичко ще се върне,както при повечето монодиети.И последно,но много важно спортувай,най-добре ходи на фитнес или прави по много обиколки 3-5 пъти седмично(колкото по-често,толкова по-добре).

П.П.Мислех да не пиша тук,но като видях ,че се е навила да яде мляко с ориз 10 дни реших да драсна нещичко,дано не се подлъже.

tikvi4kataaaaa
07-03-2009, 19:16
ох направо незнам ве4е ко да ям мисля да гладува ша ям плодове и риба и ша пия айрян и ще си спортувам това дано помогне ве4е щото ми писна :grin:

pinki
07-03-2009, 19:42
Абе карай 5 дни на чисти протейни (от Пиер Дюкан 1я режим) и си на -2кг най-малко ! Ако си пълничка и 4 може да смъкнеш! Нали имаше една диета, в която се ядеше супа от зеле? Някой сеща ли се? Преди време беше доста нашумяла и хората бяха доволни :) А също така имаше и една, която е точно 10 дена и ядеш само ябълки и пиеш чай през 2-3 часа и гарант, че най-малко 5кг ще си смъкнала

mArMaLaDkA
07-03-2009, 19:52
^ 10 дена само на чай и ябълки и освен, че са ти гарантирани -5 кг, са ти гарантирани и припадъците, причерняването, прилошаването и прецакването на стомаха.

За диетата със супата от зеле - колкото доволни, толкова и недоволни имаше.

Най-вероятно, авторке, искаш да отслабнеш, заради това, че ще се показваш по бански или нещо такова. Хубаво, гладувай си, въпреки, че е нож с две остриета. Можеш да смъкнеш много, може и да не смъкнеш нищо. Във всеки случай после ще си наваксаш и никакъв смисъл няма да е имало от 10-дневния глад, след като си наваксаш още на първия ден от почивката(предполагам, че затова така бързаш). Ако си искала да отслабнеш - щеше да си намерила време от миналото лято досега. Разберете, че не може да не предприемате никакви по-особени мерки и накрая, заради някакво море/къмпинг/лагер и т.н., да си изтормозвате тялото, да искате да отслабнете със скоростта на светлината. Нямам думи просто. Все пак, браво на авторката, че поне спортува по принцип, а не защото й е скимнало преди 5 дена, че трябва да отслабва. Сега, като се замисля, пробвай с точковата диета(потърси в Гугъл). Няма да се лишаваш толкова и да си все гладна, но пък пак не очаквай да отслабнеш за 10 дни. Постепенно стават работите.

nesuni
07-03-2009, 20:10
малеееее тая зелева супа просто аз мисля 4е са я направили не с цел отслабване а само катъ я помиришеш да се откажеш напълно от храната 8-) 8-) ми ужасна е ....... а иначе от утре почвам диета ,,Японско 4удо,, и ако има резултат ще кажа :)

pinki
07-03-2009, 20:12
^^ всъщност 10 дена на чай и ябълки въобще не води до припадъци и язва :) Моя приятелка прави такава диета и е мн доволна 1но, че отслабна 2ро, че се прочисти и странното е, че после не си върна кг (5тте смъкнати кг) :) Така, че авторката може да опита, а пък ако не издържи може да я спре :) И все пак девойко много "рано" си се усетила да слабееш ;) Но успех

DaRk_AnG3L
07-03-2009, 20:29
^^ всъщност 10 дена на чай и ябълки въобще не води до припадъци и язва :) Моя приятелка прави такава диета и е мн доволна 1но, че отслабна 2ро, че се прочисти и странното е, че после не си върна кг (5тте смъкнати кг) :) Така, че авторката може да опита, а пък ако не издържи може да я спре :) И все пак девойко много "рано" си се усетила да слабееш ;) Но успех

Важното е, че се е усетила, а не като повечето, кйто само мрънкат а нищо не правят!!!

