PDA

View Full Version : От какво се впечатляват момичетата



Vimeo
07-04-2009, 08:06
а?

3oPuTy
07-04-2009, 08:13
-държание
-чувство за хумор
-визия
-интелект


Общо взето от много неща ;)

exclusive__16
07-04-2009, 08:21
:D :D :D :D от голями пениси :-D :-D :-D :D :D :grin: :grin: :-D

Hilary_
07-04-2009, 08:37
зависи от момичето .. :D :D някои гледат външността, пакетите .. задниците и тн .. :?
други гледат характера, чувството за хумор, държанието към всички останали и тн ... 8)

myHeartIsOnlyForYou
07-04-2009, 08:39
Аз бих се впечатлила от интелигентно момче,защото в последно време такива не се срещат често... :? Бих се впечатлила и от момче с интересна професия и/или хоби.Впечатляват ме момчета с чувство за хумор.Не бих се впечатлила от момчета,които се правят на интересни - че имат много пари;че са много мускулести;че могат да пребият всеки;Такива момчета не ми харесват просто,защото това е всичко,което могат да покажат и се гордеят с нещо,което всеки е способен да постигне :? Интересни са ми момчета,които са тихи и скромни,защото всъщност те имат най-богат вътрешен свят.Пропуснах да кажа,че ме дразнят момчета,които имат коли и слагат някаква яка музика и я надуват,като че ли са най-великите :x

anyfany2
07-04-2009, 08:48
Аз се впечатлявам от добротата на едно момче.
Важно е да бъдем добри.. Малко чисти и искрени хора останаха. Толкова е трудно да срещнеш добър човек.. :oops:

soul1199
07-04-2009, 09:29
-държание
-чувство за хумор
-визия
-интелект


Общо взето от много неща ;)ем да и аз тва гледам ;-)

a3c1M
07-04-2009, 09:37
аве не вярвам да са дразнят от парите :shock:

hanovete
07-04-2009, 09:40
обръщай им внимание и другото става от самосебе си ....ама не нещо да ги ласкаеш или такива работи щот нема те погледнат....просто се заинтересувай от тях самитее -от какво се интересуват и така нататък...хумур и добро поддържане на тялото е достатъчно :)

sladur4etyYy
07-04-2009, 09:47
-държание
-чувство за хумор
-визия
-интелект




е тва е

mOBSCENE
07-04-2009, 11:09
*външен вид.
*чувство за хумор
*чаровна усмивка
:-)

bog4eto
07-04-2009, 14:12
Ми от какво се впечетлявам..много неща...значи примерно от хора дет готвят страхотно или от странни манджи. 8-) Също и от каскадьори..малии тия хора са жестоки..и танците..какви танци могат да се измислят! :shock: Впечетлявам се и от красивите неща..има хора с много вкус и така хубаво си обзавеждат апартаментите..абе изобщо от много неща! :-D

sexita
07-04-2009, 14:54
Аз лично :)
От външния вид - дори да не е мистър Бг, трябва да е чаровен :-)
От самооценката
От визията и от положението
Умните момчета са ми интересни, мога да науча много неща от тях
Важно е да ме зачита, уважава и да ме кара да се чувствам добре с него. Всичко друго е вятър работа...тук го има, там не :)

moneycomeme
07-04-2009, 15:00
Такова,което да знае как да ме задържи :)

WhyNot
07-04-2009, 15:02
тва е един мн мн сложен въпрос сигурен съм че ако питаш 2 мили квъдри билиона жени 6те получиш също толлкова различни мнения

CyberWolF
07-04-2009, 15:10
Незнам от какво се впечатляват ,но мога да кажа от какво трябва да се оглеждат. Смятам че не визията а интелекта на човек е важен .често се слуява някой да се прави на по тъп от колкот е . Целта е да откриеш човека зад колисите.Надявам се да има повече такива момичета.

lipstik
07-04-2009, 17:38
1.Да е чаровен
2.Да има голямо чувство за хумор
3.Да е умничък
4.Да е романтичен

ifilin4ica
07-04-2009, 18:36
1.Да е чаровен
2.Да има голямо чувство за хумор
3.Да е умничък
4.Да е романтичен

идеалното момче за мен :D

Jumbie483
07-04-2009, 19:02
Аз лично се впечатлявам единствено от характера и косата :lol:

Shalala
07-04-2009, 19:24
Не съм "женско" ама ще се изкажа по въпроса.
Незнам защо но си мисля че някои просто еи така хаотично,пишат без да ги впечатляват тези неща.А,и все пак ако до тук написаното е вярно на 90% ,значи поне са останали някои свястни моми.Понеже съм момче ще се изкажа по въпроса зададен на опъки.Та аз харесвам момичета,които да не са КУРВИ,да не са много разглезени,и да не казват "ауууууу колко е хубаво това,купи ми го" (то ако е едно ще е добре).Да обичат истински,да не ходят с теб,само защото си на някъкв профил в обществото (да речем примерно бащати е кмет).Да не ходят с теб само да се каже че си имат приятел,да са искрени,да се подържат,да има "фаца"....
Да не ги е срам(смисъл такъв,да я е срам да ме целуне пред 3-ма човека)
Да се държи на ниво,и поне да има от онова ценно сиво вещестно.да говори смислени неща,а не да хвърчи от тема на тема.Да не лъже,и да не е подмолна овца.
Поздрави :P

GD95
07-04-2009, 20:51
Основно-Чувство за хумор
Не съм от най-веселите,ами от средните :lol: Обичам някой да ме разсмива :smt050

totik
07-04-2009, 21:46
1 Пари
2 Физически данни
3 Чар/чувство за хумор

JoyfulCompany
07-04-2009, 21:53
Голяма мъжка (а и не само) грешка е да са сковани от правила какви трябва да бъдат, как да се държат общественоугодно... Човек е толкова повече от това. В този смисъл ме впечатлява необременен от горните неща 1)човек и чак после 2)мъж, което не значи "отричам правилата", а "те не контролират живота ми и някъде може и да се засичаме с тях, а някъде не". А вече съвсем съвсем конкретно и слабостно :oops: се впечатлявам, когато ми хареса как танцуват. Хората често уж прекрасно полагат грижи за тялото си, но всъщност съвсем не го оставят да се подвижи естествено и на воля и са ужасно безпомощни извън заучените пози.

