PDA

View Full Version : Националисти !!!



majestic001
07-03-2009, 21:56
Предварително моля низшата турска и циганска сган да не пише това не е тема за тях.
Та искам да попитам. До кога братя българи, ние ще търпим своеволията на турците и циганите? Сигурен съм, че на всекиго му се е случвало да има неприятен контакт с тези боклуци. Защо неможем да се опълчим и да ги изгоним от България и да станеме чиста и свята република ?

Nakadah
07-03-2009, 22:04
Предварително моля низшата турска и циганска сган да не пише това не е тема за тях.
Та искам да попитам. До кога братя българи, ние ще търпим своеволията на турците и циганите? Сигурен съм, че на всекиго му се е случвало да има неприятен контакт с тези боклуци. Защо неможем да се опълчим и да ги изгоним от България и да станеме чиста и свята република ?

тоя па и как некъв си от село дето не мое си избърше гъза ще го направи това?

PlamenMEN
07-04-2009, 09:27
И какво? Революция ли да правим? На първо място - утре всички в урните. 'Щото ние се оплакваме, ама като стане време за действия и всички се покриват...

vanksta
07-04-2009, 15:35
И какво? Революция ли да правим? На първо място - утре всички в урните. 'Щото ние се оплакваме, ама като стане време за действия и всички се покриват...

Просто как му го заби на "националиста" хахаа

Ходи ги гони бе .. Тръгвай фащай другата сган напрайте хубава гражданска война тъпан.. :) Порасни малко е дечко, фани са изгони от едно село циганите и тогава говори за мащаби като градове ... :) Първо си нямаш на идея как да го направиш второ кой ще слуша путьо който само говори :) :-x :-x

erikkoynov
07-04-2009, 18:10
Ако нямаше големи боклуци и сред българите ,аз щях да говоря с такава омраза срещу турците и циганите.Има свестни хора и сред циганите ,и сред турците и не трябва само да ги хулим,а да се опитаме да направим така,че от тея свестни хора да станат едни достойни български граждани,а не да тънат в мизерия и да бъдат дискриминирани.

Water_lili
07-04-2009, 19:41
най- голямата глупост по време на криза е от една крайност да се стигне до другата... Аз също имам "леки задръжки" относно хората от малцинствата, но повечето от тях са просто обикновени хорица, които живеят почти изолирани от другия свят и биват манипулирани. Пропагандата при тях е същата както у при всичките псевдо- националистически партии, които уж искат да помогнат...(това е просто другата страна на монетата)... а всъщност всички те си гонят тяхните интереси и се надяват чрез страх и силата на една маса от хора,които действат импулсивно да си напълнят джобовете....... стига сте се поддавали на провокации и помислете трезво над нещата..... проблемът е в политиците не в обикновените хора...или мразите и бабите си защото гласуват за БСП? Ако наистина искате да направите нещо добро за родината си : тогава просто се образоваите и станете специалистите ,които да и помогнат.......

PlamenMEN
07-04-2009, 20:10
Аз свестен циганин или турчин не съм виждал. Нашите мангали са турски цигани и аз лично трудно правя разликата между тях. Само че като грабнем камъни и дръвье нЕма да стане.
Един единствен път е нужно партииката на малцинствата да остане извън правителството или поне да е с по - малък процент (едва да мине 4-те). Това веднага ще покаже, времето на ДПС е минало и цялото движение ще тръгне на долу, ще се разпадне, а това що не е цяло е слабо. Само че всички цигани и резаци си ходят съвестно до урните, пускат си гласчето, а ние се караме и се делим. И сега пак ДПС ще е най - малко 3-та сила, и БСП-то пак ще е вътре... А ние ще се чудим защо все не можем да се оправим...

majestic001
07-07-2009, 21:21
:D Хората които се изразиха толко ''ласкаво'' за мене могат да отидат и да се гръмнат. Първо не съм от село и второ не съм толко малак-17. Има време да порасна. В България вече няма патриоти и никой не мисли как да помогне на родината си, а само как той да е добре. 70% от вас са толко далече от истината, че направо ми е смешно. Революцията не е нещо смешно. Че Гевара и Фидел с революция са освободили Куба. Но докато има толко много ''загрижени'' турски ще се говори в училищата, фереджета ще се носят, ще има анти българска пропаганда в джамийте и т.н. Да не дава господ, но след време ако се окажеме пак под робство ще съжелявате!!!

Alhimikat
07-07-2009, 22:44
Брат къртиииш...Ернесто и Фидел са терористи и...комунисти :razz: :razz: Говориш за национализъм(пряко свързан със расизъм(национал-социализъм)) и ми буташ Че и Кастро :razz: :razz:
Земи прочети още малко става ли...Айде пак ще си говориме :)

Alhimikat
07-08-2009, 13:27
нещо се позагуби ... :-D

LudoMlado
07-09-2009, 06:30
Българската омраза към циганите не се отнася към това каква раса, вяра или потекло са а в това как се отнасят към държавата. Виждал съм цигани да се извращават с млади българки, да игнорират работа и образование в полза на лентяйство и изродщини и те сами да се обръщат срещу българския народ.

Не съдя расата, съдя човека. Бял, черен, жълт, ако не се бориш а рутиш не можеш да очакваш друго освен да се държат и с теб така както ти се държиш към другите.

Въпроса е в това че те сами предпочитат да правят мизерии вместо да се борят за доброто на държавата, семейството и самите себе си.

erikkoynov
07-09-2009, 14:26
Българската омраза към циганите не се отнася към това каква раса, вяра или потекло са а в това как се отнасят към държавата. Виждал съм цигани да се извращават с млади българки, да игнорират работа и образование в полза на лентяйство и изродщини и те сами да се обръщат срещу българския народ.

Не съдя расата, съдя човека. Бял, черен, жълт, ако не се бориш а рутиш не можеш да очакваш друго освен да се държат и с теб така както ти се държиш към другите.

Въпроса е в това че те сами предпочитат да правят мизерии вместо да се борят за доброто на държавата, семейството и самите себе си.
Ами всеки ,който само лентяйства-в ГЕТО.Тези,които са свестни (а има много такива)не трябва по никакъв начин да бъдат дискриминирани.

PlamenMEN
07-09-2009, 22:04
Свестен циганин?!?!?!? Много искам да видя такъв, много искам и да има наистина много много такива. Ама сори батка, такова животно нема...

Lysit0
07-10-2009, 09:22
Това никога няма да стане.
Цигани и турци има навсякъде по света....
И да правите подписки е БЕЗмислено,защото те НИКОГА НЯМА да се махнат, и тия теми ми се виждат безмислени....Не ,че ги защитавам просто гледам реално на нещата и не летя в облаците.

majestic001
07-13-2009, 19:56
Кога съм казал, че искам да се премахне Мюсюлманстовото? Това, че ги мразя не е свързано с това, че не са христяни а, за 5 вековното робство,терора,кланетата. Но това е било много отдавна. Сега те правят каквото си поискат в селата и градовете с малко българи. Българите там не смеят да се обадят нещо против турчин. Късаха българското знаме боклуците и осадиха полицай, който ги е спрял. Хмм... . Отделно! Аlhimikat !!! Ти правиш ли разлика м/у терорист и комунист ,а ? Ако не ще ти кажа. Комунистите постигат целите си ако ще и със сила, а теториста убива невинни. Айде сега кажи къде е разликата !? Свестни цигани има, познавам такива. Но понеже са със промити мозъци, правят анти-български прояви. За неверниците има www.vbox7.com да напишат турци или АТАКА и да погледат !