PDA

View Full Version : Запитване към по старите от форума



HexGirl
07-04-2009, 12:16
Помните ли когато сте били малки да сте гледали едно филмче в което имаше един плъх дето живееше в пералня в едно блато беше куклено шоу и имаше един израз " змии гнус зараза " или нещо подобно
Моля кажете ми как се казва ако помните :)

HexGirl
07-04-2009, 12:29
темата е абс. сериозна гложди ме как се казваше и искам да си го намеря 8-)

Sham
07-04-2009, 12:32
http://www.imdb.com/title/tt0800969/

HexGirl
07-04-2009, 12:37
http://www.imdb.com/title/tt0800969/
:-) добро дете

Romance
07-04-2009, 13:28
И имаше пръстен от капачкаа 8-)

Canis_Dirus
07-04-2009, 13:38
Хлорофил 8-)
Др. Злобил. Много яко!

Pedigree
07-04-2009, 13:44
Да, супер, ама нали става да използвам темата, за да попитам и аз за едно филмче, хах. 8-)
Хм, гледах го по телевизията, когато бях на 5-6-7. Развиваше се в Шотландия(мааай) и беше с някакво драконче, момченце, дядото на момченцето и някакъв зъл рицар, който искаше да убие дракона, за да му вземе сърцето, защото му трябваше за някаква магия. Момченцето май беше сираче и по едно време искаха да го прибират в някакъв дом, то бягаше, искаше да спаси дракончето, някакви такива истории бяха.
Хахах, колко несвързано звучи, като го прочетох, нооо...
Леле, ако ми кажете как се казва филмчето... :-)

cherinka
07-04-2009, 13:50
гнус и заразаааааааааааааааа :grin:
нещо такова беше
не знам защо имам спомен, че действието се развиваше на някакво бунище :-o
дори не знам как въобще го помня тва филмче

HexGirl
07-04-2009, 21:34
Да, супер, ама нали става да използвам темата, за да попитам и аз за едно филмче, хах. 8-)
Хм, гледах го по телевизията, когато бях на 5-6-7. Развиваше се в Шотландия(мааай) и беше с някакво драконче, момченце, дядото на момченцето и някакъв зъл рицар, който искаше да убие дракона, за да му вземе сърцето, защото му трябваше за някаква магия. Момченцето май беше сираче и по едно време искаха да го прибират в някакъв дом, то бягаше, искаше да спаси дракончето, някакви такива истории бяха.
Хахах, колко несвързано звучи, като го прочетох, нооо...
Леле, ако ми кажете как се казва филмчето... :-)
аз това го помня и имаше някакви силови полета по земята дето децата търсеха и един стра замак и там намериха някаква стая дето обесняваха за заклинанията и да имаше дракон дето един му искаше кръвта или сърцето ен помня а тоя дракон беше последния 8-)

Pedigree
07-04-2009, 21:39
Да, супер, ама нали става да използвам темата, за да попитам и аз за едно филмче, хах. 8-)
Хм, гледах го по телевизията, когато бях на 5-6-7. Развиваше се в Шотландия(мааай) и беше с някакво драконче, момченце, дядото на момченцето и някакъв зъл рицар, който искаше да убие дракона, за да му вземе сърцето, защото му трябваше за някаква магия. Момченцето май беше сираче и по едно време искаха да го прибират в някакъв дом, то бягаше, искаше да спаси дракончето, някакви такива истории бяха.
Хахах, колко несвързано звучи, като го прочетох, нооо...
Леле, ако ми кажете как се казва филмчето... :-)
аз това го помня и имаше някакви силови полета по земята дето децата търсеха и един стра замак и там намериха някаква стая дето обесняваха за заклинанията и да имаше дракон дето един му искаше кръвта или сърцето ен помня а тоя дракон беше последния 8-)

Да, нещо такова, леле, търся го от супер много време.
Някой мил човек да ми помогне. :P

Riot
07-04-2009, 21:39
http://web.mit.edu/9.29/www/voltron.jpg
Pride, loyalty... the iron hand of justice

EroSennin
07-04-2009, 21:40
И аз да питам за едно филмче, не знам може би преди 6-7 години по про зибен или ртл го даваха, не съм сигурен де, но помня че главният герой беше момче облечено в светло синьо + такава каска и на ръката си слагаше нещо като или ръката му ставаше на нещо дето стреля :D и като докоснеше някой копираше неговата сила и можеше да стреля с патрони като неговите, абе умотах се нещо дано някой се сети. а да и завършваше на men :)

Canis_Dirus
07-04-2009, 21:44
Dragonworld
Dragonworld is about a young American boy named John who is orphaned at 5 years old and sent to Scotland to live with his grandfather. The lonely child wishes for a friend and POOF! A baby dragon appears. John grows up, and falls on hard times. A greedy businessman tricks him into "borrowing" Yowler for an amusement park, and John must find a way to save his dragon from becoming a main attraction. Is it too late?

http://www.imdb.com/title/tt0109661/

Option 2:
Dragonheart
It's decades on from when Bowen, in his last year of life, is given the last dragon egg in existence and he places it in a monastery for safe-keeping. Protected and cared for by the monks, the dragon is nurtured in secrecy - which is all to the good because a prophecy comes that a dragon's heart will cause the land to become ruled by evil. The new main character, apart from Drake the dragon, is Geoff (sounding more like Joff, played by Chris Masterson) who is a stablehand, but is training with a home-built fighting machine to become a knight. There's fat chance of that, however, as the addled king has appointed Lord Osric (Harry van Gorkum) as chancellor and the beastly chap is out to make it impossible for those of Geoff's class to become anything other than peasants.

