PDA

View Full Version : Страх



x3eme
07-04-2009, 11:33
Замислих се преди време,какъв ли страх се крие във околните?Всички се страхуваме от нещо и се борим да преодолеем страховете си.
Вие страхувате ли се от нещо?

cveteto12
07-04-2009, 11:35
Разбира се от такива гадинки/гнуслива съм/, и най вече от смъртта и имам фобия от височини. :shock:

HexGirl
07-04-2009, 11:36
хъм интересно ами страх ме е от бъдещето най-много
страх ме е да съм сама

x3eme
07-04-2009, 11:41
Страхът обаче може да бъде и силен мотиватор.Когато сме притиснати от нещо (не буквално) можем да извадим голяма сила.Само трябва да се научим да познаваме страха,нещо все още непосилно за мен.

Joc
07-04-2009, 11:50
страх ме е от загубата на 1 човек... др страшно няма. Всичко е преодолимо

lipstik
07-04-2009, 11:52
Страх ме е от високо,ама адски много ме е страх.Живея на 3-тия етаж и едвам,едвам излизам на терасата,а до парапета почти не ходя...

w0sh
07-04-2009, 11:52
мен ме е страх от тъмното

и от свински грип ме е страх

RAWRRR
07-04-2009, 11:53
Страх ме е да не си проваля живота.
Страх ме е от болести,особено наследствени.
Страх ме е от тъмно и от това да съм сама в апартамент - ако съм сама,не мога да заспя,дори на светло.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-04-2009, 11:58
от мачока :(

Sham
07-04-2009, 11:59
страх ме е за хората, ама много ме е страх
също и за себе си и Промяната
че влаковете все закъсняват
да не би да забравят само зубрачите
...
такива работи
и раурски части

XceSS
07-04-2009, 11:59
Страх ме е да не си проваля живота.



;-) ;-) ;-)

Boot
07-04-2009, 12:05
Страх ме е от дълбока вода
и почти новият ми страх е от болести.
Също така от войни и земетресения.

Ужас!

x3eme
07-04-2009, 12:15
мен ме е супер страх от змии,видя ли такива влечуги даже по телевизора си качвам краката на стола или дивана,зависи къде се намирам

moneycomeme
07-04-2009, 12:21
Страх ме е от самата мен :)

Swinkenhoffer
07-04-2009, 12:39
Също така от войни и земетресения.

Ужас!
!!!
Често сънувам кошмари, в които ракети летят към мен и аз не мога да избягам... или падащи самолети. Когато прелети самолет над нас, винаги си мисля, че ще избухне и падне отгоре ми.
Също ме е страх да не ме блъсне нещо и се оглеждам по 5 пъти.
Хлебарки!

guinessgirl
07-04-2009, 12:56
ужасно много ме е страх от буболечки,и специално от мравки.

когато видя буболечка,опищявам света.. а ако ме полази нещо (особено ако е мравка..), започвам да се мятам,да ритам,да пищя,да викам,да се дера.. страшна фобия ми е. :-|

Pepincetyy
07-04-2009, 13:05
Мен ме е страх от буболечки, най-вече хлебарки и от земетресения

hardball
07-04-2009, 13:18
От пеперуди, от отхвърляне, понякога ме е страх, че не живея максимално...
Това е 8)

VQTUR
07-04-2009, 13:21
Страх ме е от нощни пеперуди!
и вс останали гадинки

Страх ме е да не стана за смях пред другите и за това мн пъти или правя странни неща, или нищо не правя.

jghgh
07-04-2009, 13:23
от мен ме е страх
от болни хора
от мисълта да не би и аз да съм няква ненормалница o_o
страх ме е от злодеи, хора, които искат да се възползват от мен
страх ме е и от прекалено добри хора, и това се свежда до по-горното, много ми е винаги страшно да не би да иска някой да ми навреди
и аз се шашкам от високо, но ако е много високо

Axe_vs_Sword
07-04-2009, 13:33
От 15 Септември - те такъв страх няма.
Също така да гледам как някой се дави (не дай си боже да е истинско).

Pedigree
07-04-2009, 13:54
От гълъби.
Ебаси.
Като вървя по улицата, а те са покрай мен, имам чувството, че ще се забият в мен. Или както си стоя в парка, леле, като дойдат... все едно ще се забият право в мен, ще ме накацат цялата, а аз ще свърша изядена от гълъби.
Вечер като се прибирам късно, ако съм самичка особено, като чуя някой да върви зад мен, веднага ставам съмнителна, хах, и се глася да си извадя спрея/нещо друго. :Д Или веднага се изнервям, когато някой се загледа повече в мен.
Страх ме е от болести. Наследствени.
Хах, а като си насапунисам лицето в банята, умирам от страх. Само си представям, че като отворя очи, погледна в огледалото, зад мен ще видя някой с черна маска, а той ще ме убие.

Хаха, яко съм зле. :D

Ииии... при мен понякога също го има страха, че не живея максимално.

Jumbie483
07-04-2009, 14:16
имам фобии :D

Canis_Dirus
07-04-2009, 14:20
В тоя форум НЯМА нормални. Ама давате супер идеи за мъчения.

guinessgirl ще я заровим в мравуняк.

Pedigree ще й пуснем 5-6 пъти Птици на Хичкок и после ще я затворим в гълъбарник на тъмно, за да й изкълват очите 8-)

jghgh щe й пуснем Хелрейзър (много як филм на ужасите, в които действието се развива в болница) и след това няколко седмици в психиатрията.

hardball ще й спрем нета 8-)

RAWRRR ще й пуснем филма 1408 по Стивън Кинг и после я заключваме сама в стая и изключваме лампите.

Boot ще я пратим в Япония да я подрусат малко земетръсите 8-)

Swinkenhoffer ще я пратим в Студентски Град 8-)

Raybeez го затваряме в имението на Хю Хефнър 8-)

cherinka
07-04-2009, 14:31
Хах, а като си насапунисам лицето в банята, умирам от страх. Само си представям, че като отворя очи, погледна в огледалото, зад мен ще видя някой с черна маска, а той ще ме убие.
:shock: и аз така.
Попринцип си ме е страх от бани, тоалетни, канализации и асансьори...
Даже вземам да си мисля, че имам клаустрофобия.
Асансьора избягвам да го ползвам, само на качване ако съм с много багаж.
Вкъщи винаги са отворени всички врати. Не се качвам в коли само с две врати.
Обичам да ми е широко, ако съм някъде с много хора или в голяма зала, винаги наблюдавам входа. Ужас, даже се къпя на отворена врата..мани мани

Canis_Dirus
07-04-2009, 14:34
Както блажено си серете от канала изпълзява плъх и ви захапва за филиите (или яйцата) :grin:

Swinkenhoffer
07-04-2009, 14:38
Еми да... на мен добре, че ми скриха гърнето, иначе още щях да си го ползвам. :D
Страх си ме беше от ръце в канала...

x3eme
07-04-2009, 14:39
Човек трябва да се изправи пред страховете си 8)
Някои нямат нужния кураж.

Canis_Dirus
07-04-2009, 14:40
Еми да... на мен добре, че ми скриха гърнето, иначе още щях да си го ползвам. :D
Страх си ме беше от ръце в канала...

Както блажено си серете от канала изпълзява плъх и ви захапва за филиите (или яйцата) :grin: 8-)

Те така идват де. Особено, ако изхвърляте много хранителни отпадъци в канала :D

Pedigree
07-04-2009, 14:40
Алеле, стига, че съм самичка, и ме е страх. 8-)


АА, като ме изби на самопризнания:
редовно се кисна във ваната с голям кеф, ама постоянно имам чувството, че под водата има някой до мен, и той ме бута. И все ме е страх, като излизам от ваната, само си вадя крачетата, и си представям как някой излиза от водата като дух, потапя ме във водата, дърпа ми косата и ме пита къде ще ходя. :О


Колко ми е разбита детската психика само. 8-)

cherinka
07-04-2009, 14:42
Както блажено си серете от канала изпълзява плъх и ви захапва за филиите (или яйцата) :grin:
При мен не беше книжния плъх.
Беше тоалетното чудовище.
Като малка се заседявах по-дълго в тоалетната и се филмирах оттогава с него.
сега повече от 30-60сек не се заседявам, щото ... не знам, много тъпо звучи, ама ме е шубе

SunSmile
07-04-2009, 15:07
Страхът обаче може да бъде и силен мотиватор.Когато сме притиснати от нещо (не буквално) можем да извадим голяма сила.Само трябва да се научим да познаваме страха,нещо все още непосилно за мен.

Много хубаво казано!
Имам страх от тъмно, от много високо... Не мисля, че това са сериозни и непреодолими страхове, защото определено имам желание да ги преборя. Страх от смъртта нямам, нещо нормално, такъв е живота!
Страхувам се от загубата на любим човек, родител, приятел... Самотата... Не ме е страх от самия страх! Не се вкарвам във филми! Мога да се преборя със страховете си, ако намеря смисъл да го направя! Амбиция и хъс не ми липсва за нищо! Много искам да скоча с бънджи от Витиня, а иначе ме е страх, но мисля, че бих го направила!