soul1199
07-05-2009, 05:14
Не съм "женско" ама ще се изкажа по въпроса.
Незнам защо но си мисля че някои просто еи така хаотично,пишат без да ги впечатляват тези неща.А,и все пак ако до тук написаното е вярно на 90% ,значи поне са останали някои свястни моми.Понеже съм момче ще се изкажа по въпроса зададен на опъки.Та аз харесвам момичета,които да не са к**ви,да не са много разглезени,и да не казват "ауууууу колко е хубаво това,купи ми го" (то ако е едно ще е добре).Да обичат истински,да не ходят с теб,само защото си на някъкв профил в обществото (да речем примерно бащати е кмет).Да не ходят с теб само да се каже че си имат приятел,да са искрени,да се подържат,да има "фаца"....
Да не ги е срам(смисъл такъв,да я е срам да ме целуне пред 3-ма човека)
Да се държи на ниво,и поне да има от онова ценно сиво вещестно.да говори смислени неща,а не да хвърчи от тема на тема.Да не лъже,и да не е подмолна овца.
Поздрави :Pмай наистина са останали свясни мом4ета :) =D> :-|

pebals
08-04-2009, 20:05
-добро държание
-добра хигиена :razz: :razz:
-визия :)

vichevv
08-04-2009, 20:11
Много се набляга на визията

rozovsluncho
08-04-2009, 20:26
Първо се впечатлявам от външността няма кфо да се лъжем...после характера - ако е мил,грижовен,заинтерисован просто ще е страхотен - мъж мечта,но тфа незначи че тряа да е някаф женствен 8-) напротив тряа да е нахакан,да знае какво иска и да знае как да си го получи..всичко друго си идва след тфа :)

ItalianMafia
08-04-2009, 20:31
Еми като изключим елементарните неща, като хигиена, възпитание.. Лично аз държа на стила на обличане и чувството за хумор.. Ест, че гледам и тялото, и излъчването, както и самата визия, но не ги смятам за основата на всичко ..

vampirekiss
08-04-2009, 20:33
да не е тип ''газарче''
чувство за хумур
да не го е срам да си признае грешките
да не се държи с мен като със скъп,но бездушен предмет
да не му пука от хорските приказки и клюки

сего по-повърхностно
да има чаровна усмивка
не държа да е красавец,но да не е и плашило
от пръв поглед винаги ми се небидват очите на момчето.Не че нещо,но по очите може да се познае що за човек е.Като видя някой със злобарски хищен поглед вече си имам е9дно на ум.

Change
08-08-2009, 00:54
Има много начини едно момче да ме впечатли, и това не винаги става от първия път, когато се срещнем. По отношение на външността за мен е важен чарът на човек - всеки има такъв и е просто въпрос на личен вкус или на "химия", както казват, дали някой ще ми се стори привлекателен и до каква степен. Най-силно впечатление ми правят момчета, които или ми изглеждат твърде срамежливи, или пък загадъчни и потайни - такива, до които е трудно да се приближиш и да ги опознаеш ти се струва като истинско приключение. Понякога обаче момчета, които на външност не ме впечатляват особено или дори никак, с течение на времето демонстрират черти на характера, които ме изненадват много приятно. Впечатляват ме хора с оптимистична нагласа към света, които се държат любезно и приятелски с останалите, не се изтъкват с постиженията си, и сякаш разпръскват доброта и весело настроение около себе си. Срамежливостта също често ме привлича като качество, както и интелигентността - нея може би я поставям на първо място. Нейната проява, към която никога не мога да остана равнодушна, е когато виждам, че някой човек има много знания в някаква област или пък има талант, който развива, и се бори за мечтите си - ето това наистина е впечатляващо!

Swingswing
08-08-2009, 01:53
Има много начини едно момче да ме впечатли, и това не винаги става от първия път, когато се срещнем. По отношение на външността за мен е важен чарът на човек - всеки има такъв и е просто въпрос на личен вкус или на "химия", както казват, дали някой ще ми се стори привлекателен и до каква степен. Най-силно впечатление ми правят момчета, които или ми изглеждат твърде срамежливи, или пък загадъчни и потайни - такива, до които е трудно да се приближиш и да ги опознаеш ти се струва като истинско приключение. Понякога обаче момчета, които на външност не ме впечатляват особено или дори никак, с течение на времето демонстрират черти на характера, които ме изненадват много приятно. Впечатляват ме хора с оптимистична нагласа към света, които се държат любезно и приятелски с останалите, не се изтъкват с постиженията си, и сякаш разпръскват доброта и весело настроение около себе си. Срамежливостта също често ме привлича като качество, както и интелигентността - нея може би я поставям на първо място. Нейната проява, към която никога не мога да остана равнодушна, е когато виждам, че някой човек има много знания в някаква област или пък има талант, който развива, и се бори за мечтите си - ето това наистина е впечатляващо!


Ех... къде са момичетата, които мислят така?

Nickole
08-08-2009, 02:02
Такова,което да знае как да ме задържи :)
+1

mitternacht
08-08-2009, 07:59
Уауууу.... до тук, почти всички казаха неща като-"чувство за хумор", "доброта", "качества на характера" и т.н...
Уаууу!Ама те тука само непорочни, невинни, добродушни и прочее момичета се събрали бе?!Брей че съвпадение и голям късмет!
Защо тогава 90% от лапетата тръгват с големия батко, просто щото е голям и е батко, пък има и кола, пък и работи и ще купува парцалки?
Явно тука сте само от останалите 10 процента.Тези, които са тръгнали с момче, нищо че не работи, нищо че е наборче, нито че не е фитнес-олигофрен, а просто е печен по характер и добър по душа.
:-o Как става тоя номер, просто не знам.

a1a2b3v
08-08-2009, 08:11
Нека да го кажа така.... Ние се интересуваме от ВСИЧКО!! :D
Колкото и да не ви се вярва се ни интересуват дори най-малките детайли :) И според мен най-важното е момчето да ме обича такава каквато съм :) Също важно е да изглежда, да с облича добре и обноските ( незнам защо всички се правят на добри и едва ли не Дева Мария- аз лично не бих целунала някого ако ме отблъсква) 8)
Да харесва ми момчето да е поне малко РОМАНТИЧНО. И ДА ТРЯБВА ДА Е ЧАРОВЕН! И да трябва да е забавно...

lLady_MooN_RaiN
08-08-2009, 08:33
- отношвнието на момчетата към възрастните хора - важно е дали човек се държи с уважение към хората на преклонна възраст, тъй като ясно е, че на края всички ще стигнем дотам.
- отношението към децата - ако един младеж намери общ език с някой малък сладур това ще ми направи добро впечатление.
- дали има чувство за хумор и може ли да се смее на себе си. Самоиронията в умерени количества е добро качество.
- има ли поне намек за някакви кавалерски умения.

happyfacex
08-08-2009, 09:15
ъм външен вид
да се държи добре с момичето което харесва
да не бъде много срамежливо 8-)
и да имаме за какво да си говорим 8)

FiRe_LaDy
08-08-2009, 10:15
Външност,характер .. отношението към мен.

IndependentGirl
08-08-2009, 19:19
Аз бих се впечатлила от интелигентно момче,защото в последно време такива не се срещат често... :? Бих се впечатлила и от момче с интересна професия и/или хоби.Впечатляват ме момчета с чувство за хумор.Не бих се впечатлила от момчета,които се правят на интересни - че имат много пари;че са много мускулести;че могат да пребият всеки;Такива момчета не ми харесват просто,защото това е всичко,което могат да покажат и се гордеят с нещо,което всеки е способен да постигне :? Интересни са ми момчета,които са тихи и скромни,защото всъщност те имат най-богат вътрешен свят.Пропуснах да кажа,че ме дразнят момчета,които имат коли и слагат някаква яка музика и я надуват,като че ли са най-великите :x
+1 :)

Много трудно се впечатлявам, защото навсякъде е пълно с простаци и уникални идиоти.. :lol: Все по-малко свестни момчета останаха.. за съжаление.. :?