По темата: Пробвай с разделното хранене и успех :)

tikvi4kataaaaa
07-03-2009, 21:21
na4i 1-vo ne sum se setila sega da slabeq
2-ro imam zdravoslovni problemi bila sum na sistemi i hap4eta i sa mi bluskali organizma sas sqkvi gadosti i
3-to ne qm kato svinq VINAGI QM UMERENO no mersi : ))

kuklichka_bg
07-03-2009, 21:25
Японската диета. :) За спешни случей е.Аз я правя една седмица е резултата предния път беше -4кг.Като имах прегрешения-вафли и сладолед достаааааааааааа :-D Самата диета е 14 дена,но главно се отслабва първата.Пробвай я.

pinki
07-04-2009, 19:50
Съжалявам за спама, но ми е интересно авторката кое си избра от предложенията? :)

Shalala
07-04-2009, 19:55
почна се,летните "билдъри/билдерки" ся ще отслабват... да може на "муренцитуууу" батковците/какичките да ги харесат....

welwet
07-13-2009, 09:10
Има една изто4на диета дето се отсладва за 10 дена 10 кг. 8) :-) ако искаш да ти я кажа ми пиши

HotChickMaggie
07-13-2009, 09:17
Не яж почти нищо 5-6 дена и ходи на фитнес.Казвам ти го от личен опит,аз така на правих и свалих 4кг.Сега от няколко дена си ям съвсем нормално и съм свалила още 1кг.Може да звучи странно, и аз се учудих,но факт. :)

Zaharinka
07-13-2009, 12:55
Фотосинтеза :-$

Kris4oy
07-13-2009, 13:06
Японската диета. :) За спешни случей е.Аз я правя една седмица е резултата предния път беше -4кг.Като имах прегрешения-вафли и сладолед достаааааааааааа :-D Самата диета е 14 дена,но главно се отслабва първата.Пробвай я.

миналата година смъкнах 7кг с нея и не съм качвала оттогава, но внимавам и какво ям :-)

amk933
07-13-2009, 13:07
Глад му е майката!~ Няма да споря с никой, ако искаш влез в темата кисело мляко и чети или ми пиши на ЛС. Имай впредвид обаче че 10 дена глад не знам как ще ти понесе, ако бяха 5 или 7 ок, ама 10.... :-o

umopomra4eniq
07-13-2009, 17:25
Хаха! Нагоре някъде четох, че не било възможно да се свалят 10 килограма за 10 дни - винаги има начин!

Нямам намерение да убеждавам никого, че е възможно!


На практика начините за бързо сваляне на много килограми са 2(мое мнение).

Единия начин е глад - под глад имам предвид ядене на половин грейпфрут на всеки 2 часа между 10:00 и 18:00. Това е доста трудно постижимо, но действа(говоря от личен опит). За 10 дни могат да се салят между 7 и 10 килограма.

Втория начин е далеч по-ефикасен и лесен, но в ПЪТИ по-вреден! Не го препоръчвам на никой, въпреки че съм го правил. Този начи не изисква воля, но изисква много силна психика и не е за всеки. Свързан е с употребата на някои забранени, но леснодостъпни вещества(ще си премълча какви за доброто на малките потребители на форума).

Уверявам ви че и двата начина действат безотказно.

therichbitch
07-13-2009, 20:08
карай като мене- 1 кофичка кисело мляко на ден .. :-D
ми това е вариант да, а ти за колко дни с колко отслабна, защото и аз искам да се пробвам, ма като не знам никакви отзиви, се не мога да се наканя

your_secret
07-13-2009, 20:17
Това с киселото мляко е идея, но само по 1 кофичка :? Според мен след 2-3 ден ще се нахвърлиш като прегладнял вълк на мазното и тлъстото и ще качиш отново килограмите. Впрочем може ли някой да даде японската диета, че нещо не я намирам :)