Boot
07-04-2009, 15:18
Аз съм готов да се изправя пред страховете си според предписанието на Канис! :o
Не знам обаче дали си готов да се изправиш пред моя женски гняв! :o

blehee
07-04-2009, 15:43
Страх ме е от смърт и болест най-много.
Също и от 2012г. Досещате се защо 8-)
Страх ме е от хлебарки. Изпитвам ужас от тях.
Страх ме е вечер да няма никой вкъщи и да си лягам сама.
Страх ме е от огледала. Представям си как образът ми се изкривява и
тъй като съм гледала филма "Огледала" почвам да се филмирам още повече. Представям си също как отражението ми остава в него след като вече не съм пред огледалото. И то започва бавно и мъчително да ме убива :shock:

ПС: Ако сте податливи на страхове не гледайте филма "Огледала". Аз съжалявам, че го гледах. Страх ме е да се задържам много пред огледалото 8-)

x3eme
07-04-2009, 15:52
^^Страховете породени от филми за мен са признак на слаба психика.

Bianca
07-04-2009, 16:13
Болести, самота и донякъде височини.
Иначе аз гърнето си го използвах доволно до някой от първите класове. Ама мама ми го изхвърли. :(
Страх ме е и от много вода. :-D

WhyNot
07-04-2009, 16:14
страх ме е най много от хората все по тъпи и наивни стават

XceSS
07-04-2009, 16:18
Като има светkaвици и съм навън все имам чуството, че ще ме удари :D па ако съм у дома, че ще има токов удар и ще ми гръмне ПЦ-то.Ама като го спра нема кво да прая и го оставям пуснат, голям адреналин си е 8-)

SWASTIKA
07-04-2009, 16:33
Добър ден.
Бих искал да вмъкна, че повечето от нещата, които споменавате, не са страхове.

Би трябвало ясно да разграничавате чувствата и емоциите, поне според мен.

Страхът е комплекст от негативни чувства, емоции и поведенчески реакции, които се активират от обект, тълкуван като заплашителен. За разлика от тревожността, която е дифузно усещане, страхът е ясно предметно обвързан.

Паниката е внезапен страх, предизвикан от реална или въображаема заплаха, който надделява над трезвата мисъл и се свързва с мисълта за бягство.


Фобията е патологичен, силен страх към определен обект, специфична дейност или специално обстоятелство.

Разграничавайте малко, де... :)

Canis_Dirus
07-04-2009, 17:03
Аз съм готов да се изправя пред страховете си според предписанието на Канис! :o
Не знам обаче дали си готов да се изправиш пред моя женски гняв! :o

Другия вариант е да му сменим принудително пола, но това е МНОГО крайна мярка 8-)

Shia
07-04-2009, 17:04
От люлки

js7tw
07-04-2009, 17:13
от духове

gangstata
07-04-2009, 17:35
От много неща - тъмното,влечуги,гризачи..жи вотни като цяло..

Boot
07-04-2009, 17:39
http://lastlemon.com/dailydose/images/6356.gif

Spider4eto
07-04-2009, 17:40
Преди имах мн голям страх от тъмното, който в момента е почти преодолян( още го има момента, в който като съм си легнала, и нещо шукне аз да подскоча)

Имам страх от това детето ми да е с някакъв недъг(от това може би ме е страх най-много).

И имам не точно страх, не мога да го определя, но когато около мен има много хора, почвам да се чувствам изнервена, избива ме студена пот, едвам дишам и искам да се махна по-бързо от там :-o

lipstik
07-04-2009, 18:19
Хах, а като си насапунисам лицето в банята, умирам от страх. Само си представям, че като отворя очи, погледна в огледалото, зад мен ще видя някой с черна маска, а той ще ме убие.
:shock: и аз така.
Попринцип си ме е страх от бани, тоалетни, канализации и асансьори...
Даже вземам да си мисля, че имам клаустрофобия.
Асансьора избягвам да го ползвам, само на качване ако съм с много багаж.
Вкъщи винаги са отворени всички врати. Не се качвам в коли само с две врати.
Обичам да ми е широко, ако съм някъде с много хора или в голяма зала, винаги наблюдавам входа. Ужас, даже се къпя на отворена врата..мани мани


От асансьори и мен много ме е страх.Много рядко пътувам с тях и то само нагоре.Ако е надолу задължително трябва да има някой с мен.
Страх ме е от кучета.Все ми се случва някви улини кучета да вървят след мен :x
Страх ме е от извънземни и то най-вече като си лягам да спя.

sladkalady
07-04-2009, 18:35
Имам страх от тъмното
Мн се страхувам от плюшените играчки в стаята ми-втречнени са в мен :shock:
Имам голям страх да общувам с някой,когато покарай мен има мн хора
Страхувам се от магии...само като чуя думата магия и цяла нощ не мога да заспя
Имам мнооого страховее :(

blehee
07-04-2009, 18:47
^^Страховете породени от филми за мен са признак на слаба психика.
Признавам се за такъв човек. 8-)

x3eme
07-04-2009, 18:58
И мен ме е страх от смърта.Не мога да си се представя след години като изкривен дядо с бастунче.....Ужас просто.Все си казвам,че като видя,че не мога повече и че почвам да се мъча,ше изпия няква отрова и така ше се избавя.Обаче се съмнявам да имам нужния кураж да го направя.

Sisito941
07-04-2009, 19:12
....Обаче се съмнявам да имам нужния кураж да го направя.

А и аз няма да ти позволя :-)
Мен ме е страх от тъмно,от височини(на 8 етаж съм и съм свикнала с високото,но ако съм на самолет просто..),хлебарки най-много ме е страх,от смъртта също.Друго не се сещам,ако се сетя ще пиша. :)

Sisito941
07-04-2009, 19:13
Страх ме е още,че като съм сама вкъщи може да дойде някой и.. :-x

DimovB
07-04-2009, 19:16
Страх ме е от злобни кучета, от високо и от баба Яга 8-)

Bianca
07-04-2009, 19:21
Мен ме е страх да не ме налегнат депресивни състояния. Както е в момента... Повярвайте ми, в момента ме е страх от ВСИЧКО. 8-)
То сега се сетих, че най-много се страхувам от това, да бъда отхвърлена от околните. :-# :-# :-#

billytalent
07-04-2009, 19:25
хъм интересно ами страх ме е от бъдещето най-много
страх ме е да съм сама

+ насекоми :D

Dumb
07-04-2009, 20:06
страх ме е от
- да не остана сама
- говорене на висок тон
- себе си /да не прецакам живота си /
Страхлива съм. Всеки ден се страхувам...ама ми е тръпка
Хах

EroSennin
07-04-2009, 20:16
ми доста са в момента се сещам за тарантули, змии и тем подобни гадини, страх ме е да не ида да се напия някъде и ме хване някаква нимфоманка или пък мъж :С затова като ходя по купони не пия по много :Д о да имам страх от пчели. ако това че като покрай теб има много хора и ти става лошо като ги гледаш е страх, може би и това :?

fashion4etyy
07-04-2009, 20:19
от кво да ме е страх вече...не ме е страх. толкова неща изгубих и ми се случиха че :?

x3eme
07-04-2009, 20:20
^^винаги може още,за това не предизвиквай съдбата

Spider4eto
07-04-2009, 20:24
ако това че като покрай теб има много хора и ти става лошо като ги гледаш е страх, може би и това :? Аз в началото мислех, че е клаустрофобия, ама като се замисля обичам тесните места, така че не е тва. Нз как се казва :-o

EroSennin
07-04-2009, 20:26
да де ти беше писала за това и аз го споменах :? просто като покрай мен има някаква голяма навалица и гъчканица нещо не ми е много добре.

Spider4eto
07-04-2009, 20:32
Понякога даже ми е неприятно, когато някой се докосне до мен(дори и познат) е така да си сложи ръката върху мен и ме избива студена пот. А не е да кажеш да съм гнуслива или нещо такова.

jghgh
07-04-2009, 20:36
В тоя форум НЯМА нормални. Ама давате супер идеи за мъчения.

guinessgirl ще я заровим в мравуняк.

Pedigree ще й пуснем 5-6 пъти Птици на Хичкок и после ще я затворим в гълъбарник на тъмно, за да й изкълват очите 8-)

jghgh щe й пуснем Хелрейзър (много як филм на ужасите, в които действието се развива в болница) и след това няколко седмици в психиатрията.

hardball ще й спрем нета 8-)

RAWRRR ще й пуснем филма 1408 по Стивън Кинг и после я заключваме сама в стая и изключваме лампите.

Boot ще я пратим в Япония да я подрусат малко земетръсите 8-)

Swinkenhoffer ще я пратим в Студентски Град 8-)

Raybeez го затваряме в имението на Хю Хефнър 8-)

8-) 8-) :lol:

НЕ МИ ГО ПРИЧИНЯВАЙ, това с лудницата.. : D изобщо.. не ми го причинявай!!

