PDA

View Full Version : Heroes [h]



miminka__94
07-03-2009, 19:05
За мен това е най-добрият сериал ever :grin: :-) простоооо нямам думиии обожавам гооо :grin: какво е вашето мнение за филма ... кои сезони сте гледали и кои са двамата ви любими герои(жена и мъж) и коя от дарбите на героите харесвате най-много :)
8)

П.С. Claire and Peter 4everrr [h] :-)

graceless
07-03-2009, 19:06
мразя го ужасно скучен :(

miminka__94
07-03-2009, 19:10
graceless,
всеки си има мнение,но все пак интересно ми е защо точно скучен :o не че те нападам или нещо такова просто сериала има много действия непрекъснато развитие и за това се учудвам :o

shushinkata
07-03-2009, 22:43
Мен пък много ме радва.. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Аз съм на същото мнение като miminka__94 Много много много як филм :) От героите мн ясно Клеър и .. Сайлър :) Пък за възможности.. ко да кажа : кефят ме на Сайлър възможностите и на Питър (преди да си загуби възможността да приема други възможности) :)

smiLexaga1n
07-04-2009, 19:05
Уникален сериал. :smt007 С удоволствие го гледах. И сега чакам отново да започне през септември. Много беше интересен и във всяка серия научаваш нещо ново /за героите :D /. Гледала съм всичките три сезона 8-) и съм в очакване на четвъртия :P . А колкото до любимци Сайлър :twisted: ии Ел. Кристън Бел /Ел/ си ми е по принцип любимата актриса хъх. :grin: А все още не мога да реша коя способност най-много ми харесва. За това са тези на Сайлър :D , но иначе може би тази на Хиро. :-)

Vimeo
07-04-2009, 20:22
Страхотен сериал! Може би любимия ми.

bloodfrozen
07-04-2009, 20:39
Уникален сериал. :smt007 С удоволствие го гледах. И сега чакам отново да започне през септември. Много беше интересен и във всяка серия научаваш нещо ново /за героите :D /. Гледала съм всичките два сезона 8-) и съм в очакване на третия :P . А колкото до любимци Сайлър :twisted: ии Ел. Кристън Бел /Ел/ си ми е по принцип любимата актриса хъх. :grin: А все още не мога да реша коя способност най-много ми харесва. За това са тези на Сайлър :D , но иначе може би тази на Хиро. :-)

Третият сезон отдавна приключи, а есента предстои излизането на четвъртия. :)

Абсолютно всичките сезони съм изгледала, дори отвреме навреме ги превъртам пак.
Любимите ми герои са Сайлър и Питър, от женските нямам любимки.
Относно способностите - първоначалната способност на Питър и тази на Мат.

miminka__94
07-04-2009, 20:42
smiLexaga1n,мда найстина 3 сезон е излезнал сигурно се бъркаш от това,че втори сезон беше само 11 серии,но все пак трети го има в замунда :grin: мноооого як ...

а имаше ли нещо във филма което здраво ви обърка и се връщахте отново да го гледате :shock: при мен беше историята : Ники(джесика) и общо цялата работа с тризначките там Трейси и другата 8-)

D12Respect
07-04-2009, 20:59
Прекалено издължен. Бойните сцени се провеждат на затворена врата което ме дразни изключително много..По най-малоумния начин спряха Syler! Все пак има си и свойте изключителни моменти... Просто прекалено много неизяснени неща има който няма да се изяснат.Но все пак става за гледане :)

Tempest
07-04-2009, 23:09
гледах точно един епизод и мисля да не повтарям тая грешка... патлак ми опри в кофата, няма да гледам такива помии... има къде-къде по-интересни, забавни, интригуващи сериали... точно тоя е мноооого смотан

lipstik
07-05-2009, 08:28
Първите два сезона ги гледах и ми беше много интересно.На третия стигнах до 8 серия някъде и го оставих-нещо ми стана тъп.Иначе целия трети сезон си стои на компа ми,ако някой ден реша да го гледам.
От всички най-много си харесвах Сайлар.Въпреки,че беше злодей,имаше нещо интересно в него.
От дъното на душата си мразя Питър.Иуууу нестига че е грозник с крива устна,ами и супер смотана роля има и много дразни.За тъпата Клеар,просто не искам да коментирам,ужасяващо зле,глупачка дето се мисли за голямата работа.Блякс,те също са причина да спра да го гледам филма.Адски дразнят двамата...