kalpazanka
07-13-2009, 20:19
Такаммм, една кофичка Боженци 3.6 % е с енергийност 64 kCal. На ден са ти необходими 1 800- 2 000 /в зависимост от телесната повърхност и годините, както и категорията труд, ако работиш, може да има вариации/. По съвет на СЗО не бива да има калориен дефицит повече от 500 kCal. Остават минимално допустимите 1300- 1 500 kCal. А сметни колко пъти е разликата в калорийния внос при 1 кисело мляко дневно и препоръчителния такъв. ;)

amk933
07-13-2009, 20:34
^^ Нужните калории за един ден са различни според килограмите и големината на човека. Така на баща ми му трябват 2400, защото е огромен, а на майка ми 1700, защото е миньонче. Така че зависи колко е голям/а. ;)

george19
07-13-2009, 20:36
http://vbox7.com/play:f09643db - слушаш тази песен всяка сутрин,ядеш плодове и зеленчуци,намаляш солта,газираното,тестеното ,сладкото .. и тръгваш да бягаш !

therichbitch
07-13-2009, 20:37
^^ да , точно така, ако не се лъжа се изчислават необходимите калории, като умножиш килограмите си по 26 , но не съм 100% сигурна

amk933
07-13-2009, 20:40
^^ не е по 26, защото баща ми трябваше да е към 3100 и отгоре по тази схема. Някак си по друг начин е. Той ходи при една диетоложки всеки месец, защото беше пълен и тя ги смята и намаля. Но не знам схемата. :-o

Zaharinka
07-13-2009, 21:27
Ако карам като вас 10 дена да не ям по време на тренировка ще пукна.
Вие сте природно луди... :-)

kalpazanka
07-14-2009, 06:25
^^ Нужните калории за един ден са различни според килограмите и големината на човека. Така на баща ми му трябват 2400, защото е огромен, а на майка ми 1700, защото е миньонче. Така че зависи колко е голям/а. ;)
Това съм и написала- може да има вариации в зависимост от възрастта, пола, телесната повърхност и категорията труд. В случая съм смятала не за майка ти и татко ти, а за госпожичката с 1 кисело мляко за ден. ;)

akinom
07-14-2009, 06:38
Смешно ми е вече да влизам в подобни теми! Поставяйте си реални цели, бе момичета!

cunt
07-14-2009, 07:59
Днеска в някакъв вестник четох диета...
"Как да свалим 5 килца за 10 дни"
..Та диетата беше такава (прави се през ден):
Сваряваш ориз и го ядеш заедно с кисело мляко.. Това се яде колкото искаш и цял ден.На другия ден си ядеш нормално, но без да прекаляваш.Следващия ден пак ориз и кисело мляко и така редуваш 10 дни. (малко тъпо го обясних, надявам се да си ме разбрала :-D )
Прави и упражнения и дано има резултат!
Успех! :)
ебати диетата :D

silveto17
07-14-2009, 08:05
Тая тема е пусната преди 11 дни какво ли е станало с авторката??? отслабнала ли е... :)

soif
07-14-2009, 10:16
Аз не мога да разбера защо искаш за 10 дни да свалиш толкова килограми като после моментално ще си ги възвърнеш като приключи диетата ти... Абсолютно безсмислено е да се ебаваш така с организма си! Може и стрии да ти се появят и никак не е здравословно.. Никой не може да отслабне "трайно" за няколко дни.
върви и им го обяснявай . Очаквам скоро тема 90 кила съм как да стана скелет до довечера :-D

ElinoOor
07-14-2009, 10:25
кво толкова бързате бе :lol:
баси, мен един потребител от форума ми направи забележка за килограмите и ме жегна..
за последните седмици /от както ми каза../ съм свалила вече 8 кила, само защото човека ме засегна
още не ми е минало че го каза така грубо и че ревах 5-6 дни след това,но съм благодарна до някаква степен.. :-o

Decu
07-14-2009, 10:28
^ Хм, какво е станало? :)

ElinoOor
07-14-2009, 10:38
един умник ми каза да отслабвам при това много тактично в продължение на 4 страници, пригласяха му още няколко идиота и така..
разбирам че му е толкова капацитета и не мога да го обвинявам :-o
същата нощ не съм спряла да плача и следващите дни като се сетех отново се почваше
и сега все още се разтройвам при мисълта,но го превъзмогнах .. почти 8-)
не че имах кой знае колко за сваляне ама на.. намери се кой да каже :? :-o

/ към Decu /

umopomra4eniq
07-14-2009, 16:37
На мен са ми много смешни тези, които обиждат на тема килограми, но още по смешни са ми тези които се обиждат като им се каже че са дебели.

