PDA

View Full Version : сомнамбули



RainbowGirl
07-03-2009, 21:04
мисля че няма такава тема и затова реших да пусна
--
познавате ли сумнамбули и ако да кажете някоя случка
--
и така аз започвам: само един единствен път съм ставала на сън и то когато съм била на 8 :-D ами нз защо ама съм щяла да отида до тоалетната в хладилника обаче мама ме е завела в тоалетната и без причина съм се хилила като надрусана 8-)
--
ами вие сте..

jghgh
07-03-2009, 21:46
Имах неудоволствието на един лагер да спя със сомнамбулка.
Само се мяташе като полудяла, при всяко мое мърдане от леглото се мяташе да ме "хване", много я тормозеха кошмарите. Не е ставала от леглото, но нейното пак си беше сомнамбулизъм.
Преди да се осъзная, й отговарях на думите и така винаги попадах в сънищата й. 8-)
Веднъж бях цялата в пот от нея, така ме беше страх.
Иначе е страхотно момиче, но в сънищата си беше evil.

Преди да се осъзная имах неблагоразумието да се "включвам" в сънищата й. Просто тя говореше смислени неща й аз се будех и: "Всичко наред ли е?", "Къде викаш да отидем?" 8-)

Познавам иначе и момиче, което твърди че ходело на сън, даже и с нея съм спяла в едно легло, но пък за нея не помня да е ставала и да е бродела с "отворени очи", както тя викаше че прави.. :?

plmn
07-03-2009, 21:50
йъп
1 от класа е такъв. поне така твърди. посред нощ излизал на терасата :lol: creepy huh

FlashMX
07-03-2009, 21:51
АЗ! Лятото през ноща ставам като зомби към кухнята за една студена биричка 8-) .

ZipFail
07-03-2009, 21:53
На една приятелка брат и е сомнамбул и почити всяка нощ си говорят :D

RainbowGirl
07-04-2009, 08:42
сега се сетих още един път в който бяхме на зелено даскало и в съседната стая бяха приятелки от др клас и едната ставаше, скриваше ключа от стаята и излизаше пред нея и се разхождаше съвсем спокойно по пижама :D след тфа не помня к'во правеше с ключа май си остана скрит ама го напериха чистачките нещо подобно
--
и на другата нощ всички са спали и тя ги е намазала с паста за зъби 8-) след това трябваше да плаща суитчъра на едно момиче ама така и не го плати защото пастата се изпра 8-)

Boot
07-04-2009, 08:57
Мъжа ми докато спи се мисли за куче!!!!

AutumnTears
07-04-2009, 09:06
няколко пъти в годината ми се случва да чета и после да се събуждам
или особено зимата разказвам приказки на папагалите/рибите
:lol:

blehee
07-04-2009, 09:13
Баба ми е сомнамбул. Разказвала ми е как веднъж по нейното време ,демек като е била колкото нас и къщите тогава не се заключвали, станала късно вечерта към 3 часа някъде и насън отишла до чужда къща, обаче там имало едно много страшно и голямо кучеееееее 8-) Но нали тя не е будна и не я е било страх. Минала покрай него без окото да и мигне 8-) После влязла в спалнята и се настанила до собствениците на жилището, но всъщност те не са и били непознати, а напротив - приятелски семейства. Изведнъж се събудила и започнала да се оглежда наоколо с неразбиране 8-) Като се свестила малко решила, че не си е у дома и трябва да си ходи, обаче вече е била в трезво състояние и се изплашила от голямото лошо куче 8-) "Леле как сега ще мина от тук. Това ще ме нападне, разкъса, изяде и какво ли още не :shock: " - мислила си тя xD Преодоляла страха си, промъкнала се тихичко, защото все пак то спяло и внимавала да не го събуди.
За щастие успяла да се измъкне жива и невредима от цялата тази случка и то без никой да разбере за нея 8-)

lipstik
07-04-2009, 09:19
Аз като бях някъде на 7-8 годинки спях в хола и там имаше една огромна библиотека с чекмежета.Аз през ноща съм взела едното чекмеже и съм почнала да го разсипвам навсякъде по коридора,а друго чекмеже направо съм го хвърлила в хола :D Мен много ме е страх от такива неща,защото не се знае какво можеш да направиш