(като казах "болни хора" имах предвид точно луди, а не просто болни от някаква физическа болест)



пп. И аз се признавам за човек със слаба психика, избягвам да гледам неприятни филми (:

bloodfrozen
07-04-2009, 21:16
Четейки темата, установих, че съм много психирано същество.
Страх ме е от тъмни затворени помещения. Ако случайно попадна в такова, гарантирам, че крехката ми психика не би издържала.
Страх ме е от тъмното като цяло. Въобразявам си, че съм заобиколена от караконджули, призраци и други симпатични създания.
Също така се ужасявам и от разни страховити природни явления.
И от войни. Отказвах да гледам телевизия, когато започнаха сблъсъците между американците и Близкия Изток, тъй като това беше основна тема в повечето предавания. 8-)

x3eme
07-04-2009, 21:19
Как може да ви е страх от караконджули,призраци и т.н?Това са митове и приказки на бабите ни от едно време.Такива неща не съществуват.
Това ме подсеща,че имаме богато развит фоклор :D

x3eme
07-04-2009, 21:28
^^Посочи ми един,който да твърди,че е виждал призрак и да го смятат за нормален?Или не е наред човека или е шарлатанин.
В такива неща не само,че не вярвам но и звучат адски безумно.

bloodfrozen
07-04-2009, 21:42
^ x3eme, подобно на богатия ни фолклор, аз разполагам с богато въображение. 8-)

x3eme
07-04-2009, 21:45
Извод:бабите ни са виновни за масово вселения страх от караконджули! :D

rauwkost
07-05-2009, 01:29
от мен ме е страх
от болни хора
от мисълта да не би и аз да съм няква ненормалница o_o
страх ме е от злодеи, хора, които искат да се възползват от мен
страх ме е и от прекалено добри хора, и това се свежда до по-горното, много ми е винаги страшно да не би да иска някой да ми навреди
и аз се шашкам от високо, но ако е много високо
+ от всякакви видове влечуги и насекоми
страх ме е от смъртта, страх ме е че някой ден ще загубя най-близките си хора, страх ме е за бъдещето ми, страх ме е да не остана сама, страх ме е да СЪМ сама вечер, страх ме е от тъмното, абе общо взето ме е страх от всичко. :lol:

SWASTIKA
07-05-2009, 01:46
Защо ли не си правите труда да четете? :(

DimovB
07-05-2009, 01:48
Като много по-малък ме беше страх от светкавици и гръмотевици, та ми е чудно дали някой сега.. около 17-18 все още има такъв останал страх от детството си.

hardball
07-05-2009, 11:12
hardball ще й спрем нета 8-)
Няма нужда, и без това от скоро няма да имам мн мн време за компютър :D

Asatov
07-05-2009, 13:44
Spider4eto-Това което каза за потенето и непоносимостта към повече хора около теб,мисля че се води някаква болест.Гледал съм един филм "Кибритлии" с Никълъс Кейдж, там той изпитва нещо подобно на твоето...Гледай го!
lipstik-Това за инвънземните...има една поредица "It is Real?" там един цял епизод беше посветен, специално на извънземните....От там научих че един милион американци, са били "отвличани" според тях поне..от извънземни.Имаше една жена, която твърдеше че и се е случвало няколко пъти,но тя не можела да мръдне те я отвеждали в кораба си, и там и бъркали в носа с някакви железа :? и на други места и бъркали...Казва че някой път много е боляло,друг път не толкова...

А аз лично за сега нямам кой знае какви страхове,но преди 3-4 години какво беше...Тогава за първи път гледах ужас,ама пък какъв и аз филм избрах "Тексаско клане" оказа ОГРОМНО влияние на психиката ми!!Все си мислех че има някой зад мен, даже един път на улицата мисля че го видях с периферното зрение, но като се обърнах нямаше никой.....И мен ме беше срам да се заседявам на тоалетната по-голяма нужда, защото си представях как Том се е скрил в тоалетната, и ще ми разпори задника ако седна..... :razz: :razz: Това беше съвсем сериозно!По едно време пък в банята като съм си, мислех като си отворя очите ще видя зъбите на акула... :shock: (Това го "хванах от филма Jaws)Аз се изкарах ебати филмираният маниак :D :D

guinessgirl
07-05-2009, 18:47
канис,тва само като го прочетох и ме полазиха тръпки..брр

а днеска стъпих в един мравуняк.. опищях Витоша :D

x3eme
07-05-2009, 18:57
А как се справяте със страховете си?

Canis_Dirus
07-05-2009, 19:16
Смеем им се в лицето!

Dundy
07-05-2009, 19:18
ох мен ме е ГНУС от разни насекоми по-големи.А също много ме е страх като съм вкъщи сама вечерта и се разхождам из апартамента.Тогава имам чувството ,че някой се катери по прозорците и почвам да си пея песни :D .Много ме е страх от края на света,ако настъпи докато аз съм жива или поне от природни бедствия.Имам някакъв ужас от отвличания и от това адски много ме е страх.

Asatov
07-05-2009, 20:09
ох мен ме е ГНУС от разни насекоми по-големи.А също много ме е страх като съм вкъщи сама вечерта и се разхождам из апартамента.Тогава имам чувството ,че някой се катери по прозорците и почвам да си пея песни :D .Много ме е страх от края на света,ако настъпи докато аз съм жива или поне от природни бедствия.Имам някакъв ужас от отвличания и от това адски много ме е страх.

Точно така!!Когато имаш чуството че нещо те преследва/подслушва/наблюдава само пеенето е спасението!!Аз като малък си пеех "Когато бях овчарче" :razz: :razz: И забравях и за страхове и за всичко.... :grin:

KoRnFlAkE
07-05-2009, 20:19
страх ме е от тъмното, когато трябва да се прибирам сама.
от сякакви катастрофи свързани с превозни средства.
страх ме е от самотата, не искам да бъда самотна никога. СЪЩО, от това да не си счупя носа и да ми се изкриви. 8-) абе, страх ме е от всякакви неща свързани с обезобразяване.

Canis_Dirus
07-05-2009, 20:30
Ще ви пратим в стая 101 8-)


You asked me once, what was in Room 101. I told you that you knew the answer already. Everyone knows it. The thing that is in Room 101 is the worst thing in the world.

Pedigree
07-05-2009, 20:34
Пък аз искам да ви се похваля, че започнах да се боря със страховете си, и днес галих едно гълъбче. :-)

Canis_Dirus
07-05-2009, 20:36
Пък аз искам да ви се похваля, че започнах да се боря със страховете си, и днес галих едно гълъбче. :-)
Абе не се борят така страхове.
Като започнеш да ги печеш и да ги ядеш, без да се страхуваш, че останалите му живи събратя ще ти отмъстят жестоко, си готова.

Cryptica
07-05-2009, 20:38
Ами имам си доста страхове - страхлива съм си и притеснителна по природа. :D
Страх ме е от смъртта (естествено :D ), страх ме е от непознати, страх ме е от кошмари (моите са направо като първокласни филми на ужасите 8-) ), страх ме е, когато близките ми са с лошо здраве - тогава ми е много напрегнато, защото се притеснявам за тях.
Иначе от животни не ме е страх особено - пипала съм буболечки и питомни змии, гущери, също охлюви и земни червеи. Само хлебарките не мога да ги пипам - гнусни са ми, защото се навират в мръсотии. :?

Pedigree
07-05-2009, 20:40
Пък аз искам да ви се похваля, че започнах да се боря със страховете си, и днес галих едно гълъбче. :-)
Абе не се борят така страхове.
Като започнеш да ги печеш и да ги ядеш, без да се страхуваш, че останалите му живи събратя ще ти отмъстят жестоко, си готова.

Е, как ще ги ям, аз вече не ги броя за страхове/врагове.
Вече сме дружки:)

Canis_Dirus
07-05-2009, 20:42
Е, как ще ги ям, аз вече не ги броя за страхове/врагове.
Вече сме дружки:)
Tя любовта минава през стомаха :D

Pedigree
07-05-2009, 20:49
Е, как ще ги ям, аз вече не ги броя за страхове/врагове.
Вече сме дружки:)
Tя любовта минава през стомаха :D

Глупости.
Ако ги изям, после ще ме хване двоен страх, няма да мога да спя, да се храня нормално и да живея нормално като цяло.

А днес преборих и друг страх.
Като си сапунисах фейса, не си мислех, че ще има някой зад мен. 8)

Canis_Dirus
07-05-2009, 20:53
Глупости.
Ако ги изям, после ще ме хване двоен страх, няма да мога да спя, да се храня нормално и да живея нормално като цяло.

А днес преборих и друг страх.
Като си сапунисах фейса, не си мислех, че ще има някой зад мен. 8) [/b][/color]

Ако-то не важи! Те са вкусни, бе!

Аз проблема с психопатите в банята съм го решил радикално - Не се къпя! 8-)

Ама ти - типично по женски - половинчати работи! :D

Punisherrr
07-05-2009, 20:53
Като много по-малък ме беше страх от светкавици и гръмотевици, та ми е чудно дали някой сега.. около 17-18 все още има такъв останал страх от детството си.
Мен :oops: :D ... Страх ме е повече от звука,отколкото от самата светкавица... :Ь.. Уж знам,че съм си в нас и нищо няма да ми стане,но... ми иде да се завра под леглото. Да не говорим ако през нощта има буря :smt119 .. Завивам се през глава и се заривам с възглавници... Кофти тръпка :Ь ...
Да продължа по темата :
Земетресения :smt088 - тук е по-страшно от гръмотевиците! ... тук има рев и седмици наред мисля за това..
От самолети.. Само ще кажа,че последния път като пътувах един стюард дойде да пита дали всичко е наред,защото май бях вдигнала температура или и аз не знам кво ми беше станало от страх. :-o
Страх ме е и от сякви болести..
А и преди мен споменаха за страховете в банята :D Някой път като се къпя и съм със затворени очи започвам и аз да се филмирам,че има някой зад мен и полудявам направо :-D
Или като вървя по коридора същата работа.. сякаш някой е зад мен..даже се позатичвам понякога :D ...

stefity
07-05-2009, 20:55
Като се замисля... май от нищо не ме е страх...
От смъртта не ме е страх, даже ми е любопитно и след като знам, че тя така или иначе ще настъпи, си живея живота и си чакам годинките да минат и да разбера какво става след като умрем... 8-)
От насекоми, влечуги и разни там животни също не ме е страх... даже ги обичам. :D
Едно време от високо ме беше страх, ама след като скочих с бънджи и този страх изчезна, даже се чувствах невероятно.. и вече постоянно седя надвесена като видя по-висок мост. :lol:
Пък и от болести не ме е страх... нещо нормално са за организма, пък ако вече е нещо неизлечимо ми ше си умирам и те т'ва е... :D :D :D
Продължавам да си мисля, и някак не намирам нещо или не се сещам за такова от което да ме е страх. :)

Pedigree
07-05-2009, 20:59
Глупости.
Ако ги изям, после ще ме хване двоен страх, няма да мога да спя, да се храня нормално и да живея нормално като цяло.