FreEakYyboYy
07-06-2009, 08:28
Мн заибено филмче :grin: :grin: мн кефи 8-) 8-) а до любими герои моята е Ел. Кристън Бел /Ел/ :smt007 :smt007 :smt007 Обожавам я :P :P ролята която са идали на главорез направо .... абе опасна мацка :smt007:smt007 давам всичко което имам само да е смен 8) 8)

slim4e
07-06-2009, 08:57
Сериала много ме радва :grin: изгледала съм вс сезони ;D ... а от дарбите и героите най-много харесвам Питър и Клеър...просто са перфе 8-)
а btw сега есента или по средата на лятото не си спомням точно..няма ли да излиза 5 сезон?Защото май в Замунда 3 и 4-ти сезон са заедно..

zvezdichkaaa
07-06-2009, 11:34
Харесвам го.Първите два сезона бяха много интересни,после трети нещо не ми хареса и се отказах.Преди няколко дни,обаче понеже всички сериали си почиват реших да догледам трети и сега съм на 17та серия.Най ми харесват Питър и Сайлър.(Питър дори малко ми напомня на Чарли от Изгубени,много жалко че убиха героя му :-# )

BTW Сайлър напоследък стана доста интересен покрай това,че издирва баща си с онова момче...Дали пък няма да се сприятелят,въпреки всичко,хммм :)

meisii
07-07-2009, 10:17
Сериала е супер :smt007 :smt007 :smt007 Очаквам с нетърпение 4 сезон :grin:

alek200
07-07-2009, 13:29
1-рия и 2-рия сезон бяха страхотни обаче много се изложиха с 3-тия стана като с Дързост и Красота надявам се че Септември ще е много по - добре ;) бих му да 9,5/10 звезди

miminka__94
07-07-2009, 14:22
zvezdichkaaa
Мне ... Сайлър не си сменя поведението и оставя това момче(поне го остави жив де,това за него е много :o )

а кога ще излиза 4 сезон :-o чакам го с нетърпениееее :-) :booooomb:

zvezdichkaaa
07-07-2009, 19:48
^^
Ммм сигурно Септемри,както всички останали.

П.С.Много жалко за Сайлър щеше да ми бъде интересно,ако се бяха сприятелили,но предполагам че в непопраимия характер се крие чара на героят му (:

smiLexaga1n
07-08-2009, 08:55
Уникален сериал. :smt007 С удоволствие го гледах. И сега чакам отново да започне през септември. Много беше интересен и във всяка серия научаваш нещо ново /за героите :D /. Гледала съм всичките два сезона 8-) и съм в очакване на третия :P . А колкото до любимци Сайлър :twisted: ии Ел. Кристън Бел /Ел/ си ми е по принцип любимата актриса хъх. :grin: А все още не мога да реша коя способност най-много ми харесва. За това са тези на Сайлър :D , но иначе може би тази на Хиро. :-)

Третият сезон отдавна приключи, а есента предстои излизането на четвъртия. :)

Абсолютно всичките сезони съм изгледала, дори отвреме навреме ги превъртам пак.
Любимите ми герои са Сайлър и Питър, от женските нямам любимки.
Относно способностите - първоначалната способност на Питър и тази на Мат.

:oops: Аз уж съм фенка пък така да се объркам тц.. :D Да бе то от миналия септември излизаше 3-тия сезон всяка седмица във вторник нов епизод .. :-o Та значи в очакване съм на четвъртия сезон. :P