PDA

View Full Version : Информация?



hrisi7uuu
07-04-2009, 13:48
Искам да си подам документите за работа, но въпросът ми е дали ще ме вземат понеже още нямам навършени 16 (нека отговорят хора, които са запознати).И още 1 въпрос , ако ме приемат нужна ли ми е здравна книжка!А и колко горе-долу плащат!Моля без отговори от сорта , че има огромен стес и не си заслужава!
А някои тогава имали идеи къде да търся работа(саит или нещо такова), но не да е в някое кафе, защото не ме бива много :-D !

djuki
07-04-2009, 14:34
ако си под 16 най - вероятно няма да те вземат ще ти кажат да порастнеш по закон нямаш право да работиш.Второ стрес там няма какво да се стресираш ама се държат много зле задържат те и уж си казваш кога можеш да работиш и кога , но това никой не го интересува .. набутвацията е че те карат да подпишеш 6 месечен договор ако имаш късмет може и 3 , но и при двата случая на първия месец си толкова отвратен от цялата работа че искаш да напуснеш . Парите ако не бъркам (казваха ми , но не съм сигурна) са около 300-400 лв първите месеци ... извънредния труд ти се трупа в пенсионо осигуряване а до пенския може и да не стигнеш :D на първия месец май се взимаше някаква нова значка , че си един вид повишен докато не стигнеш но метална това е едно от най - високите стъпала ... Абе вкарай си малко разум и не се засващай с това 4ма приятели имах които работеха там и всички едвам изкара да им свършат договорите и да се махнат

MakeMeLaugh
07-04-2009, 14:52
Няма да те вземат.
И да трябва здравна книжка.

Water_lili
07-04-2009, 21:01
сори, че ползвам темата, но много ме интересува и искам да попитам ..... хората, които работят там минават ли преди това някакви здравни прегледи или поне някакво обучение в тази насока? как е с хигената?

j_adore2
07-04-2009, 21:12
В МКД под 18 няма да те вземат .. Търси си някое забутано кафене :)

gorska
07-04-2009, 21:14
искат 16, а и дават по 3, 60 на час.. :?

YouKnowImBetterThanYou
07-04-2009, 21:14
В МКД под 18 няма да те вземат .. Търси си някое забутано кафене :)
Глупости говориш! Трябва да имаш най-малко 16 и те взимат, НО да работиш там е една голяма грешка!!!

djuki
07-04-2009, 22:34
В МКД под 18 няма да те вземат .. Търси си някое забутано кафене :)
Глупости говориш! Трябва да имаш най-малко 16 и те взимат, НО да работиш там е една голяма грешка!!!над 16 взимат трябва само ваще да се подпишат в някакво документче и си върте ...но какво казаха ГОЛЯМА ГРЕШКА