PDA

View Full Version : за или против чалгата



godji3
07-03-2009, 19:03
само хип-хоп и РнБ :P

teenems
07-03-2009, 20:02
оо ама "обожавам чалга ,заклета фенка съм "











пахааа само през трупа ми



:razz:

amk933
07-03-2009, 21:05
За естествено. Къде купон без чалга? К'во D'n'B ли да слушаме и да се друсаме с хероин на реге и чил аут. Нема нужда. :)

Няма купон, който минава без Азис (Накарай Ме, Луд Ме Правиш, Дай Ми Лед), Десислава(Думи Две, Мистерия, Две сърца, Мъжете Всичко Искат), Радо Шишарката (Курви Сбогом, Тигре, Шопската Салата), Тошко Тодоров (Радка Пиратка), Пепа (Синя Прашка), Нелина (Бял Мерцедес), Андреа, Галена, Преслава, Илян, Борис Дали и т.н. 8) 8) 8)

На какво да се танцува, на някое хаусче ли? Пхахахаха....

kuklichka_bg
07-03-2009, 21:05
за

но мн рядко някоя песен ми харесва :)

slavito007
07-03-2009, 22:00
Хвърли се от първия етаж. Само дечицата от първи клас още се вълнуват от подобни неща. 8)

Nefarian
07-03-2009, 22:47
НЕ НА МУЗИКАЛНАТА ПРОСТИТУЦИЯ!

Tempest
07-03-2009, 22:54
За естествено. Къде купон без чалга? К'во D'n'B ли да слушаме и да се друсаме с хероин на реге и чил аут. Нема нужда. :)

Няма купон, който минава без Азис (Накарай Ме, Луд Ме Правиш, Дай Ми Лед), Десислава(Думи Две, Мистерия, Две сърца, Мъжете Всичко Искат), Радо Шишарката (к**ви Сбогом, Тигре, Шопската Салата), Тошко Тодоров (Радка Пиратка), Пепа (Синя Прашка), Нелина (Бял Мерцедес), Андреа, Галена, Преслава, Илян, Борис Дали и т.н. 8) 8) 8)

На какво да се танцува, на някое хаусче ли? Пхахахаха....

ето заради такива индивидчета като цитирания ще има такива разделения на музиката на жанрове... аз слушам DNB, да съм наркоман? Слушам и реге (рядко) и чилаут... наркоман ли съм? НЕ! Има си специфичните танци за всеки жанр.. това, че вие сте привикнали и ви е най-лесно да си тръскате задниците... аз не мисля да правя това... Мога да ти докажа с моята компания (всички слушат различна музика), че може купон без чалга! И, да ти кажа, един такъв "купон", на който имаше чалга... драйфах и все още хората си мислят, че е от виното.... да, ама е от чалгата... просто ми е отвратителна музика... бля! bite me!

godji3
07-03-2009, 22:58
amk933 Пуснато на: Съб Юли 04, 2009 12:05 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

За естествено. Къде купон без чалга? К'во D'n'B ли да слушаме и да се друсаме с хероин на реге и чил аут. Нема нужда.

Няма купон, който минава без Азис (Накарай Ме, Луд Ме Правиш, Дай Ми Лед), Десислава(Думи Две, Мистерия, Две сърца, Мъжете Всичко Искат), Радо Шишарката (к**ви Сбогом, Тигре, Шопската Салата), Тошко Тодоров (Радка Пиратка), Пепа (Синя Прашка), Нелина (Бял Мерцедес), Андреа, Галена, Преслава, Илян, Борис Дали и т.н.

На какво да се танцува, на някое хаусче ли? Пхахахаха....






защо ако не се слуша чалга трябва да се слуша D'n'D аз говоря за RnB and Hip-Hop

amk933
07-03-2009, 23:06
R'n'B и Hip-Hop, House и Trance, D'n'B и Реге никога не могат да направят един купон както чалга. Аз съм всеки ден по купони и сам се уверих. И аз бях така в началото - ау чалга, блякс. И ходех само по R'n'B и Hip-Hop, и сега ме е яд колко много съм изпуснал. ;) Няма друга музика с такъв ритъм и настроение. Ще свикнете след време. След 3 години ще си говорим пак :)

Nefarian
07-03-2009, 23:37
R'n'B и Hip-Hop, House и Trance, D'n'B и Реге никога не могат да направят един купон както чалга. Аз съм всеки ден по купони и сам се уверих. И аз бях така в началото - ау чалга, блякс. И ходех само по R'n'B и Hip-Hop, и сега ме е яд колко много съм изпуснал. ;) Няма друга музика с такъв ритъм и настроение. Ще свикнете след време. След 3 години ще си говорим пак :)

Втрещен съм от простотията ти :/

amk933
07-03-2009, 23:39
R'n'B и Hip-Hop, House и Trance, D'n'B и Реге никога не могат да направят един купон както чалга. Аз съм всеки ден по купони и сам се уверих. И аз бях така в началото - ау чалга, блякс. И ходех само по R'n'B и Hip-Hop, и сега ме е яд колко много съм изпуснал. ;) Няма друга музика с такъв ритъм и настроение. Ще свикнете след време. След 3 години ще си говорим пак :)

Втрещен съм от простотията ти :/

Мерси. От устата на метъл си е жив комплимент. ;)

voLtage
07-04-2009, 05:09
още една такава тема ПЛИЙС!

Belair
07-04-2009, 07:00
Да ви еба мамата ,шибани чалгари

lipstik
07-04-2009, 08:15
Много им съчувствам на горките чужденци,които не познават чалгата.Те си нямат идея какво е купон :cry:

Мразя чалга.Преди слушах и сега чак ми е смешно как съм можела да го правя :shock: .Пускам си от време на време Планета,когато няма какво да правя,да видя какво е положението.И винаги си казвам,че по-зле няма как да стане.Е очевидно може :shock:

DieselBlood
07-04-2009, 08:16
amk933,ти брато да не падаш от Марс бе.Без чалга не става купон-гъза ми.Напротив без чалга става 300 пъти по-голям купон.Аз като ходя по купони,абсолютно никога не се пуска чалга,просто защото никой от компанията ми не обича чалга.Това както каза Nefarian си е чиста музикална проституция.Чалгата не е музика за нормални хора.Това е музика за пропаднали същества като тебе.Чалгата не може да се нарече музика.Това е мрънкане,в което няма никъв смисъл.Ако имаш по-добро обяснения,сподели.

Di
07-04-2009, 08:18
за чалгата!

Swinkenhoffer
07-04-2009, 08:31
фактът, че има хора, които се вживяват по тоя въпрос, е някак... притеснителен.

flowerlina
07-04-2009, 08:37
Против :?

lovey0u
07-04-2009, 10:39
ПРОТИВ!!! :smt097

machoka
07-04-2009, 11:22
http://www.teenproblem.net/f/search.php