TERRORMACHINE
07-04-2009, 09:28
не знам дали съм сомнамбул, ама миналата седмица в петък се напих, легнах си на моето легло, а сутринта се събудих в хола на дивана... :-o

cherinka
07-04-2009, 12:55
не знам дали съм сомнамбул, ама миналата седмица в петък се напих, легнах си на моето легло, а сутринта се събудих в хола на дивана... :-o
:smt023
стават такива работи

Pedigree
07-04-2009, 12:59
не знам дали съм сомнамбул, ама миналата седмица в петък се напих, легнах си на моето легло, а сутринта се събудих в хола на дивана... :-o

Е, то това и при мене го е имало, ама не бях пила. Лягам си вечерта в леглото, будя се на дивана в кухнята през нощта. :-o

Иначе ставам на сън. Доста често. Отварям си вратите, разхождам се, ходя при наще да им говоря. Веднъж се прецаках много яко, защото казах на наще нещо, което определено не трябваше да разбират. Или преди месеци бях ставала и съм ходила да им кажа, че играя волейбол. Миналото лято бях излязла на терасата, а по едно време се будя с крак във въздуха и ръце на парапета.

Ужас:Д

Canis_Dirus
07-04-2009, 13:13
В тоя форум няма нормални! :shock:

Jumbie483
07-04-2009, 13:13
Една приятелка е сомнамбул :D
Преди две години на зеленото училище бях с нея и още едно момиче в една стая. Голям смях падна.. Онази третата умря от страх, като разбра.
Една нощ се събуждам и момичето се разхожда пред леглото. Първата ми реакция беше да се ококоля, но после и казах да си легне и тя го направи :shock: :D
А много ясно си спомням и още една случка.. Когато разляхме една трилитрова бутилка на второто легло и се наложи трите да спим в едно.. Момичето сомнамбул тръгна да ходи до тоалетна и понеже беше в средата ни разбуди и оная третата като и удари един шамар.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

gabi_94
07-04-2009, 13:16
аз съм си сомнамбул :D
Често се разхождам из нас, ходя при наще и им дърдоря неразбираеми неща, но понякога казвам и неща които не трябва :D те ми разказват нали на сутринта. И на мен се е случвало да си легна в леглото и да се събудя някъде другаде, например веднъж се събудих на земята в коридора, на стола в кухнята, на дивана в хола, абе на много места. Веднъж наще ме чули как бутам входната врата да излизам :D добре че не съм я отключвала ами само съм я бутала. Приятелките ми също много се бяха уплашили когато веднъж съм станала насън и съм казала : ще си го получите вие, ще си го получите. После се събъждам и гледам всички се надвесили над мен и ме гледат все едно съм извънземно :D Сестра ми също е сомнамбул, върти се непрекъснато в леглото, става седнала, говори си нещо и пак ляга, много ми е смешна :razz:

Sisito941
07-04-2009, 18:19
Брат ми веднъж както си спял,станал,седнал на пода до леглото му и почнал да си реди кубчетата. :razz: Нашите ми го разказаха това :-D

KoRnFlAkE
07-04-2009, 21:05
аз само говоря на сън, но доведената ми сестра е сомнамбул.
и една вечер, седя на компа, а то е след 1 часа. идва при мене с отворени очи и ми говори някви пълни глупости за около 5 минути и отива и си ляга.
на сутринта не помни нищо, разбира се.

sHaDy_sOuL
07-05-2009, 12:14
Приятелките ми също много се бяха уплашили когато веднъж съм станала насън и съм казала : ще си го получите вие, ще си го получите.
:razz:

LiSicHkAa
07-05-2009, 12:28
Аз помня, че преди като бях малка на 6-7г. съм била станала , отишла съм до бирото , свалила съм си гащите , отворила съм бирото и нещо съм почнала да ровя :D Един път пък майка ми ми каза, че както съм спала съм била станала, отишла съм до тоалетна и след тва към входната врата съм я отворила и съм тръгнала към асансиора :D Добре, че наще са ме чули :D А преди 1 година у една приятелка спах и то двете в 1 легло и тя ми каза, че съм била станала и съм се разхождала, събудила родителите и и съм говорила нещо несвързано , след тва съм се върнала в стаята и съм влязла в гардероба :D