Snickers
08-08-2009, 19:23
характер
усмивка

TMARAGORN
08-09-2009, 16:44
Направо ми напълнихте душата с тия коментари аз почти се бях примирил ,че свестни момичета няма ,които търсят точно това у едно момче браво супер много ме зарадвахте мисля ,че повечето сте си изградили доста добър модел за момчето до вас жалко е ,че рядко се намират такива индивиди от "нашата раса" ,но все пак ги има.

BaiToq
08-09-2009, 16:48
От пари и коли.

abv01
08-09-2009, 16:54
От пари и коли.
Да за съжаление. Повечето са така :(

sunnymim
08-09-2009, 17:07
Ами за мен е най- важен характера ... да не е някъв надут и с прекалено самочувствие. :? Оттам нататък няма да е зле да има чувство за хумор. :) И също така да е общителен, внимателен и да е добър. :)
И визията също ... някой симпатяга :P

PurpleDream
08-09-2009, 17:51
от свестни момчета...!

KeInEnAmE
08-10-2009, 09:10
-държание
-чувство за хумор
-визия
-интелект


Общо взето от много неща ;)

то4но така е и при мене \:D/

0nem0retIme
08-10-2009, 09:17
Аз се впечатлявам като цяло от естествени момчета..
А оттам вече :
1.чувство за хумор
2.самото му мислене и разбиране за някои неща
3.държанието

иии не се сещам други :D

Iv4eTy
08-10-2009, 10:41
От държанието - да не се държи като селски бек. От хубавите думи и малките жестове, а не от големите подаръци и... всякакви други глупости.
От чувството за хумор и от това да сте самите себе си... :)

fifinkathefreak
08-10-2009, 10:45
На първо място - да знае как да оцелява.
За това е нужен голям опит или интелект над средното ниво (ако става дума за младежи в гимназия или пресни зрелостници.
Изключително много мразех факта,че на бившето ми гадже аз проучих как да кандидатства на различни места - какви изпити трябват,кои оценки,кои учебници;помогнах му да си намери квартира; помогнах му да се справи с всяко дребно нещо от живота му - независимо дали иска да купи нещо и не ще да си мръдне задника или е забъркал някоя каша.Е,аз се чувствам като негова майка,той ме пита защо не го обичам.Сори,брат..или по-точно сине.
Та,да се справя сам.Няма лошо да потърсиш помощ,но след като си се опитал сам.Тряббва да можеш да осигуриш някакво спокойстиве на човека до себе си,независимо от какъв пол.

Интелект.
Неписано правило в България е ,че не знанията,а оценките в училище имат значение.Да,лесно може да се установи кой човек има нещо в главата и кой - не.Но този,който пропилява шансовете си за сметка на мързела...хъх.Мързела изпива част от разума.и от там става лошо.
Интелект не е равно на оценка,но добрата оценка дава шанс за добър университет и евентуално за добра работа.Не съм меркантилна,но бих искала приятелят/съпругът ми да има по-висока заплата от мен.Престиж,а и разкрива водещата роля на мъжа в семейството.

Амбиция и воля за завършване на нещата до край.
Чувство за хумор.

И най-трудното - да имаме сходна ценностна система,за да си прощаваме грешките.

Друго няма.

Sh@d0w
08-10-2009, 13:32
Добре,я сега да ви видя като всички знаете да говорите наизуст,първо гледали интелекта,външния вид нямал значение,глупости според мен.В днешно време се гледа:

1.Външен вид.
2.Колата
3.Парите
4.Нататък незнам,склонен съм да ви повярвам нататък...

Това е едно момче,той учи в престижен колеж,успеха му е отличен.Забавен е,може сам да се оправя в живота.Единствения му проблем е че е малко пълничък

http://cheeju.files.wordpress.com/2007/08/fattest-man3.jpg


Та въпроса ми е към момичатата,които споделиха че ги впечатляват точно тези работи-коя иска да му бъде съпруга и да се омъжи за него?

Aicken
08-10-2009, 13:35
впечатляват ви

ГОЛФ ТРОЙКА
МУСКУЛИ
ЛАНЕЦ
ПАРИ
ДА СЕ МЛАТИ С ХОРАТА И ДА СЕ БИЕ КАТО БИЧЕ
ДА Е ГРУБ И ПРОСТ 8)

valdesbg
08-10-2009, 14:08
-държание
-чувство за хумор
-визия
-интелект


Общо взето от много неща ;)

Да доуточня:
-държание според ситуацията
-наличие на чувство за хумор
-хубава визия, която се поддържа
-наличие на добър запас от интелект.

Како, нали това имаше впредвид :)

Dimana99
08-10-2009, 15:48
Визия
Пари
И големи *****

Dimana99
08-10-2009, 15:49
Коли, мотори, пари, коли, мотори, пари, пари

katericArofl
08-10-2009, 16:12
Това е едно момче,той учи в престижен колеж,успеха му е отличен.Забавен е,може сам да се оправя в живота.Единствения му проблем е че е малко пълничък

http://cheeju.files.wordpress.com/2007/08/fattest-man3.jpg

Та въпроса ми е към момичатата,които споделиха че ги впечатляват точно тези работи-коя иска да му бъде съпруга и да се омъжи за него?

Той да не е единственият забавен и интелигентен човек на света, че задаваш въпроса така.. :shock: :?

NeverTheSame
08-10-2009, 16:17
различни неща...зависи и от момчето x]

abv01
08-10-2009, 16:24
Тоя дебелия на снимката вече не е дебел :D

Nooby
08-10-2009, 16:39
Добре,я сега да ви видя като всички знаете да говорите наизуст,първо гледали интелекта,външния вид нямал значение,глупости според мен.В днешно време се гледа:

1.Външен вид.
2.Колата
3.Парите
4.Нататък незнам,склонен съм да ви повярвам нататък...

Това е едно момче,той учи в престижен колеж,успеха му е отличен.Забавен е,може сам да се оправя в живота.Единствения му проблем е че е малко пълничък

http://cheeju.files.wordpress.com/2007/08/fattest-man3.jpg


Та въпроса ми е към момичатата,които споделиха че ги впечатляват точно тези работи-коя иска да му бъде съпруга и да се омъжи за него?