А днес преборих и друг страх.
Като си сапунисах фейса, не си мислех, че ще има някой зад мен. 8) [/b][/color]

Ако-то не важи! Те са вкусни, бе!

Аз проблема с психопатите в банята съм го решил радикално - Не се къпя! 8-)

Ама ти - типично по женски - половинчати работи! :D

Ама аз казах, че си сапунисвам фейса.
Кой е казал, че се къпя? :D

Иначе не знам колко са вкусни, аз птица не мога да ям. Само си представям как като я вкуся, се появяват някакви гадни перати крила, и... ъъъ...

Canis_Dirus
07-05-2009, 21:15
Ама аз казах, че си сапунисвам фейса.
Кой е казал, че се къпя? :D

Иначе не знам колко са вкусни, аз птица не мога да ям. Само си представям как като я вкуся, се появяват някакви гадни перати крила, и... ъъъ...

Щом позволяваш на сапун да докосне тялото ти - НЕ си тру!

Какво поколение се навъди, не го е гнус да яде чипс от полуизгнили картофи пържен в гранясала мазнина, ами от печено пиле го е страх...

Pedigree
07-05-2009, 21:20
Ама аз казах, че си сапунисвам фейса.
Кой е казал, че се къпя? :D

Иначе не знам колко са вкусни, аз птица не мога да ям. Само си представям как като я вкуся, се появяват някакви гадни перати крила, и... ъъъ...

Щом позволяваш на сапун да докосне тялото ти - НЕ си тру!

Какво поколение се навъди, не го е гнус да яде чипс от полуизгнили картофи пържен в гранясала мазнина, ами от печено пиле го е страх...

Не съм тру, про съм.

Ама чипса не е от нещо, което е мърдало, и от което ме е страх(било страх).

Riot
07-05-2009, 21:23
мен ме е страх от тъмното
и понеже съм пишлеме 1.20
не мога да стигна ключа на банята и направо отварям вратата и пикая на посоки, понякога си прибирам пишката преди да съм свършил с пикаенето... после в банята мазало в гащите мазало
как да се преборя с този страх :S

stefity
07-05-2009, 21:24
мен ме е страх от тъмного
и понеже съм пишлеме 1.20
не мога да стигна ключа на банята и направо отварям вратата и пикая на посоки, понякога си прибирам пишката преди да съм свършил с пикаенето... после в банята мазало в гащите мазало
как да се преборя с този страх :S

Пикай седнал! 8)

Canis_Dirus
07-05-2009, 21:24
Не съм тру, про съм.

Ама чипса не е от нещо, което е мърдало, и от което ме е страх(било страх).

Ще има яко Картофи-мутанти!

Asatov
07-05-2009, 21:25
мен ме е страх от тъмното
и понеже съм пишлеме 1.20
не мога да стигна ключа на банята и направо отварям вратата и пикая на посоки, понякога си прибирам пишката преди да съм свършил с пикаенето... после в банята мазало в гащите мазало
как да се преборя с този страх :S

Сещам се за:свещ/фенерче/обувки с токчета... :D

miloto_girl_4e
07-06-2009, 09:39
Мен ме е страх или по-скоро ме е гнус от паяци, хлебарки и подобни гнусни твари.. Понякога не ми е приятно да се разхождам из чужд апартамент на тъмно :? :?

EarthShaker
07-06-2009, 09:46
аз май не знам от какво ме е страх.. :shock:

Cryptica
07-06-2009, 12:04
Страх ме е от жени
Ох, завалията. 8-) Ми кво правиш като видиш жена?

absd
07-06-2009, 12:37
страх ме е много от кучета (веднъж ме ухапа едно :( :( )

ivana0895
07-09-2009, 19:34
Страх ме е от високо и от тъмно :P :-P :P
P.S.:Бобчо0о0о много хубава тема :-) :-) :-)

GD95
07-09-2009, 20:18
Страх ме е от червеи ... :oops: И от инжекции!

SWASTIKA
07-09-2009, 20:51
Имбецилно е да не четеш всички постове.

Още по - имбецилно е да ги прочетеш, но да не ги отразяваш.


Говорите за различни емоции от страх, но не ви пука, защото е интересно да си ги споделяте, нали?

Но все пак си остава грешно да казваш страх ме е от това, страх ме е от онова...

:)

x3eme
07-09-2009, 20:52
Страх ме е от червеи ... :oops: И от инжекции!
:smt011

JiMitoOo
07-09-2009, 22:43
... Като малък ме беше много страх от тъмното. Дори като се прибирах вечер карах майка ми да ми светне лампата във входа и така се прибирах. Но сега вече този страх е преодолян ... Страх ме е само от змии. От такива работи като вода, огън, височина, смърт вообще не ме е страх .... Поне знам че като умра ще умра щастлив и съм видял това, което ми е предоставил света ....

jghgh
07-09-2009, 22:54
Имбецилно е да не четеш всички постове.

Още по - имбецилно е да ги прочетеш, но да не ги отразяваш.


Говорите за различни емоции от страх, но не ви пука, защото е интересно да си ги споделяте, нали?

Но все пак си остава грешно да казваш страх ме е от това, страх ме е от онова...

:)
За да бъда точна, както ти искаш.. Не ме е страх, но се смущавам от подобни attention whores like you 8-) Почвам да се безпокоя дали всичко им е наред с манията им за величие и просенето им на внимание. 8-)


Е, безпокойство - малко силно казано. Както и смущение. Но предполагам геният ти схвана в какъв смисъл използвам думите. :smt011

SWASTIKA
07-10-2009, 13:21
Имбецилно е да не четеш всички постове.

Още по - имбецилно е да ги прочетеш, но да не ги отразяваш.


Говорите за различни емоции от страх, но не ви пука, защото е интересно да си ги споделяте, нали?

Но все пак си остава грешно да казваш страх ме е от това, страх ме е от онова...

:)
За да бъда точна, както ти искаш.. Не ме е страх, но се смущавам от подобни attention whores like you 8-) Почвам да се безпокоя дали всичко им е наред с манията им за величие и просенето им на внимание. 8-)


Е, безпокойство - малко силно казано. Както и смущение. Но предполагам геният ти схвана в какъв смисъл използвам думите. :smt011





Май не съм бил максимално точен.



Внимание? Не.


Ако търсих внимание щеше да бъде по друг начин.


Нямаше да акцентирам върху фактите, нито върху собствения си пост.



Може би щях да направя нова тема в която да манипулирам хората като изкажа колко големи загуби съм претърпял - това е заблуда.

Не искам да ми цитират поста, нито да го коментират, просто искам да разберете, че страхове няма.


Толкова е грешно, колкото 2+2 да бъде 10.



Ако търсих внимание щях да вися по цял ден тук, като 40% от всички вас. Нямаше да използвам антипод, а мазнене, разбираш ли?


Твърде глупаво е да мислиш по този начин.

bubblebabe
07-10-2009, 13:41
Страх ме е от насекоми.
Старх ме е от сънища. Радвам се, че сънувам рядко.
Страх ме е от духове, полтъргайси и т.н. Като бях по - малка всички искаха да викаме духове и т.н., а аз все странях. Мисля си, че наистина може да се появи нещо и да съжаляваме за стореното.
Имам нещо като страх от МНОГО високо.
Страх ме е от асансьори, но често се налага да използвам. Живея на 11 етаж и като се прибирам обикновено съм скапана... Страх ме е и като е тъмно в асансьора (понякога се случва). Имам увството, че като някой ще отвори вратата и ще влезе сериен убиец, ще ме убие и после разчлени. Страх ме е, че въжетата на асансьора ще се скъсат.
Страх ме е и да заспивам сама в стаята. Принципно съм в една стая със сестра ми, която е по - голяма. Ама и от нея май ме е страх. Имам чувството, че като се обърна на другата страна да заспивам, тя ще се превърне във вампир и ще ме убие.
Страх ме е от отражения.
за друго не се сещам..

bubblebabe
07-10-2009, 13:46
Като много по-малък ме беше страх от светкавици и гръмотевици, та ми е чудно дали някой сега.. около 17-18 все още има такъв останал страх от детството си.Хах, като бях на 5-6 се страхувах много от гръмотевици и светкавици, от дъжд дори. 6-7 години по - късно ги обичам. :Д

Ignore
07-10-2009, 14:21
Страх ме е от тъмно но сега нарочно седя на тъмно за да го преодолея
А също изпитвам паника да нямам дъно под краката си

Joc
07-10-2009, 14:27
страх ме е от 1 пич дето видях във Варна... беше поне 2 метра, обръснат, къси надрани дънки, провиснали тиранти, високи кубинки яко стегнати, бицепса му колкото главата ми със свастики по него, а върху целият му гръб татуиран Хитлер... тоя човек вкарва страх във всеки :D и респект много

IndependentGirl
07-11-2009, 08:50
Имам фобия от паяци.. ама направо се побърквам :shock: :-D Много се страхувам и от хлебарки и улични кучета.. :(

machoka
07-11-2009, 08:55
Страх ме е от жени
Ох, завалията. 8-) Ми кво правиш като видиш жена?

