PDA

View Full Version : Я влизайте, че да не психясам.. xD



3ff3k7a
07-03-2009, 23:24
Една фр ми пише по скайп и ме пита защо съм я набутала 2 пъти..а аз не знам за какво говори..телефона не е при мен, всички останали спят. Отидох в другата стая да погледна и пишеше, че нямам пропуснати. После поглеждам приетите и пише 2 приети в същия час, когато съм я "набутала". Та..как може да стане това? :shock: И на всичкото отгоре, сега си въобразявам разни глупости и ме е страх да се разхождам из къщи...

FlashMX
07-03-2009, 23:30
:lol: . Има зла черна лелка във вас която те дебне ...

plmn
07-03-2009, 23:30
Една фр ми пише по скайп и ме пита защо съм я набутала 2 пъти..а аз не знам за какво говори..телефона не е при мен, всички останали спят. Отидох в другата стая да погледна и пишеше, че нямам пропуснати. После поглеждам приетите и пише 2 приети в същия час, когато съм я "набутала". Та..как може да стане това? :shock: И на всичкото отгоре, сега си въобразявам разни глупости и ме е страх да се разхождам из къщи...

накарай приятелката си да звънне в централата на мобилния си оператор и да поиска отчет на всички проведени входящи и изходящи разговори. бързо ще се откаже.

заключи се в една стая и преспи там. има от какво да се страхуваш.

XceSS
07-04-2009, 01:58
Абе оставете ебавките, ама и майка оня ден ми вика, ти що ми презваня?
Па аз си бях оставил телефона да се зарежда и ме нямаше в дома...

vivteen
07-04-2009, 10:32
^ и баща ми така редовно "звъни" и аз "вдигам".След което на фактурата има разговори от 10 мин,а аз с баща ми толкова време няма как да изговоря...

machoka
07-04-2009, 11:19
Ама вие не разбрахте ли, генералните директори на мобилните оператори се изхранват така - от вашите 'непровели се' няколко минутни разговори.