Къде отиваш ти бе, човек?
1.Ти ще тръгнеш ли с някоя, която е не просто непривлекателна, а грозна!? Това, че повечето момичета не споменават 'външността' като влечащ ги фактор не означава, че не е важно.... то си се подразбира.
2.Кви са тия крайности от теб. Ако някоя каже, че за нея интелекта, характера и т.н. са по-важни, това означава, че би направила малък компромис с външността, а не че ще се хвърли на най-противния й, защото бил умен/забавен/мил....

rozovsluncho
08-10-2009, 16:42
Добре,я сега да ви видя като всички знаете да говорите наизуст,първо гледали интелекта,външния вид нямал значение,глупости според мен.В днешно време се гледа:

1.Външен вид.
2.Колата
3.Парите
4.Нататък незнам,склонен съм да ви повярвам нататък...

Това е едно момче,той учи в престижен колеж,успеха му е отличен.Забавен е,може сам да се оправя в живота.Единствения му проблем е че е малко пълничък

http://cheeju.files.wordpress.com/2007/08/fattest-man3.jpg


Та въпроса ми е към момичатата,които споделиха че ги впечатляват точно тези работи-коя иска да му бъде съпруга и да се омъжи за него?

Къде отиваш ти бе, човек?
1.Ти ще тръгнеш ли с някоя, която е не просто непривлекателна, а грозна!? Това, че повечето момичета не споменават 'външността' като влечащ ги фактор не означава, че не е важно.... то си се подразбира.
2.Кви са тия крайности от теб. Ако някоя каже, че за нея интелекта, характера и т.н. са по-важни, това означава, че би направила малък компромис с външността, а не че ще се хвърли на най-противния й, защото бил умен/забавен/мил....

+++1000000000 :-o

Пък и повечето от коментарите едното от основните неща е ВИЗИЯТА - било то споменато като външност,стил на обличане,поддържане,"да е симпатяга","чаровен" и т.н.

valdesbg
08-10-2009, 16:47
Радко - брой колко рибки клъвнаха досега :)

lipsvashh_mi
08-10-2009, 17:52
-сходен характер-т.е. да може да се разбираме с човека..
-Интелект-добре е да не е куха лейка,за да комуникираме нормално!
-Чувството за хумор винаги е от полза..
-визия-да е чаровен,не красив...има голяма разлика :)
в общи линии е това.... :-)

PePeLePew
08-10-2009, 18:44
ако вярваме на това което пишат мацките лошите момчета вече не са на мода :razz: :razz: :razz:

sweetchef
08-10-2009, 18:53
Външноста,Чувството за хумор,Наличието на някакъв интелект и др. 8-)

Sh@d0w
08-12-2009, 06:20
Радко - брой колко рибки клъвнаха досега :)

Така е :-D Така след малкото социологично проучване на предишната страница мога да направя следното заключение,ще подредя претенциите на жените към мъжете:


1.Външен вид.
2.Колата
3.Парите
4.Нататък незнам,склонен съм да ви повярвам нататък...


Вие сами си го казахте,дори едно момче да има изброените от вас качества,не бихте тръгнали с него ако не е красив.Така че не ми излизаите с тия клишета,и да ми казвате да не поставям въпроса така.Повтарям-в днешно време се гледа външния вид на първо място след това всичко друго.




2.Кви са тия крайности от теб. Ако някоя каже, че за нея интелекта, характера и т.н. са по-важни, това означава, че би направила малък компромис с външността, а не че ще се хвърли на най-противния й, защото бил умен/забавен/мил....

Еми точно това казвам и аз.Важна е външноста,момичетата точно това гледат-нямаш ли красива външност,ако ще да имаш всички най-красиви качества на света,няма да те харесат.

bori96
08-13-2009, 13:20
-държание
-чувство за хумор
-визия
-интелект


Общо взето от много неща ;)ем да и аз тва гледам ;-)


+1 Съвкупност от неща ...

anonimchetou
08-13-2009, 13:24
Едно момче може да ме впечатли единствено ако е искренно и естестевно. Винаги са ме дразнели тея дето вървят се едно са богове и си мисля че така са инетересни и ни впечатляват ,ами напротив аз лично им се смея на такива наперени. Ако едно момче умее да ме разбира,ако се инетересува от мен и от това как се чуствам ..,ако е честен и искрен ще ме впечатли на 100 % .

Monina
09-12-2009, 13:09
Външен вид, култура, мислене, характер, амбиции, пари. :) :booooomb:

Re5peC7
09-12-2009, 13:25
нямат угаждане :D

EritYy
09-12-2009, 13:27
то ние самите неможем да се разберем :lol:

NaNa_SladuRana
09-12-2009, 14:07
не може някой да ти грабне внимнието изведнъж,общуваш всеки ден с дадени хора и те не спират да те изненадват :) не търся някой напомпан модел ,а по-скоро магнетично,лъчезарно момче.Всеки си има свое излъчване и ако човек се харесва,няма начин и другите да не го харесат. Обичам положително настроени,ведри хора,които не крият усмивката си и се смеят постоянно,въпреки че знаят,че смехът им е отвратителен :) Харесват ми хора,с които лесно се общува и могат да си говорят с теб на вякакви теми,да са открити,но и да оставят нещо потайно в себе си,за да ми е интересво.Възхищавам се на хора,които знаят какво искат,ценят времето прекарано с приятел,не забравят,че всяко зло е за добро и забелязват малките жестове. Искам някой,който не крие чувствата си,не носи маски и не отстъпва лесно :) Човек,който не се страхува да бъде себе си

GossipGirl89
09-12-2009, 14:24
За всяко момиче си е индивидуално.
Мен лично ме впечатлява най-вече държанието и отношението спрямо мен ;)

friss
09-12-2009, 14:26
за някои момичета малко романтика не е излишна :smt058

BlueFace
09-12-2009, 14:27
От големи пишки .....

Dimana99
09-12-2009, 14:50
- коли
- пари
- мускули

DeteNaDiavola
09-12-2009, 15:00
трудно може да ме впечатли едно момче :D първо трябва да е поне малко интелигентен, а не някой дебил.. гледам и външния вид, чувството за хумор, харесвам хора, които ценят малките жестове и всеки един момент прекаран с любим човек..

yahhooo
09-12-2009, 15:27
от селските тарикати. ихууу

pwnage
09-12-2009, 18:18
Ах..Исках да напиша нещо по въпроса,но сега няма да звучи искрено и реално. Мацки,просто се надявам с тези неща които казвате да не лъжете себе си. Това би било жалко. Аз иначе ви вярвам.

Невинни до доказване на противното все пак :)

JustAnotherGirl
09-12-2009, 18:31
От това колко ключа имаш на ключодържателя си и за къде са и от това колко ти тежат джобовете :D :D :D

dundichka
09-12-2009, 20:09
аз лично не искам първият хубавец,а момче , което ме разбира, обича , би направил всичко за мен, да си споделям всичко с него,да си прекарваме чудесно, в трудни моменти да се подкрепяме. Аз вече си намерих такова момче. Пожелавам ви и вие да имате този късмет . :smt049 :smt007

LadyDi
09-12-2009, 20:14
Аз пък не съм впечатлителна... Като кон с капаци съм. Докато не ме удариш по челото - не виждам :)

ShtrudeL
09-12-2009, 20:26
От искреност. Не от това да не лъжат...а просто да са себе си и да не се правят на интересни,за да впечатлят някой...
Имам гания навик да знам кога ме лъжат и кога някой е фалшив. Хубу,това за лъжата да го оставим настрана...ама не обичам да ми се правят на интересни и горделиви и да се фукат с нещо.
Абе един човек трябва мноого "да се постарае",за да ме впечатли. (В кавички,понеже не искам да се старае.) Абе,който ме разбрал - разбрал.