Инстинктивно влиза в ожесточена борба с този особен животински индивид. Детайлите на пейзажа съдържат много завивки и възглавници.
Инстинкт за самосъхранение, какво да правиш.. и аз съм така... страдание ти казваааам :?

ValLoveYa
07-14-2009, 19:50
Страх ме е от новоднения и земетресения.

faststep
07-14-2009, 20:26
Страх ме е адски много от пълзящи насекоми. :lol:

Violenza
07-14-2009, 20:28
Най-много ме е страх от тежки болести и от това да не загубя скъпо за мен същество.

prk
07-14-2009, 20:38
Страх ме е от змии,червеи,големи кучета и инжекции.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-14-2009, 21:05
От високо, кучета ( които не познавам), жените, себе си, яйце на вестник.

lunichkataaa
07-14-2009, 21:09
Като се замисля май най-много ме е страх от змии,бездомни кучета и от високо

Discard
07-15-2009, 02:09
Да не се обиди някой,ама как казвата че ви е СТРАХ ОТ ФИЛМИ...аз поне мисля така,че един филмм оже да ти въздейства(плаши,психира,к отоси поискате) само докато го гледаш.Всичко оттам нататъкне е нормално и говори ли засилно въображение(филмиране),кое о не е лошо,или за някакъв психичен проблем,фобия...сещате се :D .
Мене като повечето явно ме е страх от смъртта.Макар,че не е точно страх,а по-скоро притеснение,дискомфорт...Не от моята,а на близък човек.Тези,които казват,че не ги е страх от смъртта ми е много интересно как биха реагирали,ако им съобщат,че(недай си боже) са намерили някой роднина жестоко заклан...незнам какъв човек не би изпитал неприятно усещане от тази мисъл...

neocide
07-15-2009, 21:23

xHARDCANDYx
07-16-2009, 12:44
Страхувам се от тъмно... :(

x3eme
07-16-2009, 12:45
Страхувам се от тъмно... :(
Не виждам нищо страшно.Тъмнината за мен е доста приятна.Всичко е същото само дето е по мрачно.

xHARDCANDYx
07-17-2009, 12:59
Незнам..В психиката ми излизат някакви ужасяващи картини и започвам да си въобразявам какво ли не..Май ще идвам при теб да ме пазиш :D

x3eme
07-17-2009, 13:08
Незнам..В психиката ми излизат някакви ужасяващи картини и започвам да си въобразявам какво ли не..Май ще идвам при теб да ме пазиш :D
Дума да не става,аз имам страх от околните :D

Tutmanik
07-17-2009, 13:16
Страх ме е от смъртта, от смъртоносните болести, от слепота и глyхота...

От загубата на някой мой близък,от червеи и всякакви пълзящи насекоми-като видя нещо такова се панирам супер много.

Страх ме е да не остана сама,също така и от затворени пространства-тръпки ме побиват като видя по филмите как пълзят в някви тръби и прочие.. :-D

zesoares
07-17-2009, 15:16
мен пак ме е страх от самия себе си :)

yahhooo
07-17-2009, 16:20
От баба ми

sulley
07-19-2009, 22:02
От височини и от тъмното понякога.. :o

FuCkInBuBbLeGuM
07-19-2009, 22:21
Апф... от мн неща ме е страх. Като се почне от буболечките - всякакви видове буболечки мразя, но най- много паяци... като видя паяк изтръпвам на място. После хлебарки.. после червеи - всякакви породи. Страх ме е от змии супер много... и са ми някви гнусни. Страх ме е от затворени помещения... Страх ме е и от тъмното много... както казаха по - напред - изникват ми някви странни картини в мозъка.. почвам да си представям разни неща, да си въобразявам, че ако мръдна нещо ще ме хване... Страх ме е от високо... и от дълбочини... примерно винаги когато съм ходила по някакви мостове над вода.. и отдолу тъмно дълбоко - от тая гледка ме обхваща паника... инжекции.. бездомни кучета, пияници. Обвзема ме паника като съм сама някъде ии нещо ако почне да скърца... или някви странни звуци да се чуват... и пак почвам да си представям разни гадости. Страх ме е когато си затворя очите докато се къпя или докато си мия лицето и после като ги отворя да не би да има нещо пред/зад мен... пак няква гад. Страх ме е когато съм сама в къщи ии примерно отивам в др стая и в нея е тъмно... и ме обвзема паника докато намеря копчето за лампата, а през тва време си представям че има нещо в проклетата стая което ме дебне. Май малко се поувлякох..

VQTUR
07-20-2009, 10:47
Когато се прибирам късно вечер и все си представм че като отворя асансьора ще има някакъв труп вътре!
Затаявам дъх преди да отворя асанс врата и когато видя че няма нищо си казвам - този път е чисто!

DarkKisss
07-20-2009, 11:34
Страх ме е от неизвестното от нищото от ... :-o малко се поувлякох ...
Не се чувствам заплашена от нещо или някого, не ме е страх ..

JUSTDNB
07-20-2009, 13:24
Страх ме е от застоя,от безразличието,от паяци (много) и от това дали ще се справя..

NqkfaNikakva21
07-20-2009, 13:43
не мога да стоя сама вечер ... :-D

страх ме е от мишки и такива подобни :-D

MaLty
07-20-2009, 13:49
Страх ме е от високо и от гръмотевици..а и от смърта..

GbSy
07-20-2009, 14:23
Страх ме е от високо. Говорим и за съвсем малки височини - 1 метър, да речем. Голяма паника.
От вода.
И при мен го има тоя момент на Таня с огледалото и психопата отзад.
Страх ме е от всякакви странни звуци, страх ме е някой да не ме нападне отнякъде :D.
Страх ме е от тъмнината, от неизвестното.
Страх ме е от тълпи.

Emoooo0
07-20-2009, 17:02
ot vsqkav vid bobyle4ki i nasekomi :? :? :? :shock: :?

YouCantStopMe
07-20-2009, 17:33
Попринцип много ме дразнят тия малки и пълзящи гадинки,обаче чак пък страх-не.От високо-да.Някаква адска паника е.Става ми лошо дори.Избягвам и асансьорите.Като малка съм засядала и оттогава не искам да чуя за тях,не се качвам.
Истински страх-Самота и смърт на близки.Страх ме е да не остана сама.

x3eme
07-20-2009, 18:38
Напоследък започнах да се плаша от това,което вас ви плаши :-o

bZzZ96
07-27-2009, 02:24
страх ме е от мъчителна смърт или от смъртта на близък човек...но понякога ме е страх от самата мен (няма да обеснявам защо)...страх ме е от светлината и от играта Doom3 и не на последно място от оси и пчели...ми май от тези неща се притеснявам за друго не се сещам...

sentry
07-27-2009, 09:48
по принцип човек се страуха от непознатото и неочакваното.
аз не се страхувам от паяци, змии, хлебарки, червеи, скорпиони и подобни. даже и ям мравки :) (леко вкусни са). не се страхувам от височина, даже я обичам.
разбира се, ако видя змия или бобулечка в/у ме като се събудя, леко ще се стресна, но няма да пищя и плача 8)

devinxxx
07-27-2009, 13:29
ами всеки човек си има различни страхове , моите са - от високо, от дълбоко , от тъмното :D , от непознатото (неизвестното) , самотата , бури :D , от мазето :D , има хора от които ме е стррах (само като им видиш фейса или очите и тръпки те побиват :? )

izrodee
07-27-2009, 14:19
страх ме е от самотата, застоя и скуката ....

selens
07-27-2009, 16:19
Страх ме е да не се проваля,от високо,от самотата,от паяци и от тъмното. 8-)

selens
07-27-2009, 16:24
От 15 Септември - те такъв страх няма.
А и от това също. :D

mOBSCENE
07-27-2009, 21:00
страх ме е от загубата на 1 човек... др страшно няма. Всичко е преодолимо

Riot
07-27-2009, 21:05
женски полов орган
като видя бягам надалеч

veronicarassate
07-27-2009, 21:42
Страх ме е да не се прецака нещо в живота ми което до сега е било добре,страх ме е да не бъда разбрана погрешно,да не залъгвам сама себе си... :shock:

leprechaum
07-27-2009, 22:07
Страх ме е от самотата. Зависима съм от хората. Трябва задължително да има някой до мен.
Страх ме е да не си проваля живота / или по някакъв начин да не съм доволна от финалната 'равносметка'.
Страх ме е от войни и всякакви катаклизми. < и съответно хора, около мен (близки), умиращи>
Страх ме е от тишината. Пълната тишина направо ме побърква. Имам усещането,че нещо не е наред, когато е прекалено тихо.
Страх ме е да не стана смазан и намусен човек :<

