PDA

View Full Version : скайп



Xrisenceto
07-04-2009, 06:06
Здравйте.Изтеглих една от новите версии на скайп но не ми харесва нищо не мога да разбера много е объркано и си инсталирвам по старата и ми дава грешка че имало излязла по нова версия на скайп и всичко спира,иначе истрих тая по новата моля ви помогнете ми :(



*Грешен раздел!
Точка 1 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

3ff3k7a
07-04-2009, 07:12
По принцип ти пише, че има инсталирана по-нова версия и те пита дали искаш да инсталираш по-старата и даваш yes..

aloveyou
07-05-2009, 14:38
По принцип ти пише, че има инсталирана по-нова версия и те пита дали искаш да инсталираш по-старата и даваш yes..

;-)

TheGirlNextDoor
07-05-2009, 23:37
на мен ми пише че има по-нова..и после грешка и не може да са инсталира старата :-x :-x :-x :-x

Genetix
07-06-2009, 02:40
Има тема в която писах решението на проблема използвайте търсачката.

Genetix
07-08-2009, 13:54
И как се махат регистрите от там ?!?

yahhooo
07-08-2009, 15:35
Така е като искаме да бъдем Фешаааан

Genetix
07-08-2009, 18:54
Еми не съм съгласен поради простата причина, че единствената функция на Добавяне/Премахване на програми е да стартира деинсталатора на програмата, играта или Виндовс компонента. Дали ще се изтрият регистрите или не зависи изцяло от това как е програмиран деинсталората. Ако не е направен да ги трие то ги оставя в паметта. В случая със Скайп след деинсталация от Добавяне/Премахване на програми оставя част от регистрите. Трябва да се премахнат ръчно за да можеш да инсталираш по-стара версия.


Ако не ми вярваш аз ти предлагам да пробваш вкъщи. Инсталирай най-новият Скайп, премахни го от "Добавяне/Премахване на програми " след което пробвай да инсталираш 3.х версия. После ела във форума излъжи, че по някакъв магически начин е станало и си прав. Няма да ти се сърдя само ние двамата ще си знаем кой е прав и кой крив. Другият път поне няма да пишеш такива глупости.

Genetix
07-08-2009, 21:36
Ще чакам :-D :-D

Колкото до програмата еми да ето, че ползваш отделна програма за чистене на регистрите което доказва, че add/remove programs не чисти регистри както ти твърдеше по нагоре странно защо сега променяш тезата си. И още един път ти си идиот!

Genetix
07-08-2009, 22:37
Мдаа имаш ужасно женски глас. В крайна сметка не видях как е инсталираш старата версия на Скайп. Клипчето спря още на доунлоада. Все пак отчаян опит да докажеш нещо.... но с лъжи не става.

XceSS
07-08-2009, 23:31
Така е като искаме да бъдем Фешаааан


Само не разбрах, ква е връзката м/у новата версия на скайп и фешаните...

Genetix
07-09-2009, 14:07
Ама и нахален ставаш излъга ме като циганин с първото клипче отделих ти 15 минз от времето си няма да се повтори :P

Туко що ти видях снимките в импулсето хихихи ти си бил и грозен :D

machoka
07-09-2009, 14:29
а3