TERRORMACHINE
07-05-2009, 20:29
али кво се стих...преди 2 години бяхме на лагер от училище и бяхме 4 човека в 1 бунгало. та за закуска требваше да ставаме в 7 часа и после наплаж...отделен е въпроса, че никога не съм закусвал на лагера, а един реши да се прави на свестен и си навиваше телефона в 6 и 30 да го буди и като звънне алармата той вдига и ...АЛО, АЛО....оф да ти еба майката та ми звъниш толкова рано и затвори...и това му се случваше в продължение на 5 дни, докато не си изключи алармата!!! 8-)

stefity
07-05-2009, 20:41
Хаха.. точно с брат ми си говорихме онзи ден за това... Аз много често ставам на сън и се водя за самнанбул уж.. 8-)

Тааа... един път гледахме "Междузвездни Войни" и аз заспах по средата на филма и брат ми на сутринта ми разправя как съм станала и съм се развикала - Къде ми е меча?! Къде ми е меча?! И съм преобърнала цялата завивка, чаршафа и възглавниците търсейки тоя меч... :D :D :D и накрая съм легнала и съм мърморила нещо неразбираемо.

Друга история как един път пак съм станала, и брат ми седи на компа и ме пита къде отивам... И аз съм му казала - До магазина... 8-) И съм отишла до входната врата, поседяла съм малко и съм се върнала и съм легнала...

8-)

Много често съм ставала търсейки някакви неща... 8-) или пък съм говорела постоянно... пък аз и скърцам със зиби иии абе покрай мене е кошмар да се спи. 8-) Майка ми ме бъзикаше все, че преди да си ляга ще скрие всички ножове, че да не изколя семейството някоя вечер...

bunishte
07-05-2009, 20:55
3 клас, на спалнята спим аз и майка ми. Аз сънувам, че ставам и отивам на тоалетната да се изпикая. По едно време се озовавам в спалнята и си пикая върху леглото, после лягам и само се въртя, щото не е мн удобно да се спи върху опикано. Това се случва в съня ми, ам майка ми ме събуди и ми каза, че е станало наистина. Гадно ;[

gabi_94
07-05-2009, 21:07
омг вчера телефона ми звънял докато съм спяла и съм вдигнала, ама аз сънувам че ми звъни телефона, оф странно е...та в съня си сънувам че ми се обаждат да излезем и съм уговаряла по телефона час и ден нали...после на сутринта ми звъни момичето дето докато съм спяла съм и дърдорила и ме пита да не съм била пияна :razz: аз викам нали защо и тя ми разказа за телефона, леле как съм се смяла :razz: :razz: :razz: А преди няколко дни наще ме намерили да си търся храна в хладилника и съм се ядосвала насън че няма нищо :D после съм отишла и съм си легнала :D

ivana0895
07-06-2009, 13:01
аз като бях на 7-8 бях сумнамбул , когато веднъж бяхме на село съм излезнала и съм тръгнала там към една поляна дето има ресторант и някаква лелка ме е познала (тя работи там) и се е обадила на наще да ме вземат :D :D :D

blehee
07-06-2009, 13:03
Ебати гнусния аватар имаш...

scyLLa
07-06-2009, 22:28
Аз като бях малък само тогава ми се е случвало бях си записал една игра на компа (devil may cry) и толкова я играх и се вживявах супер много и една вечер съм станал на сън и първо съм говорил мама е дошла и ме е гледала след което аз съм станал и съм избутал голям шкаф за дрехи до вратата тя едвам е влезнала... :D

Belair
07-07-2009, 12:24
Аз съм ставал няколко пъти насън,но сестра ми е извиквала и аз съм се връщал в леглото

RainbowGirl
07-08-2009, 08:56
айде бе пишете темата замря :(

adskoty
07-08-2009, 12:43
ами да аз ставам на сън един пат брат ми бил на компа и аз съм станала и той ма питал къде отивам,а пък аз съм му казала ами отивам да честитя коледата на съседите бе (през юли) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: имало и други пъти в който съм се събуждала на най-различни места в коридора на дивана веднъж даже и в гардероба :grin: За друго немога да се сетя :D

em4etyyy
07-08-2009, 13:04
ас сигорно тука сум наи големият сумнанбул 6тото преди време се скарах с тате и си легнах да спяя ии след то0ва съм станала и имахме навит килим на руло исправен до секцията и съм коленичила и съм започнала да го удрям докато килима не се преччупи на 2 части и едната падна и ме цапна по главата :razz: :razz: :razz: а др случаи ставам и отивам ф тоалетната и запо0чвам да се права че чета листовките на шампоаните и след като правя физиономия 4е не ми харесва шампоана и го хвърлям ф коридорА :razz: :razz: а по0стоянно си говоря на сън .. тва ми е редовното .. :razz: :razz:

Chery
07-08-2009, 13:10
Преди 5-6 години сестра ми разказва.как през ноща само както си спя и се буда и почвам да натискам очите на плюшената ми жаба и да викам изключи се телевизорр.изключи сее :D :D После съм разбала,че няма да стане ..тръгнала съм пак седнала съм на печката а тя е била гореща.ии съм седнала мислейки ,че това е тоалетнта събула съм си гащите и седа :razz: :razz: :razz: Добре,че сестра ми ме е махнала,от там,че щеше да стане късо съединение :razz:

Mi6inka
07-08-2009, 13:11
и аз сомнамбуля от време на време.. като започнем с това, че говоря и се смея на сън... и стигнем до там, че съм се опитвала да облека възглавницата....Една вечер, баща ми ми разказа, как ме гледа... вървя...вика със затворени очи си ама вървиш и си приказваш нещо, отишла съм до вратата на терасата, пипнала съм пердето и пак съм легнала... и още доста истории има... изобщо при мен по време на сън се случват странни неща :D

emityyyyyyyyyyyyy
07-08-2009, 14:10
Аз имм брат на 15 . Веднъж той заспа мн рану ии аз нешу гл филм . . . ии той става насън и почва да ме прегръща и ми казвъ '' мило мое слънчице'' после отиде до възглавницата ии почна да и маха калъвката 8-) :grin: леле спуках се опт смяхх :D

emityyyyyyyyyyyyy
07-08-2009, 14:12
Аз имм брат на 15 . Веднъж той заспа мн рану ии аз нешу гл филм . . . ии той става насън и почва да ме прегръща и ми казвъ '' мило мое слънчице'' после отиде до възглавницата ии почна да и маха калъвката 8-) :grin: леле спуках се опт смяхх :D

emokamata
07-08-2009, 14:40
не знам дали съм сомнамбул, ама миналата седмица в петък се напих, легнах си на моето легло, а сутринта се събудих в хола на дивана... :-o

И на мен ми са е случвало ама само по екскурзии и лагери. :P

bZzZ96
07-16-2009, 23:10
ами аз съм такава и не ме е срам от това ...вечер ставам , излизам на терасата , правя куп странни работи и на следващия ден родителите ми ми казват какво съм правила , защото аз нищо не помня .

dana_
07-18-2009, 10:51
Само веднъж съм сомнамбулствала. Заспала съм на дивана. По едно време съм станала, обиколила съм го 2 пъти и пак съм си легнала 8-)
Едно момиче от моя клас е сомнамбул, обаче тя е много тежък случай. Веднъж станала отишла при майка си, събудила я, напсувала я яко и й ударила един шамар... Друг път станала, излезнала от къщата, легнала на някаква пейка и заспала там. После тяхните я търсили цяла сутрин 8-)

Snickers
07-18-2009, 11:06
Ми не знам дали съм сомнамбул.


Ставам на сън. Разхождам се, говоря, върша глупости. ;/

едит: Сетих се а една случка. Към 12ч вечерта, сестра ми е на компютъра, а аз спя. Ставам, а на бюрото е имала чаша и чиния (яла е нещо), взимам чашата и чиниите и съм казала "Хайде да почистим". Сесра ми се е изхила, а аз съм си легнала. 8-)

cherrypezz
07-18-2009, 14:17
али кво се стих...преди 2 години бяхме на лагер от училище и бяхме 4 човека в 1 бунгало. та за закуска требваше да ставаме в 7 часа и после наплаж...отделен е въпроса, че никога не съм закусвал на лагера, а един реши да се прави на свестен и си навиваше телефона в 6 и 30 да го буди и като звънне алармата той вдига и ...АЛО, АЛО....оф да ти е** майката та ми звъниш толкова рано и затвори...и това му се случваше в продължение на 5 дни, докато не си изключи алармата!!! 8-)

:razz: :razz: :razz: :razz: