PDA

View Full Version : първата целувка с език



godji3
07-03-2009, 18:55
при мен беше доста объркано


така получи си се една целувка с език и после след 1 седмица може и по малко момичето ми се разсърди :D дори тя нямаше чуства към мен геляма курва :-x но вце пак аз се покефих малко беше прекрасно неуписуемо и едва не припаднах вече може да се каже че не ми дреме за нея

със сигорност няма да го забравя цял живот :P

RaZzer
07-03-2009, 19:31
Ти направо ме уби :-D :D

Разказа ти накратко: Не беше нищо особено. Момичето нямаше чувства към мен, но и на мен не ми дреме. Беше супер. Няма да го забравя!

Май сам не знаеш дали ти е харесало, а?!

devi
07-03-2009, 19:39
Твойто е нищо-ти чуй моята история-седях в скута му и той ем попита "може ли да те целуна", аз се панирах и отговорих "не знам" :D той леко се опули, аз почнах да овъртам и яко да се оплитам и той ме целуна при което почв трагедията-олигави ме цялата, ухапа ме, вкара си еика в гърлото ми и ми разби главата на два пъти в един бордюр, който нз какво правеше посредата на леглото. :D
Сега се мразим и всеки ден се молим да не разформироват А клас, че ако това се случи ще учим в един клас. :D

Hilary_
07-03-2009, 19:42
браво ... :?

Kostadin_682
07-03-2009, 19:45
при мен беше доста объркано


така получи си се една целувка с език и после след 1 седмица може и по малко момичето ми се разсърди :D дори тя нямаше чуства към мен геляма к***а :-x но вце пак аз се покефих малко беше прекрасно неуписуемо и едва не припаднах вече може да се каже че не ми дреме за нея

със сигорност няма да го забравя цял живот :P
Ех.. Растът децата ...Стават идиоти :?

RaZzer
07-03-2009, 20:33
при мен беше доста объркано


така получи си се една целувка с език и после след 1 седмица може и по малко момичето ми се разсърди :D дори тя нямаше чуства към мен геляма к***а :-x но вце пак аз се покефих малко беше прекрасно неуписуемо и едва не припаднах вече може да се каже че не ми дреме за нея

със сигорност няма да го забравя цял живот :P
Ех.. Растът децата ...Стават идиоти :?

Пише се "растат", порасналия! :D

Kostadin_682
07-03-2009, 20:51
при мен беше доста объркано


така получи си се една целувка с език и после след 1 седмица може и по малко момичето ми се разсърди :D дори тя нямаше чуства към мен геляма к***а :-x но вце пак аз се покефих малко беше прекрасно неуписуемо и едва не припаднах вече може да се каже че не ми дреме за нея

със сигорност няма да го забравя цял живот :P
Ех.. Растът децата ...Стават идиоти :?

Пише се "растат", порасналия! :D
Бе добре, че си ти да ме поправиш, че иначе ... 8-)

Tonica
07-03-2009, 21:10
Твойто е нищо-ти чуй моята история-седях в скута му и той ем попита "може ли да те целуна", аз се панирах и отговорих "не знам" :D той леко се опули, аз почнах да овъртам и яко да се оплитам и той ме целуна при което почв трагедията-олигави ме цялата, ухапа ме, вкара си еика в гърлото ми и ми разби главата на два пъти в един бордюр, който нз какво правеше посредата на леглото. :D
Сега се мразим и всеки ден се молим да не разформироват А клас, че ако това се случи ще учим в един клас. :D

Печелиш моите точки.!! :D супер случка само не разбрах какво прави бордюр по средата на леглото,бордюр които стои до тротоара :D

anSsito
07-03-2009, 21:40
Уха.. много смислена история.. :?