Pedigree
07-04-2009, 21:53
Dragonworld е.
Благодаря, чичо Канис. :-)

Riot
07-04-2009, 21:55
http://www.youtube.com/watch?v=kF7cuJ3V5HY
там там тарам там тарааам

BlackaTBW
07-04-2009, 21:55
Хлорофил!
Обожавах го тва филмче 8-)
Израза не беше ли 'Гадост и зараза'?

Canis_Dirus
07-04-2009, 21:58
Dragonworld е.
Благодаря, чичо Канис. :-)
2 бири, молим

Pedigree
07-04-2009, 22:01
Dragonworld е.
Благодаря, чичо Канис. :-)
2 бири, молим

Като порасна достатъчно, за да ми продават бири.

Canis_Dirus
07-04-2009, 22:03
Dragonworld е.
Благодаря, чичо Канис. :-)
2 бири, молим

Като порасна достатъчно, за да ми продават бири.
Тогава една средна боза, че докато пораснеш за бира, ще ми е забранена, или ще ме е хванал алцхаймера и няма да помня!

Pedigree
07-04-2009, 22:07
Dragonworld е.
Благодаря, чичо Канис. :-)
2 бири, молим

Като порасна достатъчно, за да ми продават бири.
Тогава една средна боза, че докато пораснеш за бира, ще ми е забранена, или ще ме е хванал алцхаймера и няма да помня!

Е, само три години:Д

Canis_Dirus
07-04-2009, 22:09
Бе я...

Аз мисля да кандидатствам в отдел "Качествен контрол" в някой голям производител на хелметекс.

8-)

Canis_Dirus
07-04-2009, 22:18
Мевду другото, аз вече се отказах да гледам филмчета от детството. Нехста, които са ми били супер интересни и ми са се стрували невероятни, сега ми изглеждат адски бутафорни.
Да гледаш филмчетата от детството = да си развалиш спомените.

w0sh
07-05-2009, 01:09
единия тпаж се казваше Хлорофил

HexGirl
07-05-2009, 06:53
Абе аз като по нахална пак да питам :D
Имаше едно филмче от старите анимета за едно момиченци чиито родители се превръщат на прасета и тя преминаваше през откачени премеждия
Някои нещо :D

EroSennin
07-05-2009, 12:39
Аниме и анимация са различни неща :) недей да ги обиждаш аниметата така :)
абе никой ли не се сеща за 1 пич само лицето му се гледаше всичко друго някакъва синя екипировка като на ръката му имаше нещо като дуло, от което стреляше. май имаше и робо куче ама не съм сигурен :?

Scrat
07-05-2009, 13:02
Аниме и анимация са различни неща :) недей да ги обиждаш аниметата така :)
абе никой ли не се сеща за 1 пич само лицето му се гледаше всичко друго някакъва синя екипировка като на ръката му имаше нещо като дуло, от което стреляше. май имаше и робо куче ама не съм сигурен :?

http://www.jap-sai.com/Games/Rockman/Rockman_Mega_World_MD_Sell.jpg

Този ли? :D

EroSennin
07-05-2009, 13:11
Същият много луд е :) сега ще потърся да го дръпна, благодаря, да ти се пада по често Royal Flush само за боята не съм сигурен :S

Scrat
07-05-2009, 13:57
Същият много луд е :) сега ще потърся да го дръпна, благодаря, да ти се пада по често Royal Flush само за боята не съм сигурен :S

Ам, всеки ден да падат по два-три, пък боята няма значение :Д.

HexGirl
07-06-2009, 11:37
Аниме и анимация са различни неща :) недей да ги обиждаш аниметата така :)
абе никой ли не се сеща за 1 пич само лицето му се гледаше всичко друго някакъва синя екипировка като на ръката му имаше нещо като дуло, от което стреляше. май имаше и робо куче ама не съм сигурен :?
не ми обесняваи баш на мене какво е аниме защото гледам доста анимета поне гледах до скоро щото след нана не съм повече макар че мисля да почвам гоуст ин шел
Това за което аз питах е аниме но от преди много години :) поне 15

EroSennin
07-06-2009, 20:34
HexGirl извинявам се не съм тръгнал да обеснявам, просто повечето жени не правят разлика между аниме и анимация, някой дори си мислят че е хентай :S ако ще гледаш аз препоръчвам http://zamunda.net/details.php?id=175130&hit=1 онзи ден го изгледах не беше никак зле и е 12-3 епизода :)