VeRoNa
07-28-2009, 10:06
Страх ме е от тъмно, високо, дълбоко и от насекоми..

veronicarassate
07-28-2009, 20:10
Страх ме е от самотата. Зависима съм от хората. Трябва задължително да има някой до мен.
Страх ме е да не си проваля живота / или по някакъв начин да не съм доволна от финалната 'равносметка'.
Страх ме е от войни и всякакви катаклизми. < и съответно хора, около мен (близки), умиращи>
Страх ме е от тишината. Пълната тишина направо ме побърква. Имам усещането,че нещо не е наред, когато е прекалено тихо.
Страх ме е да не стана смазан и намусен човек :<
Tея същите неща се отнасят и за мен....... :(

mArMaLaDkA
07-28-2009, 20:20
Страх ме е от загубата на много скъп човек за мен. Не искам да се случва отново...
Изпитвам страх и от всякакви пълзящи твари - насекоми и някои влечуги.
Страх ме е от тъмното.
Страх ме е да не се разболея или някой мой близък от тежка и смъртоносна болест.
Страх ме е да не срещна отново един човек, който съсипа най-важните години от живота ми.
Страх ме е от дълбочини.
Страх ме е от мисълта да не би някой ден да остана съвсем сама. Без семейство, без роднини, без познати и приятели. Напълно сама.

Оказва се, че се страхувам от прекалено много неща.

ameli
07-29-2009, 19:36
по-точно от какво не ме е страх..

страх ме е от:
>смъртта на близките
>от болката
>от самотата
>от бедността
>лошия късмет
>провала

колко неща изредих
не ме е страх от насекоми, ами ме е гнус да ги трепя 8-) иначе да си фъркат, не ми пречат 8)

miminky
07-29-2009, 20:41
Страх ме е от самотата. Зависима съм от хората. Трябва задължително да има някой до мен.
Страх ме е да не си проваля живота / или по някакъв начин да не съм доволна от финалната 'равносметка'.
Страх ме е от войни и всякакви катаклизми. < и съответно хора, около мен (близки), умиращи>
Страх ме е от тишината. Пълната тишина направо ме побърква. Имам усещането,че нещо не е наред, когато е прекалено тихо.
Страх ме е да не стана смазан и намусен човек :<

+1

iwss
07-29-2009, 21:18
Страх ме е от буболечки.. при мен даже май е фобия... :-&
Страх ме е от лоши дни в депресия - способна съм на много неща :-x
и.. наскоро се появи неочаквано нов страх - от морето.. :oops:

YourPoison
07-29-2009, 21:31
страх ме е да остана сама ..

one
07-29-2009, 21:34
Вода, море и пр.

SexYLipS
07-29-2009, 22:00
страх ме е да не си проваля образованието и после цял живот да съжалявам
страх ме е от това че като имам деца няма да мога да им давам това което искат
страх ме е да не стана отново мързела който бях
и най ме е страх от празни басейни. колкото и странно да изглежда изпадам в шок и ми се иска да си изровя дупка в която да се скрия

RaI4etO
07-30-2009, 08:08
Страх ме е простотията да не завладее и останалите малко свестни хора в България.

slap2trap
07-30-2009, 08:22
страх ме е от загубата на 1 човек... др страшно няма. Всичко е преодолимо

m1nich3t0
07-30-2009, 13:17
Страх ме е да съм сама и имам фобия от гадинки :)

dark_angel3
07-31-2009, 21:48
Както повечето писали в темата имам страх от високо :D страх ме е също да не изгубя близък за мен човек.

lDoLLl
07-31-2009, 21:54
Изпитвам ужас от затворени и тесни пространства.
Баба живее на 14тия етаж. Когато ходя да я виждам (а това е всеки ден, че даже и по няколко пъти дневно) се катеря по стълбите нагоре и надолу. Абсурд да стъпя в асансьор. Дори и да не съм сама, пак ме е страх.
И с метро ме е шубе да пътувам. Страничните седалки, гаденето, отвратителната миризма мога да ги преживея, ама ме е страх, че метрото може да се преебе точно м/у 2 станции и аз няма да мога да изляза..

mimsssssss
07-31-2009, 22:52
страх ме е най вече да не загубя един човек който от дулго време е до мен и ми помага да се справя със останалите си страхове.

TeenSpirit
08-01-2009, 15:57
най-вече ме е страх от нещата, които не мога да променя...
имам панически страх от змии/ даже при споменаването на думата настръхвам/.

alwaysnforever
08-02-2009, 00:01
имамм страх от високо, гарвани и птици с големи клюнове..и понякога от кучета, който не познавам. :smt095 http://www.websmileys.com/sm/sad/186.gif

InnchetO
08-02-2009, 00:38
Панически страх имам от плъхове и мишки.
Страх ме е от старостта.
Страх ме е от самотата.
Страх ме е от непознатото.. имам предвид, че (няма как да знаем всичко) незнаем какво (може да) има около нас.. Страх ме е от духове и извънземни (въпреки, че според мен са добре настроени).. с други думи - страх ме е от невидимото за очите..

TERRORMACHINE
08-02-2009, 00:40
от резките промяни...

lawl
08-02-2009, 10:03
Ами , по принцип не ме е страх от игли или насекоми, но когато стане дума за пчели и оси просто не мога да ги трая.
Не знам защо, досега не съм виждал някой да "избягва" толкова много пчелите и осите повече от мене..


А бтв , ТийнСпирит , защо от змии, не те ли кефят какви са лЪскавички :grin: аз дори бих пипнал една ако имам възможност :)

TeenSpirit
08-02-2009, 10:44
Ами , по принцип не ме е страх от игли или насекоми, но когато стане дума за пчели и оси просто не мога да ги трая.
Не знам защо, досега не съм виждал някой да "избягва" толкова много пчелите и осите повече от мене..


А бтв , ТийнСпирит , защо от змии, не те ли кефят какви са лЪскавички :grin: аз дори бих пипнал една ако имам възможност :)

пипай ги колкото искаш "лъскавичките"... аз не бих пипнала такова нещо, дори живота миб да зависи от това.

lipsvashh_mi
08-02-2009, 10:55
да,страхувам се от насекоми-фобия ми е..
Но най-ме е страх от загубата на близки хора :?

stayh1gh
08-02-2009, 11:55
Най - много се страхувам да не загубя родителите си... А като се сетя за някои минали събития и направо изтръпвам :cry: Вече втори месец не мога да понеса факта, че най - добрият ми приятел замина за чужбина... От това също се страхувам, да не 'загубя' и други верни приятели, просто много трудно се преудолява такова нещо... Страхувам се от това, че вече пораснахме и няма да се виждаме повече. Като се връщам от работа и засека някой за 5 минути ще си викаме: "ееее знаеш ли кво преди 3 месеца се засекох с еди кой си...". Страхувам се, че не съм подготвен за всичките предизвикателства, които живота ще ми поднесе. Страхувам се, че не съм достатъчно амбициран за да успея в живота...

TeenSpirit
08-02-2009, 12:11
Страхувам се, че не съм достатъчно амбициран за да успея в живота...

ти поне го осъзнаваш... има такива, които дори не се замислят, или се замислят, но просто не им пука.

ifilin4ica
08-02-2009, 20:32
Не се страхувам, по-скоро се притеснявам, когато говоря с някои хора...не мога да предвидя реакцията им и се изнервям като не знам как ще ми отговорят...(малко е тъпо ама така си го чувствам)

ByK
08-03-2009, 16:55
страхувам се от свирепи пилци :razz: от прекалена тишина или тъмнина дълги змии или странни явления като неочаквоно хлопане на врати прозорци падане на предмети и секфи щуротии .. иначе понякога когато съм гледала някой страшен филм после като си легна ми пъкват разни моменти .. :o :lol:

BrandNewEyes
08-03-2009, 17:02
Страхувам се от продължително пътуване с кола извън града. :-o
И ужасно много от болести.. като учихме по биология за всяка система болестите и симптомите им яко се бях филмирала..
От самотата се страхувам също.

Aries
08-03-2009, 17:18
Нищо не ми бърка в червата така както тъмнината и мрака ! Ако съм на тихо,тъмно и открито място .. коремът ми веднага се свива ! Ако не съм сам нямам проблеми,но мрака ме човърка до полуда .. ! :-o

RichKidsOnLSD
08-03-2009, 17:42
Мен ме е страх от жаби :shock:

joannalof
08-03-2009, 19:02
Най ме е страх от змии
толкова отвратителни същества
видя ли, и скачам където и да било, само да е на метър от земята :lol: :x

izrodee
08-03-2009, 19:05
да не си прееба ... ОРГАНИЗАМА :shock:

w1ky
08-03-2009, 19:13
мен ме е страх от самолети.. още като малка гледах по тв-то самолетни катастрофи и оттогава съм се наплашила.. не мисля, че някога ще намеря кураж да се возя в такава машина.. :(
Страх ме е и от НЛО :oops: .. причината за това е неизвестността за тях ..

selens
08-03-2009, 20:47
От самотата най-много вече. :? :(

myHeartIsOnlyForYou
08-03-2009, 20:55
Най-много ме е страх да не дойде такъв момент,в който нещо толкова да ме уплаши,че да се вцепеня и нищо да не мога да направя...Страх ме е от духове,тъмно,странни съвпадения(тропане,вятър...) ,крадци,големи кучета и рогати крави и бикове,змии,коне.