Момичета и момчета - ИСТИНАТА БОЛИ!

Little_Lady93
07-14-2009, 16:42
На мен са ми много смешни тези, които обиждат на тема килограми, но още по смешни са ми тези които се обиждат като им се каже че са дебели.

Момичета и момчета - ИСТИНАТА БОЛИ!

Истината за кого?!В днешно време обиждат и нормалните, тези които просто не им стърчат костите.Хората се ще намерят нещо, за което да се заяждат.Бях 52 кг на 160 и бях дебела и нз си кво отслабнах и станах скелет, анорексичка и други такива.Еми то угода няма :? Все ще се намери някой недоволен.А колкото до тези които обиждат дебел... тряа просто да знаят че всичко се връща

umopomra4eniq
07-14-2009, 16:56
Ами като си била 52 килограма предполагам много добре си знаела, че не си дебела. Попринцип хората, които са доволни от това как изглеждат не се впрягат на реплики от сорта "дебелак" или "дебела си", защото имат самочувствие. Впрягат се тези, които не харесват себе си и вътрешно знаят, че обидите са истина.

Peace! :smt109

Little_Lady93
07-14-2009, 17:10
Ами като си била 52 килограма предполагам много добре си знаела, че не си дебела. Попринцип хората, които са доволни от това как изглеждат не се впрягат на реплики от сорта "дебелак" или "дебела си", защото имат самочувствие. Впрягат се тези, които не харесват себе си и вътрешно знаят, че обидите са истина.

Peace! :smt109

Не не съм знаела да ти кажа.Има хора с по лабилна психика, аз например съм такава.И освен това много малко хора (в частност момичета са доволни от това как изглеждат)
ПП: Не съм мислила да започвам война :-D

LovEsIckk
07-15-2009, 05:16
Според лунния календар,днес е подходящо време за започване на диета.. И аз се надъхах да сваля някой друг кг.и съм на диета,да :shock: :lol:

lazzza
07-15-2009, 17:15
Taка ще започна с това че с глад НИЩО НЕ СЕ ПОСТИГА .. - да постига се и после килограмите се качват двойно така че ако искаш да си преебеш стомаха и да свалиш 10 кг - окей давай но после на твоя отговорност . И това с млякото е супер тъпо - стомаха ти се свива и после кво ?! .. почваш да тъпчеш и пак си ставаш същата . Аз смея да кажа че имам доста опит в тая област за това ти препоръчвам да си избереш една лятна диета от нета и да я почнеш :) има доста добри . Аз 3 месеца не ядях нищо абсолютно нищо пиех по 3 литра сок на ден - окей отслабнах , но си доведох и доста проблеми с корема за това пак казвам с глад не става :) Прави си диетата и ходи тичай или се разхождай .. дори можеш да тичаш вкъщи на място . :) пробвай но трябва да пиеш вода МНОГО вода тогава със сигурност ще има ефект :) Успех :P

Snickers
07-15-2009, 17:47
Няма как да отслабнеш с 10кг за 10дни. Забрави. Храни се ЗДРАВОСЛОВНО и ще получиш желания резулат.

presityxo
07-15-2009, 18:08
ЯБЪЛКОВАТА ДИЕТА :-)
аз така отслабнах. яж само ябълки за 10 дена, и ще свалиш достаааа килограми

pinki
07-15-2009, 19:41
Диетата на НИкол Кидмън :) Аз се подложих на нея, вече съм във 2рата седмица и съм на -4кг , надявам се още поне 2 да смъкна

За отслабване с траен ефект актрисата залага на двуседмична диета, през която се свалят около 7-8 кг. През първата седмица слабеенето е по-интензивно (смъкват се 4-5 кг), а през втората се забавя (по 150-200 г на ден). Забранени са алкохолът, захарта и солта. А пиенето на голямо количество минерална или преварена вода (над 2 литра) е задължително.