sapphirr
07-03-2009, 23:03
след първата целувка????..... леле,пич,представям си след 1вия оргазъм кво ще е....приготви си предварително на телефона 150 за бързи повиквания :razz:

plmn
07-03-2009, 23:05
хубава история

mArMaLaDkA
07-04-2009, 04:15
Да очакваме ли разкази за първото ти натискане с момиче, първата ти свирка, първия секс, първия оргазъм и всичко първо, като, естествено, все така разтърсващи и увлекателни като този?

voLtage
07-04-2009, 04:27
хубава история

anito0
07-04-2009, 06:49
шефа им рече аѝде де,пари нема деѝстваѝте....браво годжи 8-)

pandelka
07-04-2009, 06:51
ахам и кво ? :-o доста тъпа тема бих казала.

devi
07-04-2009, 09:08
Твойто е нищо-ти чуй моята история-седях в скута му и той ем попита "може ли да те целуна", аз се панирах и отговорих "не знам" :D той леко се опули, аз почнах да овъртам и яко да се оплитам и той ме целуна при което почв трагедията-олигави ме цялата, ухапа ме, вкара си еика в гърлото ми и ми разби главата на два пъти в един бордюр, който нз какво правеше посредата на леглото. :D
Сега се мразим и всеки ден се молим да не разформироват А клас, че ако това се случи ще учим в един клас. :D

Печелиш моите точки.!! :D супер случка само не разбрах какво прави бордюр по средата на леглото,бордюр които стои до тротоара :D

От къде да знам какво правеше там. Нали и аз това се питам. Знам само че в средата на леглото много грижовно беше завил едно парче много твърд бордюр. :D Само колко ме боля главата послее....

sladur4etyYy
07-04-2009, 09:50
Твойто е нищо-ти чуй моята история-седях в скута му и той ем попита "може ли да те целуна", аз се панирах и отговорих "не знам" :D той леко се опули, аз почнах да овъртам и яко да се оплитам и той ме целуна при което почв трагедията-олигави ме цялата, ухапа ме, вкара си еика в гърлото ми и ми разби главата на два пъти в един бордюр, който нз какво правеше посредата на леглото. :D
Сега се мразим и всеки ден се молим да не разформироват А клас, че ако това се случи ще учим в един клас. :D

Печелиш моите точки.!! :D супер случка само не разбрах какво прави бордюр по средата на леглото,бордюр които стои до тротоара :D

От къде да знам какво правеше там. Нали и аз това се питам. Знам само че в средата на леглото много грижовно беше завил едно парче много твърд бордюр. :D Само колко ме боля главата послее....

завил е бордюр в средата на леглото?! :razz: конспирация!

machine_shot
07-04-2009, 09:52
Беше му в скута, пък бяхте в легло.. 8-)

Pepincetyy
07-04-2009, 10:29
и аз кво да направа :?

vellvet
07-04-2009, 13:17
само аз ли не помня първата си целувка... :(

Quasar
07-04-2009, 13:19
Ибати най накрая някоя му се е вързала на гадния дъх...човека се хвали вие го трепете с лопатите недейте така...

godji3
07-04-2009, 17:38
тя не ми се разсърди заради целувката питах я и каза че не е заради това


1 пат я дразних по скаипа боже би заради това :?


а пък дори имах и дъфка :D

LeDa
07-04-2009, 17:55
тя не ми се разсърди заради целувката питах я и каза че не е заради това


1 пат я дразних по скаипа боже би заради това :?


а пък дори имах и дъфка :D
Може да си изплюл дъвката в устата й. :shock: :o 8-) :lol:

soul1199
07-04-2009, 18:25
омг,ти си оня с ку4ето :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

godji3
07-07-2009, 11:49
Автор Съобщение
soul1199 Пуснато на: Съб Юли 04, 2009 9:25 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