D12Respect
08-03-2009, 21:28
Левски да загуби от Баку

PurpleDream
08-03-2009, 22:12
от тъмно 8-)

pretzel
08-05-2009, 10:42
страх ме е от глупави хора, неловко мълчание и болести О.о

adskoty
08-06-2009, 21:24
мене ме е страх от болести и да не загубя най-блиските си хора в живота,а преди толкова ме беше страх от смърта и параненормалното,че дори когато чуех некролог напрово незнам,а да не говорим за погредения,ковчези и мъртавци,но се справих вече знам,че смърта е нещо естествено и рано или късто тя идва и ще е невъзпитано от страна на близкитите на покоиния да не го погребът с ковчег и да не му сложат некролог.

TeenSpirit
08-06-2009, 22:09
мене ме е страх от болести и да не загубя най-блиските си хора в живота,а преди толкова ме беше страх от смърта и параненормалното,че дори когато чуех некролог напрово незнам,а да не говорим за погредения,ковчези и мъртавци,но се справих вече знам,че смърта е нещо естествено и рано или късто тя идва и ще е невъзпитано от страна на близкитите на покоиния да не го погребът с ковчег и да не му сложат некролог.

човече, ти ме уби :smt023

Snickers
08-06-2009, 22:52
страх ме е и да не загубя най-добрия си приятел...

ri41
08-11-2009, 20:32
мен ме е супер страх от змии,видя ли такива влечуги даже по телевизора си качвам краката на стола или дивана,зависи къде се намирам
и аз така правя
иначе по темата:
страх ме е от болести, ,височини, от бъдещето и от дълбоката вода

ThEKiNgG
08-11-2009, 20:42
Страх ме е от дълбока вода
и почти новият ми страх е от болести.
Също така от войни и земетресения.

Ужас! от воини те е страх кво ти пука лаиф контра страик

KickstartMyHeart
08-11-2009, 21:30
Страх ме е от гнусните, черни хлебарки, от дълбока вода и ме е страх от загубата на близък човек. Също в момента и от тъпия свински грип, че след няколко дена заминавам за Франкфурт и съм се филмирала, че на летището има голяма вероятност да се заразя. 8-) 8-) 8-)

ShtrudeL
08-11-2009, 22:14
-Страх ме е от тва да не остана един ден сама.
-Страх ме е от насекоми. Ужасно много... голяма фобия ей...
-Страх ме е страшни хора. Оо
-Като малка се страхувах от отворени врати Оо Винаги мойта стая беше затворена.
-Страх ме е от тва да не се разболея от нещо гадно Оо
-Страх ме е от да не загубя близък човек.
-Страх ме е тъмното (когато съм сама),от дълбокото и високото Оо
-Страх ме е от много работи.

И защо по ягодите всички ви е страх от змии? Оо Хубаво и мен ще ме е страх ама не е първото нещо което ми изкача в главата...Що не ви е страх от крокодили,мечки или градински джуджета? Оо

П.П Страховете са дори очарователни когато са странни. ^^

allthatIveg0t
08-12-2009, 06:40
Имам страх от сякакви буболечки ..напрао цялата настръхвам като видя у дома ..тръпки ме побиват като си помисля :D

ri41
08-12-2009, 08:20
-Страх ме е от тва да не остана един ден сама.
-Страх ме е от насекоми. Ужасно много... голяма фобия ей...
-Страх ме е страшни хора. Оо
-Като малка се страхувах от отворени врати Оо Винаги мойта стая беше затворена.
-Страх ме е от тва да не се разболея от нещо гадно Оо
-Страх ме е от да не загубя близък човек.
-Страх ме е тъмното (когато съм сама),от дълбокото и високото Оо
-Страх ме е от много работи.

И защо по ягодите всички ви е страх от змии? Оо Хубаво и мен ще ме е страх ама не е първото нещо което ми изкача в главата...Що не ви е страх от крокодили,мечки или градински джуджета? Оо

П.П Страховете са дори очарователни когато са странни. ^^
:lol: :lol: :razz: :razz:

ShtrudeL
08-12-2009, 10:17
-Страх ме е от тва да не остана един ден сама.
-Страх ме е от насекоми. Ужасно много... голяма фобия ей...
-Страх ме е страшни хора. Оо
-Като малка се страхувах от отворени врати Оо Винаги мойта стая беше затворена.
-Страх ме е от тва да не се разболея от нещо гадно Оо
-Страх ме е от да не загубя близък човек.
-Страх ме е тъмното (когато съм сама),от дълбокото и високото Оо
-Страх ме е от много работи.

И защо по ягодите всички ви е страх от змии? Оо Хубаво и мен ще ме е страх ама не е първото нещо което ми изкача в главата...Що не ви е страх от крокодили,мечки или градински джуджета? Оо

П.П Страховете са дори очарователни когато са странни. ^^
:lol: :lol: :razz: :razz:

Нещо смешно ли казах? Оо Все пак трябва да си имаме цензура. ^^

bloodymirror
08-13-2009, 09:44
страхувам се от смъртта,загубата на любими хора,дълбоката вода,ии може би от висоичини :-D :)

bloodyF
08-13-2009, 10:20
страх ме е от буболечки,всякакви възможни
от животни
от високо
от дълбока вода
от природни бедствия
от гръмотевици и светкавици
от кукли.. :/
от страшни филми..
от болести
от зъболекаря(най-големия ми страх)
от игли
от загуба на близък човек..
абе от всичко ме е страх... :(

bloodymirror
08-13-2009, 12:30
страх те е от кукли ?! :-D :D

bloodyF
08-13-2009, 12:52
страх те е от кукли ?! :-D :D

да..

забравих
от цирка ме е страх
от клоуни
от тъмното
ии много още има ама в момента не се сещам...

ShtrudeL
08-13-2009, 12:54
страх те е от кукли ?! :-D :D

Порцелановите с големите очи са си страшна работа ей. Оо

bmwsasho
08-13-2009, 13:03
Страх ме е от това да не остана сам, също така от хора със светли очи и засега за това се сещам :)

monchy1122
08-13-2009, 13:30
страх ме е от много неща и на ми се изброяват , но ще кажа няколко от смърта - не до толкова от моята , а да не изгубя близък човек :( страх ме или по точно имам фобия от превозни средства :-D адски много ми прилошава само докато се кача в кола или автобус и почва да ми се гади и като мина покраи някоя кола като ми замирише на кола и ..... у жас . има нещо странно в мен защото обожавам да ходя на море :-) обаче ме е страх и от него от подводни дупки и такива работи

adskoty
08-30-2009, 18:51
мене ме е страх от болести и да не загубя най-блиските си хора в живота,а преди толкова ме беше страх от смърта и параненормалното,че дори когато чуех некролог напрово незнам,а да не говорим за погредения,ковчези и мъртавци,но се справих вече знам,че смърта е нещо естествено и рано или късто тя идва и ще е невъзпитано от страна на близкитите на покоиния да не го погребът с ковчег и да не му сложат некролог.

човече, ти ме уби :smt023

човече много сериозно ти говоря до такава степен се бях наплашила с тея глупости ,че като оставах сама в къщи се затварях в кенефа и не излизах докато не се приберат наще.

SunnyTime
08-30-2009, 19:18
Ами мен ме е страх от смъртта...знам че е неизбежна и рано или късно си идва, но си ме е страх...А също така ме е страх и от тесни тъмни помещения...направооо

FockidyFockFock
08-30-2009, 19:20
Джако не го беше страх, затова сега е...






































РАЗЛОЖЕН ТРУП, ША ЛЯЛЯ ЛЯЛЯ!

FockidyFockFock
08-30-2009, 19:39
бАрзахте ли?

shoni7
08-30-2009, 20:40
..

Jeuelle
08-30-2009, 20:51
Още от малка ме е страх от клоуни.
Мразя ги.

guinessgirl
08-30-2009, 21:09
също така от хора със светли очи

:shock:

---
мравки.
и от помещения без прозорци.

също така ме е страх да стоя на спирката на 5цата на Съдебната сама,ако е тъмно. ако ще 50 човека да има около мен.

cherinka
08-31-2009, 01:43
страх ме е авантата да не свърши :cry:

Joc
08-31-2009, 09:03
страх ме е от cherinka

SuMmEr_KiSS
08-31-2009, 09:13
От хлебарки и от мъртви ..

katericArofl
09-03-2009, 14:10
огън .. :?

yniikaT4iiYxiilenY
09-04-2009, 13:15
Аз имам много развито бъображение...даже май прекалено :shock: .Преди се страхувах от тва и избягвах филмите на ужаси,но сега ми е по-скоро забавно.Кеф ми е като си предтавям , примерно, убиеца от снощния филм на ужаси.Естествено ме е страх,но после се смея на себе си 8-) Също така имам и агрофобие :-D

Bianca
09-04-2009, 13:24
Имам маниакален страх от болести. Постоянно се филмирам, че съм болна от еди-какво-си и си откривам симптоми на разни болести. :? :? :?
Най-често те са смъртоносни и си мисля, че съм в най-крайния стадий. :razz: :razz: :razz:
Хипохондрията не прощава. :booooomb:
Също ме е страх и от селянки с розови шалвари.

