PDA

View Full Version : скайп



Xrisenceto
07-04-2009, 05:08
Здравйте.Изтеглих една от новите версии на скайп но не ми харесва нищо не мога да разбера много е объркано и си инсталирвам по старата и ми дава грешка че имало излязла по нова версия на скайп и всичко спира,иначе истрих тая по новата моля ви помогнете ми :(

p3rf3c7
07-04-2009, 14:39
И аз бях изтеглила тоя новия и на мен също не ми хареса ,после го изтрих...ама си остана не можах да си върна стария скайп ....ама после не помня как го направих ,но стана някакси :-o :?

FreEakYyboYy
07-04-2009, 15:05
ми и аз си изтелих новия скайп първоначално не ми хареса ама като му свикнах и стария не мога да го понасям , новия спестява мн повече място и е по удобен като му свикнеш аз му свикнах бързо значи и ти ше испееш 8-) 8-)

Beau
07-04-2009, 21:33
и после се сърдят че ги обиждат...

vankovvv
07-04-2009, 21:38
Рестартираи си компа и пробваи пак ако излезе грешката кажи и че не изкаш по-нова версия 8-) ^^ ам такоа тва ли е мястото на тая тема? :?

psdsquared
07-14-2009, 19:37
Унинсталираш новата версия на скайп пускаш един Ccleaner да ти почисти регистрито и после си дръпваш някаква по-стара там каквато искаш и би трябвало да стане :-o

Genetix
07-14-2009, 19:47
Че стане, че стане. Ако не имаше един брат къде Windows-a му беше от най-добрият приятел на брачеда на брата на татко му, който работи в Майкрософт България, с нещо си вградено там в XP-то му, той е хакер аз не го разбрах. Питай него как да го направиш. Ще ти снима видео, но то няма да е цялото. После ще ти каже, че всичките му приятели са умни. Ти няма да разбереш нищо - не се отказвай ще ти каже!


ПП. Не говоря за NailGunAssasin това е просто съвпадение няма нищо общо с него