Scrat е ако и 2мата имате кралски флъш какво става :? май пиката бие всички :? то покера бил много видове бе да ева :@ аз съм играл 2-3 пъти тексас нещо си и рекорда ми беше 5 поредни от различни бой :)

HexGirl
07-06-2009, 20:43
:) звучи добре мисля пускам да се сваля :) че е и малко а пък аз смятам да не спя 8-) ако не ми хареса бои ще ядеш :P

EroSennin
07-06-2009, 20:55
аз по 1 време много се бях зарибил по анимета, щом 50ГБ с анимета свалих и изгледах :D е свалял съм и тъпотии като Joshikousei не че е лошо ама не ме на кефи :S Grenadier като видях тая как презарежда револвера се разпилях от смях :) Иначе в топ 5 са :
1. Наруто (първите 3-4 сезона, малко от продължението, но сега адски много мангата)
2. Hellsing (просто велико)
3. Samurai Champloo (просто заедно с 1 и 2 тези ме кефят до полуда)
4. Курозука :)
5. ДМЦ (класика в жанра, в 9ти епизод му се пада Royal Flush)

Death Note не съм го гледал цялото все нямам време но и то е добро :) първите 3-4 епизода ме грабнаха :)

HexGirl
07-06-2009, 21:11
имене пък не ми харесва Хелсинг нз защо повечя харесвам Тринити блод
Дет ноте е интересно наистина грабащо
Аз предпоъитам забавни неща като Голдан бои или пък Онизука 8-)

EroSennin
07-06-2009, 22:01
В Joshikousei и Grenadier имам доста тъпотии които предират да са смешни, особено при Joshikousei са през 2-3 мин и може да ти е интересно :)

HexGirl
07-07-2009, 12:25
EroSennin
Kurozuka ми харесва определено :) леко заплетено но ми харесва :P мерси много

HexGirl
07-07-2009, 12:30
абе на мене ли ми се струва или нещата се повтарят и затова му се губят моменти :-o имам някво чувство че на тая женка (Курозука)не и е чиста работата
бъркам ли ?

EroSennin
07-09-2009, 19:31
е хареса ли ти ?
мисля че края е доста як :)
абе новият филм за Dragonball бива ли го ?

DaNGeRousLy
07-10-2009, 20:31
:smt104

HexGirl
07-10-2009, 22:11
е хареса ли ти ?
мисля че края е доста як :)
абе новият филм за Dragonball бива ли го ?
:-x мразя мрязя мразя това филмче и всичките ми продължения както мразя наруто и блиич 8-)

EroSennin
07-10-2009, 22:15
има продължение :shock: как се казва ? какво не ти хареса ?

HexGirl
07-11-2009, 13:35
еми сериялите са Dragon Ball, Dragon Ball Z , Dragon Ball GT пък и филм има абе мн е смотано дз 8-) не ме радва

EroSennin
07-11-2009, 20:36
аз разбрах за курозука че не ти е харесало :S да драгонбал в началото не беше зле ама вече прекалиха. Защо не харесваш наруто ?

HexGirl
07-11-2009, 21:47
Напротив хареса ми :) края най вече :-D предпочитам ги такива аниметата по замислящи и леко странни сигорно и затова не харесвам Наруто
Да ти кажа предпочитам азиятското кино пред аниметата но проблема ми е с субсовете никои не превежда а пък с англииските се измъчвам
По тази причина и доста хубави анимета не мога да гледам защото нямат бг субс :( ама все пак от време на време намирам неща които хем да са преведени както трябва хем да са по моя вкус
Ако ми кажеш нещо подобно на Курозука ще съм благодарна 8-) ама и да не е много епове че немам нерви 8-)
Мн съм притенциозна ама шанс

EroSennin
07-11-2009, 22:01
Препоръчаха ми това http://zamunda.net/details.php?id=166634&hit=1 като имам време ще го изгледам то е за 2-3 дена. субтитрите ги предпочитам на ангийски, българските нещо повече ме дразнят, аз редовно като не знам дума пауза и проверявам за значението :)
Samurai Champloo ако не си го гледала гледай просто то е велико, е не толкова велико колкото дежа ву-то на куро но все пак :)

О сега видях че това е със бг субс http://zamunda.net/details.php?id=117537&hit=1 казват че също е добро и то е в списъка за сваляне :)

ако не си гледала http://zamunda.net/details.php?id=166546&hit=1 е крайно време :) показват 1 техника на пияният юмрук която присъства и във наруто 8-)

HexGirl
07-12-2009, 05:40
Абе май ни препоръчват еднакви неща 8-)
първото го гледах няколко епа ама реших че нищо не разбирам и го спрях макар , че първоначално ми се стори доста привлекателно и си мислех че това момченце е момиченце 8-)
А това аниме Fate го пускам да се сваля ама не ми изглежда много обещаващо 8-) ще видим
Забраненото кралсво е култов филм много разсмива