PDA

View Full Version : Първата среща



ysmiFchiCa
07-03-2009, 18:17
1.Може ли момиче да покани момче на среща?

До преди време беше невъзможно момиче да покани на среща момче...Но сега ,за радост,вече не е така.В днешно време на среща могат да канят и момичетата,и момчетата.Но нека си признаем...Да поканиш някого на среща е малко "страшно".Притесняваш се дали човекът,който каните ще приеме,дали няма да ти се присмее,дали ще го приеме насериозно.


2.Как да поканя някого на среща?

Със сигурност първото нещо,което ви е минало през ума е да накарате някой приятел да ви уреди срещата,ако сте много срамежливи.Но човекът,който каните може да си помисли,че приятелят ти се шегува.затова най-доброто решение е да го поканите лично-така имате и по-големи шансове да ти кажат "да".
Ако пък сте прекалено срамежливи,можете да изпратите есемес или пък да се обадите по телефона.
Когато дойде моментът да поканите момичето/момчето не трябва да увъртате много,много.Най-добре ще е да зададете конкретен въпрос.Например: "Искаш ли да отидем в парка в събота?".


3.Попитайте по-рано...

Надали ще получите положителен отговор,ако поканите някого на среща 1 ден преди това-възможно е тогава тя/той да е зает. Затова най-добре е да попитате 2-3 дни по-рано.


4.Трябва да бъдем уверени в себе си

Няма нищо лошо в това да се срамуваме,но слабохарактерното поведение отблъсква... затова никога не казвайте на момичето/момчето,което каните нещо от сорта на: "Мися,че такова красиво,великолепно и известно момче/момиче като теб би излязло със смотла/смотльо като мен,но все пак...."



5.Какво да правя,ако се наложи да закъснея с 5-10 мин.?

Най-доброто решение е да се обадите на човека и да обясните как стоят нещата.



6.Да се сърдя ли на момичето/момчето ,което е закъсняло за срещата?

Ако е закъсняло с по-малко от 10 мин. и ако ви обясни как стояот нещата-не.Обаче ,ако е повече от 10 мин. търпеливо изслушайте обяснението му и след това обмислете действията си.


7.Как и кога да кажем,че не можем да отидем на срещата?

Да отлагаме среща не е много приятно.НО ако наистина сте сигурни,че изведнъж излезналия ангажимент НЕ може да се отмени,то трябва незабавно да си обадите на момчето/момичето и да обясните как стоят нещата.

bog4eto
07-03-2009, 18:22
Аааааааа ааааааа евала :grin: Трябва да се сложи,като важна тема за да престанат да се появява теми с име "Как да я поканя на среща",всеки ден...евала :grin: :D

BaiToq
07-03-2009, 18:35
Компетентна ли си??? :grin: :-o

ysmiFchiCa
07-03-2009, 20:01
Аааааааа ааааааа евала :grin: Трябва да се сложи,като важна тема за да престанат да се появява теми с име "Как да я поканя на среща",всеки ден...евала :grin: :D

Аз пък мисля,че пак ще има ... 8-)

miss_asi
07-03-2009, 20:07
Евала!!!

Giva
07-03-2009, 20:36
Стра`отна темичка.Засяга основните въпроси за срещи :)

Python5
07-04-2009, 19:21
С извинение, но това ми звучи като тема: "Как да си отрежем хляб" в кулинарен форум ...

Който е толкова сакат, че да не се сети за тези очевидни неща, нека да си "отреже ръката".

ysmiFchiCa
07-13-2009, 12:52
Еми твое мнение ... Аз съм се постарала да го напиша,пък който иска да ми чете темата .. :)

Kukumqvka
07-13-2009, 12:58
Браво.

NeZaPoznat
07-13-2009, 13:03
1.Може ли момиче да покани момче на среща?
2.Как да поканя някого на среща?
3.Попитайте по-рано...
4.Трябва да бъдем уверени в себе си
5.Какво да правя,ако се наложи да закъснея с 5-10 мин.?
6.Да се сърдя ли на момичето/момчето ,което е закъсняло за срещата?
7.Как и кога да кажем,че не можем да отидем на срещата?


1. Нямам нищо против
2. Класика - "искаш ли да се видим"
3. Да не се засечете с другата че ..... :-P
4. Дрън дрън :?
5. Нищо ! Нормално е човек да закъснее - трафик, проблеми ...
6. Виж т.5
7. Преди да сте го поканили - иначе се смята за подиравка

xoxi
07-13-2009, 13:03
Хубаво си се сетила за това, но за да стане темата важна трябва да се напише още много за първата среща :) Мое мнение !