П.П Много ми се пие "кафе" Оо

gabiiTu
09-12-2009, 20:58
От хубави очи :D :D

roshlichka
09-12-2009, 22:24
външен вид

klamer92
09-12-2009, 23:12
като гледам само свестни мацки тука, ма не вярвам нито на 1 дума от това. суровата реалност е че всяка гледа как се обличаш,как изглеждаш и колко пари имаш. въпреки че мисля че имам всички тези качества и не се славя с много овръзки, според мен е важно да не гледате държанието на едно момче в компания, а да се видите насаме и да разберете какъв е всъщност. аз например съм мн различен когато съм насаме с момиче и когато има други хора наоколо. смело мога да кажа че съм забавен,чаровен,интелигент ен и се обличам добре, но няма момичета на опажка да чакат така и не знам защо,така че не бъдете лицемерки и си признайте,че обичате дърти батковци. бтв съм на 17

DoYouLoveMe
09-13-2009, 00:21
-държание
-чувство за хумор
-визия
-интелект


Общо взето от много неща ;)ем да и аз тва гледам ;-)

+1 :) :)

Amateur
09-13-2009, 01:03
ОТ "СВЕ" :D :D :D

Priceless
09-13-2009, 07:28
Сантиметри ! :lol:

haritov
09-13-2009, 07:35
Сантиметри ! :lol:

Колко ти трябват?

m0n4yyy
09-13-2009, 07:39
- чар
- поведение
:-) :-)

comics
09-13-2009, 19:11
Аз бих се впечатлила от интелигентно момче,защото в последно време такива не се срещат често... :? Бих се впечатлила и от момче с интересна професия и/или хоби.Впечатляват ме момчета с чувство за хумор.Не бих се впечатлила от момчета,които се правят на интересни - че имат много пари;че са много мускулести;че могат да пребият всеки;Такива момчета не ми харесват просто,защото това е всичко,което могат да покажат и се гордеят с нещо,което всеки е способен да постигне :? Интересни са ми момчета,които са тихи и скромни,защото всъщност те имат най-богат вътрешен свят.Пропуснах да кажа,че ме дразнят момчета,които имат коли и слагат някаква яка музика и я надуват,като че ли са най-великите :x
брей аз съм бил перфектното момче за тебе :-D

tuzaro
09-13-2009, 19:15
коли, телефони, пари и такива битови неща.

pwnage
09-13-2009, 20:41
Аз пък не съм впечатлителна... Като кон с капаци съм. Докато не ме удариш по челото - не виждам :)

Може ли с едно цвете да те ударя за да видиш :)

teenems
09-13-2009, 20:47
-държание
-чувство за хумор
-визия
-интелект


Общо взето от много неща ;)

+1 .
па може и един хубав парфюм :-D

3oPuTy
09-13-2009, 20:53
-държание
-чувство за хумор
-визия
-интелект


Общо взето от много неща ;)

Да доуточня:
-държание според ситуацията
-наличие на чувство за хумор
-хубава визия, която се поддържа
-наличие на добър запас от интелект.

Како, нали това имаше впредвид :)
Даммм,естествено ;)

tuzaro
09-13-2009, 21:05
никой не си признава за колите и парите, ах колко сте доунии

LadyDi
09-13-2009, 21:08
Аз пък не съм впечатлителна... Като кон с капаци съм. Докато не ме удариш по челото - не виждам :)

Може ли с едно цвете да те ударя за да видиш :)
Зор заман.

w0sh
09-13-2009, 21:09
никой не си признава за колите и парите, ах колко сте доунии

Направо са Отровни.

tuzaro
09-13-2009, 21:11
никой не си признава за колите и парите, ах колко сте доунии

Направо са Отровни.тая вечер нема ли спам тема?

w0sh
09-13-2009, 21:13
Мързи ме.
Снощи бая Баварска медовина обля нашите усти.

Че и ракия имаше.

tuzaro
09-13-2009, 21:16
мене вече няколко пъти ме предопредиха да се ориентирам към кофата майна...

w0sh
09-13-2009, 21:17
Там са отрепки и полу-човеци синове на ахмед и цар киро.

LadyDi
09-13-2009, 21:17
Интересното на тази тема е, че масово момичетата отговарят на въпроса: "Какво търсите в един мъж", а не "Какво ви впечатлява в него".

Ам много ясно, че като ми спре с тежката кола, няма да му гледам мускулите на ръцете и гърба под добре ушитото сако. Ще гледам джантите...
Естествено, че първото, което впечатлява момичето в един мъж е материалното му състояние.
Ама ние сме достатъчно прости да не си го признаваме.

tuzaro
09-13-2009, 21:19
Там са отрепки и полу-човеци синове на ахмед и цар киро.има и под човеци майна...
лейди ди, добре че си ти да им го кажеш майна, че на мъжете не вярват.

w0sh
09-13-2009, 21:21
То това е факт.
Ама ние тайно се прокарваме покрай морални ценности и забождаме знамето.

Образно казано.

LadyDi
09-13-2009, 21:21
Ами не вярват, щото жените сме добри лъжкини.

tuzaro
09-13-2009, 21:25
тая тема я отметнахме майна, дайте да видим нещо друго 8-)

ShtrudeL
09-14-2009, 09:17
Интересното на тази тема е, че масово момичетата отговарят на въпроса: "Какво търсите в един мъж", а не "Какво ви впечатлява в него".

Ам много ясно, че като ми спре с тежката кола, няма да му гледам мускулите на ръцете и гърба под добре ушитото сако. Ще гледам джантите...
Естествено, че първото, което впечатлява момичето в един мъж е материалното му състояние.
Ама ние сме достатъчно прости да не си го признаваме.

И за какво ми е да му гледам джантите и материалното състояние. Оо Това наистина не ми се вижда дори интересно. Оо

LadyDi
09-14-2009, 09:23
Интересното на тази тема е, че масово момичетата отговарят на въпроса: "Какво търсите в един мъж", а не "Какво ви впечатлява в него".

Ам много ясно, че като ми спре с тежката кола, няма да му гледам мускулите на ръцете и гърба под добре ушитото сако. Ще гледам джантите...
Естествено, че първото, което впечатлява момичето в един мъж е материалното му състояние.
Ама ние сме достатъчно прости да не си го признаваме.

И за какво ми е да му гледам джантите и материалното състояние. Оо Това наистина не ми се вижда дори интересно. Оо
Ти си изключение по безброй много параграфи.
А това за джантите беше пример. Аз се интересувам и АЗ това бих гледала. Не е масов пример.