омг,ти си оня с ку4ето


не те разбирам за какво куче става на въпрос

NIKY
07-07-2009, 13:48
ехееее и кфо> ся кат си се целунал и
вече мъж ли си ?
как е егото
ся кфо повече приятели ли ще имаш?
целунал се с курвата на класа или даскалото /се 1 ми е/
и вече голямата работа?
ся ще ти разваля кефа,глупако и ще ти кажа нещо:
целувката /била тя с език или не/ е нещо което не се дава на кой да е...
тя се дава на скъп човек....някой заради който си готов на всичко.....
някой за койтомислиш всеки ден и всяка нощ,някой без който не можеш...и да, не съм се целувал а съм на 13..., и какво ся си мислиш тоя па къв е грозен и некфи такива нали? е да ама не.ако искаш давам ти скайпа да ти прата снимка ако не вярваш ше се разберем се видим... и не не съм педал....има едно нещо на което му се вика:
не съм намерил подходящата ;х
ае оди празнувай ся....
:(

+1.. Глупаво е да се целуваш с човек, на който не държиш само ей така, за да кажеш "ейй па аз са млясках с тая/тоя" :P

djuki
07-07-2009, 18:07
абе то може да не е много умно да го правиш , но все пак понякога човек има нужда да бъде целунат една целувка може да е хубава и без чувства , карате го малко като в детско филмче където всичко е перфектно ама не е така в реалния живот !

got2Bthe1
07-07-2009, 18:10
Деца в следващия епизод очаквайте и развръзката...

vesSynkaa
07-07-2009, 19:01
Jingles , ти май се имаш за много красив , а ? 8-)
"Давам ти скайпа и ше ти пратя снимка" , ти тука нещо няма ли да раздадеш
телефонче, адресче а-у ? Не бъди толкова скромен само с един скайп , вземи си уреди среща с момчето , да те види на живо и да прецени , щото една ли си "некъф грозен са" // :lol: :razz: :razz: :razz:

vesSynkaa
07-08-2009, 06:43
Ако беше малко по-голям , но уви :lol:

vesSynkaa
07-08-2009, 11:29
знам 8)

godji3
07-09-2009, 09:58
:D :D :D Jingles защо си мислиш че се хваля ??????????? просто споделям защото не го мисля за голяма гордост сега тя да ми е убидена за нещо а и живота ми се обърка от тогава нямам повече приятели дори са по малко



djuki точно така понякога човек има нужда другте да го забележат и поне за 1 минута да буде герой или поне да изпита силна емоция

Lonelysoul
07-09-2009, 10:28
Мм никога няма да го забравя от известно време харесвах едно момиче което беше в компанията с която излизах но небях и го показал и небях я канил на срещи тъи като е заета и то не от скоро и си казах няма смисъл да се самоизмъчвам но един път така стана че бяхме смао аз тя и о6те 2 момичета другите ни биха тенекии :-x и когато 2 те други момичета отидоха до тоалетната тя ме пита дали я чувствам като приятелка аз и отговорих не точно след което тя ме целуна еитака ненадеино неразбрах какво става нито каде се намирам нито защо го прави и за миг си помислих че сънувам от ония сънища описващи желанията ни и че ще се събудя секи момент ама не нестана така беше реалност и беше по приятно от колкото си го представях тогава и се влюбих истенски в нея никога няма да я забравя :-)

godji3
07-09-2009, 11:49
Jingles 1-во не е от моето училище 2-ро имам и други приятели но вече не излизам с тях


Lonelysoul хубава история :) а бяхте ли гаджета

alex4ii
07-09-2009, 12:30
ох .. сетих се за моята първа целувка ... пълен кошмар :shock:
но пък наи-истинската, най- прекрасната, най- ненадейната, най- запомнящата се получих съвсем наскоро и повярвайте след това не съм спала :D
та авторът, кефи се на живота макар и за минута ти имаш право да си щастлив, дори и с училищната курва ;)

godji3
07-09-2009, 13:11
секи има право да е щаслив

на тая тема и аз не спах първата нощт след целувката :D некво само се въртя в глелото

godji3
07-09-2009, 13:37
малко извън темата как да си сменя текста там под чертата след секи коментар в моя случеи пише godji как да сложа снимка или нещо поне да сменя текста :P