PainMonopoly
09-04-2009, 13:40
Жилещи насекоми; спринцовки и игли.

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 21:39
Преди си мислех,че ме е срах от атомни/ядрени бомби.Ама после като гръмна челопечене си помислех,че е това,а на мен ми се спеше сутринта и си казах - я сигурно е атомна бомба станах,отидох до отворения прозорец и го затоврих под представката да не влиза много радияция и отидох и се трупясах в леглото да спя :D

Не ме е страх от нищо като се замисля.

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 21:50
мене ме е страх от болести и да не загубя най-блиските си хора в живота,а преди толкова ме беше страх от смърта и параненормалното,че дори когато чуех некролог напрово незнам,а да не говорим за погредения,ковчези и мъртавци,но се справих вече знам,че смърта е нещо естествено и рано или късто тя идва и ще е невъзпитано от страна на близкитите на покоиния да не го погребът с ковчег и да не му сложат некролог.

човече, ти ме уби :smt023

Така е.БлиСките хора са много важни,но е хубаво,когато дойде времето,да ги поГРЕДиш,ако може при това с някоя по-масивна греда,щото иначе ше те погне ПараНеНормалното със все ПараНеНормалните и ще слушаш Пеещи некрологчета как пеят ПараНеНормални,коледни песнички през юни изпълнявани от мъртАвци.Но най-важното е,че смърТа е нещо естествено и тя рано или късТо идва с BMW-то и няма да е възпитано от стрна на БлизкИТИТЕ на покоИния да не го погребЪт с ковчег под ръката и да не му сложат некролог на врата.

rauwkost
09-04-2009, 22:15
^ :razz: :razz: :razz: :razz:

favor_91
09-04-2009, 22:19
И мен ме е страх от войни,някви епидемии,височини и влечуги :o

Still1ME1Still1HERE
09-04-2009, 22:43
^ :razz: :razz: :razz: :razz:Не вярвах,че ще разсмея всъщност някой с моите идиотщини :D

rachel_billson
09-04-2009, 22:46
Преди си мислех,че ме е срах от атомни/ядрени бомби.Ама после като гръмна челопечене си помислех,че е това,а на мен ми се спеше сутринта и си казах - я сигурно е атомна бомба станах,отидох до отворения прозорец и го затоврих под представката да не влиза много радияция и отидох и се трупясах в леглото да спя :D

Не ме е страх от нищо като се замисля.
:lol: :lol: :lol:
По темата:от насекоми,змии и епидемии :(

TERRORMACHINE
09-05-2009, 04:36
Имам маниакален страх от болести. Постоянно се филмирам, че съм болна от еди-какво-си и си откривам симптоми на разни болести. :? :? :? бабо, престани!!!

баба ми постоянно си мисли, че е болна от нещо и се нуждае от операция...

TeenSpirit
09-05-2009, 07:37
Нарича се параноя и не само баба ти я има...

Dara_d
09-05-2009, 09:10
игли и насекоми :o

MpFaShIoN
09-05-2009, 17:52
От високо и от асансьори :(

MonSitY
09-05-2009, 20:02
както повечете момичета от някои насекоми ( най-вече хлебарки и стоножки) мн ме е гнус и страх от тях.от ледът по улиците тази година добих огромен страх,след като буквално пред очите ми се пребиха няколко човека :( за друго не се сещам в момента...

vikatavili12
09-05-2009, 20:11
аз май не знам от какво ме е страх.. :shock: и аз ам не се интересувам :-D

mrtn
09-05-2009, 20:20
Мислех, че само аз се страхувам от болести. Преди беше още по зле отколкото сега! Също се страхувам от такива въртелешки, гондоли и тем простотии само докато ги гледам ми става лощо пък незнам хората как издържат там.

v3sk0ty
09-05-2009, 20:20
-когато е тъмно и съм сам си преставям сичко лошо, за което се сетите
-когато видя буболечка после 30 минути си представям как лази по мен
-да не съм шизофреник

ali13
09-05-2009, 21:50
Страх ме е да не загубя някой .. Страх ме е от промяната ,от себе си и от това ,в което МОГА да се превърна .. страх ме е от неизвестността и от безсилието .. страх ме е да не загубя мечтите си и нещото ,за което живея в омента .. страх ме е да не се превърна в безлична сянка ..

ali13
09-05-2009, 21:53
мене ме е страх от болести и да не загубя най-блиските си хора в живота,а преди толкова ме беше страх от смърта и параненормалното,че дори когато чуех некролог напрово незнам,а да не говорим за погредения,ковчези и мъртавци,но се справих вече знам,че смърта е нещо естествено и рано или късто тя идва и ще е невъзпитано от страна на близкитите на покоиния да не го погребът с ковчег и да не му сложат некролог.

човече, ти ме уби :smt023 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Emoooo0
09-06-2009, 07:02
Лично мен ме е страх от тъмното.......
Имам случка която ме изплаши до смърт........
Ето я и нея ще ви я разкажа мноооооооо кратко.......
Веднъж майками и баща ми отиваха на гости и аз си останах в вкащи сама при това..........
Когато стана 12 вратите на шкафовете започнаха сами да се отварят и затварят.......
Всичко спря след 10 мин.......
Кам 12 и половина тока изгастна от нищтото и в тамното видях една сянка.......
Отогава ме е много страх да оставам сама.......... :( :( :( :( :(

LaffyTaffy
09-06-2009, 13:45
ми...мен ме е страх от съседа... :-# ...мисля,че е зомби...мирише мн странно,и издава странни звуци когато диша :-# ....
базикам сеее :D :D :D !Страх ме ее от....змии и др гърчещи се създания :-|

viksit0y
09-09-2009, 19:30
От тъмното и от ескалатори 8-)

Nam3less3
09-09-2009, 19:38
Повечето хора ги е гнус от буболечки, пак може да се нарече страх, но не е точно това.
Фобията вече е болестен и болезнен страх от нещо, заради психически причини. Имам тънка фобия от височини, когато изляза на висока тераса и се доближа до парапета изтръпвам и ми става лошо по странен начин. Всъщност мога да си обясня защо е тази лека фобия от височини, просто сбор от няколко случайни психически обстоятелства, нищо особено.

PIF
09-09-2009, 19:39
срам ме е да си кажа :Д
пълна съм с фобии и страхове...

SunnyTime
11-03-2009, 08:07
Амии аз имам нещо като фобия от тесни помещения.Ама много тесни.Имам чувството че ако се завра в някъф тесен кашон той се стесняваа и такива простотии почвам да мърдам много 8-) Иначе от друго не.

prk
11-03-2009, 08:17
Игли 8-) .Когато ходя да ми правят ваксина или да ми взимат кръв и си представям как иглата влиза в мен,и направо изпадам в паника. :D
Също така ме е страх от змии,оси,пчели и кучета.

lizzy
11-03-2009, 10:39
Мен от всичко ме е страх :D
- Самотата
- Тишината
- Тъмното
- Хлебарки и всякакви Пълзящи гадинки
- Природни бедствия
и т.н.т :razz: :? 8)

LadyDi
11-03-2009, 10:41
Мен ме е страх от змии. Ама много. Като видя змия и ставам рекордьор по бягане с препятствия.

mmKamm
11-03-2009, 10:49
Буболечки, абсолютно всякакви. Побъркват ме. (Скоро убих една муха с ръка, защото ме дразнеше, а и не бях в много добро състояние и тва ми е най-голямото постижение!). Ужасяват ме....Тва ми е най-ужасната фобия.
Другото, което ме ужасява е старостта. Знам, че е неизбежна и тази мисъл ме побърква. Мисля, че са това нещата, които ме плашат.

adskoty
11-12-2009, 14:34
мене ме е страх от болести и да не загубя най-блиските си хора в живота,а преди толкова ме беше страх от смърта и параненормалното,че дори когато чуех некролог напрово незнам,а да не говорим за погредения,ковчези и мъртавци,но се справих вече знам,че смърта е нещо естествено и рано или късто тя идва и ще е невъзпитано от страна на близкитите на покоиния да не го погребът с ковчег и да не му сложат некролог.

човече, ти ме уби :smt023

Така е.БлиСките хора са много важни,но е хубаво,когато дойде времето,да ги поГРЕДиш,ако може при това с някоя по-масивна греда,щото иначе ше те погне ПараНеНормалното със все ПараНеНормалните и ще слушаш Пеещи некрологчета как пеят ПараНеНормални,коледни песнички през юни изпълнявани от мъртАвци.Но най-важното е,че смърТа е нещо естествено и тя рано или късТо идва с BMW-то и няма да е възпитано от стрна на БлизкИТИТЕ на покоИния да не го погребЪт с ковчег под ръката и да не му сложат некролог на врата.


Ти незнаеш ко ми беше една съседка като почина и постоянно трябваше да и виждам некролога.Сега като се сетя ми е смешно,но тоя страх който имах него пожелавам на най-големия си враг!

Jus7DreamBoy
11-12-2009, 14:46
мен ме е страх от тъмното

и от свински грип ме е страх me 2 :o :o

Lincheto
11-12-2009, 17:25
Страх ме е от паяци. Ама много ме е страх...