И все пак. Държа на мнението си, че повечето момичета (че и жени) гледат и се впечатляват от материалното.

ShtrudeL
09-14-2009, 09:50
Държа на мнението си, че повечето момичета (че и жени) гледат и се впечатляват от материалното.[/b]

Ахм.
В такива моменти ме е срам,че съм момиче. Оо

pwnage
09-14-2009, 13:13
Ахм.
В такива моменти ме е срам,че съм момиче. Оо

Сама птичка,пролет не прави.

LoveRetroMusic
09-14-2009, 13:21
Ако ми купува шоколади ще го обичам вечно! :smt050

LadyDi
09-14-2009, 13:26
Ако ми купува шоколади ще го обичам вечно! :smt050
Чак пък вечно. Диабетът няма да ти прости.

iashxui
09-14-2009, 13:31
Ако ми купува шоколади ще го обичам вечно! :smt050
:shock:

та на мен първото ми впечатление е естествено от външния вид .. после е държания характер и т.н

но най-важното е да се облича като моя стил ии да мирише на марково :-D

LadyDi
09-14-2009, 13:37
но най-важното е да се облича като моя стил ии да мирише на марково :-D
Yes, baby. На марково!

pwnage
09-14-2009, 13:37
но най-важното е да се облича като моя стил ии да мирише на марково :-D

А под "марково",село Марково ли имаш предвид?
Понеже се спотаява около Пловдив едно такова скромно селце. :D

Psawyer
09-14-2009, 13:41
uvajenie :smt007

suzinkaa
09-14-2009, 13:57
Важни са външния вид, ОЧИТЕ и държанието .. НО понякога се случва така, че да не успееш да си избираш ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ, а да стане така, че да се появи и да се ВЛЮБИШ :-D
________________
toi que j'aime encore :smt007

LoveRetroMusic
09-14-2009, 15:31
Ако ми купува шоколади ще го обичам вечно! :smt050
Чак пък вечно. Диабетът няма да ти прости.

Стига. Песимист. 8-)

w0sh
09-14-2009, 15:37
но най-важното е да се облича като моя стил ии да мирише на марково :-D
Yes, baby. На марково!

Как мирише.
Май на парички.
И май всички жени паричките гледат.

soni4kuu
09-14-2009, 16:04
Аз бих се впечатлила от интелигентно момче,защото в последно време такива не се срещат често... :? Бих се впечатлила и от момче с интересна професия и/или хоби.Впечатляват ме момчета с чувство за хумор.Не бих се впечатлила от момчета,които се правят на интересни - че имат много пари;че са много мускулести;че могат да пребият всеки;Такива момчета не ми харесват просто,защото това е всичко,което могат да покажат и се гордеят с нещо,което всеки е способен да постигне :? Интересни са ми момчета,които са тихи и скромни,защото всъщност те имат най-богат вътрешен свят.Пропуснах да кажа,че ме дразнят момчета,които имат коли и слагат някаква яка музика и я надуват,като че ли са най-великите :x
:P :P из съмм на тва мнение

LoveRetroMusic
09-14-2009, 17:21
но най-важното е да се облича като моя стил ии да мирише на марково :-D
Yes, baby. На марково!

Как мирише.
Май на парички.
И май всички жени паричките гледат.

Ако са на 15-16 за какви пари говорим, но и за каква любов... whatever. 8-)

LadyDi
09-14-2009, 18:05
но най-важното е да се облича като моя стил ии да мирише на марково :-D
Yes, baby. На марково!

Как мирише.
Май на парички.
И май всички жени паричките гледат.
Абе друго си е да мирише на МАРКОВО :)

hooliganka89
09-14-2009, 20:04
Характер.

cookie_master
09-14-2009, 20:46
-чувство за хумор
–характер
–външен вид

moon_flower
09-14-2009, 21:11
Впечетляват ме отношението на момчето към мен и това дали е себе си,колкото и тъпо и банално да звучи.Адски неприятно ми става когато изляза на среща и момчето срещу мен само се съгласява с мнението ми и не изказва своето или чака да кажа нещо,за да каже нещо от сорта на "оо и на мен това ми е любимо" .Принципно е характерно за момичетата да правят така,но се среща и при момчетата.Тъпо е..

punkrock
09-14-2009, 21:32
Имах един случай с едно момче, което адски много ме впечатли..
Накара ме да се влюбя адски силно в него, но това беше една такава, как да я нарека ? Лъжлива любов. Просто ми внуши по някакъв начин.. И аз наистина му повярвах..
Казваше ми, че не е срещал такава досега..
Гледаше ме по един различен начин..
Сподели ми нещо скъпо.. Накара ме и аз да споделя..
Искаше да го чувствам близък..
Беше тайнствен.. Красив.. Изглеждаше различен сред всички други..
Сякаш беше нещо повече от тях.
Може би лъже всички, пред никой не е бил истински :)
Впечатли ме наистина.
Може да е било само с лъжи, но наистина се влюбих, макар и за кратко :)

И помня един момент много силно, сякаш сега се е сучило, който много ме накра да го искам.. Бяхме на спирката и трябваше да се прибирам, държеше ми ръцете и ми говореше, но толкова магнетично, имах чувството, че няма нищо друго около нас в момента, просто забравих всичко... И говореше ми някакви неща, адски мили, които никой не ми беше казвал.. И тогава дойде автобуса, той ме задържа и каза: "Не искам да свърша този момент, не искам да те пускам.. Искам те до мен".

Остана ми в съзнанието, макар че може би не е мислел това което казва, може би не го е чувствал, но ме излъга, и то адски добре :)

Наистина искам пак да го видя, дори да трябва да слушам тези лъжи..

Едно момиче иска да ги чува, така можеш да я впечатлиш и да получиш това, което искаш :)

gigaherz
11-11-2009, 18:24
.........

afkforlife
11-11-2009, 18:45
Глупавите от Многоооо Пари
Другите от правилно държание и мили жестове
8-)

m0n4yyy
11-11-2009, 18:57
Обичам момчето да ми прави комплименти . . . така ме кара да политам до седмото небе . . особено ако говори за очите или усмивката ми .. :-) :-)

WrongLife
11-11-2009, 19:32
Така и аз не съм момиче, но мисля че мога да се изкажа по въпроса. Тъй като съм имал много контакти с момичета, знам че всички обичат да им се правят подаръци, но има такива който ценят малките неща и такива който не ценят големите. До тук изчетох всичко и видях, че всички говорите за чувство за хумор и доброта. Е добре явно в този форум са се събрали всички нормални и земни момичета.
Поздрави

FancyGirl
11-11-2009, 19:52
се 1 им пука :?

totik
11-11-2009, 22:18
От момчета кoито не задавт такива въпроси.Нищо лично брат,просто момичетата харесват момчета които знаят какво могат да дадат и какво искат :)

mechtaq_za_teb
11-12-2009, 05:34
Зависи от момичето. Някои се впечатляват от поведение, добра външност. Други от чувство за хумор. Трети от финансови възможности.