Kukumqvka
07-09-2009, 13:57
малко извън темата как да си сменя текста там под чертата след секи коментар в моя случеи пише godji как да сложа снимка или нещо поне да сменя текста :P

Настройки за форума ;)

godji3
07-09-2009, 14:11
мерси

CharismatiC
07-09-2009, 14:12
Ооо... Мойта беше неловка и Божествена :grin: Бяхме на среща и вечерта аз я изпратих и моментът настъпи ... сигурно седях 1 мин и само я гледах с не знаех какво да направя, понеже това беше и първата ми целувка... абее смех :D . И накрая тя каза : "ааа... кисс с език ?! " :shock: и аз : "е добре ама аз немога " 8-) ... и тя се приближи и стана :smt060 Беше Божествено :oops:

alex4ii
07-09-2009, 14:22
секи има право да е щаслив

на тая тема и аз не спах първата нощт след целувката :D некво само се въртя в глелотомхм и не ядох цели два дена :D ... постоянно си пеех и подскачах насам натам :oops: но не мисля че това беше само от целувката по-скоро от самият човек :grin:

godji3
07-09-2009, 14:27
порава си някои дори и не обрущат внимание и на 2-рия ден я забравяъ (целувката)


CharismatiC абе и моета беше много смешна по филмите изглежда лесно :D абе нз защо ама момчетата говорят като момичетата неможеш да познаеш че го пише момче с изрази като беше прекрасно божествено никога няма да го забравя е то и аз пиша така ама само на тая тема нищо лично

DarkKisss
07-09-2009, 15:49
Първата ми целувка? Еми ... В шести клас при глупави обстоятелства. Седяхме на една пейка и аз си сложих главата в скута му нали да си лежа, то си беше тъмно ама на всичкото отгоре бях с една зимна шапка която ми се нахлупи на веждите и леко на очите и той ме целуна .. Преди това аз все се обръщах защото не исках мислейки си че не мога или нещо такова и после няколко месеца се вълнувах ии после ми мина .. абе не беше лошо ... Но сега изминаха колко 4 години и никаква връзка не поддържам с въпросното момче.

godji3
07-09-2009, 16:26
Jingles защо се заяждаш с мен ?

Kukumqvka
07-09-2009, 16:52
Jingles хаха писал сам като кангстер не ми е целта да пиша като гангстер ако искам да пиша като гангстер всяка втора дума ще ми е копеле или фак офф :D

Браво,Браво .. пък ако беше и умен нямаше да повтаряш една дума 3 пъти в едно изречение .Т'ва се учи до седми клас .. май :lol:

ElinoOor
07-09-2009, 17:16
Моята беше абсолютно спонтанна.Той беше пръв. Жалко,че бе най-добрият приятел на този, който харесвах от доста време.Ако не беше той нямаше да изтръгна първия от главата си.Благодарна съм му затова и искам отново с него,но не мога да го допусна. (:

Lonelysoul
07-09-2009, 19:02
godji3

Ами какво да ти кажа бяхме ли гаджета небяхме ли аз я обожавах мислех си че и тя ме харесва но беше странна даржеше се странно днес така утре иначе понякога ме питаше такива въпроси все едно ми прави тест понякога пък се държеше така все едно очаква да направя нещо а аз незнам какво можеби защото тя ми бе първото момиче с което съм бил можеби защото неразбирам от намеци незнам тя се отдръпна отива да учи в друг град скоро аз съм луд по нея но в един дълаг и болезнен разговор и казах че ако неиска да е с мен неискам двоинствени зиблици днес така утре иначе защото ме нараняват като цяло бе наи хубавия момент от живота ми нещо ми казва че няма да завърши така но наи вероятно това е самозалъгваща мисъл както и да е неми се говори за така просто исках да споделя как се получи първата целувка беше магия :( ( е godji3 успя да ме натъжиш )

godji3
07-09-2009, 20:21
Lonelysoul сорка абе на секи му става гадно и се натъжава като се сети за момче или момиче тоето го е зарязало и аз ката като се сетя за моето момиче :D мое мое колко да е мое ( НЕ БЕШЕ МОЕ :lol: )