1-ви ден ..
Закуска: 1 чаша кафе
Обяд: 2 твърдо сварени яйца, 1 домат, 200 г суров спанак
Вечеря: парче задушено или варено месо (пилешко или телешко), зелена салата

2-ри ден ..
Закуска: 1 сухар, 1 чаша кафе
Обяд: парче задушено пилешко или телешко
Вечеря: парче шунка, 1 чаша нискомаслено кисело мляко

3-ти ден.
Закуска: 1 сухар, 1 чаша кафе
Обяд: задушена или сварена до омекване глава от целина, 1 домат, 1 плод по избор
Вечеря: 2 твърдо сварени яйца, 1 ч.ч. настъргани моркови, парченце нискомаслено сирене

4-ти ден.
Закуска: 1 чаша кафе
Обяд: 2 твърдо сварени яйца, 1 ч.ч. настъргани моркови, парченце нискомаслено сирене или кашкавал
Вечеря: голяма плодова салата

5-ти ден.
Закуска: 1 чаша кафе
Обяд: голяма порция нетлъста риба
Вечеря: салата от настъргани моркови с малко лимон, но без зехтин или олио

6-ти ден.
Закуска: 1 сухар, 1 чаша кафе
Обяд: пилешки гърди на скара или варени, зелена салата, 1 чаша нискомаслено кисело мляко или билков чай
Вечеря: 2 твърдо сварени яйца, 1 домат, парче нискомаслено сирене

7-ми ден
Закуска: билков или зелен чай
Обяд: голямо парче варено или печено пилешко или телешко, 1 плод
Вечеря: риба на скара със зеленчуци

От осмия до четиринадесетия ден диетата се повтаря в обратен ред.

beliqsmok
07-16-2009, 14:24
Оффф стига с тия диети беее!!! :-x Една позната си докара адски хормонални проблеми само заради някви тъпи диети :neutral: ..
Истината е : фитнес и здравословно хранене .. пък другото е въпрос на генетика 8)

DimovB
07-16-2009, 14:34
..някви диети по приемливи ако ми кажете ще е супер щото постоянно търся но те си4ките некви ... както и да е искам нещо прости4ко а да си кажа 4е секи ден ходя да ти4ам и правя коремни само една диетка ми кажете щото ми писна от тия килограми и другото моля без убидни коментари

яж от храните с 'отрицателни калории' и се движи/бягай/карай колело (велоергометър) + физически упражнения за стягане

DimovB
07-16-2009, 14:36
Оффф стига с тия диети беее!!! :-x Една позната си докара адски хормонални проблеми само заради някви тъпи диети :neutral: ..
Истината е : фитнес и здравословно хранене .. пък другото е въпрос на генетика 8)
диетите са тъпи, но приятелката ти е по-тъпа от тях и тези, които са ги писали/препоръчали

lqlalqla
08-05-2009, 10:50
Да не ни липсва търпение. Не винаги излишните килограми се стопяват за 1 седмица.


Обикновено пълнеем, котато ядем повече от необходимото.


За поддържане на желаната форма при различните хора са необходими различно количество калории.


Много е важно да се търси разнообразие в диетата и да се избягва досадното повторение на едни и същи храни в менюто.


Когато идеята ни да си похапнем нещо забранено стане натрапчива, да се заемем с някаква работа, която ще занимава ума ни.


Да избягваме конфликтите - те създават стрес, а от него обикновено се пълнее.


По-малко се пълнее от храни, приготвени на пара или във фолио.