lilincituuuu
11-12-2009, 13:56
Няк0й си мислят, че кат0 се държат д0бре - т0ва е д0статъчн0,.. е да ама не.. малк0 м0мичета биха се впечатлили САМ0 0т държаниет0.. и да забравят за външния вид.. :? .. всяк0 м0миче 0бича нейн0т0 м0мче да си е ... нак0нтен0 така да кажем а не да х0ди кат0 кл0шар.. и къпанет0 му да е 1 път в месеца.. :? :?

fenastz
11-12-2009, 14:51
От гърди, гръб, бицепси, трицепси, предмишници, рамене, задник, коса, прическа, шапка, очи, уши, вежди, поглед, изражение, устни, челюст, мустак, брада, плитки, ланци, огърлици, верижки, каишки, тениски, потници, костюми, вратовръзки, пуловери, ризи, суичъри, мантии, роби, наметала, елечета, колани, пояси, връзки, ластици, тиранти, панталони, къси гащи, боксерки, прашки, слипове, косми, лачени обувки, маратонки, кецове, ботуши, кубинки, свеж дъх, маркови презервативи, чепици, сандали, джапанки, коли, къщи в Лос Анджелис, цигари, пури, трева, хашиш, наргилета, Чък Норис, широки ръкави, магия, сериали, вакса, амнорексици, емота, Рики Мартин, дълбоки гласове, кредитни карти, пари и големи пениси.

haritov
11-12-2009, 14:52
от мен 8-)

ScarletBite
11-12-2009, 18:39
На първо място е уникалността - нещо, което авторът и читателите на темата от мъжки пол очевидно не притежават.Иначе никога нямаше да зададат въпроса. :-)

haritov
11-12-2009, 18:42
На първо място е уникалността - нещо, което авторът и читателите на темата от мъжки пол очевидно не притежават.Иначе никога нямаше да зададат въпроса. :-)

къде се губиш млад падуан?

ScarletBite
11-12-2009, 18:45
къде се губиш млад падуан?
Търся изворът на силата.

fc
11-12-2009, 18:48
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]

ScarletBite
11-12-2009, 18:50
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]
Без покритие? :?

fenastz
11-12-2009, 18:59
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]
Без покритие? :?

по-тъпите се хващат

ScarletBite
11-12-2009, 19:02
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]
Без покритие? :?

по-тъпите се хващат
Към тъпите и лесните ли се целите? 8)

haritov
11-12-2009, 19:06
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]
Без покритие? :?

по-тъпите се хващат
тъпи момичета тъпи момчета...

tuzaro
11-12-2009, 19:08
впечатляват се от голф тройка с мп тройка, мечтата на всеки селянин.

myNameIsImmortal
11-12-2009, 19:21
Каквото и да гледат, както и да се държиш, ако не те харесва няма никакво значение :)
А има и такива където се отварят не с ключ, ами с пинкод на кредитна карта..

fc
11-12-2009, 19:53
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]
Без покритие? :?
Представи си следното:
Ти си в дискотека, на дансинга има супер яка мацка, но танцува сама. Първи при нея отива, момчето със слаб език на тялото, изглежда несигурен и е ясно, кой е наградата. Естествено тя му бие шута. Втори човек се приближава към нея, изправен със силен език на тялото, със самочувствие и започва да танцува с нея! На него не му е нужно разрешение да танцува с нея, просто го прави!
От кого бихте се впечатлили повече момичета? От не сигурното момче или от мъжа на кого не му е нужно разрешение да танцува с вас, а просто го прави!

huksy
11-12-2009, 19:59
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]
Без покритие? :?
Представи си следното:
Ти си в дискотека, на дансинга има супер яка мацка, но танцува сама. Първи при нея отива, момчето със слаб език на тялото, изглежда несигурен и е ясно, кой е наградата. Естествено тя му бие шута. Втори човек се приближава към нея, изправен със силен език на тялото, със самочувствие и започва да танцува с нея! На него не му е нужно разрешение да танцува с нея, просто го прави!
От кого бихте се впечатлили повече момичета? От не сигурното момче или от мъжа на кого не му е нужно разрешение да танцува с вас, а просто го прави!
От Dj-я, който ми пуска поздрави..

fc
11-12-2009, 20:01
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]
Без покритие? :?
Представи си следното:
Ти си в дискотека, на дансинга има супер яка мацка, но танцува сама. Първи при нея отива, момчето със слаб език на тялото, изглежда несигурен и е ясно, кой е наградата. Естествено тя му бие шута. Втори човек се приближава към нея, изправен със силен език на тялото, със самочувствие и започва да танцува с нея! На него не му е нужно разрешение да танцува с нея, просто го прави!
От кого бихте се впечатлили повече момичета? От не сигурното момче или от мъжа на кого не му е нужно разрешение да танцува с вас, а просто го прави!
От Dj-я, който ми пуска поздрави..
И аз съм тръгнал на деца да обеснявам :)

ScarletBite
11-12-2009, 20:03
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]
Без покритие? :?
Представи си следното:
Ти си в дискотека, на дансинга има супер яка мацка, но танцува сама. Първи при нея отива, момчето със слаб език на тялото, изглежда несигурен и е ясно, кой е наградата. Естествено тя му бие шута. Втори човек се приближава към нея, изправен със силен език на тялото, със самочувствие и започва да танцува с нея! На него не му е нужно разрешение да танцува с нея, просто го прави!
От кого бихте се впечатлили повече момичета? Не сигурното момче или мъжа на кого не му е нужно разрешение да танцува с вас, а просто го прави!
Хм... явно бъркаш самоувереност и самочувствие. :)
За танца не мога да кажа, зависи от излъчването и т.н. - но принципно втория, да.

huksy
11-12-2009, 20:03
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]
Без покритие? :?
Представи си следното:
Ти си в дискотека, на дансинга има супер яка мацка, но танцува сама. Първи при нея отива, момчето със слаб език на тялото, изглежда несигурен и е ясно, кой е наградата. Естествено тя му бие шута. Втори човек се приближава към нея, изправен със силен език на тялото, със самочувствие и започва да танцува с нея! На него не му е нужно разрешение да танцува с нея, просто го прави!
От кого бихте се впечатлили повече момичета? От не сигурното момче или от мъжа на кого не му е нужно разрешение да танцува с вас, а просто го прави!
От Dj-я, който ми пуска поздрави..
И аз съм тръгнал на деца да обеснявам :)
Не съм дете..
Разбирам какво искаш да кажеш.. постът беше ироничен..