Lonelysoul
07-09-2009, 20:24
godji3 това

като се сетя за моето момиче мое мое колко да е мое ( НЕ БЕШЕ МОЕ )

Звучи познато )

Lonelysoul
07-09-2009, 22:04
ау че си забавен :) отчаян кои каза че съм отчаян :) никак даже просто си спомних кофти времена проблем ли има нещо неразбирам ? :lol: Ти пък си много прост и умствено изостанал ама нети го казах нали :lol: :lol:

Lonelysoul
07-09-2009, 22:15
малко съм голям майка ми да ми се кара ама твоята ако те види такъв шамар ще ти обърше като ти гледам годинките разбирам защо си толкова простичак ама това нете оправдава нали знаеш :lol:.

Ех тез днешни лапета много голяма им станала раотата от малки тцтц

Lonelysoul
07-09-2009, 22:22
А стига бе я кажи какъв препарат използва мaйка ти че да направи екрана ти толкова чист че да се виждаш като огледало и описваш себе си в постовете ? " бре деба "

Малко на спам го обарнах сори хора ама мн сам и забавни еитакива идиотчета как да не им отговори човек

Lonelysoul
07-09-2009, 22:26
Аз те иронизирам ако знае какво е това :) няма значение неми се спори с лапетии които до вчера маиките са им перали знаеш кое ( да некажеш че пак сам те убидил :lol: ) аиде със здраве дано поумнееш младежо дано стискам палци

За Протокола каза и глупак :) ама да не издребнявам :lol:

BallFace
07-10-2009, 06:21
Бяхме в тоалетна.Аз ест. бях мн настоятелен.. 8-)
Облизах й зъба първоначално.Абе беше яко 8-)МРЪСНИК ДОУЕН

Sevgincho
07-10-2009, 07:56
Няма значение да ли е първа или последна , целувката с любимия човек не се забравя !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Aicken
07-10-2009, 08:08
голяма курва верно как е могла да се разсърди :lol:

Kris4oy
07-10-2009, 09:30
забележи в 5 безсмислени поста единствените убиди от моя страна са: провинциалист,селянин;
докато ти ме храниш,аз нарочно...после за култура ми говори.., смятай :lol:

понеже до сега се правеше, че можеш да пишеш на български да те светна, че се пише Обиди :lol:

godji3
07-10-2009, 11:04
Jingles :D защо трябва да сме отчаяни бе човек това че са ни зарязали по 1 пат нищо не означава е няма да го забравя цял живот ама в българия има 8 милиона човека да се надяваме че 3-4 са жени ако не е тя има и други

и ти ще разбереш като те зареже някоя :smt023

godji3
07-10-2009, 11:39
няма какво да ти кажа освен намери си хоби аз каквото и да ти кажа ти се заяждаш има ли смисъл да ти объщам внимание ?

fin4etooo
07-10-2009, 12:28
Jingles :D защо трябва да сме отчаяни бе човек това че са ни зарязали по 1 пат нищо не означава е няма да го забравя цял живот ама в българия има 8 милиона човека да се надяваме че 3-4 са жени ако не е тя има и други

и ти ще разбереш като те зареже някоя :smt023

принципно, МОМЧЕТАТА зарязват МОМИЧЕТАТА.....