За приготвяне на салати да използваме зехтин, вместо олио.


Нарязаните или настъргани зеленчуци или плодове създават илюзия за по-голям обем.


Заменяме оцета с лимон.


Пълнозърнестият и ръженият хляб са по-слабо калорични и подобряват храносмилането.


Целите плодове засищат повече от соковете.


Да внимаваме с алкохола - всеки грам концентрат доставя на организма 7 калории.


Пъпешите и дините са далеч по-малко калорични от гроздето, бананите и сладките круши.


Да забравим за сосовете, приготвени с брашно.


В пилешките гърди /без кожата/ има много по-малко калории, отколкото в другите видове месо. :D :D :D

decode
08-05-2009, 11:43
Строга, но справедлива

(ефект: 8-10 кг за 13 дни)

Ако волята или, казано направо, инатът са сред силните ви страни, за по-малко от две седмици ще се обзаведете с фигура, която определено става за показване. Неслучайно започнахме с волята. Тя е най-важното, от което се нуждаете, за да преродите тялото си с диетата, която ще прочетете след две препоръки:
1) Диетата е малко по-дълга - трае 13 дни. Но ако издържите, вие не само ще се вталите с поне 8-10 кг (максималното постижение е около 20 кг), а и няма да наваксате свалените килограми минимум година напред.
2) Тъй като лишенията, на които трябва да се подложите, не са леки, дайте си 2-3 дни предварително за психологическа настройка. Вярно, ще се наложи да се поизмъчите малко, но пък после няма да ви е срам да облечете банския от две части или да карате направо по монокини.

Първи ден

Закуска
черно кафе

Обяд
2 твърдо сварени яйца, един домат, една маруля

Вечеря
100 г месо, салата, сок

Втори ден

Закуска
черно кафе без захар, един сухар

Обяд
100 г месо, зелена салата

Вечеря
парче шунка, чаша айран

Трети ден

Закуска
черно кафе без захар, сухар

Обяд
зелена салата, 1 домат, плод по избор

Вечеря
ще се наложи да я пропуснете - пълно гладуване

Четвърти ден

Закуска
черно кафе без захар

Обяд
1 твърдо сварено яйце, 1 кафена чашка настърган морков

Вечеря
голяма плодова салата


Пети ден

Закуска
черно кафе без захар

Обяд
половин варена риба

Вечеря
1 кафена чашка настърган морков

Шести ден

Закуска
черно кафе, сухар

Обяд
голямо парче варено пилешко, зелена салата

Вечеря
2 твърдо сварени яйца, чашка настърган морков

Седми ден

Закуска
чай без захар

Обяд
голямо парче месо, плодове

Вечеря
не много от обичайната вечеря, която сте приготвили за семейството

След това продължете диетата така:
8-ми ден като 6-и ден, 9-и като 5-и, 10-и като 4-и, 11-и като 3-ти, 12-и като 2-ри, 13-и като 1-ви. Пийте всеки ден по 1-1,5 литра вода.

с тази диета гаранция ще свалиш(от личен опит),но на каква цена....по-добре си спортувай и яж зравословно :)

janito0o5
07-14-2012, 11:00
не съм чувала някои да е свалил 10кг за 10дни. не казвам че е невъзможно,но не го вярвам.аз не съм никак слаба,но не съм и много дебела външно.тежа 64кг и съм 158см. сега се храня само с плодове и салати(освен когато съм на гости а това не е много рядко),но тогава ям по малко и се движа повече.когато съм в къщи правя коремни преси и излизам на разходка с кучетата.за 5 дни свалих 2кг.и пий много вода.минимум по 2литра на ден.ако този режим не ти харесва опитай с японската диета.на мен този режим ми омръзна.ако имате предложения как да сваля 15кг за 1месец пишете ми

DownloadVirus
07-14-2012, 11:02
Много й помогна особено след като ъпваш 3 годишна тема lol

Cucko0
07-14-2012, 11:34
Темата е стара.