fc
11-12-2009, 20:20
От самочувствие! Колкото по-голямо самочувствие имаш, толкова по-лесно ще сваляш жени ;]
Без покритие? :?
Представи си следното:
Ти си в дискотека, на дансинга има супер яка мацка, но танцува сама. Първи при нея отива, момчето със слаб език на тялото, изглежда несигурен и е ясно, кой е наградата. Естествено тя му бие шута. Втори човек се приближава към нея, изправен със силен език на тялото, със самочувствие и започва да танцува с нея! На него не му е нужно разрешение да танцува с нея, просто го прави!
От кого бихте се впечатлили повече момичета? Не сигурното момче или мъжа на кого не му е нужно разрешение да танцува с вас, а просто го прави!
Хм... явно бъркаш самоувереност и самочувствие. :)
За танца не мога да кажа, зависи от излъчването и т.н. - но принципно втория, да.
липса на самоувереност= липса на самочувствие

ScarletBite
11-12-2009, 20:32
липса на самоувереност= липса на самочувствие
Не винаги.И двете трябва да присъстват в характера на едно момче, защото иначе става блудкаво.Но не са най-основното, нито пък са достатъчни, за да привлекат дадено момиче. 8)

fc
11-12-2009, 21:38
липса на самоувереност= липса на самочувствие
Не винаги.И двете трябва да присъстват в характера на едно момче, защото иначе става блудкаво.Но не са най-основното, нито пък са достатъчни, за да привлекат дадено момиче. 8)
ХААХАХХАХАхХАХХАХАХХХАхах ХАХАХА
Това е моя отговор :)

madito0o
11-13-2009, 09:28
о0 аз лично търся някое романтично момче което знае как да оценява дори малките жестове :) :D ии да ви кажа рядкост са .. вече почти всички момчета се държат неебателно ии вече те се правят на недостъпни :lol: аз нямам някакви особенни критерии за момчета .. ако е естествен,неподправен... мил ... и чаровен тогава ще ми хареса :) (да да аз нямах критерии не :-D )

ScarletBite
11-13-2009, 13:35
липса на самоувереност= липса на самочувствие
Не винаги.И двете трябва да присъстват в характера на едно момче, защото иначе става блудкаво.Но не са най-основното, нито пък са достатъчни, за да привлекат дадено момиче. 8)
ХААХАХХАХАхХАХХАХАХХХАхах ХАХАХА
Това е моя отговор :)
Според теб проявите на високо самочувствие, като например популярната "мутренска" походка, нахаканите жестове с бавни движения и онзи особено противен мазен поглед "шъ тъ скъсам", са достатъчни, за да се превърнеш в магнит за момичетата, така ли?Сега и аз се смея :lol:

razores
11-13-2009, 17:48
Тая тема само потвърждава сегашните ми впечатления :)

incarnati0n
11-13-2009, 18:25
На първо място да е интелигентен, да умее да говори изразително и изискано, да не използва разнии фразички от типа на 'ти си секси кучка', 'ше те клатя' и т.н.. :? да бъде нежен, тактичен. :oops:
Да ме глези многооо :oops:
Външният вид не е толкова важен, съответно нямам особени критерии по отношение на цвят на косата, очите и т.н. Стига само момчето да има някакъв загадъчен чар :oops: Иии да не е нито метъл, нито рапър, нито фешън...
Да бъде стилен, но не и изправен с преса за коса или с 1281920819 тона фон дьо тен. 8)


Ох, хич нямам притенции... :oops: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-)

FancyGirl
11-13-2009, 18:44
Хубав с добри маниери да не е някакъв див селянин, сладък с хубави очи, сладка усмивка, добре обличащ се. Да се държи мило но и да е момче с характер т.e да отстоява позицията си. Да ме кара да се смея и да не си глътва граматиката когато говори с момичета. Но понякога срамежливите са ми много сладки.. зависи.
P.S ShawnMac* :smt007

ShawnMac
11-13-2009, 18:47
Хубав с добри маниери да не е някакъв див селянин, сладък с хубави очи, сладка усмивка, добре обличащ се. Да се държи мило но и да е момче с характер т.e да отстоява позицията си. Да ме кара да се смея и да не си глътва граматиката когато говори с момичета. Но понякога срамежливите са ми много сладки.. зависи.
P.S ShawnMac* :smt007
Нали знаеш , че съм срамежлив :oops: :-) :D

FancyGirl
11-13-2009, 18:48
Хубав с добри маниери да не е някакъв див селянин, сладък с хубави очи, сладка усмивка, добре обличащ се. Да се държи мило но и да е момче с характер т.e да отстоява позицията си. Да ме кара да се смея и да не си глътва граматиката когато говори с момичета. Но понякога срамежливите са ми много сладки.. зависи.
P.S ShawnMac* :smt007
Нали знаеш , че съм срамежлив :oops: :-) :D
Знам бе май бой :oops: :-)

cinderella_gugutka
11-13-2009, 18:52
на мен ми стига да е някой,който изглежда прили4но ,знае какво иска и как да го полу4и и да се разбираме,да ни е забавно заедно

peshost
11-13-2009, 18:52
Това е малко относително и относно темата за момчетата, защото аз примерно ако харесам някое момиче, то ако няма някои от моети "критерии" не значи, че ще я оставя... То вътрешно си идва.

peshost
11-13-2009, 18:53
Това е малко относително и относно темата за момчетата, защото аз примерно ако харесам някое момиче, то ако няма някои от моите
"критерии" не значи, че ще я оставя... То вътрешно си идва.

EeeBobii
11-13-2009, 19:05
Нямам думи , от много МНОГО работи, само не от това което трябва :(

По-принцип главно от държанието по-нататък други работи.

ali13
11-13-2009, 20:33
Мен пък не ме впечатляват идеалните излъскани образи ,които описвате повечето :) Харесвам спокойни и тайнствени момчета ,които са наясно с недосатъците си . А първото впечатление винаги е външният вид ,нека да не се лъжем :wink: Това съвсем не означава ,е момчето трябва да е фотомодел - за всеки влак си има пътници ,нито пък означава ,че второто впечатление докато го опознаваш(характер,чувство за хумор) не може да замести първото-напротив :) Интересни са ми хората ,които умствено са на едно ниво с мен ,а дории по-умни - другото е празна работа. Ако няма за какво да си говориш с един човек :?

fc
11-13-2009, 20:48
липса на самоувереност= липса на самочувствие
Не винаги.И двете трябва да присъстват в характера на едно момче, защото иначе става блудкаво.Но не са най-основното, нито пък са достатъчни, за да привлекат дадено момиче. 8)
ХААХАХХАХАхХАХХАХАХХХАхах ХАХАХА
Това е моя отговор :)
Според теб проявите на високо самочувствие, като например популярната "мутренска" походка, нахаканите жестове с бавни движения и онзи особено противен мазен поглед "шъ тъ скъсам", са достатъчни, за да се превърнеш в магнит за момичетата, така ли?Сега и аз се смея :lol:
Май трябва да те светна нещо. Тези действия за който говориш не са проява на високо самочувствие. Това е селска и просташка проява! Нищо общо няма с това което говоря. Не е нужно да се перчиш, за да показваш самочувствие!

ShawnMac
11-13-2009, 20:59
Моето момиче не се впечатлява от нищо :D :(