абе ти болен ли си :shock: :shock: :shock: момчетата зарязват момичетата няма такова нещо имам чувството че си нямал нито едно гадже не че аз съм имала обаче единственото момче, което ми предложи си го харесвах, но му отказах не съм скъсала с него но пак е вид отрязване ПРОСТО МАЙ СИ СПАЛ НАКРИВО :( :(

Lonelysoul
07-10-2009, 12:46
с твоето даржание съм 90% сигурен че неси докосвал жена и с пръст , да не говорим гадже а даже да си имал нее било за повече от седмица 2 никоя няма да те трае с тоя отвратителен бебешки характер ... а и каза че си на 13 кат знам днешните 12-13 годишни гаджеосани бебета си представям колко и гаджета сте били :lol:

И жените наи често режат мъжете в повечето случеи явно нещо пироните ти са раждясали мисля аз :razz:

И последно 1 съвет , Немисля че е добра идея да се заяждаш с всеки в форума нее добре да правиш от всеки съфорумец враг :lol:

fin4etooo
07-10-2009, 12:55
с твоето даржание съм 90% сигурен че неси докосвал жена и с пръст , да не говорим гадже а даже да си имал нее било за повече от седмица 2 никоя няма да те трае с тоя отвратителен бебешки характер ... а и каза че си на 13 кат знам днешните 12-13 годишни гаджеосани бебета си представям колко и гаджета сте били :lol:

И жените наи често режат мъжете в повечето случеи явно нещо пироните ти са раждясали мисля аз :razz:

И последно 1 съвет , Немисля че е добра идея да се заяждаш с всеки в форума нее добре да правиш от всеки съфорумец враг :lol:

напълно съм съгласна с теб 8)

fin4etooo
07-10-2009, 13:09
да има си жалко, че и те не можеш да си намериш такъв :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
07-10-2009, 13:30
при мен беше доста объркано


така получи си се една целувка с език и после след 1 седмица може и по малко момичето ми се разсърди :D дори тя нямаше чуства към мен геляма к***а :-x но вце пак аз се покефих малко беше прекрасно неуписуемо и едва не припаднах вече може да се каже че не ми дреме за нея

със сигорност няма да го забравя цял живот :P
Ех.. Растът децата ...Стават идиоти :?


съгласна 8-) :D:D

godji3
07-10-2009, 14:02
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Jingles Jingles Jingles к'во викаш че си има гаже ве като дори не си се целувал оплете се нещо в началото викаш аз съм на 13 и не съм се целувал ако сяко момиче с което сте приятели аз по тая логика има 10 гажета :D

KaPrIzZcHeTo
07-18-2009, 06:31
при мен беше доста объркано


така получи си се една целувка с език и после след 1 седмица може и по малко момичето ми се разсърди :D дори тя нямаше чуства към мен геляма к***а :-x но вце пак аз се покефих малко беше прекрасно неуписуемо и едва не припаднах вече може да се каже че не ми дреме за нея

със сигорност няма да го забравя цял живот :P

napishi passion kiss v vboxa ima si4ko podrobno :-) shte se naychish no edno e da gleda6 dr e da go izpitash :oops:

teenmenie
07-18-2009, 06:34
"радме" се за теб ;-)

YourPoison
07-18-2009, 09:16
Твойто е нищо-ти чуй моята история-седях в скута му и той ем попита "може ли да те целуна", аз се панирах и отговорих "не знам" :D той леко се опули, аз почнах да овъртам и яко да се оплитам и той ме целуна при което почв трагедията-олигави ме цялата, ухапа ме, вкара си еика в гърлото ми и ми разби главата на два пъти в един бордюр, който нз какво правеше посредата на леглото. :D
Сега се мразим и всеки ден се молим да не разформироват А клас, че ако това се случи ще учим в един клас. :D

Печелиш моите точки.!! :D супер случка само не разбрах какво прави бордюр по средата на леглото,бордюр които стои до тротоара :D
да и аз не разбрах къде е тоя бордюр по средата на леглото :lol: :lol:

bebkata
07-18-2009, 11:12
Ммм беше доста .. мокро и лигаво :razz: :razz: :razz: :razz: